Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Μ’αλλά λογια ν’αγαπιομαστε δηλαδη….
Ει….ψιτ….καλεεεεε?
Εσύ κυριε 1,90??????
Για σκυψε να σου πω……
Επαναλαμβανω….αυτά που σου ειπα και πριν…
Κατι δεν καταλαβες καλα…και επιμενεις και κοπανιεσαι…
Ίσως φταιει και το υψος…δεν ξερω…
Αφου λοιπον δεν σεβεσαι την γνωμη μου(αν και δεν είσαι υποχρεωμενος)
και πιανεις συζητηση με τους τσατσους και συμφωνεις κατά την αποψη τους…
αυτό…πρεπει να το κοιταξεις…γιατί εγω ξερω ότι οι τσατσοι ετσι μιλανε για τις γυναικες…επειδη ψαχνουν κατι τεκνακια σαν εσενα να τους γαμησουν…
Ένα αυτό…
Δευτερο…οι εκφρασεις μου είναι ότι πιο κοσμιο διαθετω αυτή τη στιγμη…
Πίστεψε με εάν ξεκινησει ο στομας μου να εκφραζεται «πουτανικα»ετσι όπως εσυ παρατηρεις…τοτε είναι που θα αναστηθει παλι η «τρουμπα»
Όσο για τα αλλά τα παιδια που αναφέρεις και που λες ότι δεν τα ξέρεις και λες ότι σε κατηγορω ότι τους ειρωνευεσαι….δεν είναι αληθεια…δεν το εκανα ακομα….
Αν όμως διαπιστωσω κατι τετοιο να είσαι σιγουρος ότι θα στα χωσω γιατί με τους συγκεκριμενους εχουμε φαει και εχουμε πιει μαζι και δεν σηκωνω κουβεντα από ασχετους….ακομα κι αν είναι και ο γουορ μεσα…ασχετα αν καταφεραμε να το διαλυσουμε….
Γι’αυτό λιγα σχολια με αυτους τους 3…
Δεν είσαι εσυ ικανος και αξιος να μου πεις ποιοι είναι αυτοι…
Μακαρι να τους εμοιαζες…
Το λεω με εγγυηση….!!!!!
Οκεικ?????????
Οι τσατσοι μαλλον γαμιουνται δεν γαμανε.αυτο ειναι νομος.και δεν πολυτολμανε να μου πουνε κουβεντες λογω υψους βλεπεις.και επειδη καταλαβες ποιος ειμαι να μην ειρωνευεσαι το υψος μου.δεν ειναι ντροπη να ειναι καποιος ψηλος.μεχρι και γι'αυτο θα μας κανετε να ντρεπομαστε? τα παιδια δεν τα εβαλα στο στομα μου.εσυ τους εθαψες.θες να σου στειλω και τα σχετικα ποστ? και οπως καταλαβες μπορει να ειμαι ψηλος αλλα μαλακας και μουνοδουλος δεν ειμαι.και γι'αυτο μην περιμενεις απο καποιον σαν εμενα να σου κανει κολιατζα και γλυψιμο.το ιδιο ισχυει και για τις αλλες πουτανες που μπηκαν μεσα στο σαϊτ και μας αρχισατε να μας πρηζεται τ'αρχιδια με τα διαφημιστικα σας 'τρεηλερ'.και γι'αυτο ευθυνονται δυστυχως και οι panos,war και sav απο την καλη τους την καρδια το κανανε βεβαια και μετα φαγανε τα μουτρα τους.εχουμε εσενα καθε τρεις και λιγο Κολωνου 30 και καμια κατοσταρια ποστ την ημερα και καραουλι στο τσατ.εχουμε την Σιμον ελατε πως τα περασατε? ειμαι Βριλησσου 12.Εχουμε την αλλη την Νταρια γεια σας παιδια πινω και ειμαι στη φραντζη 47 και μετα βαζεις και την υπαλληλο σου την Χριστινα69 να γραφει και αυτη τις αρλουμπες της.και απο πισω καμια κατοσταρια μουνοδουλοι καψουρηδες και γκομενοι για τα μετωπισθεν.τα βαρεθηκαμε πια.εμεις πληρωνουμε εμεις κανουμε κριτικη και μεις δινουμε πληροφοριες που θα δουλευετε.οχι εσεις.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ελα παιδια ξεκολλατε,δεν χρειαζεται να συνεχιζουμε να αναφερουμε τα ονοματα των παιδιων αυτων.Οτι εγινε εγινε και προχωραμε μπροστα,δεν οδηγει πουθενα να αναφερετε συνεχεια τους panosmpos,savalas,warhol.Θερμη παρακληση να μην ξανααναφερθουν τα ονοματα τους!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Οι τσατσοι μαλλον γαμιουνται δεν γαμανε.αυτο ειναι νομος.και δεν πολυτολμανε να μου πουνε κουβεντες λογω υψους βλεπεις.και επειδη καταλαβες ποιος ειμαι να μην ειρωνευεσαι το υψος μου.δεν ειναι ντροπη να ειναι καποιος ψηλος.μεχρι και γι'αυτο θα μας κανετε να ντρεπομαστε? τα παιδια δεν τα εβαλα στο στομα μου.εσυ τους εθαψες.θες να σου στειλω και τα σχετικα ποστ? και οπως καταλαβες μπορει να ειμαι ψηλος αλλα μαλακας και μουνοδουλος δεν ειμαι.και γι'αυτο μην περιμενεις απο καποιον σαν εμενα να σου κανει κολιατζα και γλυψιμο.το ιδιο ισχυει και για τις αλλες πουτανες που μπηκαν μεσα στο σαϊτ και μας αρχισατε να μας πρηζεται τ'αρχιδια με τα διαφημιστικα σας 'τρεηλερ'.και γι'αυτο ευθυνονται δυστυχως και οι panos,war και sav απο την καλη τους την καρδια το κανανε βεβαια και μετα φαγανε τα μουτρα τους.εχουμε εσενα καθε τρεις και λιγο Κολωνου 30 και καμια κατοσταρια ποστ την ημερα και καραουλι στο τσατ.εχουμε την Σιμον ελατε πως τα περασατε? ειμαι Βριλησσου 12.Εχουμε την αλλη την Νταρια γεια σας παιδια πινω και ειμαι στη φραντζη 47 και μετα βαζεις και την υπαλληλο σου την Χριστινα69 να γραφει και αυτη τις αρλουμπες της.και απο πισω καμια κατοσταρια μουνοδουλοι καψουρηδες και γκομενοι για τα μετωπισθεν.τα βαρεθηκαμε πια.εμεις πληρωνουμε εμεις κανουμε κριτικη και μεις δινουμε πληροφοριες που θα δουλευετε.οχι εσεις.
toilet-5.gif
….Τελειωσες?…..Τραβα και το καζανακι….!!!!
…..Έχεις πολύ πλακα….!!!!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σεβαστο αυτο φιλε που ειπες για τα παιδια.αλλα εδω η αλλη ειρωνευτηκε το υψος μου  :idiot: :uglystupid: τι αλλο θα διαβασουμε πια  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ελα παιδια ξεκολλατε,δεν χρειαζεται να συνεχιζουμε να αναφερουμε τα ονοματα των παιδιων αυτων.Οτι εγινε εγινε και προχωραμε μπροστα,δεν οδηγει πουθενα να αναφερετε συνεχεια τους panosmpos,savalas,warhol.Θερμη παρακληση να μην ξανααναφερθουν τα ονοματα τους!
Ελα ρε βασο τωρα με τον κάθε τυχοντα…
Ακομα δεν μαλλιασε το πουλι τους κι εχουν και αποψη…
Δηλαδη?
Να κατσω και να με γαμησουνε τσαμπα ε?(παραδειγμα)
Ε όχι ρε….
Είναι μερικα πράγματα που εχουν κι έναν κωδικα τιμης…
Και ο Πανος κραταει την σημαια γιατί τον γνωριζω και κατι χρονια και τον σεβομαι…
Ειδικα αυτόν και υστερα ακολουθουν και οι άλλοι…
Ειδες τι κομπλεξισμος υπαρχει?
Μεχρι που πειραζει που ειμαι εδώ εγω..και οι υπολοιπες….
Χεστηκαμε πες του….!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ελα ρε βασο τωρα με τον κάθε τυχοντα…
Ακομα δεν μαλλιασε το πουλι τους κι εχουν και αποψη…
Δηλαδη?
Να κατσω και να με γαμησουνε τσαμπα ε?(παραδειγμα)
Ε όχι ρε….
Είναι μερικα πράγματα που εχουν κι έναν κωδικα τιμης…
Και ο Πανος κραταει την σημαια γιατί τον γνωριζω και κατι χρονια και τον σεβομαι…
Ειδικα αυτόν και υστερα ακολουθουν και οι άλλοι…
Ειδες τι κομπλεξισμος υπαρχει?
Μεχρι που πειραζει που ειμαι εδώ εγω..και οι υπολοιπες….
Χεστηκαμε πες του….!!!!

αστο καλυτερα...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
σας παρακολουθω με ενδιαφερον moi,vasos,katerina69
ενω εσεις,
MSN-Emoticon-nerd-007.gif

εγω...
MSN-Emoticon-eating-sushi-134.gif

 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πολυ δεν κρατησε το αστειο ρε παιδια?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
γεια σου ρε πιτσι αρχοντα.στρατηγε της ηδονης.ηγετη της πορνοενημερωσης :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καπου εδο το εν λογο thread θα παρει το δρομο του...
καπου εδο ολα τελιονουν με ενα γλικο αντιο στα τρια ιπεροχα φιλαρακια μας...
καπου εδο θα πρεπει να κατανοισουμε τιν μεγαλοψιχια και τιν μαχιτικοτιτα αυτον τον παιδιον..(οπος ειχε γραψει και ο θειος chris σε θεσπεσιο ποστ του)
αυτοι οι εξοχοτατοι ιποτες τους οποιους μαλιστα ειχα χαρακτιρισει ιμιθεους....ιταν και θα ειναι για παντα ενασ στιχιομενος θριλος του bourdela.com!
πιστευο πος οι περετερο μονομαχιες μεταξι μελον ειναι αδικος κοπος....δεν οφελει σε κατι ...
τα πραγματα στιν παρακατο ιστορια ειναι απλα και δεν θελι ουτε ιθικολογικι εξιγισι ουτε τιποτα!
(θα αναφερθο περισοτερο στον πανο και στο γουορ....)
απλα αγαπισαν και θα αγαπουν για παντα διο γιναικες που κανενασ αλοσ δε καταφερε να τισ αγαπισει περισοτερο....
ι μεγαλοκαρδια τους και ι ψιχολογικι ιποστιξι σε αυτες τισ γινεκες ιπιρξε μεγαλι......μονο ι καρδουλα τουσ ξερει τι τραβιξαν τα παλικαρια....
οι καυλαιριδες  χαραξαν  τον δρομο τουσ....και ολοι εμεις τον δικο μας...!
ενα στερνο αντιο στο μεγαλο και θριλικο αφεντικο....στον αγαπιμενο θειο γουορ και στον φιλατατο σαβαλα!!!



το τετελεσθε εφθασε στο τελος του αφιντας χρισι ιστορια.....!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom