Νέα

Τα καλύτερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ένα απο τα κορυφαία μέλη με post που σπάνε καρύδια  :dancing: Κύριοι και Κυρίες ο www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,23862.330]dimitrakis29[/url] 'ζωγραφίζει'  :rockon: :rockon: :rockon:


εμενα παντος το χεσιμο δεν μου αρεσει αλλα αναγκαστηκα να το υποστω!!ειχα μια γκομενα αντιεισαγγελεα!!!που τραιλενοτανε να με χεζει στο στηθος και να μου τα πασαλιβει!!!δεν μου αρεσε!!!αλλα τι να κανω.4 φορες το ανεχτηκα.δωρο των Γεννεθλιων,της το νεο ετος,τη μερα της εισαγγελιας,και την εργατικη πρωτομαγια.ηθελε να με χεσει και στις 9 Μαιου αλλα της εριξα ιμοντιουμ και δεν μπορουσε να χεσει!!!με εβαλε ομως οδηγο της και επερνα 200 ευρω το μηνα για ενα χρονο χωρις να κανω τιποτα γιατι αυτη οδηγουσε μονη της το αμαξι.και ειχα και ταυτοτητα της εισαγγελειας για ενα χρονο που τη συναντουσα.μια φορα μαλιστα της εριξα imodium στο φαι για να μην μπορει να με χεσει.1000 φορες να με χεζουνε παντος παρα να ειμαι Γιωργος!!!!

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Ένα απο τα κορυφαία μέλη με post που σπάνε καρύδια  :dancing: Κύριοι και Κυρίες ο www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,23862.330]dimitrakis29[/url] 'ζωγραφίζει'  :rockon: :rockon: :rockon:


εμενα παντος το χεσιμο δεν μου αρεσει αλλα αναγκαστηκα να το υποστω!!ειχα μια γκομενα αντιεισαγγελεα!!!που τραιλενοτανε να με χεζει στο στηθος και να μου τα πασαλιβει!!!δεν μου αρεσε!!!αλλα τι να κανω.4 φορες το ανεχτηκα.δωρο των Γεννεθλιων,της το νεο ετος,τη μερα της εισαγγελιας,και την εργατικη πρωτομαγια.ηθελε να με χεσει και στις 9 Μαιου αλλα της εριξα ιμοντιουμ και δεν μπορουσε να χεσει!!!με εβαλε ομως οδηγο της και επερνα 200 ευρω το μηνα για ενα χρονο χωρις να κανω τιποτα γιατι αυτη οδηγουσε μονη της το αμαξι.και ειχα και ταυτοτητα της εισαγγελειας για ενα χρονο που τη συναντουσα.μια φορα μαλιστα της εριξα imodium στο φαι για να μην μπορει να με χεσει.1000 φορες να με χεζουνε παντος παρα να ειμαι Γιωργος!!!!


:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
www.freesmileys.org] [/url]
www.freesmileys.org] [/url]
www.freesmileys.org] [/url]
www.freesmileys.org] [/url]
www.freesmileys.org] [/url]
www.freesmileys.org] [/url]
www.freesmileys.org] [/url]
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ένα απο τα κορυφαία μέλη με post που σπάνε καρύδια  :dancing: Κύριοι και Κυρίες ο www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,23862.330]dimitrakis29[/url] 'ζωγραφίζει'  :rockon: :rockon: :rockon:


εμενα παντος το χεσιμο δεν μου αρεσει αλλα αναγκαστηκα να το υποστω!!ειχα μια γκομενα αντιεισαγγελεα!!!που τραιλενοτανε να με χεζει στο στηθος και να μου τα πασαλιβει!!!δεν μου αρεσε!!!αλλα τι να κανω.4 φορες το ανεχτηκα.δωρο των Γεννεθλιων,της το νεο ετος,τη μερα της εισαγγελιας,και την εργατικη πρωτομαγια.ηθελε να με χεσει και στις 9 Μαιου αλλα της εριξα ιμοντιουμ και δεν μπορουσε να χεσει!!!με εβαλε ομως οδηγο της και επερνα 200 ευρω το μηνα για ενα χρονο χωρις να κανω τιποτα γιατι αυτη οδηγουσε μονη της το αμαξι.και ειχα και ταυτοτητα της εισαγγελειας για ενα χρονο που τη συναντουσα.μια φορα μαλιστα της εριξα imodium στο φαι για να μην μπορει να με χεσει.1000 φορες να με χεζουνε παντος παρα να ειμαι Γιωργος!!!!

Παιδιά συγγνώμη αλλά αν αυτό το site είχε hall of fame, αυτό το ποστ θα έπρεπε να φιγουράρει πρώτο-πρώτο εκεί πέρα...
Εχω πεθάνει στο γέλιο.. :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Κυρίες και κύριοι επειδή βαρέθηκα όλα τα θρέντ να γίνονται πουτάνα, λέω ν'ανοίξω ένα το οποίο ΛΟΓΙΚΑ δε θα εκτροχιαστεί. Σκοπός του θέματος αυτού είναι φυσικά ο γέλωτας. Πώς θα γίνει αυτό; Βάζοντας τα πιό αστεία πόστ που βλέπουμε σε οποιoδήποτε θρέντ. Ας βάλω λοιπόν τα πρώτα λιθαράκια στο "πάνθεον γέλιου" του bourdela.com...

εμενα παντος το χεσιμο δεν μου αρεσει αλλα αναγκαστηκα να το υποστω!!ειχα μια γκομενα αντιεισαγγελεα!!!που τραιλενοτανε να με χεζει στο στηθος και να μου τα πασαλιβει!!!δεν μου αρεσε!!!αλλα τι να κανω.4 φορες το ανεχτηκα.δωρο των Γεννεθλιων,της το νεο ετος,τη μερα της εισαγγελιας,και την εργατικη πρωτομαγια.ηθελε να με χεσει και στις 9 Μαιου αλλα της εριξα ιμοντιουμ και δεν μπορουσε να χεσει!!!με εβαλε ομως οδηγο της και επερνα 200 ευρω το μηνα για ενα χρονο χωρις να κανω τιποτα γιατι αυτη οδηγουσε μονη της το αμαξι.και ειχα και ταυτοτητα της εισαγγελειας για ενα χρονο που τη συναντουσα.μια φορα μαλιστα της εριξα imodium στο φαι για να μην μπορει να με χεσει.1000 φορες να με χεζουνε παντος παρα να ειμαι Γιωργος!!!!

Η γυναίκα μου τρώει σαν γουρουνι.Ειναι 150 και ολο παχαινει. το προβλημα οτι εχει πολυ σκατο και αερια το κωλανετερο της χοντης, και οταν γαμαω με βρωμιζει. Ασε που μετα το γαμησι κλανει συνεχεια.
Σοβαρα παιδια μου αρεσει ο κωλος αλλα υπαρχει προβλημα εδω

hotyancd  τα σεβοι μου μεγα προφιτι τισ μεταλαγμενισ ιδονισ!
μολις απολιμανα το βρομερο και ανιθικο κορμι μου το οποιο ξεχιλιζει απο ιδονι και πιτσιλαει τους παντες και τα παντα..!
πισο στιν βασι για μεταλαγμενι αφθονι ενιμεροσι...
ξεκιναο λοιπον με το λαγνο οχιμα μου και σινανταο τιν στελλα στισ αρχες τις σιγκου(φιξ)μαυρο μεταλαγμενο εκφιλο προιον!
παρακατο σε ενα αμαρτολο στενακι ,καθοσ διεσχιζα τιν σιγκου με σκοπο να δειυσδισο στον εροτικο και διχασμενο παραδρομο,μπανιζο ενα ξανθο πουτανιδιο....πλισιαζο ..και αντικριζο ενα  μιλφ τραβελακι...το οπιο αρχειζει να μου τριβει τιν πουτσα μεσ στι μεσι του δρομου...ατιμο μιλφει!καυλονο λοιπον και τινο να πιασο το μουνακι τισ απο καυλα...και σκευτομαι τελευτεα στιγμι πος δεν θα ιταν καλι ιδεα...και αρκεστικα στο μπουτακι τις..!
μετα απο αυτιν τιν αναταραχι του ψολοσαυρου μου....μπενο αργα αργα και καμαροτα στον μεταλαγμενο παραδρομο...
τι το ιθελα λοιπον...
αρχιζο να μιαλο με ενα μεταλαγμενο πορνιδιο και αρχιζει και αυτο να τριβει με μανια το κρεατινο ραβδι μου εοσ οτου το πεταξα εξο και αρχισε να μου τονν ιποδουλονι στιν παλινδρομικι ιδονι..πο πο ειχα φουντοσι απο γκαυλα..δεν αντεχα αλο!οσπου το πορνιδιο επενευε τιν βεργα μου και τιν εβαλε για λιγο στο στομα τις...!ομος ενασ παλεμαχος ναυτις τισ γκαυλας δεν ιπεκιψε στισ καυτες δοκιμασιες και σινεχισε τιν βολτα προσ τα κατο οπου ειδα και αλλες θεσπεσιες παρουσιες να εκδιδονται!
τεσπα....αφου περιειγιθικα στα σοκακια του πιο πονιρου παραδρομου τισ πολις μας....και το σπερμα ειχε σισορευτει στα εγκεφαλικα μου κιταρα .....πιτσιλισα τιν μπελα...ξανθο ψιλο εκφιλο πορνιδιο οπου με οδιγισε σε μια ιπογεια διαβασι και τιν τιμορισα στα ορθεια!
για τιν καυλα τις στιγμις ιταν οτι πρεπει...αλλα γενικα δεν αξιζει το πιτσιλισμα σινεμπουρδελιαριδες!!!!καλο βραδι σε ολους...!!!

Ρισπέκτ στους συναγωνιστές! All rights reserved φυσικά...
 

Επισκέπτης
Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι !!!
Και μάλλον το αλώνι το έπαιξε με μεγάλη επιτυχία ο dimitrakis29  !!! :2funny:

Ρε τι άλλο θα δώ εδω μέσα ...!!! :o :grin:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ε νομίζω πως αυτή η back-to-back μπουρδελοενημέρωση πρέπει να μπει εδώ!

Καλησπέρα σας συνάδελφοι..

Σήμερα ήταν ημέρα-σταθμός στην μπουρδελοκαριέρα μου μια και έγινε καταδρομή στα στενοσόκακα της φυλής με τα αξιότιμα μέλη Pitsilistis και Gomenios και μετά από εμψύχωση του dyshan.. η ώρα ήταν απογευματινή ..περίπου 19.00 με 21.00 στην Βικτώρια

Ο πίτσι μετά από μήνες αποχής γνήσιας μπουρδελότσαρκας ήταν ασυγκράτητος και γι'αυτό ήθελε να τιμωρήσει παραδειγματικά όποια κολασμένη κορασίδα θα εμφανιζόταν μπροστά του!.. δεν έλειψε βέβαια και μια παρένθεση δροσερής ηδονής!!..όπου ο πίτσι διαχειριζόταν περιπαιχτικά την καύλα ενός πολύπειρου και μπερδεμένου αγοριού!


-Διδύμου 8Α
Πορνίδιο ονόματι Αμάντα η οποία δεν έκανε μεγάλη εντύπωση στην κριτική επιτροπή.. μια που δεν ήταν σωματικά αυτό που ψάχναμε..


-Διδύμου 8Β
Ήταν η Άννα ένα αλλοδαπό ξέκωλο ντυμένο προκλητικά με άσπρο καλσόν-ζαρτιέρες.. είχε πολύ ωραίο κορμί η άτακτη αυτή αμαζόνα με τα κοντά μαύρα μαλλιά αλλά έχανε λίγο απ'το λαιμό και πάνω..


-Φυλής 40
Λίζα.. αρκετά ψηλή και ξανθιά ρωσσίδα η οποία δεν περνά απαρατήρητη από το μάτι του μπουρδελιάρη.. τα βυζιά της ήταν σε ένα λογικό μέγεθος..


-Φυλής 54Α
Μία .. Λίλυ η κάτι τέτοιο με teeny κοτσιδάκια ξανθά και ένα κορμί pitsilable..


-Φυλής 54Β
Σοφία..


-Φυλής 59Α
Ένα ξανθό πουτανάκι της.. χοιρινής ηδονής(λόγω των παραπανίσιων κιλών).. το οποίο όμως είχε 2 θετικά.... τα βυζιά της.


-Φυλής 59Β
Εδώ ήταν η Βανέσσα .. η οποία έκανε μεγάλη ζημιά στον πίτσι μας αφού για την υπόλοιπη τσάρκα του κατέκλυσε το μυαλό με πονηρές σκέψεις αδησώπητης ακολασίας βγαλμένες από λάγνο ερωτικό μυθιστόρημα!... Για όσους δεν την γνωρίζουν έχει καστανόμαυρα μακριά μαλλιά με μικρομεσαία βυζιά αλλά ένα κώλο για.. 3 Όσκαρ!! .. η άτακτη κορασίδα έκανε εντύπωση στον γκομένιο και σε μένα..


-Φυλής 65Α
Η νεαρή και άπειρη(λέμε τώρα) ..Αλεξάνδρα!Αδύνατη αρκετά με ευδιάκριτο τατουάζ πίσω στη μέση,μαύρα μακριά μαλλιά και ένα φίνο κωλαράκι.. προτείνεται


-Φυλής 65Β
Όνομα δεν συγκράτησα μια που δεν έχω καμία RAM στο μυαλό μου αλλά ήταν ένα πορνίδιο για το οποίο έχω ξαναγράψει παλιότερα.Ψιλογεματούλα με ωραία όμως βυζιά καστανό μαλλί μέχρι τον ώμο και δούλευε παλιά στο 66Δ.. Η bordel executive promoter (η τσατσά) είπε οτι είναι σπανιόλα!Αλλά όσο είναι αυτή σπανιόλα άλλο τόσο είμαι κι εγώ εσκιμώος!


-Φυλής 66Δ
Αυτό το ξεθαρρεμένο πορνίδιο ονόματι Αμαλία είχε πολύ θράσος!.. χίμηξε κατά πάνω στον πίτσι και με τη βία τον έσυρε μεσ'το δωμάτιο αφού την είχε ξελογιάσει ο μέγας πορνορεπόρτερ με τα άπταιστα πορνόλογά του!Η άτακτη αμαλία ήταν ξανθιά με την φάτσα της καυλιάρας και πληθωρικό σώμα(δλδ. βυζάρες κωλάρες και τα συναφή)


-Φυλής 67
Εδώ ο μέγας πορνορεπόρτερ δεν κατάφερε να συγκρατήσει την καύλα του που έψαχνε απεγνωσμένα την έξοδο!!Το "θύμα" ήταν η Ραμόνα η ρουμάνα η οποία ήταν άξια τιμωρίας με ερωτοπταίσματα πρώτου βαθμού και πέρασε από το ερωτοδικείο χωρίς δεύτερη σκέψη!Εμφανισιακά ήταν αρκετά καλή με μαύρο μακρύ μαλλί ..σχεδόν καθόλου βυζί αλλά με ένα μαγικό πισινό που έκανε το άσπρο υγρό να αναβλύζει οξύθυμο!

Ο πίτσι έπιασε το κοντάρι του και μετά απο μια ομηρική μάχη τριών στάσεων με αυτή την λερναία ύδρα της Φυλής την έκαψε με το καυτό σπέρμα του και απ'ότι είπε άξιζε η τιμωρία..


-Φυλής 69Α
Η Χριστίνα ..με έντονο γεωλογικό ενδιαφέρον αφού η τσατσά εύα την παρομοίαζε με ηφαίστειο έτοιμο να εκραγεί.. (μάλλον ο βυζούβιος)


-Φυλής 69Β
Πουτανάκι ανάξιο αναφοράς μια και δεν έπεισε την κριτική επιτροπή..


-Φυλής 71Α
Ήταν η νεαρή και λάγνα Λαρίσα η οποία μάγεψε με ένα βλέμμα της τον ανήμπορο να αντιδράσει γκομένιο..το 20άρι έφυγε σαν άνεμος από τα χέρια του και κατέληξε στην μικρή αυτή μαστόρισσα της ηδονής!Την μαστρο-λαρίσα!Ο θυληκός αποχυμωτής "ξεζούμισε" τον γκομένιο που έπρεπε να φάει μια ολόκληρη μερίδα γύρο για να ανακτήσει τις χαμένες του δυνάμεις!..Η νεαρά αυτή πόρνη είναι εγγύηση για τους απαιτητικούς μπουρδελιάρηδες! ;)


-Φυλής 84Α
Στέλλα.. μια πολύ ερωτεύσιμη καστανόξανθη ξεβρακοκέφαλη ..ύψους 1.75 στα τακούνια.Ένα κορμί θανατηφόρο(γεμάτο στήθος) και ένα αγγελικό πρόσωπο με μάτια που σου έλεγαν "καυλιάρη έλα πήδα με εδώ και τώρα"(ω.. ναι το έλεγαν!).. θα επιβληθεί παραδειγματική τιμωρία στο εν λόγω πορνίδιο. :grin:


-Φυλής 84Β
Στη θέση της Σελίνας ήταν η Ρόζα η οποία είχε ..ΚΩΛΑΡΑ αν και με κυτταρίτιδα από παρατήρηση του μέγα πιτσιλιστή.. ξανθά μαλλιά.. ωραίο πρόσωπο


-Φυλής 86Α
Εδώ ο μεγάλος χύστης είχε πολύ δύσκολο έργο αφού η νεαρή αυτή "σειρήνα" προσπαθούσε να αποπλανήσει με το ερωτικό κάλεσμα της για ζευγάρωμα τον τιμωρό!Ήταν η Στέλλα(2η) ένα κοντούλικο με πολύ ωραία βυζιά που σε κοίτούσαν απειλιτικά και ένα όμορφο πρόσωπο με ζωγραφισμένο το βλέμμα της αδίστακτης καυλιάρας επάνω..


-Φυλής 86Β
μαριλένα.. η ξεβρακοκέφαλη κοντοπούτανη


-Φυλής 92
Ρωσσίδα ξανθιά ..λίγο μεγαλύτερων διαστάσεων απ'το κανονικό.


-Φυλής 104
Ένας εκπρόσωπος της μεταλλαγμένης ηδονής που ονομάζοταν μαρίνα


-Φυλής 109
Δανάη η άτακτη βραζιλιάνα από το Ριο(..αντίριο) ψιλονταρντανάτη με καστανοκόκκινο κυματιστό μαλλί με βυζιά κάτω του μετρίου όμως.. με 25 ασκούφωτο


-Φυλής 131
Σπάει τα ρεκόρ!!.. είναι το μικρότερο μπουρδέλο με την μεγαλύτερη (σε διαστάσεις) πουτάνα!..για λάτρεις της χοιρινής ηδονής(δες παραπάνω τον όρο) :headbang:


-Φυλής 134Β
Τσέχα ξανθιά με ψυχρό πρόσωπο, κανονικό σώμα την οποία την πιτσιλάς και δεν την πιτσιλάς..


-Φυλής 134Β υπόγειο
Καστανόξανθο πορνίδιο με λογικό στήθος που εμφανίστηκε topless μπροστά μας και μου έριξε ένα βλέμμα πολλά υποσχόμενο.


-Φώκαιας 17Α
Ψιλογεματούλα που μας έκανε σήματα με την άτακτη γλωσσίτσα της αλλά ντρεπόταν να πει το όνομα της!


-Φώκαιας 17Β
Ουστ!


-Φώκαιας 25Α
Ισπανίδα πόρνη κατά τα λεγόμενα της τσατσάς πάντα.. φαινόταν πιο πολύ σαν αιγυπτιοαραβίδα και ήταν μετρίας εμφανίσεως..


-Φώκαιας 25Β
Αντέλλα .. ο καρκίνος της φυλής έχει γίνει τόσο καιρό εκεί πέρα(25 ευρώ κιόλας)


-Φώκαιας 25Β υπόγειο
Κλάρα.. χρώματος σοκολατί(της κουβερτούρας).. εξ'αφρικής που αναστάτωσε τον εσωτερικό μου κόσμο! :rockon:

Ο πιτσίλαρχος Αθηνών και Πάτσης Ελλάδος(πλέον) Τρισμέγιστος πιτσιλιστής και η παρέα του περπάτησαν τα λάγνα μονοπάτια της ηδονής και της αμαρτίας Φυλής και πέριξ σήμερα(τετάρτη) το απόγευμα.Μαζί μας και ο 'Ραψωδός του Ερωτα' Gangstaxz(ή αλλιώς μανώλης)!
Η νύχτα κύλούσε απαλά καθώς αναζητούσαμε την λύτρωση της σάρκας από σπίτι σε σπίτι κι από πορνίδιο σε πορνίδιο.Μετά από πολλή αναζήτηση,'σειρήνες',δροσερά αγόρια,και άλλα σκοτεινά εμπόδια που βρέθηκαν στο δρόμο μας τα σώματα μας τελικά εξαγνίστηκαν με αλλοδαπές σκλάβες του έρωτα!Ο Πιστιλίστής με την Ραμόνα(μελαχρινό νέο πορνίδιο-λεπτομέρειες σε λίγο από πίτσι) κι εμένα με την Λαρίσσα(πρώην Φυλής 65,νύν 71Α).Ξανθό πορνίδιο εκ Ρωσσίας,Ζητούσα τιμωρία δια της ράβδου,κι επιδιδώμενη σε εξαιρετικής μαεστρίας πεοθηλασμό(μιλάει στο εργαλείο),μετά από τις σκηνοθετικές μου οδηγίες και με εξαιρετική μπορώ να πώ συμμετοχή,έφερε τον οργασμό στο κορμί μου απ'άκρο εις άκρο.20 ευρώ η επίσκεψη και βούρ για τη συνέχεια,η οποία όμως ήταν κάτω του μετρίου σήμερα μπορώ να πώ(με ελάχιστες φωτεινές εξαιρέσεις της οδού Φυλής).Τα παραλειπόμενα καθώς και λεπτομέρεις για τα κορίτσια,σπίτια,κλπ,από τον τεράστιο -κινητή ανθρώπινη Ατζέντα- Gangstaxz!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
- Καθυστέρησα στήν ενημέρωση λόγω προβλήματος σύνδεσης στο Site,η ενημερωση του Gangsta είναι η παραπάνω –

καλιμερα σε ολους τουσ σινεμπουρδελιαριδες!
μετα απο καιρο ειχα τιν τιμι να πορνορεπορταρο με τουσ φιλτατους σιναγονιστες gangsta και gomenio ,στα εροτικα ιατρια τις αχαλινοτισ νοσου ,στιν πουτανομανα φιλις!!!
τα μπουρδελοσοκακια τις φιλις αρχισαν να φλεγονται μανιοδος στο βομο τισ ιδονις αφου ο μεγαλος πλεον ρεπορτερ gangstaxz εσκασε μιτι στους αμαρτολους δρομους και πεζοδρομουσ τις φιλις!στιν παρεα  μας ομος και ο πατερ γκομενιος παντοτινοσ σκλαβος και προφιτις τισ ιδονις!ενασ μοισις του εροτα!ενασ ιεροφαντις τον ιεροδουλον μιστιριον!ναι αυτοσ ειναι ο μεσιας τισ αγαπις!
φιλις 67 ...ραμονα, ρουμανικις προελευσις πορνιδιο...!
το πορνιδιο αναστατοσε τα εγεφαλικα μου κιταρα με τιν εροτικι τις αυλα,και χορις δευτερι σκεψι το λαγνο χαρτονομισμα εφιγε απο τα χερια μου!
μια αφροδιτι του εροτα!ακρος ενδιαφεροουσα στον εμφανισιακο τομεα,με καυλιαριδες ασπρες μποτουλες!κορμι θανατιφορο!στα μειον η μικρι τις βιζουμπα!
στιν αρχι τις εροτοπραξις στα ορθεια αρχιζα να τιν φιλαο στα βελουδινα μπουτακια τις και στον απαλουλι λαιμουδακο τισ...εν ολιγισ με ξαπλονει στο κρεβατι ,ξεγιμνονο τον αιματιρο απο φλοκια πεοντα μου και μου βαζει το καποτιδιο στο διχασμενο και σκλιρο ραβδι μου οπου αρχειζει ενα σιμπαθιτικο τσιμπουκλοβερ!
αφου ιμουν τοσο ερεθισμενος λοιπον τιν διαταζο να σκαρφαλοσει πανο του..ι οποια χορισ δεσμευσεις καβαλαει αμεσοσ τον αγριο ταυρο και αρχειζει ενα γλικο ροντεο εροτα και παθουσ...κουναγε το κορμακι τισ τοσο γλικα που νομιζες ποσ ειναι ενα ονειρο!
ι δευτερι στασι ιταν με θεα τιν ομορφι και ζουμερι κολαρα τις...σκετι φοτια!σιμετοχι αρκετα καλι!
τριτι στασι ιεραποστολικο με τισ μποτουλες τισ να ακουμπανε στο καυτο μου στιθος....ιταν ι αποκοριφοσι οπου δεν αντεξα και ι βρισι εσπασε και ξερασε ολο τον προτεινουχο ζομο που αναζιτουσε ι ατακτι αμαζονα!
αξιζει ενα πιτσιλισμα σιναγονιστες!
ανεπιφιλακτα!ειναι μια καλι προτασι στιν μπουρδελομανα φιλις!!!!
καλα πιτσιλισματα σε ολους τουσ χιστες!!!

Μπράβο ρε πορνοκομμάντο Φυλής και περιχώρων είστε άξιοι!!! :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Ο Παρακάτω επικός διάλογος έλαβε θέση σήμερον στις 15:40 μεσημβρινή το σωτήριο έτος 2008 στο μοναδικό θέμα "τραβέλια με προσόντα"!

Ερωτηση - Την Νάντια την ξέρεις?

Απάντηση - Αυτή με το Μουνι?

Απάντηση - Όχι, αυτή με τον Πούτσο!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ο Παρακάτω διάλογος έλαβε θέση σήμερον στις 15:40 μεσημβρινή το σωτήριο έτος 2008 στο μοναδικό θέμα "τραβέλια με προσόντα"!

Ερωτηση - Την Νάντια την ξέρεις?

Απάντηση - Αυτή με το Μουνι?

Απάντηση - Όχι αυτή με τον Πούτσο!!!
Καλό. νασαι καλά.
γελάσαμε και σήμερα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
προτείνω να γίνει μόνιμο θέμα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
αγαπητοι φιλοι φταιμε και εμεις....διοτι οταν η γκομενα θελει να παει στο σκυλαδικο να δει τον χχχ πουστοτραγουδιαρη και εσεις τη πηγαινετε αντι να την πατε σε κανα ρεμπεταδικο σωστο ή σε κανα ροκαδικο .......οταν δεν σηκωνεστε να χορεψετε ζειμπεκια να δειξετε τι σημαινει αντρικλα και αφηνετε το καθε γκομενακι να χοροπηδαει σαν αρκουδακι ...οταν πηγαινετε στο καθε τρεντυ μπαρακι-καφετερια με τα πρασινα πορτοκαλι λαμπακια....οταν ντυνεστε χτενιζεστε οπως στην τηλεοραση,διαβαζετε φλωροπεριοδικα και ακουτε φλωρομουσικη ειναι λογικο να επικρατει η πουστριλα.....σας ομιλω ως εργαζομενος της νυχτας διοτι δυστυχως αυτα που σας λεω ισχυουν....αντισταθειτε......φατε τζατζικι κλαστε ελευθερα ρευτητε δυνατα αφηστε την μασχαλη να μυριζει και μαθετε να χορευετε κανα ζειμπεκικο........γιατι σε λιγο τα περιπτερα δεν θα πουλανε καποτες και βιαγκρα αλλα βρακοτσουτσουνα.......

Γελασα με την ψυχη μου!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
υπαρχει θέμα
HΔH
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Συγχωνεύτηκαν.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Κάποιοι πειράζουν τον Altec για την μηχανή του, στο ανάλογο θρέντ, και τους δίνει την κατάλληλη απάντηση.....

Δες και κατι να σου ανοιξω τα ματια... :dancing: :dancing:


[youtube=425,350]iaB40TLQE8M[/youtube]

[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Ρε παιδια, θυμαται κανενας ενα ποστ με καποιον που πηγε με μια γυφτισα που ειναι?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αιντε αιντε χαχαχαχα

θα το σκεφτομαστε 10 φορες να καλεσουμε κοσμο σπιτι μετα απ αυτο χαχαχα
 

Επισκέπτης
Ο Παρακάτω επικός διάλογος έλαβε θέση σήμερον στις 15:40 μεσημβρινή το σωτήριο έτος 2008 στο μοναδικό θέμα "τραβέλια με προσόντα"!

Ερωτηση - Την Νάντια την ξέρεις?

Απάντηση - Αυτή με το Μουνι?

Απάντηση - Όχι, αυτή με τον Πούτσο!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απολυτε το βρήκα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom