Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Γιατί τόση αντίδραση; Θέλει να αλλάξει σελίδα στη ζωή του, αυτό είναι καλό και του εύχομαι η αλλαγή αυτή να κάνει τη ζωή του καλύτερη. Ίσως κάποιες προσωπικές εμπειρίες να τον βοήθησαν σε αυτή την απόφαση, πάντως δεν υπάρχει λόγος να τον κρίνουμε, αρκεί να μην πέσει στο λάκκο με τα φασόλια :)
 

Επισκέπτης
Γιατί τόση αντίδραση; Θέλει να αλλάξει σελίδα στη ζωή του, αυτό είναι καλό και του εύχομαι η αλλαγή αυτή να κάνει τη ζωή του καλύτερη. Ίσως κάποιες προσωπικές εμπειρίες να τον βοήθησαν σε αυτή την απόφαση, πάντως δεν υπάρχει λόγος να τον κρίνουμε, αρκεί να μην πέσει στο λάκκο με τα φασόλια :)
να κάνουμε ένα νέο site το 
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ελάτε ρε παιδιά..πέσατε επάνω του να τον φάτε...'ετσι του βγήκε , έτσι έκανε....αν διαφωνείτε που είναι δικαίωμα σας μην ασχολήσθε,.....κανείς δεν θα ήθελε να βρεθεί στην θέση του....αυτά και τέλος από εμένα.....ο καθείς εφ ω ετάχθη..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Λες και μιλάμε για πραγματική, υπαρκτή προσωπικότητα...
Όλοι εδώ μέσα και ανά τα φόρα είναι ιντερνετικές προσωπικότητες, ό,τι δείχνουμε πίσω από τα γραπτά μας. Κανείς δεν θα γνωρίσει τον πραγματικό άνθρωπο(εκτός και αν έχει γίνει κατά λάθος).
Υπό αυτή την έννοια, τα πάντα ρει.
Το ιδανικό για μένα που δεν έχω τπτ πλέον θα ήταν να γινόμασταν μέρος των καλωδίων, οντότητες που μεταφέρονται μέσω καλωδίων, απρόσωποι, άυλοι, ασώματοι, αυτοδημιούργητοι, μεταλλασσόμενοι, ή μήπως ήδη είμαι?
Και σε πείσμα όλων όσων διαγράφουν, αυτοδιαγράφουν, επαναδιαγράφουν, αυτοπεριορίζουν, επανέρχονται, ξαναφεύγουν, εμένα η μόνη μου διέξοδος(η άλλη απαιτεί κεφάλαιο και ασθενικό οργανισμό που δεν διαθέτω) είναι τα φόρα, τα καλώδια. Όλα τα άλλα πέθαναν. Για μια (ιντερνετική) αξιοπρέπεια ζούμε ρε γμτ...
 

Επισκέπτης
μεγαλο respect στουσ ιμιθεουσ τισ λαγνιας πανομπος σαβαλα και γουορ!
οτι καταφεραν εκινι δε θα μπορεσει να το καταφερει ενασ κοινος θνιτοσ μπουρδελιαρισ..............
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
το respect σε σενα pitsilistis που εισαι απο τα παιδια που δινουν σωστες ενημερωσεις εδω μεσα.στα τρια αυτα ατομα respect απ ολους μας οταν δινανε πληροφοριες στο σαϊτ και στην κοινοτητα μας.μετα τα κανανε σκατα και γινανε ρομπα.δηλαδη ο ενας τους, οι αλλοι δυο ειχαν φαινεται πιο πολυ μυαλο και ηταν πιο εγκρατεις σε δηλωσεις και γραπτα.να τους δωσουμε respect αφου φαινοντουσαν καλα ατομα και δινανε καθημερινα πληροφοριες.αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να τους δωσουμε respect που βρηκαν γκομενες των 20€ των 50€ η των 100€ μεσα απο μπουρδελα και στριπτιζαδικα? δηλαδη να δινουμε respect σε καποιον που βγαινει με μια γυναικα που την εχει γαμησει ολος ο αρσενικος πληθυσμος? μαλλον για λυπηση ειναι παρα για respect.ο ενας απο τους τρεις αν διαβασεις πιο πανω κλαιγοταν καθε λιγο και λιγακι γιατι τον αφησε η πουτανα και οι αλλοι δυο φιλοι του που σιγουρα και αυτοι με τετοιες περιπτωσεις θα μπλεξανε εξαφανιστηκανε σαν να τους κυνηγησε η ιντερπολ  :2funny: Μαλιστα διαγραψανε και τα ποστ τους και δεν κανανε την παραμικρη αναφορα.γι'αυτο εγω παντα λεω την πουτανα την πληρωνουμε για να την γαμαμε.αυτη ειναι η αποστολη της στον κοσμο.αν θελουμε γκομενα να βρουμε νορμαλ κοπελα και οχι απο τον βοθρο του υποκοσμου.η γυναικα απο τη στιγμη που πουλαει το κορμι της ειναι ικανη για ολα και ειναι σε ολα της πουτανα.ας γινουν αυτοι οι τρεις παραδειγμα για ολους μας.και αυτα τα γραφει ενας που εχει καποια ηλικια και εχει περασει και αυτος απο αυτα τα σταδια στα νιατα του.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
κρατα με κοντα σου κρατα με φευγει η ζωη αγαπα με....πιτσι ρεσπεκτ  :rockon: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
στα τρια αυτα ατομα respect απ ολους μας οταν δινανε πληροφοριες στο σαϊτ και στην κοινοτητα μας.μετα τα κανανε σκατα και γινανε ρομπα.δηλαδη ο ενας τους, οι αλλοι δυο ειχαν φαινεται πιο πολυ μυαλο και ηταν πιο εγκρατεις σε δηλωσεις και γραπτα.να τους δωσουμε respect αφου φαινοντουσαν καλα ατομα και δινανε καθημερινα πληροφοριες.αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να τους δωσουμε respect που βρηκαν γκομενες των 20€ των 50€ η των 100€ μεσα απο μπουρδελα και στριπτιζαδικα? δηλαδη να δινουμε respect σε καποιον που βγαινει με μια γυναικα που την εχει γαμησει ολος ο αρσενικος πληθυσμος? μαλλον για λυπηση ειναι παρα για respect.ο ενας απο τους τρεις αν διαβασεις πιο πανω κλαιγοταν καθε λιγο και λιγακι γιατι τον αφησε η πουτανα και οι αλλοι δυο φιλοι του που σιγουρα και αυτοι με τετοιες περιπτωσεις θα μπλεξανε εξαφανιστηκανε σαν να τους κυνηγησε η ιντερπολ  :2funny: Μαλιστα διαγραψανε και τα ποστ τους και δεν κανανε την παραμικρη αναφορα.γι'αυτο εγω παντα λεω την πουτανα την πληρωνουμε για να την γαμαμε.αυτη ειναι η αποστολη της στον κοσμο.αν θελουμε γκομενα να βρουμε νορμαλ κοπελα και οχι απο τον βοθρο του υποκοσμου.η γυναικα απο τη στιγμη που πουλαει το κορμι της ειναι ικανη για ολα και ειναι σε ολα της πουτανα.ας γινουν αυτοι οι τρεις παραδειγμα για ολους μας.και αυτα τα γραφει ενας που εχει καποια ηλικια και εχει περασει και αυτος απο αυτα τα σταδια στα νιατα του.
καλα τα λες...αλλα...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
καλυτερα με πουτανες των 20 ευρω παρα με τις αλλες που δε ξερεις την τιμη τους κ που ειναι πουτανες στην ψυχη κ δεν πηγαινουν κα8ε βδομαδα για εξετασεις στους ιατρους
 

Επισκέπτης
Οτι εγινε εγινε με τα καλα τα παλληκαρια και τωρα τελειωσε και ο καθενας θα τραβηξει το δρομο του οπως του αρεσει και καλα θα κανει.
Τωρα για τους εναπομειναντες καλο ειναι τα προσωπικα σας να τα κρατατε στην τσεπη σας αντε να τα λετε σε κανα φιλο σας και να μην τα κανετε βουκινο .
Και ξερετε γιατι δεν ειναι και κανα κατορθωμα να μπλεξεις με ενα κοριτσι της δουλιας σε ολους μπορει να τυχη.
Το θεμα σε αυτη την ιστορια ειναι να το αντεξεις μετα και να δεχτεις αυτη την κατασταση εαν μπορεις να την δεχτεις.
Αντε να ειναι καλα τα παιδια που αποχωρισαν να ειμαστε και εμεις. :rockon:
 

Επισκέπτης
καλυτερα με πουτανες των 20 ευρω παρα με τις αλλες που δε ξερεις την τιμη τους κ που ειναι πουτανες στην ψυχη κ δεν πηγαινουν κα8ε βδομαδα για εξετασεις στους ιατρους
προφανως οι αλλες δεν εχουν βαλει στο μουνι τους αγοραστικη αξια οπως οι πουτανες...κ μαλλον το κοστολογουν με ποσο ανω των 20-50....€!!!
αλλα μιας κ το ανεφερες...εσυ πας καθε βδομαδα για εξετασεις στους γιατρους ?
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο αναφορικά με το ότι το σημαντικότερο όλων είναι να μην είναι μια γυναίκα πουτάνα στην ψυχή...η συγκεκριμένη πουτανιά απαντάται σε όλους τους χώρους μηδέ των μπορδέλων εξαιρουμένων βέβαια...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
δε μιλαω σε τσουτσεκια πηγαινε να γυαλισεις με κερι τη μερσεντες του μπαμπα σου κ ασε με εμενα να λεω οτι 8ελω :jerking:

Edit by Tipos: Είναι ανάγκη να χαρακτηρίζουμε και να κάνουμε προσωπικά σχόλια? Yellow card mr mpotofilos.
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
σε κάθε θέμα απεικονίζεται μια συνεχή πάλη των τάξεων η οποία όμως δεν καταλήγει πουθενά...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θα το ξαναπω και παλι και μην πεσουν να με φανε διαφοροι φιλοι των τριων παιδιων.τα παιδια αυτα τα εκτιμουσα και δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα μαζι τους.αντιθετως εχω γραψει ουκ λιγες φορες εγκωμιαστικλα σχολια γι'αυτους.αλλα το να τα φτιαχνεις με γυναικες των μπουρδελων ειναι καταντια και ξεφτυλα.με πουτανα δεν τα εφτιαξε μονο ο savalas ,o warhol και ο panosmpos αλλα και αλλοι που παραμενουμε ανωνυμοι.το ψεμα και την κοροιδια που εφαγα εγω προσωπικα για την καλη μου την καρδια και το μπλεξιμο που πηγα να φαω δεν θα το ξεχασω ποτε.ελπιζω και αυτοι οι τρεις να πηραν το μαθημα τους.η εκδιδομενη γυναικα ειναι για να την πληρωνουμε και να την γαμαμε.η κυριλε γυναικα ειναι να κανουμε σπιτι και οικογενεια.αυτα να μην τα μπερδευουμε ποτε μεταξυ τους.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Λίγο ηρεμία παίδες...είναι και Κυριακή..ευλογημένη ημέρα..
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
γιατι εισαι τοσο απολυτος ρε μοι? ολες σαπιες ειναι? επειδη σου κατσε μια στραβη εινσι ολες σαπιες?
 

Επισκέπτης
θα το ξαναπω και παλι και μην πεσουν να με φανε διαφοροι φιλοι των τριων παιδιων.τα παιδια αυτα τα εκτιμουσα και δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα μαζι τους.αντιθετως εχω γραψει ουκ λιγες φορες εγκωμιαστικλα σχολια γι'αυτους.αλλα το να τα φτιαχνεις με γυναικες των μπουρδελων ειναι καταντια και ξεφτυλα.με πουτανα δεν τα εφτιαξε μονο ο savalas ,o warhol και ο panosmpos αλλα και αλλοι που παραμενουμε ανωνυμοι.το ψεμα και την κοροιδια που εφαγα εγω προσωπικα για την καλη μου την καρδια και το μπλεξιμο που πηγα να φαω δεν θα το ξεχασω ποτε.ελπιζω και αυτοι οι τρεις να πηραν το μαθημα τους.η εκδιδομενη γυναικα ειναι για να την πληρωνουμε και να την γαμαμε.η κυριλε γυναικα ειναι να κανουμε σπιτι και οικογενεια.αυτα να μην τα μπερδευουμε ποτε μεταξυ τους.
δε νομιζω οτι αξιζει να συνεχιστει το θεμα...ολοι βλεπουν περι τινος προκειται...οταν υπαρχουν ατομα που "ζηλευουν" το "κατορθωμα" των γουωρ/πανος/σαβαλας....τοτε ειναι τραγικο να υπαρχει συζητηση...

δε μιλαω σε τσουτσεκια πηγαινε να γυαλισεις με κερι τη μερσεντες του μπαμπα σου κ ασε με εμενα να λεω οτι 8ελω :jerking:
αφου θα τη γυαλισεις εσυ με τη γλωσσα σου το βραδυ...μην κουραζομαι αδικα... :headbang:

σε κάθε θέμα απεικονίζεται μια συνεχή πάλη των τάξεων η οποία όμως δεν καταλήγει πουθενά...

ετσι ειναι η ζωη...αλλοι στον πατο...και αλλοι στην κορυφη...η ζηλεια κ ο φθονος στην ελλαδα ποτε δεν ελλειπαν...
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
ρε πεδιά αλλοι φευγουν αλλοι δεν μπένουν η κανουν οφφ και τι εγινε ?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
γιατι εισαι τοσο απολυτος ρε μοι? ολες σαπιες ειναι? επειδη σου κατσε μια στραβη εινσι ολες σαπιες?
εγω ειπα απλως την αποψη μου.και για μενα ειναι οντως σαπιες.εγω προσωπικα δεν ανεχομαι μια που τρωει τοσες πουτσες την ημερα να την εχω γκομενα.τωρα αν ειναι καποιος καμενος και το δεχεται δικαιωμα του.αλλα οχι οτι θα τον θαυμασω μαλλον θα τον λυπηθω.εαν θες να κανεις σχεση με πουτανα τα μπουρδελα,στουντιο,μασατζιδικα και το βραδυ τα στριπτιζαδικα και τα κωλομπαρα ειναι ανοιχτα.δοκιμασε την τυχη σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom