Νέα

Τα καλύτερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Ο giasou επέστρεψε πιο μανιασμένος και δυνατός από ποτέ. :rockon:

Από το thread: www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,59198.0]Κολοκυνθούς 38!! Ωχ οχι στο κωλος μου!!!!αχχχ χύνεις πολύ!![/url]

Απολαύστε:

λοιπόν εχομε και λεμε!!
η κοπέλα ειναι η ΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄βικυ :rockon: :rockon: :zfuck: :2on1:
δεν λεω πολυ καλη κοπέλα και ευγενική και εχει και τύπο !!και βυζιά επίσης για ισπανική υποχώρηση!!ολεέε :rockon: :boobies:

μπαίνει μέσα (τα ξένα ειναι η βικύ και τα ελληνικά εγω τα γραμματα!) :think:

-gia so!
-ελα μαναρι μ
-pos lene esena?
-γεια σοθ!
-esi ekgi megalo kavli!
-ναι τρωω δημητριακα καθε πρωι και μεγαλωνει!
-na sto glipso xoris kapota?
-οχι βαλτε καποτα.παρακαλω!
-xmxmx :pipa2: :pipa2: :pipa2:
σε ολη τη διαρκει της πιπας της χαιδευα την κλειτορίδα και εκανε μμμμμμμ μμμμμ!
-esi kalo paidi !!oloi theloyn tsimpouki xoris kapota!
-oraia ela gamisi tora
-θα στο βάλω λιγο μουνι και μετα κωλο οκ?
-yes !
τι να σας πω μιλαμε για πολυ ωραιο μουνακι!!ηρθε απο πανω και καβαλησε το αλογακι!! :rockon:
επιανα τις βυζάρες και μου χαιδευε παράλληλα τουθς ορχεις!γιναμε ιππικος ομιλος!!! :dancing:
-ελα τώρα κωλο !!
-esi megalo poutso ogki vali!!
-μην φοβασε οταν θα στο βαλω στο κωλο θα μικρυνει !!ετσι κανει παντα!
-ok vale poutso kolo!!
γυριζει και στηνει την κωλαθρα!!ολο το καυλιδι μεσα απο πανω προς τα κατω  :zfuck: :zfuck:
-oxi oxi sto kolos mou!! esi gamisi poli!
αρχιζοθμε την συνευρεση απο πισω και μου λεγε
-ne ne gama me gama me pio mesa!
-μηπως μπορεις να τα παρεις στο στομα μετα?
-ne ela tora me kapota!
το βγαζω και τινα δω? :think: η καποτα ηταν γεματη απο ........σοκολατα υγειας χωρις αμυγδαλα!
λεω καλυτερα να βγαλω καποτα και νατα παρεις λιγο στη μαπα αν δεν σε πειράζει!!

αφουθ την βγαλαμε προσεκτικα με χαρτι!μου το παιζει λιγο και τα περνει στη μαπα και στα βυζια(πηγε λιγο και στη γαμπα) :cum: :2on1:
--stop stop esi xinis poli!!
-δεν εχει κουμπι για να σταματησει!!

η αλήθεια ειναι οτι ουτε τον εχω μεγαλο αλλα ουτε χυνω και πολυ!! :think:ηταν λιγο υπερβολική θα ελεγα :jerking:!
παντως περασαμε καλα και ειχαμε μια ομοργη και στοργική βραδιά με την βικυ απο κολοκυνθους 38!! :rockon: :zfuck: :2on1:
επισης να σας πω οτι τα σεντονια ηταν αλλαγμένα απο προπερσι που ειχα ξαναπαει και ειχε και αλλο μαξιλάρι ανατομικό!!
και ο χωρος ηταν καθαρός!
παλια ειχε ανεβει στο κρεββατι μια κατσαριδα ενω γαμαγα την ποθτανα και μας κοιταγε !!!
:rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αυτό πρέπει να μπει στην πρώτη σελίδα του site για το "Γειά σου" και "Καλωσόρισες":

[size=20pt]μην φοβασε οταν θα στο βαλω στο κωλο θα μικρυνει !!ετσι κανει παντα![/size]

Εγώ πάντως θα τυπώσω και μία ιατρική γνωμάτευση από τον Ευαγγελισμό ότι πάσχω από το σύνδρομο "Ενδο-πρωκτο-μίκρυνση του πέους" και θα την έχω πάντα μαζί μου.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Κι οι κριτικες του germaon και του Nitro έχουν πολύ γέλιο,όπως και του Πουτανγαμών.Respect!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εγω μαθαινω απο τον γιασου ομορφα πραγματα.
1.θα συστηνομαι ιβλιδακος
2.θα ζηταω κωλο

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Ο giasou συνεχίζει ακάθεκτος. :rockon:

Από το thread: www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,59475.0]Φωκαιας 22 πανω μαγαζι ειπαμε!!ντε τελο στο κωλο!αλλα το γκανο γκιατι...[/url]

λοιπον εχομεν και λεμε ναοθμ!!
η ποθτνανα εινε η τζουλια!τελεια και παυλα τζουλια εισε καυλα!! :dancing: :rockon:
επιτελους βρηκα την ποθτανα μου και εγω!!
εινε η καλυτερη over the universe!!

ακολουθει ο παρακατω  διαλογος,καθως και η αναλογη περιγραφη της πραξεως= :think:

-gia sou agapi mou des na mperasis?
-χμμμ! :think: τσιμουκλι κανεις και γκωλο σε παρακαλω?
-ne agkapi mo!
πληρωνω και μπαινω στο δωματιο!
ωραιο δωματιο καθαρο και ανετο!ψιλοταβανο με προσεγμενη αισθητικη στη διακοσμηση ωστε να εχεις καλη ψυχολογια! :rockon:ειχε και πολλα κωλοχαρτα σε διαφορα σημεια!το κρεββατι δεν ετριζε! :dancing:και ειχε καλη επαναφορα το στρωμα τοσο για το πισοκωλητο ωσο και για απο πανω!προστασια για την μεση μας! :dancing:
μετα απο 17 λεπτα μπαινει η ποθτανα μου!
-mmm baby sori po argkisa ligko
-its all right honey!!!(το ακουσα σε ταινια)
κρεβατι συναισθηματικες περιιπτιξεις κλπ κλπ!
-agkapi mo ego den maresi kani gkolo alla alles gkanoyn kai prepi kai eglo kani!di na gkano! κλαψ κλαψ  :S :S
-ναι σε καταλαβενω απολυτως!! :think:
-esi thi teli na kanome?
-ασ ξεκινησομεν με τσιμοκι και μετα 3 λεπτα μονι και μετα οσο παει γκωλο!
-ne agkapi mo oti thes.pos se lene?
-γεια σου!
-oraio onoma egkis!
μμ μμ μμ ξεκινησε το τσιμοκι μετα :pipa2: :pipa2:
καλα μιλαμε το καλυτερο τσιμοθκι !!!χωρις χερια - ποδια - μασχαλες κλπ!αχχχ απολαυση! :rockon:
δακτυλα παντου κατα τη διαρκεια!και μετα εγω απο πανω!!
-πω πω πω τι eurovision ειναι αυτα???(μιλαμε οι βυζαρες τεραστιες -ουτε η ειρηνη δεν εχει τετοιες)
-esi tha dis eurovision SAKIS?
-οχι μιλαω τα τα μπαλονια σου μωρο μου!!πρεπει να ειμαι η θεα ΚΑΛΙ(Σανσκριτικά Kālī काली)με τα πολλα τα χερια για να πιασω ολα αυτες τισ βυζαραις!

-xa xa xa : esi egki plaka!
παραλληλα χαιδεβα και λιγο μονακι στα διαλειματα απο τα eurovision!!
-ax mi gkale eki ax ax!! :pipa1:
-παρακαλω μπορειτε να γυρισετε για το γκωλακι!
-ne ne etsi kala ine?
μιλαμε η κωλα !!τελεια! :dancing: :rockon:η τρυπα ετοιμη ανοικτη μαλλον απο προηγουμενο εισχωριστη! :zfuck:
εγω καθιστος στο κωλιδι με το πεοτρυπανο να εισερχετε παλλομενο καθετως για εξερευνηση! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1:
διαφορα επιφωνηματα αισθησιακης περιπτιξεως!! :knockinb: :zfuck:
Έγια μόλα, έγια λέσα, βάλε και τις μπάλες μέσα - το μουνι μου φλογες βγαζει λες να ειναι πετρογκαζι?? :think:
και ετσι αδειασαν ολες οι προμηθειες εντος!
-ναι θα τα ξαναπουμε ορε βουαρ !!
και ετσι περασε μια ομορφη βραδια γεματη παθος και συγκινηση! :zfuck: :pipa1:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ορε βουαρ
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Δεν μπορω να δω καποια απο τα πρωτα link. Με πεταει σε μια σελιδα ιδια με αυτην που ειχε το site οταν εκλεισε.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΑΓΟΡΑΙΟΥ ΕΡΩΤΑ

"......προτιμώ τις επαγγελματίες (ή τις ημιεπαγγελματίες), οι οποίες τις περισσότερες φορές [size=10pt][size=10pt]έχουν την τεχνογνωσία και μπορούν να ανταποκριθούν στις "απαιτήσεις της σύμβασης"[/size][/size]. :rockon: :rockon:

Όταν κάνεις την δουλειά σου, μπορείς να την διώξεις χωρίς τύψεις, [size=10pt][size=10pt]ώστε να απολαύσεις όλοκληρο το κρεβάτι.[/size][/size] :rockon: :rockon: :rockon: :grin: :2funny:
:humpleg: :rockon:
Και για οσους  εχουν ψυχωση με ελληνιδες μουναρες που οταν τους χυλοπιτιαζουν βριζουν γενικα το γυναικειο φυλο ταδε εφη ο συναγωνιστης:

"Μου έχει τύχει μούναρος (Ελληνίς) που μετά από ένα εξοντωτικό καμάκι (ψυχολογικά και οικονομικά) μου είπε ότι δεν παίρνει πίπες :headbang: :headbang: :headbang: γιατί αυτό το κάνουν μόνο οι πουτάνες. :uglystupid: :2funny: :boobies: :grin: :helpplea: :humpleg: :rockon: :2funny:

Ηταν μια ευγενικη προσφορα του συναγωνιστη soritas απο το νημα Μολδαβια- Chişinău
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
giasou - excellence award & βραβείο προσφοράς στην ελληνική γραμματεία.

http://[URL unfurl="true"]www.sbig.com/award/excellence_award1b.jpg[/img[/URL]]

Από το thread: [url=http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,59850.msg1116387#msg1116387]λεωνιδου[/URL] 28! αννουλα στο γκωλος!μα τι γινεται παγωσε ο μπουτσος! [/url]

[QUOTE="giasou, post: 1116387"]
:think:
[b]δεν εχω λογια για να περιγραψω την περιπετεια που βιωσα!! :S :S
αφου καταφερα να φτασω στο πορδελλο λεωνιδου 28 ,μεσα απο ταραχες με αλλοδαπους ,δακρυγονα ,βροχη απο μαρμαρα ,σεισμους, καταποτισμους ,καταστροφές τυπου 2012μχ κλπ ,μπαινω μεσα .......![/b]
ο διαλογος στη παρένθεση ειναι της τσατσασ!τα ελληνικα δικα΄μου και τα ξενογλωσσα της ποθτανασ! :helpplea:

-αχ επιτελους τα καταφερα![b]ουτε να γαμισει κανεις βρε παιδι΄μου![/b] :helpplea:
-(σασ βλεπω κουρασμενο και καταπονιμενο,σημερα εχουμε την αννουλα και [b]γκωλαρακι για να ξαποστασετε λιγακι[/b])!
-[b]αχ ναι ,οδυσσεια περασα ![/b]!μηπως εχετε ενα νερακι ?
-([b]να σασ δωσω!να βαλω ενα περγαμοντο?[/b] αννουλα ελα οξω)!
γινεται η συναλλαγη ,φυσικα διχως περγαμοντο!! :headbang3:
αλλαγη σκηνικου στο δωματιο!
καθαρο δωμα με εξαιρετικής ποιοτητοτς επιπλωση!αλλα χωρις καλογερο δια την τοποθετηση του σωβρακου και των καλτσων! :S

-gkia sou
-χαιρεται ειστε η αννουλα?
-ne egko ime
-απο που εισθε αννουλα?
-egko roussia !ezi aoi poi?([b]τελικα ειναι απο την ρωσσια της αλβανιας[/b])
-[b]εγω απο παππουα νεα γουινεα![/b]
-mmmm den to kseri! :think:

αρχιζει το τσιμοθκι!!χλαπα χλουπα χλαπα χλποπ! :pipa2: :pipa2: :pipa2:
παω να πιασω κατι τις ενα γκολω, ενα βυζι,ενα ποδι ,ενα χερι ,και........ :S :s&m_1:
-eeee esi ti gkani egki ofxi mpiani!!
-τι επιτρεπεται να πιασω παρακαλω?
-ntiponta!mpare ta xeria,esi akinito!!
-ωχ τι μερα και αυτη!![b]μαλλον ειναι ποθτανα με ειδικοτητα για κουλωχεριδες??[/b] :think: :think:
-οκ [b]εγω ακινητοσ τυπου robot[/b]    [MEDIA=youtube]R23e9VO_vOI[/MEDIA]

τελειωνει η πιπα της συμφορα΄ς  :S :pipa2: 1,36 minuten και μια χειροπρακτικη μαλακυνση 20 minuten(ηθελε να χυσω πιο γρηγορα,αλλα [b]το πεοτρυπανον ειναι εκπαιδευμενο με ασφάλεια καθυστέρησης 24-volt model: 30 amps D.C[/b] :headbang3: :headbang3: :headbang3:)
-αννουλα να δουμε την κωλοτρυπιδουλα!!
-ela gkavliari m,valto !
βαζω μπρος το εργαλείον με πρωτη ταχυτητα και μπαινει σιγα σιγα οριζοντιως ολο μεσα  :zfuck:,τα μπαλλακια εμειναν οξω!
και ξαφνικα .....[b]μια παγωνια ,ενα ψυχος ,το εργαλειον εγινε παγοκολωνα[/b]!!!!
-μα τι γινεται παγωσε ο μπουτσοσ μου στο γκωλο σου??[b]τι εβαλες καλε ψυκτικο??το εκανες γρανιτα!!![/b]
-xa xax xax  :2funny: :2funny: ogki mi fovase esi ine krema gia gkolo!!
-[b]κρεμ καραμελε η κρεμ μπρυλε με καραμελωμενα φρουτα του δασους??με ξεπαγιασες![/b]
-ela gkama tora ante!

[b]και ετσι συνεχιστηκε η πραξις με γεωμετρικη προοδο αυξησης της ταχυτητος του πεοτρυπανου!
κατα την διαρκεια επικρατουσε η σιωπη των αμνων και η λειτουργεια του κουλοχερι!![/b] :knockinb: για να λειτουργει δημιουργικα η φαντασια μας :headbang3:
αφου αδειασαν και τα δυο μπαλακια εισ το γκωλιδι!ειρθε το τελος της συνευρεσης!

-gkia s-
-hello αννουλα !χαρηκα που σε γνωρισα  :dancing:
μα τα βυζια σου δεν τα ειδα τα χες κρυμμενα στο βυζοκρατη  :tits2: μαλλον για να μην τα ματιασουν! :S


τιμοκαταλογος = 15 ευρω + 5 γκωλος =20 συνολο [b]με  φπα[/b]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Από το thread: www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,61979.msg1168739#msg1168739]Κωλοκυνθους 38! πιπα -κωλο -μερεντα η σιωπη των αμνων![/url]

mario_and_yoshi.jpg


Μετά το Yoshi και την επιτυχημένη σειρά Super Mario Bros, έρχεται ο giasou σε νέες περιπέτειες.
Οι πίστες ξεφεύγουν από τα συνηθισμένα καθώς ο παίκτης καλείται να γαμήσει γκώλους χωρίς να βγάλει Merenda.
Τώρα και σε Nintendo Wii.

το λοιπονε!
το ( Game )Κωλοκυνθους 38! πιπα -κωλο -μερεντα η σιωπη των αμνων! παιχτηκε ωσ εξης=

LEVEL 1
καταφερα να ανεβω τα σκαλοπατια χωρις να σκονταψω σε 15 sec!

LEVEL 2
ενημερωση απο τσατσα καμμια δεκαρια φορες οτι η ποθτανα ειναι η καλυτερη που εχω δει!κανει λεει ακαποτο τσιμονκι και δινει και το γκωλο αλλα με καποτα!
-πωσ τη λεν?ειπα
-δεν ξερω ουτε και γω!ειπε!
:think: :think:-αρα ποθτανα τυπου no name!! :rockon:

LEVEL 3

:think:το δωματιο κατι βρωμα και ζεχνει σημερις!!κατι σαν πορδοκλανιλα :S μπας και βουλωσε το συφωνι!
:S ω! μα τι βλεπω μια καποτα χρησιμοποιημενη με το περιεχομενον κοιτεται περιξ του κωμονδυνου και τα υγρα σταζουν εις το πατωμα! :S
μπαινει η ποθτανα !νεαρα-μελαγρινη- ψιλη - λεπτη -λιγοβυζι!

LEVEL 4

- καλησπερα πως ειστε?
- mmmm!!.
-πως σασ λενε? :think:
-mmmmm!
-απο πουθε να στε?βουλγαρια - ρουμανια?
-mmmmm!

αρπαει το πεος και αρχιζει το τσιμοθκι!!(προλαβα και εβαλα καποτα)! :rockon:εις την νοηματικην!
ωχ λες να μην μιλαει,!!? :think: :S ρε τι παθαμε σημερα!!
συνεχιζε το τσιμοθκι και ξαφνικα την επιασε λοξυγγασ! :S
χλαπα χλουαπ  :pipa1: και οθγκ ο λοξυνγκας αλλα με το μπουνζτο μες στο στομα!
ωχ εχει γουστο να το δαγκωσει κατα λαθος?? :think:

LEVEL 5
-ενταξει ειναι σηκωθηκε!! :rockon:να το βαλουμε μεσα τωρα καλυτερα!!?(εκανα νοημα)
-mmmmm!
γυριζει το γκωλακι.(μιλαμε καταπληκτικη θεα!και το μονακι αλλα και το γκωλακι)
το βαζω λιγο μονακι(ηταν στενο και απαλο)και μετα σιγα σγα γκωλακι(αρκετα στενο αλλα μαλακο και μεταβαλλομενο ωσ προς το μεγεθος)!ενω το ενα δακτυλο ειχε μπει στο μονακι για τις απαραιτητες λειτουργιες!
σε λιγο το μονακι εγινε πιο υγρο απο πριν! :think:(τι να γινε αραγε  :think:)
ετσι συνεχυσαμε για πολυ ωρα αυτη τη σταση και τοτε !!>>>ακουσα =
-@#$#@#$%$#@*&^%*&$%&#^%$#^ σε καποια γλωσσα ανατολ,ευρωπης η βαλκανιων!
αρα μιλαει λεω ολα καλα τοτε!! :rockon:
-οκ τελειωνω σε 20 sec!
ετσι και εγινε!βγααζω τη καποτα και ρε γαμωτο παλι σοκολατα υγειας! :S
μα τι συμβαινει ! :think: οταν ερχομε στο Κωλοκυνθους 38 ολες οι κοπελες με σερβιρουν στο τελος
"merenta το κολατσιο σου"! :rockon:

                                              :zfuck: GAME OVER :shit:

nintendo_logo.jpg
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Για το βοθρο τιποτα;
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Απίστευτο post από το thread: www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,26.msg1200344#msg1200344]Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα![/url]

Όλες αυτές οι διαφορές θα μπορούσαν να έχουν λυθεί,  kostash,  αρκεί να είχαν συμφωνηθεί τα πράγματα απ’ την αρχή, πριν μπεις στο δωμάτιο.  Επειδή όμως οι προφορικές συμφωνίες (όπως είδες) αθετούνται, λησμονούνται, αμφισβητούνται κλπ., προτείνω να τυπώσεις ένα χαρτί (που θα το έχεις στην τσέπη σου) και όταν αποφασίσεις να περάσεις, θα το βγάζεις και θα ζητάς την υπογραφή του.

Έφτιαξα εδώ ένα σχέδιο κειμένου (συμφωνητικό), ειδικά για το ακάποτο, και στο δίνω:


Οι κάτωθι υπογεγραμμένοι «συμβαλλόμενοι» συνομολογούν τα εξής:

Αφ’ ενός ο ΠΕΛΑΤΗΣ πληρώνει ευρώ είκοσι (€20) στο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (μπουρδέλο) και δικαιούται:
Να εισάγει το καβλί του στη στοματική κοιλότητα της εκδιδόμενης γυναικός (κατωτέρω αποκαλουμένης χάριν συντομίας «ΠΟΥΤΑΝΑ») χωρίς την παρεμβολή οιουδήποτε προφυλακτικού μέσου (καπότας) με σκοπό η πουτάνα να το γλείψει, ρουφήξει, ψιλο(όχι χοντρο)δαγκώσει, κλπ, ενώ ταυτόχρονα θα του χαϊδεύει ή και επίσης γλύφει τους όρχεις, με στόχο την σεξουαλική διέγερση, ικανοποίηση και τέλος εκσπερμάτωση από πλευράς του πελάτου.

Τα χρήματα (€20) παραλαμβάνει κατά την υπογραφή του παρόντος η υπηρεσία του καταστήματος (χάριν συντομίας κατωτέρω αποκαλούμενη «ΤΣΑΤΣΑ»), μετρητά, του παρόντος επέχοντας και θέση εξοφλητικής απόδειξης.

Η τσατσά υποχρεούται ΝΑ ΜΗΝ χτυπάει την πόρτα του δωματίου στο οποίο ευρίσκεται ο πελάτης με την πουτάνα, λέγοντας «έλα κορίτσι μου τελείωνε, έχει κόσμο έξω», μέχρι η πουτάνα να εξέλθει του δωματίου ελεύθερη από τον πελάτη, κατά την απόλυτη κρίση του πελάτη.

Η πουτάνα υποχρεούται να μην απομακρύνει τα χέρια του πελάτου από το σώμα της λέγοντας «όχι αυτό, μη πιάνεις εκείνο», ΙΔΙΩΣ αν η τσατσά έχει δηλώσει κατά την παρουσίαση «ελεύθερα πιασίματα».

Ο πελάτης υποχρεούται να μην κακομεταχειρίζεται την πουτάνα, και να είναι γενικώς σε αποδεκτά επίπεδα καθαριότητος, τόσο γενικότερα ολόκληρος, όσο και ειδικότερα το καβλί του και οι όρχεις του.

Αν κατά την διαδικασία χρησιμοποιηθεί (τελικώς) προφυλακτικό (χάριν συντομίας κατωτέρω αποκαλούμενο «ΚΑΠΟΤΑ»), είναι υποχρέωση του καταστήματος να το προσφέρει, και η δαπάνη βαρύνει το κατάστημα.  Όμως ο πελάτης διατηρεί τα δικαώματα 1) να προσκομίσει δική του καπότα για τη συναλλαγή, και 2) φεύγοντας από το κατάστημα να πάρει μαζί του την μεταχειρισμένη καπότα, αν το επιθυμεί.

Σε περίπτωση μη εκσπερμάτωσης του πελάτου για οποιοδήποτε λόγο (μεθυσμένος, πρόσφατα ξαναγαμήσας, έχοντας παίξει παχιά πριν μπει στο μπουρδέλο, κλπ) πλην του κατωτέρω ενός ρητά αναφερομένου, αυτός δεν δικαιούται επιστροφή χρημάτων.

Σε περίπτωση μη εκσπερμάτωσης του πελάτου λόγω δυστροπίας της πουτάνας ή άρνησης αυτής να παράσχει τις συμφωνημένες δια του παρόντος υπηρεσίες ή αυτές που διακυρήσσει η τσατσά κατά την παρουσίαση της πουτάνας στο σαλόνι, ο πελάτης δικαιούται επιστροφής χρημάτων, και η τσατσά οφείλει να τα επιστρέψει στον πελάτη στο ακέραιο απροφάσιστα και χωρίς αντιρρήσεις.

Σε περίπτωση εκσπερμάτωσης του πελάτου αυτή θεωρείται οριστική, και αποκλείεται επιστροφή χρημάτων.

Όλοι οι όροι του παρόντος συμφωνητικού θεωρούνται ουσιώδεις.

Σε κάθε περίπτωση διαφωνίας αρμόδια είναι τα δικαστήρια μελών του internet site «bourdela.tv»

Υπογραφές:
Ο ΠΕΛΑΤΗΣ      Η ΠΟΥΤΑΝΑ      Η ΤΣΑΤΣΑ




Αν κάτι ξέχασα, οποιαδήποτε πρόταση βελτίωσης στο κείμενο του συμφωνητικού είναι καλοδεχούμενη.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Ο τύπος μας επέστρεψε και με τη νέα του κριτική, θέτει νέα στάνταρ ποιότητας. :2funny:

Από το thread: www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,68915.0]Φωκαίας 27Α ! ειμε η αντζελα βαλτα ολα μεσα στον γκωλο τωρα !![/url]

[size=10pt]δεν μπαινω μια και που ρθα στο καταγωγι να δω τι τρεχει!! :think: :think:
χμμμμμ!
-γεια σασ τι κανετε?
-katse kai vgainei i kopela
-θα αργησει?
-giati exeis rantevou?
na gamisis den thes?
-πρεπει να παω και σε αλλη μετα!! :think:
.....βγανει το ποθτανιδιο!! :rockon:κοντο με ψιλο τσοκαρο και μαλλι καστανοξανθο τυπου περμαναντ σφουγαρροπανο vileda!
-giaso !pipa - moni - 69 - 96 - kai gkolo 20 ευρο !ela na perasis na xaris! :boobies:
-of coarse baby!ειπε την μαγικη λεξη  :zfuck:
-me lene antzela mmm mmm ela na se kano pipa thes kapota?
-παντα!ελα στο θειο με το μεγαλο το εργαλειο!!να πιασω γκωλακι!
-ma ti kanis ???oxi mi eki?sto gkolo valto!  gloouppp xlapa xloupaa xxmmmm  :pipa2: :pipa2:
-μα τι πιπα ειναι αυτη ??
-tora valto sto gkolo ola mesa !!dosta mo ola agapi mo!!

μιλαμε τι γκωλος ηταν αυτος σαν μονι!μπαινεις χωρις στεναχωρια ,καταπληκτικη ευκολια και ανεση για υπεροχες απολαυσεις! :zfuck:
-ela gama me dinata sto gkolo valta ola mesa moro mo!!xise me to gkolo vathia!
-μα δεν παει αλλο το εχω βαλει ολο μεσα δεν εχω αλλο παραπανω!δεν περισευει τιποτα πια!
αφου πεσασε καμποση ωρα με ανταλλαγες επιφωνηματων παθους, μεσα απο ερωτικους διαλογους και αμφοτερης εντονης συναισθηματικης φορτισης ,τοτε.......!!
τελος! :cum: :cum:

ξεχασα να πω οτι ολη τη διαρκεια της συνουσιας η ποθτανι ετριβε καποια βυζια :tits: :tits: που ειχε και εγω τς χαιδευα σε καποιοα σημεια!! :dancing: :dancing:

παντως ,μου αρεσε και σαν παρουσια ειχε τυπο ,ζεστο χαμογελο και ενα κρυφο ερωτισμο που σε αγγιζει!

μην πατε ολοι και την ξεπατωσετε και μασ φυγει!!αιντε μη πω καμμια κουβεντα τωρα!!! :tickedoff: :tickedoff:[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
14
Like
4.605
Πόντοι
3.715
Chrysargos Μέγας
κρίμα που εξαφανίστηκε τούτο το παλικάρι.
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εννοείς ότι αν κατέβαινα επιφαλής ομάδος ,
με ελευθερία δράσεως ,
χωρίς κίνδυνο διώξεως για τα όσα συνέβαιναν;;;;
Τα SA είχαν συνθλίψει κάθε ομάδα ταραξιών στη Γερμανία,
χωρίς όπλα.Μόνο γκλόμπς είχαν ...

Μόνο τα συνεργεία καθαρισμού του δήμου θα μας κυνηγούσαν
γιατί θα τους βγάζαμε πολύ δουλειά ...
 

Επισκέπτης

τυπε σε στηριζω ΑΠΟΛΥΤΑ γιατι βγαζεις σελφι μεσα στο τακτοποιημενο σου υπνοδωματιο που εχεις απο παιδι, με το στρωμενο κρεβατακι σου, το κομοδινακι σου, τη σιφινιερα σου, τα παστρικα πραγματα σου κι ας αρχισε το μεγαλο μετωπο (καραφλετα) λογω του οτι βαδιζεις ολοταχως στα 40, κι ας μην εχεις γκομενα, κι ας σε κραζουν ολοι
εγω σε στηριζω για το πορνογυαλι σου, για το μπλουζακι - πιτζαμα, για το σημα της νικης και για το οτι εισαι μια κατηγορια μονος σου
[size=90pt]θα νικησουμε[/size]
 

Επισκέπτης
Αυτό μου συνέβη χτες το βράδυ και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Με τη γυναίκα μου είμαστε 29 χρόνια παντρεμένοι. Εγώ είμαι 42 κι εκείνη 40. Την πεθερά μου πάντα τη γούσταρα αλλά ποτέ δεν μου δώθε ηκε η ευκαιρία να της την πέσω. Είναι 77 χρονών, σχετικά αδύνατη, μετρίου αναστήματος. Από τη μια ήταν ο πεθερός μου, από την άλλη η γυναίκα μου η οποία έχει αφοσιωθεί στην οικογένεια και δεν δουλεύει όποτε δεν λείπει από το σπίτι συχνά, Εδώ και 2 χρόνια ο πεθερός μου μας άφησε για τον άλλο κόσμο, κι έτσι οι επισκέψεις στην πεθερά μου αυξήθηκαν, μαζί και οι κάβλες. Περίμενα πλέον την κατάλληλη στιγμή αφού δεν άντεχα άλλο.
Προχτές λοιπόν, η γυναίκα μου έφυγε για επαγγελματικό ταξίδι, και χτες με πρόφαση ότι ήθελα να βγω, άφησα τα παιδιά μου στη μάνα μου. Παίρνω τηλέφωνο την πεθερά μου και της είπα πως είμαι στην περιοχή της και αν ήθελε μπορούσα να περάσω να την δω για λίγο, μιας κι ο πεθερός μου, είχε βάρδια όλο το βράδυ. Χτύπησα το κουδούνι μου ανοίγει και ήταν με το μαύρο μπειμπι ντολ. Συγνώμη αγόρι μου μου λέει, είμαι έτοιμη για ύπνο. Άσε τις συγγνώμες της λέω και όρμηξα με ο ένας στην αγκαλιά του άλλου. Το τι ξέσκισμα και πίπωμα έπεσε, περιττό να το περιγράψω. Έχυσα 2 φορές, ενώ έχασα το μέτρημα πόσες έχυσε εκείνη. Στο τέλος μου λέει ωραίο το σπερμα σου γαμπρούλη μου, αλλά να βάλουμε και κάτι άλλο στο στόμα μας; Παραγγείλαμε πίτσα. Σε 1/2 ώρα χτύπησε το κουδούνι, του ανοίγει η πεθερά μου, και ο πιτσαδόρος μένει με το στόμα ανοιχτό. Μου κάνει νόημα η πεθερά μου, όποτε σηκώνομαι από τον καναπέ, πάω πίσω της και λέω τι συμβαίνει φιλαράκι, γουστάρεις την πεθερούλα μου, και της δίνω ένα χαστούκι στο πλαδαρό κολομερι της. Μια κλανιά της ξεφεύγει με το χαστουκάκι. Πρρρρρρρρρρτσσσσσς! Ο τύπος σχεδόν έχυσε. Του κάνει νόημα η πεθερά μου να έρθει στην παρέα όποτε μας λέει μισό λεπτό. Ο pizzalover θα σας ανταμείψει. Παίρνει τηλέφωνο, και λέει θα έρθει κι άλλη παρέα. Αρχίζουμε εμείς τα προκαταρκτικά, γλωσσόφιλα, χουφτώματα, κτλ και σε λίγο χτυπάει πάλι το κουδούνι. Ανοίγω εγώ και τι να δω. Ένα θεεικό MILF μπροστά μου. Σηκώνεται ο τύπος και λέει καλώσ' την πεθερούλα μου! Κάναμε τρελή παρτουζα, έχυσα άλλες 2 φορές εγώ το ίδιο κι εκείνος. Το παιχνίδι συνεχίστηκε αλλά εγώ πλέον εξουθενωμένος, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα, τι να κάνω, του τον αρπάζω και τον χώνω στον κώλο μου. Ένοιωσα τρελή κάβλα! Άρπαξα την πεθερά του, και της κάρφωσα το κεφάλι στον πούτσο μου. Τις έχυσα τη μάπα και σχεδόν λιποθύμησα.
Η βραδιά είχε κι ένα δυσάρεστο. Μετά από λίγο χτύπησε το τηλέφωνο του pizzalover. Ήταν το αφεντικό του και του ανακοίνωσε την απόλυσή του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom