Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πολλοί από δω μέσα, όπως κι εγώ, έχουν σοβαρή σχέση ή ακόμη είναι και παντρεμένοι!
Για σκέψουν εάν δεν υπήρχαν τα μπουρδέλα, ποιο θα ήταν το ποσοστό των βιασμών;;

Σταματήστε να ασχολείστε με το νεκρό σημείο. Θα χαλάσει όλα τα θρέντς με τις μαλακίες του.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
εγω εδωσα την προκληση.
απο εκει και περα αποφασιστε.
ο θειος ειναι εδω.

την ξανακανω απο εδω μεσα ευκολα, και μετα θα μεινετε βαθια νυχτωμενοι.
αποφασιστε.
μονο ο warhol δεν εισαι αλλα τεσπα.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
ελπιζω σε λιγο καιρο να βρειτε μια γυναικα που να σας ταιριαζει-να αποκαταστησετε την επικοινωνια και τις σχεσεις σας με το αντιθετο φυλο, και να παψετε να ασχολειστε με τον αγοραιο ερωτα. Μεσω της ψυχικης επικοινωνιας με το αλλο φυλο θα ολοκληρωθειτε σαν χαρακτηρες και ανθρωποι
Ρε μεγάλε αφού δεν γουστάρεις την κατάσταση εδώ γιατί είσαι μέσα? Μεγάλους "ηθικολόγους" σαν εσένα δεν τους χρειαζόμαστε. Είμαστε μεγάλοι άνθρωποι όλοι (ή σχεδόν όλοι) εδώ μέσα. Εσύ ένα "λογικό" άτομο θα έπρεπε πρώτος να πάρεις χαμπάρι ότι εδώ είναι ένα forum ανταλλαγής απόψεων αλλά και εμπειριών. επίσης η θεματολογία του site είναι τεράστια και αν είσαι κατά του αγοραίου έρωτα (που υφίσταται από αρχαιοτάτων χρόνων εξάλλου)μπορείς να ασχοληθείς με άλλα θέματα, ή πολύ απλά να αποχωρήσεις αθόρυβα.
Συμβουλές του στυλ "πρεπει να σταματήσει ο αγοραίος έρωτας" και "βρειτε καμιά γκόμενα" στον εαυτό σου να τις δίνεις καλύτερα ή/και στα παιδιά σου αν έχεις, εφ'όσον κάτι τέτοιο σε ενοχλεί τόσο πολύ. Αυτά τα λέω μη θέλοντας να σε προσβάλω, απλά βλέπω ότι ήδη έχεις 55 μηνύματα σε ένα site που δε γουστάρεις απ'όσο λες. Εντάξει, φτάνει τόσο που έκραξες...
Εσύ θεωρείς τον εαυτό σου ολοκληρωμένο σα χαρακτήρα και σαν άνθρωπο ???
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
ελπιζω σε λιγο καιρο να βρειτε μια γυναικα που να σας ταιριαζει-να αποκαταστησετε την επικοινωνια και τις σχεσεις σας με το αντιθετο φυλο, και να παψετε να ασχολειστε με τον αγοραιο ερωτα. Μεσω της ψυχικης επικοινωνιας με το αλλο φυλο θα ολοκληρωθειτε σαν χαρακτηρες και ανθρωποι

Φίλε nekro_shmeio,

Παρακολουθώ με αμείωτο ενδιαφέρον τα γραπτά σου..Παρόλα ταύτα θα ήθελα να μάθω τη προέλευση της γνώσης σου η οποία εκ των πραγμάτων λογικά αποτελεί πυρήνα των απόψεων σου..

Είναι θέμα επαγγέλματος,βιωματικό ή εκ της παρατηρήσεως (γεγονός το οποίο σημαίνει ότι αφιερώνεις όλη την ημέρα άπειρες ώρες..οπότε το έργο σου σχεδόν θεόπνευστο)???
 

Επισκέπτης
εγω εδωσα την προκληση.
απο εκει και περα αποφασιστε.
ο θειος ειναι εδω.

την ξανακανω απο εδω μεσα ευκολα, και μετα θα μεινετε βαθια νυχτωμενοι.
αποφασιστε.

Ο γνήσιος θείος εμπενε στο chat κάθε βράδυ.
 

Επισκέπτης
καποιος "εξυπνος¨" ειχε την ιδεα να χρησιμοποιησει το νικ μου και να προσπαθησει να κοροιδεψει το φορουμ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!ο θειος ομως ολα τα βλεπει και ειναι πανταχου παρων!!οσον αφορα τον λογο που εκανα διαγραφη,ειναι προσωπικος!αυτα απο μενα....και ευχαριστω για τα καλα σας λογια!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καποιος "εξυπνος¨" ειχε την ιδεα να χρησιμοποιησει το νικ μου και να προσπαθησει να κοροιδεψει το φορουμ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!ο θειος ομως ολα τα βλεπει και ειναι πανταχου παρων!!οσον αφορα τον λογο που εκανα διαγραφη,ειναι προσωπικος!αυτα απο μενα....και ευχαριστω για τα καλα σας λογια!
εσυ τωρα εισαι η δεν εισαι ο warhol? μάλλον για κανενα που κανει χαβαλε σε κοβω.
 

Επισκέπτης
ο γουορ ειμαι  :rockon: :rockon:!!μπορει να το επιβεβαιωσει και ο αλεξ και ο αντι!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ρε συ stunt κοψε επιτελους την πλακα
 

Επισκέπτης
θες να σε ξαναπαω στον τελη για μπριζολιδια οπως την τελευταια φορα που κατεβηκες αθηνα?ημουν εγω ,εσυ ,ο πιτσι ,ο σκιντο και μια αλλη κυρια!!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
παιδια οντως ειναι ο 8ειος,8ειο γραψε λα8ος

ελπιζω να ξανακερασεις μπριζολιδια! :grin:
 

Επισκέπτης
ο θειος ,μποτο εγραψε αυτα που ηθελε και τωρα ξαναφευγει....
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
ο θειος ,μποτο εγραψε αυτα που ηθελε και τωρα ξαναφευγει....

War.....χάρηκα που σε ξαναβλέπω μέσα.
Το ξερα ότι θα μπάινεις να βλέπεις....
Να μπαίνεις να μας λές ένα γεια φιλαράκι.....η οριστική διαγραφή δεν είναι απαραίτητη.
 

Επισκέπτης
ο γνισιος θειος ειναι παντου αναμεσα μας!!!!και παρακολουθει τα παντα!!!οσο για τιν επιστροφι αυτος θα επιλεξει.....!δεν εχο να πο κατι αλο!!!!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
εχει δικιο ο μεγαλος pitsilistis παιδια.τι μαλακιες ειναι αυτες με τις διαγραφες λογαριασμου και ποστ? αν ειναι δυνατον.ολοι μια παρεα ειμαστε που ανταλασσουμε πληροφοριες και συζηταμε.οτι και αν εγινε σε προσωπικο επιπεδο το προσπερναμε και δεν χρειαζεται να ριχνουμε μαυρη πετρα πισω.και φυσικα περιμενουμε τις επιστροφες των μεγαλων μοντ panosmpos και savalas γιατι λειπουν πραγματικα απο το φορουμ.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
καποιος "εξυπνος¨" ειχε την ιδεα να χρησιμοποιησει το νικ μου και να προσπαθησει να κοροιδεψει το φορουμ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!ο θειος ομως ολα τα βλεπει και ειναι πανταχου παρων!!οσον αφορα τον λογο που εκανα διαγραφη,ειναι προσωπικος!αυτα απο μενα....και ευχαριστω για τα καλα σας λογια!

Αντε ρε νεουυυυυς απο δω !!!!!! / οταν μιλαει ο Υπουργος με 800 post απλως θα σωπαινεις χεχεχεχεχεχε
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
κοίτα κύριε θείε...αρκετά με τα μπες βγές...κάτσε εδώ που είσαι [που θα βρείς χειρότερα?] να τα λέμε που και που...άντε..μην τα πάρω και σε διαγράψω οριστικώς..... :tickedoff: ;)
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Θειε μου επεστρεψες? Να σαι καλα. Τουλαχιστον μπαινε να τα λεμε που και που οποτε γουσταριζεις. Τα παλια σου post υπαρχουν σε διαφορετικο λογαριασμο αλλα με ιδιο ονομα. Θα παρακαλουσα τους mods αν γινεται να συγχωνευσουν τους δυο λογαριασμους και να ξαναγινει ο warhol τιμημενος.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ωχχχ τωρα το ειδα εγω...οχι ρε πουστη εφυγε ο σαβαλας?αυτο ειναι οντως πληγμα..γαμησε τα αδερφε πιτσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom