Νέα

Τα καλύτερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χάθηκε ο lakis; Δεν
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τον είχαν "φιμώσει".
Μερικές μέρες τώρα δεν βλέπω κανένα post του, οπότε....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Και ενα αρχαιο ποστ απο τον πρωτο χειμωνα του σαιτ, ετσι σα φορο τιμης. Ο τυπος εχει κανει και αλλα φοβερα ποστ, οπως και πολλοι ακομα εκεινη την εποζη που το σαιτ μας ζεσταινε γιατι ειχε κρυο χειμωνα.



Χριστούγεννα 2004, Αθήνα. Περπατώντας κοντά στο σπίτι μου (έμενα Ομόνοια ο μαλάκας ), άρχισα να κόβω βόλτες στο Μεταξουργείο. Περνάω κάποια στιγμή από τη Μυλλέρου και βλέπω αυτό το γωνιακό μπουρδέλο απέναντι από την πλατεΐτσα. Είχα ξαναμπεί πιο παλιά, ήταν μια ξανθιά, η Αλέκα (νομίζω ότι δουλεύει ακόμα, κάθε Παρασκευή), γύρω στα 40+, καλοδιατηρημένη. Δεν ήταν και πολλά ανοιχτά, οπότε μπαίνω μέσα και περιμένω. Έρχεται η τσατσά και της λέω: "Η Αλέκα είναι;". Απάντηση: "Όχι, έχουμε άλλη κοπέλα σήμερα, δίνει και κωλαράκι, με 20 ευρώ. Πέρασε εσύ και δε θα το μετανιώσεις". Βγαίνει για μισό δευτερόλεπτο η κοπέλα μέχρι τη γωνία, την κόβω για mature, ανάβω, βγάζω αμέσως το 20ευρω και τρέχω στο δωμάτιο. Ξεντύνομαι και κάθομαι στο κρεβάτι (άθλιο, ούτε που το σκέφτηκα να ξαπλώσω). Ύστερα από 5 λεπτά, φτάνει και η... κοπέλα. Μια κυρία κοντά στα 50, όνομα δε θυμάμαι, μακρύ μαύρο μαλλί, ανύπαρκτο κώλο (οπότε μπορεί να ήταν πρώην τράβελος), μικρό βυζί, αλλά γενικώς καλό σώμα, χωρίς κυτταρίτιδα (εμ, άμα συμμετείχε παλιά στην Εθνική ομάδα άρσης βαρών των ανδρών, πού να την έβρισκε την κυτταρίτιδα). Τέλος πάντων, ακολουθεί η εξής ευχάριστη συζήτηση:
Αυτή: Γεια σου, μωρό μου. Καλά είσαι;
Εγώ: Γεια σας (πληθυντικό ο μαλάκας ).
Αυτή: Θα γαμήσεις κωλαράκι σήμερα, ε; Είχες γαμήσει και μουνί, για να θες και κώλο, ρε καριόλη; Και το δικό μου κώλο βρήκες να γαμήσεις; Εσύ θα τον έδινες τον κώλο σου για 20 ευρώ;
Εγώ: Συγγνώμη, αλλά...
Αυτή: Τι συγγνώμη, ρε μαλακισμένο. Ξάπλωσε να τελειώνουμε.

Αντί να φύγω κι εγώ, ψαρωμένος τότε, κάθομαι, παίρνει μια γρήγορη πίπα, και στήνεται στα 4 για κώλο. Της λέω: μήπως να βάζαμε και δεύτερο προφυλακτικό; Απάντηση: Μήπως να έβαζες και το πουλόβερ;
Με τα πολλά, ξεκινάμε. Άρχισε να φωνάζει: σκίσε με, πούστη, καριόλη, γαμημένε, θες και κώλο, γάμα μουνί πρώτα, αμούστακο, και πολλές άλλες μαλακίες. Σταματάω κι εγώ. Της λέω: δεν μπορώ να συνεχίσω άλλο. Λέει: κάτσε για μαλακία, μήπως και τελειώσεις καμιά φορά (ζήτημα να ήμουν 3-4 λεπτά μέσα). Κάθομαι και μου λέει: Παίξ'τον!
Λέω: μα καλά, εσύ τι θα κάνεις;
Και μου λέει: άντε, τελείωνε! Παίξ'τον, έχουμε και άλλες δουλειές.
Με τα πολλά, πάω να τον παίξω (βάζοντας πάνω στο προφυλακτικό χαρτομάντηλο δικό μου ) και περνάει τεράστια κατσαρίδα από δίπλα μου. Κοκάλωσα! Φωνάζω "ααα" και μου λέει: "Εσύ δεν τρώγεσαι με τίποτα, ούτε η κατσαρίδα δε θα καθόταν να τη γαμήσεις!". Και σηκώνεται και φεύγει, αφήνοντάς με με το πουλί στο χέρι.
Σηκώνομαι κι εγώ, πλένω χέρια, ντύνομαι, και κάθομαι στο δωμάτιο. Περνάνε 5 λεπτά, μου χτυπάει η τσατσά και της λέω "δεν τελείωσα ακόμα, έχω πάρει φουλ πρόγραμμα". Ξαναχτυπάει μετά από λίγο, και της λέω "Τελειώνω, τελειώνω". Ύστερα από κάνα δίλεπτο, μπαίνει μέσα και με βλέπει να κάθομαι ντυμένος στο κρεβάτι. Μου λέει "Άντε, έχουμε πελάτη, περιμένει". Οκ, λέω, και σηκώνομαι. Την ακολουθώ μέχρι το σαλόνι, όπου ήταν ένας κατεστραμμένος 50άρης. Του λέει η τσατσά "ρωτήστε και το παιδί που μόλις μπήκε πόσο καλά πέρασε". Και του λέω: "Πάρε το πρόγραμμα με την κατσαρίδα. Τα δίνει όλα η καριόλα!".Και πετάω την κατσαρίδα στο σαλόνι (τεράστια), την οποία είχα βάλει μέσα σε σακουλάκι από πακέτο χαρτομάντηλα. Βγαίνει και η πουτάνα εκείνη την ώρα, με πιάνουν τα γέλια, αρχίζει να με λέει καριόλη, μαζί με την τσατσά, ανοίγω την πόρτα (με τα κάγκελα), ρίχνω δυο καντήλια και φεύγω. Και με το που βγαίνω, βλέπω δυο άντρες που τραβούσαν φωτογραφίες από την πλατεία, να με κοιτάνε. Ξέρετε ποιος ήταν ο ένας; Χάρρυ Κλυν
Εντάξει, περιττό να πω ότι ήμουν χεσμένος για καμιά βδομάδα, γιατί φοβόμουν μήπως μου είχε τραβήξει καμιά φωτογραφία όπως έμπαινα ή έβγαινα από το κωλομάγαζο. Με έχετε δει πουθενά σε καμιά επιθεώρηση, ρε παιδιά, εκεί στην Ελλάδα;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εντάξει, περιττό να πω ότι ήμουν χεσμένος για καμιά βδομάδα, γιατί φοβόμουν μήπως μου είχε τραβήξει καμιά φωτογραφία όπως έμπαινα ή έβγαινα από το κωλομάγαζο. [size=12pt]Με έχετε δει πουθενά σε καμιά επιθεώρηση, ρε παιδιά, εκεί στην Ελλάδα; [/size]

Όλα τα λεφτά όλη η φάση, αλλά το τέλος, ΑΠΑΙΧΤΟ!!! :rockon:
:2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
για να επανέλθει πρέπει να ανοίξη θρεντ και να γράψει 10.000 φορές θα γίνω καλός κομμουνιστής.
Προθέρμανση κάνει τόσο καιρό δηλαδή?
Ε, ρε ποιός θα τον παλέψει μόλις γυρίσει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νομιζω πως ειναι η στιγμη να μπει και η marianna2004 στο πανθεον των ''καλυτερων''

χθες λοιπον στις 15:01



''μην ανησυχεις εσυ  [size=11pt]εμενα κανεις δε μου σκιζει το ποπουδακι μου![/size]εγω καθαριζω για παρτυ μου πιτσι το καταλαβες!!!''
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αφιερώνω ποίημα για την επιστροφή του ασώτου!!

Σαν άλλος Οδυσσέας ταξιδεύεις..
την Ιθάκη των μπουρδέλων συ γυρεύεις?
..μήπως ήσουν στου παραδείσου την αυλή?
..μπας κι'ένας έρωτας σου τρώει το καυλί??
γιατί έκανες ταξίδια..
και μας έγραψες στ'αρχίδια?
δε σου λείψαμε καθόλου..
κυνηγέ του ωραίου κώλου?
σε ζητάνε οι πουτάνες,
άδειες έχουν τις λεκάνες..
και αρχίζουν ερωτήσεις,
γύρω απ'τις δικές σου στύσεις:

-"psaxnw που πας?"
-"πόρνες θα πάω στα καράβια!"..

..μουνιά σκίζω στο Ρίμινι
κι'ήταν η απουσία τρίμηνη!
τρομερο!
αν και καθυστερημενα σε υπερ ευχαριστω φιλε μου και συμπορευτη gangstaXZ..
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Κοίτα προσωπικά για την Cayman  ανυπομονώ .

Έχω ένα Golf MK3 VR6 BITURBO.

Που θα πάει δεν θα πετύχω καμία σε φανάρι που να έχει κέφια για παιχνιδάκια ο οδηγός της;

Θα γνωρίσει την ταπείνωση και τον εξευτελισμό μόλις πιάσουν τα λάστιχά μου κάτω ...

Θα'θελα να μάθω...
Τελικά ο Λάκης, βρήκε αυτή την CAYMAN S έτσι ώστε να του δωθεί η ευκαιρία να την ταπεινώσει στα φανάρια, με το Golf VR6 TRI-TURBO INTERCOOLER 4x4 με αεροτομή τύπου απλώστρας, τους 1234 ίππους και τα 80-90 κιλά ροπής που διαθέτει το χρέπι του??

Πρόσφατα ενημερώθηκα ότι το εξόπλισε και με neon-light(λαχανί εννοείται...).  :2funny: :2funny:


Όποιο ποστ του και να πιάσεις, είναι μία ξεχωριστή ιστορία....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ε... μα τι λες? :rolleyes: δεν εννοει οτι τις τυπωνει στο χαρτι για να τις διαβασει...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εχεις δικιο...τοτε ας μπει το δικο μου στα καλυτερα!!!!
ε τοτε δεν επρεπε να το σβησεις το ποστ σου, κ να φαινεται οτι μιλαω μονη μου :P, αλλα να τ αφηνες
απο μονος σου
θα ηταν μια γενναια πραξις :cheesy:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αν και μέλος-κομήτης, ο Δρ.Μουνής (τί username!!!), πήρε τις πληροφορίες που ήθελε, και ξεσάλωσε!!! Ας θαυμάσουμε:

Πέμπτη βράδυ, μόλις φθάνω στην Αθήνα, ακολουθώντας γνώμες συναδέλφων, κατευθύνομαι στο Νέο Κόσμο. Πρώτη επίσκεψη στην Ιππώνακτος 14 μόνο γιά να δω και να μπω στο κλίμα. Η Ρωξάνη, ωραία, ψηλή, αδύνατη και με μεγάλο στήθος, ο χώρος περιποιημένος, 50€. Ας δοκιμάσω λέω. Στο δωμάτιο τα πράγματα δεν ήταν καλά. Μόλις βγήκε το σουτιέν, οι κρεμαστοί κήποι της Βαβυλώνας ... κατέρρευσαν. Η κοπέλλα επιεικώς αδιάφορη. Τελείωσα με το ζόρι γιά να φύγω (είχα αρχίσει να ... βαριέμαι). Τζίφος.
  Ας δοκιμάσω λέω στη Φραντζή 47, που έχει τόσο καλές κριτικές. Η Αλεξία μου φάνηκε ότι άξιζε τον κόπο. Παρασυρμένος από την τσατσά πήρα το πρόγραμμα με δονητή 80€. Η Αλεξία άρχισε να παίζει με το δονητή της και μετά από λίγο και να με γλύφει . Πρόθυμη και πολύ καλή στην πίπιζα. Μετά μπήκαμε στο κυρίως θέμα. Παρ’ ότι είχα τελειώσει  λιγότερο από μισή ώρα πριν στην Ιππώνακτος, με έκανε τούρμπο. Με πολλές αλλαγές θέσης (ή καλύτερη στα τέσσερα), και ενδιάμεσα πίπιζα όταν ένιωθε ότι έχανα το ενδιαφέρον μου. Πολύ καλή, την συνιστώ ανεπιφύλακτα, και έμεινα εντυπωσιασμένος από την επαγγελματική της προθυμία. Το πρόγραμμα του δονητή θα μπορούσε να παραλειφθεί.
  Αποκαμωμένος πλέον (δούλευα από το πρωί και οδήγησα και τόσες ώρες) είπα να πιώ ένα ποτό. Κατεβαίνω λοιπόν στο Princess όπου φτάνω λίγο μετά τα μεσάνυχτα. Καμμιά 15αριά κοπέλλες, λίγοι πελάτες ακόμη. Πίνοντας το πρώτο ποτό σταμπάρω 2 που μου άρεσαν, και συγχρόνως αποκρούω τις ... επιθέσεις 5-6 που ήρθαν στο τραπέζι μου προσφέροντας χορό. Η Αλέξια, εμφανώς νούμερο 1 του μαγαζιού, είναι συνεχώς αγκαζαρισμένη από έναν 60άρη. Οταν όμως σηκώθηκε γιά σόου στην πίστα, το μισ
72; μαγαζί πρέπει να ... βράχηκε. Σκέτη φωτιά. Κάτι αντίστοιχο και η Σοφία. Δυστυχώς η ώρα περνούσε, είχα φτάσει στο τρίτο ποτό και αυτές οι δύο ήταν συνεχώς απασχολημένες σε άλλα τραπέζια. Τότε πήρε το μάτι μου μία που μέχρι τότε ήταν σε κάποιο σκοτεινό τραπέζι. Οπως πέρναγε δίπλα μου την σταμάτησα πριν πάει αλλού. Ιωάννα. Σε 5 λεπτά στο τραπέζι με είχε κάνει ... έτοιμο. Πάμε στα σκοτεινά γιά χορό και εκεί τα είδα όλα. Η κοπέλλα είναι δυναμίτης. Μετα και από αυτό πήγα γιά τον ύπνο του δικαίου.
  Παρασκευή στις 8 το βράδυ είχα ραντεβού με την Sunny από το CT, μία ώρα, 250€. Κεντρικότατο ξενοδοχείο στο Σύνταγμα, μικρό δωμάτιο. Η κοπέλλα αδικείται από τις φωτογραφίες της, είναι πολύ πιό όμορφη. Ψηλή, με μεγάλα μπαλκόνια που δεν πέφτουν, σφιχτή σάρκα, στενό και σκληρό προφυλαχτήρα. Τσέχα, πολύ φιλική, καλά Αγγλικά, ευγενέστατη. Μετά τα πρώτα λεπτά μου ζήτησε να πάω γιά ένα ντουζάκι. Οταν βγήκα, άρχισε κατ’ ευθείαν την περιποίηση. Γλύψιμο ατελείωτο χωρίς σκουφί, με εναλλαγές στο ρυθμό, άλλοτε πολύ βαθιά και άλλοτε επιφανειακά. Καλλιτεχνικό και έντονο. Το κυρίως θέμα, με σκουφί βέβαια,  ήταν επίσης πολύ συναρπαστικό, με εναλλαγές στάσεων και ρυθμών. Οταν κάποια στιγμή γύρισε στα 4, άρχισε να επιταχύνει και τότε μου ήρθε η φαεινή ιδέα να ζητήσω ... κουλουράκι. Μου είπε ότι χρεώνεται + 40€. Συμφώνησα χωρίς σκέψη και τότε άρχισε το καλύτερο. Κουνήματα άπαιχτα, βογγητά αληθοφανή και σύντομα ήρθε το τέλος. Ακολούθησε κουβεντούλα γιά προφανείς λόγους. Μετά από λίγο, βλέποντας ότι δεν έχουμε και πολύ ώρα ακόμη, έμεναν 20 λεπτά, άρχισε φιλότιμες προσπάθειες γιά ... ανάσταση νεκρών. Το απολάμβανα χωρίς να το πιστεύω, μέχρι που η κυρία έβαλε σε εφαρ_
6;ογή τα μεγάλα κόλπα. Και όντως σε λίγο ο ... Λάζαρος αναστήθηκε. Η συνέχεια και το φινάλε ήταν εξίσου ποιοτικά. Με δυό λόγια συνιστάται ανεπιφύλακτα.
  Σάββατο στις 14,30 είχα ραντεβού με την Sarah , γιά 2 ώρες, 400€. Το ξενοδοχείο μέτριο αλλά το δωμάτιο πολύ μεγάλο με δύο χώρους. Λιθουανή, ψηλή, όμορφη, ευγενική, μέτρια Αγγλικά. Με κέρασε Λιθουανική βότκα, έκανα ντουζάκι και ξεκινήσαμε. Η πρώτη απογοήτευση ήρθε όταν έβγαλε το σουτιέν. Μεγάλα αλλά πεσμένα. Περάσαμε στο τεράστιο κρεββάτι. Κλαρίνο πολύ καλό. Τεχνική κατάρτιση εξαιρετική. Στήσιμο ώστε να έχω καλή θέα, χάδια παντού. Το κυρίως πιάτο καλό αλλά όχι σαν το χθεσινό. Φιλότιμη προσπάθεια ... όταν παρουσιάστηκαν προβλήματα. Μετά το ... πιτσίλισμα, ακολούθησε τσιγαράκι, βότκα και κουβέντα. Εκεί ήρθε η δεύτερη απογοήτευση. Μου είπε ότι έχει ένα παιδί. Αυτό εξηγούσε πως 20 ετών είχε πεσμένο στήθος, αλλά με χάλασε. Εμενε ακόμη πολύ ώρα και δεν ήξερα τι να κάνω. Τελικά την έβαλα να παίξει ότι ... πνευστό ήξερε και εγώ κάπνιζα. Η ανάσταση του Λαζάρου δεν έγινε μέχρι τέλους (θαύματα δεν γίνονται κάθε μέρα), αλλά τουλάχιστον απόλαυσα ... μουσική και θέα. Συμπέρασμα, τσάμπα λεφτά, κρίμα και ήταν πολύ όμορφη.
  Στις  18.00 ναι είχα κλείσει και άλλο ραντεβού. Είπαμε, είχα έρθει γιά ξεσάλωμα. Το ραντεβου ήταν με την Rebbeka από την Ρουμανία , 1 ώρα 250€. Σκεφτόμουν να το ακυρώσω γιατί είχα χαλαστεί. Πάνω στη σκέψη, μου στέλνει μύνημα γιά επικύρωση του ραντεβού. Και πριν απαντήσω μου προτείνει να είναι δύο κοπέλλες γιά 400€. Αυτή η πρόταση με έφιαξε. Μετά την πατάτα που έφαγα ίσως μου χρειάζεται κάτι καλό, σκέφτηκα. Είπα ναι και πήγα στο ξενοδοχείο. Κεντρικό, μεγάλο, πολυτελές. Με περίμεναν η Rebbeka κ
αι η Andra. Η πρώτη ψηλή, 20είπε, λεπτή, μικρό στήθος σφιχτό, κωλαράκι πέτρα, αγριογκόμενα, επαγγελματίας. Η δεύτερη πολύ μικρότερη, είπε 19. Οχι ψηλή, μαύρο μαλλί, φοβερό πρόσωπο, στήθος μεγάλο, κορμί με παιδικό δέρμα, ψηλοάβγαλτη. Μετά τα γνωστά (ντους κλπ), πέσαμε στο κρεββάτι και οι τρείς. Περίμενα ότι θα είχε κάποιο σόου μεταξύ τους αλλά δεν είχε και δεν το ζήτησα. Δυο κορίτσια στο κρεββάτι λέω, άσε να μου κάνουν ότι νομίζουν. Η μία έγλυφε στο ... κέντρο και η άλλη στα ... περίχωρα, με εναλλαγές μεταξύ τους. Η Andra δεν ήξερε γρυ Αγγλικά και έτσι ότι ήθελα το έλεγα στην Rebbeka και αυτή το μετάφραζε. Η μικρή δεν ήταν και πολύ εξασκημένη (ίσως τώρα ξεκινάει) και η άλλη συνέχεια την διόρθωνε και της έδειχνε. Μετά από άπειρα γλυψίματα, ανέβηκε επάνω μου η Rebbeka ενώ η άλλη συνέχιζε να με παίζει σε διάφορα σημεία. Παρά την ... κούραση των προηγούμενων ημερών,  αρκετά σύντομα ήρθε το τέλος. Μετά από λίγο όμως ζήτησα επανάληψη. Τα κορίτσια έκαναν πραγματικό αγώνα γιά να με ζωντανέψουν. Η μικρή ρούφαγε με όλη της τη δύναμη, η μεγάλη μου έδειχνε πόσο χώρο έχει το στόμα της, τα χέρια μου δεν ήξεραν ποιάς, τι έπιαναν, έκλεινα τα μάτια και προσπαθούσα να μαντέψω ποιά έκανε τι. Οταν αισθάνθηκα έτοιμος, πήρα την μικρή. Σφιχτή και με πολύ γρήγορη κίνηση και βογγητά. Απόλαυσα το κούνημα της μικρής αλλά μετά από ώρα, άρχισα να κουράζομαι. Συνέχισαν και οι δύο με πνευστά. Τελικά οι προσπάθειες ανταμείφθηκαν με ένα χωρίς σκουφί κατάβρεγμα κάποιου στόματος που δεν κατάλαβα ποιάς ήταν. Συμπέρασμα: ανεπιφύλακτα συνιστώμενη εμπειρία, δεν ξέρω πώς θαήταν κάθε κορίτσι μόνο του, αλλά μαζί ήταν πολύ καλές. Πιστεύω ότι η Andra έχει πολύ μέλλον.


[size=15pt]ΑΞΙΟΣ!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon:
 

alexar

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
12
Like
62
Πόντοι
11
Αν και μέλος-κομήτης, ο Δρ.Μουνής (τί username!!!), πήρε τις πληροφορίες που ήθελε, και ξεσάλωσε!!! Ας θαυμάσουμε:

Πέμπτη βράδυ, μόλις φθάνω στην Αθήνα, ακολουθώντας γνώμες συναδέλφων, κατευθύνομαι στο Νέο Κόσμο. Πρώτη επίσκεψη στην Ιππώνακτος 14 μόνο γιά να δω και να μπω στο κλίμα. Η Ρωξάνη, ωραία, ψηλή, αδύνατη και με μεγάλο στήθος, ο χώρος περιποιημένος, 50€. Ας δοκιμάσω λέω. Στο δωμάτιο τα πράγματα δεν ήταν καλά. Μόλις βγήκε το σουτιέν, οι κρεμαστοί κήποι της Βαβυλώνας ... κατέρρευσαν. Η κοπέλλα επιεικώς αδιάφορη. Τελείωσα με το ζόρι γιά να φύγω (είχα αρχίσει να ... βαριέμαι). Τζίφος.
  Ας δοκιμάσω λέω στη Φραντζή 47, που έχει τόσο καλές κριτικές. Η Αλεξία μου φάνηκε ότι άξιζε τον κόπο. Παρασυρμένος από την τσατσά πήρα το πρόγραμμα με δονητή 80€. Η Αλεξία άρχισε να παίζει με το δονητή της και μετά από λίγο και να με γλύφει . Πρόθυμη και πολύ καλή στην πίπιζα. Μετά μπήκαμε στο κυρίως θέμα. Παρ’ ότι είχα τελειώσει  λιγότερο από μισή ώρα πριν στην Ιππώνακτος, με έκανε τούρμπο. Με πολλές αλλαγές θέσης (ή καλύτερη στα τέσσερα), και ενδιάμεσα πίπιζα όταν ένιωθε ότι έχανα το ενδιαφέρον μου. Πολύ καλή, την συνιστώ ανεπιφύλακτα, και έμεινα εντυπωσιασμένος από την επαγγελματική της προθυμία. Το πρόγραμμα του δονητή θα μπορούσε να παραλειφθεί.
  Αποκαμωμένος πλέον (δούλευα από το πρωί και οδήγησα και τόσες ώρες) είπα να πιώ ένα ποτό. Κατεβαίνω λοιπόν στο Princess όπου φτάνω λίγο μετά τα μεσάνυχτα. Καμμιά 15αριά κοπέλλες, λίγοι πελάτες ακόμη. Πίνοντας το πρώτο ποτό σταμπάρω 2 που μου άρεσαν, και συγχρόνως αποκρούω τις ... επιθέσεις 5-6 που ήρθαν στο τραπέζι μου προσφέροντας χορό. Η Αλέξια, εμφανώς νούμερο 1 του μαγαζιού, είναι συνεχώς αγκαζαρισμένη από έναν 60άρη. Οταν όμως σηκώθηκε γιά σόου στην πίστα, το μισ
72; μαγαζί πρέπει να ... βράχηκε. Σκέτη φωτιά. Κάτι αντίστοιχο και η Σοφία. Δυστυχώς η ώρα περνούσε, είχα φτάσει στο τρίτο ποτό και αυτές οι δύο ήταν συνεχώς απασχολημένες σε άλλα τραπέζια. Τότε πήρε το μάτι μου μία που μέχρι τότε ήταν σε κάποιο σκοτεινό τραπέζι. Οπως πέρναγε δίπλα μου την σταμάτησα πριν πάει αλλού. Ιωάννα. Σε 5 λεπτά στο τραπέζι με είχε κάνει ... έτοιμο. Πάμε στα σκοτεινά γιά χορό και εκεί τα είδα όλα. Η κοπέλλα είναι δυναμίτης. Μετα και από αυτό πήγα γιά τον ύπνο του δικαίου.
  Παρασκευή στις 8 το βράδυ είχα ραντεβού με την Sunny από το CT, μία ώρα, 250€. Κεντρικότατο ξενοδοχείο στο Σύνταγμα, μικρό δωμάτιο. Η κοπέλλα αδικείται από τις φωτογραφίες της, είναι πολύ πιό όμορφη. Ψηλή, με μεγάλα μπαλκόνια που δεν πέφτουν, σφιχτή σάρκα, στενό και σκληρό προφυλαχτήρα. Τσέχα, πολύ φιλική, καλά Αγγλικά, ευγενέστατη. Μετά τα πρώτα λεπτά μου ζήτησε να πάω γιά ένα ντουζάκι. Οταν βγήκα, άρχισε κατ’ ευθείαν την περιποίηση. Γλύψιμο ατελείωτο χωρίς σκουφί, με εναλλαγές στο ρυθμό, άλλοτε πολύ βαθιά και άλλοτε επιφανειακά. Καλλιτεχνικό και έντονο. Το κυρίως θέμα, με σκουφί βέβαια,  ήταν επίσης πολύ συναρπαστικό, με εναλλαγές στάσεων και ρυθμών. Οταν κάποια στιγμή γύρισε στα 4, άρχισε να επιταχύνει και τότε μου ήρθε η φαεινή ιδέα να ζητήσω ... κουλουράκι. Μου είπε ότι χρεώνεται + 40€. Συμφώνησα χωρίς σκέψη και τότε άρχισε το καλύτερο. Κουνήματα άπαιχτα, βογγητά αληθοφανή και σύντομα ήρθε το τέλος. Ακολούθησε κουβεντούλα γιά προφανείς λόγους. Μετά από λίγο, βλέποντας ότι δεν έχουμε και πολύ ώρα ακόμη, έμεναν 20 λεπτά, άρχισε φιλότιμες προσπάθειες γιά ... ανάσταση νεκρών. Το απολάμβανα χωρίς να το πιστεύω, μέχρι που η κυρία έβαλε σε εφαρ_
6;ογή τα μεγάλα κόλπα. Και όντως σε λίγο ο ... Λάζαρος αναστήθηκε. Η συνέχεια και το φινάλε ήταν εξίσου ποιοτικά. Με δυό λόγια συνιστάται ανεπιφύλακτα.
  Σάββατο στις 14,30 είχα ραντεβού με την Sarah , γιά 2 ώρες, 400€. Το ξενοδοχείο μέτριο αλλά το δωμάτιο πολύ μεγάλο με δύο χώρους. Λιθουανή, ψηλή, όμορφη, ευγενική, μέτρια Αγγλικά. Με κέρασε Λιθουανική βότκα, έκανα ντουζάκι και ξεκινήσαμε. Η πρώτη απογοήτευση ήρθε όταν έβγαλε το σουτιέν. Μεγάλα αλλά πεσμένα. Περάσαμε στο τεράστιο κρεββάτι. Κλαρίνο πολύ καλό. Τεχνική κατάρτιση εξαιρετική. Στήσιμο ώστε να έχω καλή θέα, χάδια παντού. Το κυρίως πιάτο καλό αλλά όχι σαν το χθεσινό. Φιλότιμη προσπάθεια ... όταν παρουσιάστηκαν προβλήματα. Μετά το ... πιτσίλισμα, ακολούθησε τσιγαράκι, βότκα και κουβέντα. Εκεί ήρθε η δεύτερη απογοήτευση. Μου είπε ότι έχει ένα παιδί. Αυτό εξηγούσε πως 20 ετών είχε πεσμένο στήθος, αλλά με χάλασε. Εμενε ακόμη πολύ ώρα και δεν ήξερα τι να κάνω. Τελικά την έβαλα να παίξει ότι ... πνευστό ήξερε και εγώ κάπνιζα. Η ανάσταση του Λαζάρου δεν έγινε μέχρι τέλους (θαύματα δεν γίνονται κάθε μέρα), αλλά τουλάχιστον απόλαυσα ... μουσική και θέα. Συμπέρασμα, τσάμπα λεφτά, κρίμα και ήταν πολύ όμορφη.
  Στις  18.00 ναι είχα κλείσει και άλλο ραντεβού. Είπαμε, είχα έρθει γιά ξεσάλωμα. Το ραντεβου ήταν με την Rebbeka από την Ρουμανία , 1 ώρα 250€. Σκεφτόμουν να το ακυρώσω γιατί είχα χαλαστεί. Πάνω στη σκέψη, μου στέλνει μύνημα γιά επικύρωση του ραντεβού. Και πριν απαντήσω μου προτείνει να είναι δύο κοπέλλες γιά 400€. Αυτή η πρόταση με έφιαξε. Μετά την πατάτα που έφαγα ίσως μου χρειάζεται κάτι καλό, σκέφτηκα. Είπα ναι και πήγα στο ξενοδοχείο. Κεντρικό, μεγάλο, πολυτελές. Με περίμεναν η Rebbeka κ
αι η Andra. Η πρώτη ψηλή, 20είπε, λεπτή, μικρό στήθος σφιχτό, κωλαράκι πέτρα, αγριογκόμενα, επαγγελματίας. Η δεύτερη πολύ μικρότερη, είπε 19. Οχι ψηλή, μαύρο μαλλί, φοβερό πρόσωπο, στήθος μεγάλο, κορμί με παιδικό δέρμα, ψηλοάβγαλτη. Μετά τα γνωστά (ντους κλπ), πέσαμε στο κρεββάτι και οι τρείς. Περίμενα ότι θα είχε κάποιο σόου μεταξύ τους αλλά δεν είχε και δεν το ζήτησα. Δυο κορίτσια στο κρεββάτι λέω, άσε να μου κάνουν ότι νομίζουν. Η μία έγλυφε στο ... κέντρο και η άλλη στα ... περίχωρα, με εναλλαγές μεταξύ τους. Η Andra δεν ήξερε γρυ Αγγλικά και έτσι ότι ήθελα το έλεγα στην Rebbeka και αυτή το μετάφραζε. Η μικρή δεν ήταν και πολύ εξασκημένη (ίσως τώρα ξεκινάει) και η άλλη συνέχεια την διόρθωνε και της έδειχνε. Μετά από άπειρα γλυψίματα, ανέβηκε επάνω μου η Rebbeka ενώ η άλλη συνέχιζε να με παίζει σε διάφορα σημεία. Παρά την ... κούραση των προηγούμενων ημερών,  αρκετά σύντομα ήρθε το τέλος. Μετά από λίγο όμως ζήτησα επανάληψη. Τα κορίτσια έκαναν πραγματικό αγώνα γιά να με ζωντανέψουν. Η μικρή ρούφαγε με όλη της τη δύναμη, η μεγάλη μου έδειχνε πόσο χώρο έχει το στόμα της, τα χέρια μου δεν ήξεραν ποιάς, τι έπιαναν, έκλεινα τα μάτια και προσπαθούσα να μαντέψω ποιά έκανε τι. Οταν αισθάνθηκα έτοιμος, πήρα την μικρή. Σφιχτή και με πολύ γρήγορη κίνηση και βογγητά. Απόλαυσα το κούνημα της μικρής αλλά μετά από ώρα, άρχισα να κουράζομαι. Συνέχισαν και οι δύο με πνευστά. Τελικά οι προσπάθειες ανταμείφθηκαν με ένα χωρίς σκουφί κατάβρεγμα κάποιου στόματος που δεν κατάλαβα ποιάς ήταν. Συμπέρασμα: ανεπιφύλακτα συνιστώμενη εμπειρία, δεν ξέρω πώς θαήταν κάθε κορίτσι μόνο του, αλλά μαζί ήταν πολύ καλές. Πιστεύω ότι η Andra έχει πολύ μέλλον.


[size=15pt]ΑΞΙΟΣ!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon:


[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΑΞΙΟΤΑΤΟΣ[/size][/size][/size]
Αλήθεια μήπως μπορείς να γράψεις το link από το ανάλογο post?
 

alexar

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
12
Like
62
Πόντοι
11

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Eγω γελασα πολυ με τα δυο παρακατω ποστ, του ολντμποι και του γερμαον
Ολντμποι, κριτικη --->  σημερινη επισκεψη στις 4.30 περιπου. βαλερια, ρωσιδα, μετριου υψους και σωμαος, ΑΓΟΥΡΟΞΥΠΝΗΜΕΝΗ!!!!!δηλ. ειχε τοση κινηση το μαγαζι ετσι ωστε πηρε και ενα υπνακο. λεω δεν πειραζει ας περασω. και ενω άρχισε μετρια (απλο προγραμμα) μ πιπα , μετ απο λιγο αρχισε τα οχι ετσι, οχι γιουβετσι, και ποναω και μην βγαινεις γιατι παιρνει αερα!!!!!!???????(τι ειναι...????βαζακι με ελιες???) τελος παντων μετα το ανωτερω σπασιμο αρχιδιων , η συνεχια ηταν απλως δικπεραιωτική...αυτά



Γερμαον , για το σαιτ ---->  Ασύμμετρη απειλή στο bourdela ! Περιμέναμε ότι οι πολέμιοι του σάιτ θα χρησιμοποιήσουν bugs και τέτοια για να το πολεμήσουν, αλλά τελικά προέβησαν σε τυφλό τρομοκρατικό χτύπημα
Χρησιμοποίησαν τη βοήθεια του «Στρατηγού Έρωτα» που θα έλεγε και ο Βύρωνας. Ένα – ένα τα τιμημένα μέλη του σάιτ ερωτεύονται!!!!!!!!! Ξεκίνησε ο Panosmpos, συνέχισε ο savalas, ποιός θα είναι ο επόμενος? Θυμίζει έργο με σίριαλ κίλερ η υπόθεση , σαν τον Τζέισον Βόρχις (με τους μεγάλους όρχεις). Βρισκόμαστε σε κίνδυνο. Πρέπει να ληφθούν άμεσα μέτρα για να αντιμετωπιστεί η απειλή! Τα μέλη του bourdela παρακαλούνται για ένα διάστημα να μην πλένονται και να τρώνε για μεσημεριανό και βραδυνό κρεμμυδοσαλάτα με τζατζίκι! Έτσι θα φύγουν τρέχοντας οι γυναίκες που απειλούν με έρωτα το σάιτ! Τα δε μέλη που ήδη έχουν προσβληθεί πρέπει να απομονωθούν. Προτείνω την δημιουργία ειδικής κλινικής στην οποία θα νοσηλεύονται τα θύματα του έρωτα. Η νοσηλεία θα διαρκεί 1 μήνα. Το 24ωρο θα χωρίζεται σε τρία 8ωρα. Το ένα 8ωρο θα είναι  ύπνος. Το άλλο 8ωρο θα είναι «ιδιαίτερο» από τη Σόνια και την Ντάρια. Το τρίτο 8ωρο θα το περνάνε με τον Todok ,ο οποίος θα τους διαβάζει ιστορίες χαροκαμένων από το φόρουμ του Κοσμοπόλιταν. Πριν κοιμηθούν θα τους διαβάζονται και ποστ της erinal_w! Μετά από όλα αυτά η απειλή θα έχει αντιμετωπιστεί. Όποιος έχει και άλλες ιδέες να της ρίξει στο τραπέζι! 


Αυτο το 'βαζακι με ελιες' ειναι ολα τα λεφτα!  :2funny: :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Ο καταλογος εχει πολλα "διαμαντια". όπως

  Στο μπουρδελάκι αυτό ο επισκέπτης έχει την ευκαιρία να θαυμάσει μία παγκόσμια πατέντα. Δύο δωμάτια "χρησιμοποιούν" το ίδιο κλιματιστικό: ένας μεγάλος χώρος έχει χωριστεί στα δύο από μια μεσοτοιχία, η οποία κόβει στα δύο ΚΑΙ το air-condition. Φοβερή η ευρηματικότητα των ιδιοκτητώ

  Αλλο λέει (περιπου) στο μαγαζι αυτο αξιζει μόνο το ενυδρειο στην υποδόχη!! Αλλο λέει "Πολλοι καθρεπτες ρε παιδια χασαμε την έξοδο". Σε άλλο λόγω μπαζων λεει " Πιαστε θέση κοντα στην πορτα και διαλυθειτε ησύχως".

  Τελος προσωπικα γελαω με φωτο απο σπίτι που εχει πιασει και πινακιδα απο γειτονικο μαγαζί (που ειναι κατα καποιο τρόπο ανταγωνιστης μου)! Βεβαια αναρωτιεμαι στην σημερινη εποχη ειναι διαφημιση η δυσφημιση να εχεις μπορδελο δίπλα σου :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom