Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ STUDIO 2 Παπαδοπούλου 2 (Ρέντη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αυτή η Έλενα από Εξηκίου έμπαινε και στο σάιτ κάποτε. Τώρα έχει καιρό να μπει
 

Επισκέπτης
οκ..
αρκει η διαφημιση..
το εμπεδωσαμε..
τραβατε σε αλλο θρεντ τωρα..
 

makhs67

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μανάρια μου για να δώσω απαντήσεις σε όλους σας λέω τα εξής:
1 Είμαι η Έλενα και εργαζόμουν στο εξηκιου 20!
2 Το παρών STUDIO 2 πρώτα δούλευε με τρανς αλλά πλέον  μονό με γυναίκες!
3 παλιότερα έμπαινα στο site αλλά κάποια στιγμή δεν μπορούσα να ασχοληθώ λόγο έλλειψης χρόνου!
Τώρα θα τα λέμε τακτικότερα και σχεδόν καθημερινά!!
Φιλάκια σε όλους σας και σας περιμένω!!!
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
80 € το 69 ??  Ρε πάμε καλά ?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
:think: Αφού είναι 69 πώς γίνεται να κάνει 80??  :idiot:
:think: :think: Δηλαδή το 80 πόσο θα το χρεώσουν??
Οπως και στην εφορια που σου λεει να πας στο περιπτερο απεναντι να παρεις ενα παραβολο των 100 και κανει 150!
Μην κολας στις επιγραφες!  :rockon:
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες έψαξα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάτι για την Misel από το εν λόγω στούντιο...Κάτι μου λέει από παλιά αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ!Επειδή είμαι Αθήνα εκτάκτως και δεν θα κάτσω για πολύ, παίζει να μου πει κανείς αν αξίζει η κοπέλα (όπως φαίνεται και στις φωτό από τις κυρίες των αθηνών), ώστε να μην τρέχω εώς εκεί άδικα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
Παίδες έψαξα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάτι για την Misel από το εν λόγω στούντιο...Κάτι μου λέει από παλιά αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ!Επειδή είμαι Αθήνα εκτάκτως και δεν θα κάτσω για πολύ, παίζει να μου πει κανείς αν αξίζει η κοπέλα (όπως φαίνεται και στις φωτό από τις κυρίες των αθηνών), ώστε να μην τρέχω εώς εκεί άδικα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
ρουμανακη 19 χρονων!!! καλο φαινεται απο τισ φωτο αμα δεν εχουν φαει επεξεργασια δεν εχω παει και ουτε το ξερω αλλα τα ρουμανακια εχουν μια παραδοση μπορει να το τιμησω λογω απστασησ απο το σπιτι μου αν με προλαβεισ βαλε σχολιο
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
ρουμανακη 19 χρονων!!! καλο φαινεται απο τισ φωτο αμα δεν εχουν φαει επεξεργασια δεν εχω παει και ουτε το ξερω αλλα τα ρουμανακια εχουν μια παραδοση μπορει να το τιμησω λογω απστασησ απο το σπιτι μου αν με προλαβεισ βαλε σχολιο

1000 thanks για την άμεση απάντηση! Το 19χρονών πρέπει να είναι μούφα, όχι για κανέναν λόγο αλλά νομίζω ότι την είχα σταμπάρει στη σελίδα των κυριών των αθηνών πριν αρκετό καιρό (όταν είχα πρωτοανακαλύψει τη σελίδα) (περίπου 2χρόνια πίσω) και τότε έγραφε ότι είναι 19χρονών!!! ;-)
Δεν ξέρω αν θα μπω (δεν το κάνω συχνά), αλλά ακόμα και αν περάσω για βόλτα θα γράψω για να μην τρέχει κανείς άδικα εκεί κάτω!
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Αυτή η Μισέλ από το Studio 2 πρέπει να είναι μούφα, γιατί αν είδες φίλε μου τις καινούργιες φωτό της στις Κυρίες των Αθηνών, θα διαπίστωσες ότι ΔΕΝ μπορεί να είναι η ίδια Μισέλ με εκείνη που βλέπαμε μέχρι και 1βδομάδα πριν, καθώς οι νέες φωτό είναι πολύ χειρότερες (και παίδες αν ήταν απλά θέμα επεξεργασίας μέσω photoshop, ποιός βλάκας θα της μίκραινε το στήθος???)!!! :headbang:
Αν έχει κάποιος κανένα νέο, θα το εκτιμούσα να το μοιραστεί μαζί μας, καθώς σύντομα φεύγω από Ελλάδα και δεν λέει να τρέχω άδικα εώς εκεί κάτω! Thanks!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Την Ερικα τη δοκιμασε κανείς? :pipa1:
Μόλις είδα τις φωτογραφίες στο μπάνερ του στουντιο, και φαίνεται καλό κομμάτι...  :tits:
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Ύστερα από τηλεφώνημά μου στο στούντιο για να μάθω πληροφορίες για το πρόγραμμα κ συγκεκριμένα για τη Μισέλ. έμαθα ότι το στούντιο είναι πλέον μόνο με τραβεστί (έτσι τουλάχιστον μου είπε ο τύπος/η τύπισα)...Ξέρει κανείς που δουλεύει η Μισέλ τώρα?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ύστερα από τηλεφώνημά μου στο στούντιο για να μάθω πληροφορίες για το πρόγραμμα κ συγκεκριμένα για τη Μισέλ. έμαθα ότι το στούντιο είναι πλέον μόνο με τραβεστί (έτσι τουλάχιστον μου είπε ο τύπος/η τύπισα)...Ξέρει κανείς που δουλεύει η Μισέλ τώρα?
Ααααααααααααχ Κούλααααα!!!  :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom