Νέα

Pitsilistis.......επίτιμος πρόεδρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Barone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μπραβο πιτσι,αντε αγορι μου καλος πολιτης :rockon:
 

Επισκέπτης
σασ ευχαριστο αδερφια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
καλιμερα σε ολουσ τουσ μπουρδελιαριδεσ!!!!!
σιμερα το προι στισ 8 και 15 σικοθικα απο το λαγνο κρεβατακι μου και ακριβοσ πριν απο 2 ορεσ ειμαι πλεον πολιτισ μπουρδελιαρισ!!!
ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ταυτοτητα λεμεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon:
Καλος πολιτης pitsi!!!!!!
 

Επισκέπτης
ευχαριστοοοοοο τιτανα πιατσααααααα!!!!!!
πουτανεσ στα κρεβατια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα το γιορτάσουμε Πίτσι το Σάββατο στο τσιμπούσι έτσι;;;
μίλα με τον Skido΄ή CHEVALLIER ή όπως αλλιώς λέγεται ο μύστης
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μην ξεχάσεις βέβαια να δώσεις το μισό σου απολυτήριο στον Ναύαρχο ;)
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
Πουτανες,οι στιγμες ξεκουρασης και χαλαρωσης τελειωσαν!!Ο πουτανοσεριφης Πιτσι επεστρεψε να τιμωρησει και να δαμασει τις ατακτες πορνες  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
καλιμερα σε ολουσ τουσ μπουρδελιαριδεσ!!!!!
σιμερα το προι στισ 8 και 15 σικοθικα απο το λαγνο κρεβατακι μου και ακριβοσ πριν απο 2 ορεσ ειμαι πλεον πολιτισ μπουρδελιαρισ!!!
ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΙΑ άτακτη κορασσίδα πιτσίλισες πρώτη σαν πολίτης ???
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
μια νεα μερα ξημερωσε.θα ειναι η αρχη μιας νεας μεγαλης επικους πορειας,του ακοραστου και πανμεγιστου πορνορεπορτερ.θα ειναι ενα νεο ξεκινημα,που σε συνδυασμο με την μεγιστη πορνοπειρα που εχει αποκτησει,θα οδηγησει την ηδονη στο λιμιτ απ.αυτος ο πανμεγιστος εξερευνητης της ηδονης,που αγνοει τους οποιους κινδυνους,αυτος ο τολμηρος ιερεας της ηδονης που στοχο εχει να ανακαλυψει ολα τα μονο πατια ειναι και παλι ετοιμος.οχι στο μελλον αλλα απο σημερα.ετοιμος σα νεος οδυσσεας να ζησει περιπετειες που και μονο στο ακουσμα τους θα συγκινουμαστε.θα ειμαστε περηφανοι που εστω και καποτε μιλησαμε,συναντησαμε,καναμε σκαουτιγκ,η ειχαμε οποιαδηποτε μορφης επικοινωνια και επαφη με αυτον τον τιτανα του ερωτα
ο πιτσι ειναι εδω,μαχιμος,δυνατος,ετοιμος να γραψει ιστορια.και αυτη τη φορα υπαρχει οχι μονο ο ενθουσιασμος αλλα ταυτοχρονα και η ωριμοτητα.οχι μονο το παθος αλλα και η λογικη.οχι μονο ο ποθος αλλα και η υποχρεωση προς εμας το κοινο του που παντα τον αγαπαμε και τον στηριζουμε.
εγω ευχομαι ολοψυχα οι νεες του περιπετειες να ειναι τοσο δυνατες και τοσο εντονες που να γραψουν ιστορια.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Καλος πολιτης ρε τουμπανιαρη!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
καλιμερα σε ολουσ τουσ μπουρδελιαριδεσ!!!!!
σιμερα το προι στισ 8 και 15 σικοθικα απο το λαγνο κρεβατακι μου και ακριβοσ πριν απο 2 ορεσ ειμαι πλεον πολιτισ μπουρδελιαρισ!!!
ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μπουρδελιάρης μπορεί να είσαι..ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ!!Πώς πρέπει να στο δώσω να το καταλάβεις πια??? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
μια νεα μερα ξημερωσε.θα ειναι η αρχη μιας νεας μεγαλης επικους πορειας,του ακοραστου και πανμεγιστου πορνορεπορτερ.θα ειναι ενα νεο ξεκινημα,που σε συνδυασμο με την μεγιστη πορνοπειρα που εχει αποκτησει,θα οδηγησει την ηδονη στο λιμιτ απ.αυτος ο πανμεγιστος εξερευνητης της ηδονης,που αγνοει τους οποιους κινδυνους,αυτος ο τολμηρος ιερεας της ηδονης που στοχο εχει να ανακαλυψει ολα τα μονο πατια ειναι και παλι ετοιμος.οχι στο μελλον αλλα απο σημερα.ετοιμος σα νεος οδυσσεας να ζησει περιπετειες που και μονο στο ακουσμα τους θα συγκινουμαστε.θα ειμαστε περηφανοι που εστω και καποτε μιλησαμε,συναντησαμε,καναμε σκαουτιγκ,η ειχαμε οποιαδηποτε μορφης επικοινωνια και επαφη με αυτον τον τιτανα του ερωτα
ο πιτσι ειναι εδω,μαχιμος,δυνατος,ετοιμος να γραψει ιστορια.και αυτη τη φορα υπαρχει οχι μονο ο ενθουσιασμος αλλα ταυτοχρονα και η ωριμοτητα.οχι μονο το παθος αλλα και η λογικη.οχι μονο ο ποθος αλλα και η υποχρεωση προς εμας το κοινο του που παντα τον αγαπαμε και τον στηριζουμε.
εγω ευχομαι ολοψυχα οι νεες του περιπετειες να ειναι τοσο δυνατες και τοσο εντονες που να γραψουν ιστορια.
θεια κρισ τα λογια σου με αγγιξαν πραγματικα!μεγιστι πορνοσιγκινι διαπερασε τιν ψιχι μου και το κορμι μου...
πραγματικα εισαι θειοσ με ολι τιν σιμασια τισ λεξισ οπος ενοιτε και ο αλοσ θειοσ γουορ!
ο δρομοσ ειναι πλεον ανοικτοσ για μια οδισεια ιδονισ και εντονου παθουσ!
ι οριμοτιτα πια τισ πουτσασ μου θα δαμασει και θα τιμορισει τισ απανταχου ιεροδουλεσ ξελογιαστρες πορνεσ !
μια νεα μπουρδελοζοι αρχισε σιμερα!νεοι οριζοντεσ θα καλπασουν τιν φαντασια μου και ενιοτε τι ζοντανι πραγματικοτιτα!
σε ευχαριστο για τα καλα σου λογια τρισμεγιστε μιστι τισ χρισισ δεκαετισ του 90!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Δεν απάντησες όμως! Ποιά πιτσίλισες πρώτη ως πολίτης? Για να της απονείμουμε την ευφημο μνεία λέω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

?
Απαντήσεις
222
Εμφανίσεις
16K
Απαντήσεις
120
Εμφανίσεις
22K
?

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom