Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αν και δεν ξέρω τους λόγους που αποχώρησαν και οι 3 θα παρακαλέσω να το ξανασκεφτούν.....είναι κρίμα τα σωστά μέλη να φεύγουν...ρε παιδιά για δείτε το με ηρεμία το θέμα.....αν βέβαια παίρνει επιστροφή...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Λέτε να έπαθαν τροφική δηλητηρίαση από φασολάδα;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
computer-20.GIF
Μ’αρεσει που μου λεγατε εμένα όταν ειχα
παψει για ένα διαστημα να γραφω στο φορουμ..
Καλα δεν ειμασταν?
Με το μπλα μπλα μας με τον χαβαλε μας με τις
γκρινιες μας αλλά και με τις χαρες μας…
Εσεις?Γιατί διαγραφτηκατε τελειως?
Στο φιναλε φιναλε…αν υπηρχε κατι που σας πειραξε…
μην δινετε σημασια….κι εμένα ετσι δεν μου λεγατε?
Είναι τοσοι εδώ που θελουν την παρεα σας…εστω ένα..
γεια…
Εμένα?
Που με αφηνετε το ορφανο?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
έλα..ορφανό εσύ...έχεις εμάς τους άλλους να σε παρηγορούμε.....κουπεππε..κουπεπε ;)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Απαράδεκτη απώλεια για το site.Αποτελούσαν αστείρευτη πηγή πληροφοριών (και όχι μόνο) και οι τρεις.

Η διαγραφή account είναι πολύ ύποπτη. Μάλλον κάτι τους πείραξε πολύ.

΄Οποιος ξέρει κάτι για το θέμα ας φανερώσει.Ο υπαίτιος καταζητείται  :tickedoff:. Τουλάχιστον και σαν guests , να μπαίνετε ρε παιδιά.Και αν σας πείραξε κάτι πείτε το.

Με έπιασε θλίψη τώρα  :'(
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Eσύ πώς γλύτωσες; Έχεις πάθει μυθριδατισμό;
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Vaso,δεν πιστεύω να μας την κάνεις κι εσύ..Λίγοι μένουν πλέον από την παλιά φρουρά,ποιός θα δώσει σωστές (φραπεδο)βάσεις και αρχές στούς νέους?? :2funny: :2funny: :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
πρωτα εφυγε ο savalas απ οτι ειδαμε.απο αυτον μαθαμε για το κωλαρακι στην κεραμεικου 13 στο μεταξουργιο. απο αυτον μαθαμε για την Αννα στην ρεμουνδου που στον επερνε ακαποτα.αυτος πρωτοεγραψε στον παλιο καταλογο για την κατερινα που εδινε κωλο στην κολοκυνθους 38.και απο αυτον μαθαμε αρκετες καβατζες και πουτανες στο φορουμ.

μετα εφυγε ο φιλος του ο warhol.απο αυτον μαθαιναμε νεα για την αντριανα την Γερμανιδα.αυτος πρωτοεγραψε για το διπλο πουτανατο στην παιωνιου 10.αυτος μας πρωτοενημερωνε για την βουρβαχη 19.και στο τελος απο αυτον μαθαμε τα κοριτσια στην φρατζη 47 με τις αλεπαλληλες ανταποκρισεις του.

και στο τελος οπως ηταν αναμενομενο χαθηκε και ο αγαπημενος τους φιλος panosmpos.ο panos πρωτοεγραψε στο παλιο καταλογο κριτικη για την ρωσιδα Νταρια.αυτος πρωτοεγραψε εδω για την Τσεχα την Ντενιζα που γινοταν λαικο προσκυνημα θυμαμαι πριν ενα χρονο.αυτος επισης πρωτοεγρψε και για την Μπελα την ρουμανα που εδινε κωλο στην φυλης 40.επισης ειχε και φοβερες γνωσεις και στον χωρο των στριπτιζαδηκων.

Περα απο τις πουτανοενημερωσεις, απο τα γραπτα τους συμπεραινει κανεις οτι ηταν ανθρωποι μορφωμενοι και με ηθος.Ποτε δεν μιλαγανε με τσαμπουκα ουτε με στυλακι μαγκικο. Οι λογοι που τους οδηγησαν για διαγραφη ειλικρινα δεν τους ξερουμε.ισως οι κολλητοι τους να τους γνωριζουν.ο savalas εφυγε αθορυβα στο σκοταδι και φυσικα απολυτη μουγκαμαρα.για τον warhol ειναι ο μονοσ που γνωριζουμε αλλα καταλαβαμε οτι τον πληγωσε αφανταστα μια κατασταση απο δω μεσα που εκανε την μεγαλη μαλακια να κολησσει.και τελος ο panosmpos στα τελευταια του ποστ που ισως ειναι τα κορυφαια στο site βγαζει πολυ πικρα, απαγοητευση αλλα και ρεαλισμο για τις καταστασεις των σχεσεων κυριλε παιδιων και πουτανων αλλα και αυτος επισης τηρει την τακτικη της απολυτης μουγκαμαρας. αν και ψιλοκαταλαβαμε πανω κατω τι παιζει ελπιζουμε να ειναι καλα οπου και να ειναι


[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΑΘΑΝΑΤΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/size][/size][/size][/size]
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έχω μία υποψία για τους λόγους αλλά αφού δε θέλησαν οι ίδιοι να τοποθετηθούν ας το αφήσουμε έτσι...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μαγκες με ολο τον σεβασμο,δεν ειναι ωραιο αυτο που κάνετε..αν εχετε καποια υποψία πειτε κ σε μας,δηλαδη εμεις να μην ξέρουμε ΓΙΑΤΙ εφυγαν αυτα τα παιδια?
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
μαγγες ολοι εμεις πρεπει να ορισουμε μια εβδομαδα αποχης απο τις τσαρκες σε ενδειξη συμπαραστασης των πρωην συντροφων μας.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μαγγες ολοι εμεις πρεπει να ορισουμε μια εβδομαδα αποχης απο τις τσαρκες σε ενδειξη συμπαραστασης των πρωην συντροφων μας.
crying-022.gif
…Δεν το πιστευω ρε παιδια….
….Ούτε μνημοσυνο να καναμε….(οξω από δω)
…..Που εισαστε ρεεεεεεεεε…..
……Γουορχουλινι μου????????????
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
ΑΔΕΛΦΙΑ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ,ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ κατερινα σε σπιτι με κοκκινο φωτακι δουλευεις?
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Αν και πιθανόν κάποιους δεν τους ενδιαφέρει, θα χαθεί και μια ενημέρωση από τα περίφημα CT, δηλαδή ΕΓΩ...μέχρι τέλος του μήνα θα κάνω τη μεγαλειώδη έξοδο με ένα τελευταίο μεγάλο άρθρο που θα ποστάρω...Βλέπετε αποφάσισα να αποσυρθώ οριστικά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom