Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
το ιδιο κ εσυ,αν δεν γουσταρεις...στο χερι σου ειναι να επιλεξεις μια γκομενα που δεν εχει παει με 1002...αλλα εσυ επιμενεις σταθερα...πουτανες...κ παλι πουτανες....κ μακρια απο τις ελληνιδες...ευτυχως που βλεπω οτι ειναι δημοφιλης η αποψη σου....κ οταν πηδαω ελληνιδες..σκεπτομαι οτι εχουν παει με 900+...κ οχι με 1002....;)

Πιο ανθρωπινες ηταν γενικοτερα οι διαπροσωπικες σχεσεις...δεν ηταν θεμα μονο των γυναικων...κ οι αντρες ηταν διαφορετικοι...κατα συνεπεια κ οι γυναικες απεναντι τους...ασε που ηταν κ τα φραγκα...τοτε δεν δουλευαν πολλες γυναικες...μην πω ελαχιστες....τοτε ο καθε μαλακας το επαιζε νταβας κ γαμαω κ δερνω...τωρα η σωστη γυναικα τον στελνει το νταβα σπιτι στη μαμα του...κ του λεει κ αντε γαμησου στην πορτα...ολα αυτα κ πολλα ακομη συνθετουν το προφιλ των ανθρωπων κ των σχεσεων τους κοντα στο 80...τωρα επειδη εσυ εχεις μεινει πισω στο χρονο...κ ισως αναπολεις καποια γεγονοτα...μπορω να σου πω οτι ειμαστε στο 2008 σε 2 μηνες απο τωρα...
Αντε καλημερα....

Υ/Γ-->Μαπα το καρπουζι στο Μουσσες....

mclein, δε μας τα λες καλά!!! Στο 2008 θα είμαστε σε τρεις μήνες από τώρα!!!
 

Επισκέπτης
για μισο λεπτο ρε παληκαρια.εθαψα εγω Ενφοσερ το παιδι? οχι βεβαια σε καμια περιπτωση.αντιθετως το παλληκαρι ηταν απο τις πιο αξιολογες παρουσιες εδω μεσα.το ποστ που παραθεσες και τον αποκαλω τον panompos δασκαλο δεν το αρνουμαι.αλλα το ποστ δυστυχως εχει σβηστει και δεν υπαρχει να το δουνε και οι υπολοιποι.μιλαει με πικρα και καταφρονηση για σχεσεις πουτανων και παιδιων κυριλε.δυστυχως τα ποστ του τωρα εχου σβηστει και δεν υπαρχουν.αν ειναι δυνατον μη λετε οτι ειπα τιποτα για το παλληκαρι και τους αλλους δυο φιλους του.το μονο που κατεκρινα ειναι οι σχεσεις κυριλε παιδιων με πουτανες.μονο αυτο.δηλαδη δεν εχω το διακαιωμα να εκφρασω ελευθερα την αποψη μου? με το καλο να γυρισει το παιδι οπως και οι αλλοι δυο (εαν γυρισουν που χλωμο το κοβω).αλλα οχι σαν κλαψομουνηδες ετσι?σαν μαχητες ατακτων πορνιδιων. τωρα για τον warhol το εχουν μαθει και οι πετρες με πια τα ειχε.μαγκια του απο την μια και μαλακια του κατα τη γνωμη μου απο την αλλη.για τον panos επισης καταλαβαμε με πια νταλαβεριζοτανε γι'αυτο και αυτα τα βαθυστοχαστα ποστ που εκανε για πουτανες κυριως αλλοδαπες.και για τον savala καταλαβαμε περιπου τι επαιζε στο τελος.σιγα τα μυστικα και το περιεργο της υποθεσης.γι'αυτο και κοψανε αποτομα και οι τρεις τους απο τη στεναχωρια τους γιατι οπως εχω πει αυτα ειναι ζορικα πραγματα.Και παλι επαναλαμβανω δεν ειπα κατι προσωπικα για τα παιδια τα οποια θαυμαζαμε και αγαπαγαμε για να μην υπαρχει παρεξηγηση.αυτα και τελειωνω εδω.
moi μιν ανχονεσε καυλιαρι μου!ειχεσ και θα εχεις για παντα το σεβασμο του μεγαλου αφεντικου! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
moi μιν ανχονεσε καυλιαρι μου!ειχεσ και θα εχεις για παντα το σεβασμο του μεγαλου αφεντικου! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
πιτσιλιστη αρχοντα της καυλας και ολων των ατακτων πορνιδιων.κατηγορηθηκα οτι εθαβα τα 3 παλληκαρια στο θρεντ που ανοιξες.δες εδω την απαντηση μου σε παρακαλω και επιτελους καποια στιγμη να συναντηθουμε να σε μυησω στον ιερο χωρο των μασαζ.
 

Επισκέπτης
ο πανομπος ο σαβαλασ και ο γουορ εδο και αρκετο καιρο εχουν τα τιλεφονα τουσ κλιστα...παρολο που κοψανε τελιος τι φασι εμεις θα τους εχουμε παντα στιν καρδια μας...και εγο προσοπικα θα βγο σεργιανι να τιμορισο τισ ατακτες αμαζονες που τους ξεκοψαν  απο το αγαπιμενο μας σαιτ και θα τους ζιτισο και το λογο!
ι δικι αρχισε..........
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
δικαστης ντρεντ ο πιτσιλιστης!! χαχα ετσι γκαυλιαρη μου δυνατα!!!

προτεινω να κανουμε κ σχετικη ψηφοφορια να γυρισουν τα χαμενα μελη πισω κ να φυγουν οι λερες (βλεπε ρουλι κ σια)

αντε ελατε πισω πριν το διαλυσουν το σαιτ!!!
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
ο πανομπος ο σαβαλασ και ο γουορ εδο και αρκετο καιρο εχουν τα τιλεφονα τουσ κλιστα...παρολο που κοψανε τελιος τι φασι εμεις θα τους εχουμε παντα στιν καρδια μας...και εγο προσοπικα θα βγο σεργιανι να τιμορισο τισ ατακτες αμαζονες που τους ξεκοψαν  απο το αγαπιμενο μας σαιτ και θα τους ζιτισο και το λογο!
ι δικι αρχισε..........
Εξηγηστε μου. Γιατι εφυγαν τα παιδια. Για γυναικα ή για πουτανα ;  :think:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Για γυναίκα-πουτάνα ή για πουτάνα-γυναίκα...

έχει διαφορά?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
πιστευεις οτι ΑΠΕΧΕΙ πολυ το ενα απο το αλλο?
Αναλογα..ποσο μπορει να ανοιξει τα ποδια της…
Εάν τα ανοίγει λιγο….είναι λιγο πουτανα…όσο παταει η γατα…
Εάν τα ανοίγει πολύ…σπαγγατο να πουμε…ε τοτε είναι καραπουτανος…
Υπαρχει και σε συσκευασια του ενός κιλου….
η μπορειτε να την προμηθευτειτε και χυμα….
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Αναλογα..ποσο μπορει να ανοιξει τα ποδια της…
Εάν τα ανοίγει λιγο….είναι λιγο πουτανα…όσο παταει η γατα…
Εάν τα ανοίγει πολύ…σπαγγατο να πουμε…ε τοτε είναι καραπουτανος…
Υπαρχει και σε συσκευασια του ενός κιλου….
η μπορειτε να την προμηθευτειτε και χυμα….
ειχα μπει πριν καποιες μερες στο τσατ και μου το επαιζες ντιβα αλλα εγω σε εγραψα στ'αρχιδια μου χωρις φυσικα να σου κανω κολιατζες και προσκυνηματα που καναν οι αλλοι φιλοι σου οι μουνοδουλοι.ουτε επιτροπη λογοκρισιας να'σουνα για το τι ποστ γραφω στο ημερησια ενημερωση για μπουρδελα.μαλιστα κατηγορηθηκα οτι ειρωνευομουνα τα 3 παιδια που φυγαν απο το σαϊτ.φυσικα μην τρελλαθουμε δεν ηταν τιποτα ευεργετες της ανθρωποτητας αλλα 3 νεαροι που ενημερωνανε συνεχεια με πληροφοριες για μπουρδελα και πουτανες.Σου ειπα μαλιστα και ποιος ειμαι περιγραφοντας τον εαυτο μου οταν ηρθα στο μπουρδελο σου στην κωλονου και μου το παιζες οτι δεν με ξερεις.σε παρατηρω οτι θαβεις αξιολογα μελη εδω μεσα οπως ο LΙΟΜΑΣ και γενικα οποιον δεν πεσει στην διαφημιστικη σου καμπανια.τωρα σε ειδα οτι χαρακτηρισες τον warhol σαγιοναρα υποτιμητικα βεβαια και με στυλ μαγκιας.τωρα δεν μενει και η αλλη συναδελφισσα σου που εχει να μπει αρκετο καιρο να θαψει τον panosmpos μια απο τα ιδια.επιβεβαιωνομαι για τις πουτανες καθημερινα.τα ιδια ειχα παθει και γω οταν γνωρισα μια καριολα απο το κωλομπαρο που εκανε βιζιτα φυσικα και μετα με εθαβε με μαυρη πισσα.πολυ καριολικο εκ μερους σου παντος να χαρακτηριζεις ετσι ενα παιδι που περασες αρκετες καλες στιγμες μαζι του και τις διαβαζαμε ολοι καθημερινα στο φορουμ.
για δες την απαντηση μου που σου ειχα στειλει σε αλλο thread.Γιατι παραπηρες αερα μου φαινεται και εχεις και στυλ πολυ 'μαγκικο'.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
για δες την απαντηση μου που σου ειχα στειλει σε αλλο thread.Γιατι παραπηρες αερα μου φαινεται και εχεις και στυλ πολυ 'μαγκικο'.
Ρε τελικα τι πινετε μερικοί από δω μεσα?ληγμενα?
Ποτε βρε τζαζ εγω σε ειρωνευτηκα και εκανα ότι δεν σε γνωριζα?
Μια ερωτηση σου εκανα να μου απαντησεις κι εσυ μου εκανες τον κινεζο…
Ειδες πουθενα…να σχολιασα καμμια κριτικη σου?
Αλλά λεει η θεια μου…κι αλλά ακουν τα’αυτια μου?
Και δεν μου λες και το άλλο…να σε ρωτησω…
Φυσικα δεν με έχεις κανει παρεα και δεν ξέρεις το χιουμορ μου…
Για τον γουορ…μιλάω…ναι…ναι….πολύ καλα καταλαβες…
Βασικα ο γουορ …εμένα γαμουσε….όχι εσενα…αρα…εγω τα ξερω καπως καλυτερα τα πράγματα…εσυ τι πεταγεσαι?Σ’εβαλε συνηγορο?
Και παλι καλα που χαριτολογουσα και τον αποκαλεσα σαγιοναρα…γιατί δεν είναι του χαρακτηρος μου να πω ξεκαθαρα το τι εγινε και το πώς μου συμπεριφερθηκε…
Δεν κοπιαζω να σας αλλαξω τα μυαλα για τους φιλους σας…Να τους εχετε να τους χαιροσαστε….
Κι αυτό το «μαγκικο»υφος που παρατηρησες…δεν είναι τυχαιο…είναι ακριβως το τιναγμα της ρακετας..για να γυρισει το μπαλακι πισω…
Εσύ θα καθοσουν να το φας στο κεφαλι?
Δεν νομιζω…
Όταν δεν ξέρεις καποια πράγματα και δεν σου απευθυνουν τον λογο…μην ανακατευεσαι….γιατί δεν ακουσες ποτε το ονομα σου μεχρι τωρα…
Μην τρελαθουμε στην τελικη…
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ρε τελικα τι πινετε μερικοί από δω μεσα?ληγμενα?
Ποτε βρε τζαζ εγω σε ειρωνευτηκα και εκανα ότι δεν σε γνωριζα?
Μια ερωτηση σου εκανα να μου απαντησεις κι εσυ μου εκανες τον κινεζο…
Ειδες πουθενα…να σχολιασα καμμια κριτικη σου?
Αλλά λεει η θεια μου…κι αλλά ακουν τα’αυτια μου?
Και δεν μου λες και το άλλο…να σε ρωτησω…
Φυσικα δεν με έχεις κανει παρεα και δεν ξέρεις το χιουμορ μου…
Για τον γουορ…μιλάω…ναι…ναι….πολύ καλα καταλαβες…
Βασικα ο γουορ …εμένα γαμουσε….όχι εσενα…αρα…εγω τα ξερω καπως καλυτερα τα πράγματα…εσυ τι πεταγεσαι?Σ’εβαλε συνηγορο?
Και παλι καλα που χαριτολογουσα και τον αποκαλεσα σαγιοναρα…γιατί δεν είναι του χαρακτηρος μου να πω ξεκαθαρα το τι εγινε και το πώς μου συμπεριφερθηκε…
Δεν κοπιαζω να σας αλλαξω τα μυαλα για τους φιλους σας…Να τους εχετε να τους χαιροσαστε….
Κι αυτό το «μαγκικο»υφος που παρατηρησες…δεν είναι τυχαιο…είναι ακριβως το τιναγμα της ρακετας..για να γυρισει το μπαλακι πισω…
Εσύ θα καθοσουν να το φας στο κεφαλι?
Δεν νομιζω…
Όταν δεν ξέρεις καποια πράγματα και δεν σου απευθυνουν τον λογο…μην ανακατευεσαι….γιατί δεν ακουσες ποτε το ονομα σου μεχρι τωρα…
Μην τρελαθουμε στην τελικη…
Ναρκωτικα δεν εχω παρει ποτε στη ζωη μου.Αλλα με τον τροπο που γραφεις μαλλον εσυ παιρνεις ναρκωτικα και μαλιστα ληγμενα.τον κινεζο δεν σου τον εκανα ποτε εσυ εκανες την ανηξερη ενω σου απαντουσα.Σου ειχα πει οτι οι πουτανες ειναι πουτανες σε ολα τους.και μαλιστα αυτο μου το ειπε και τσατσος.θυμασαι? η μιλφιασες και ξεχνας?οταν μπηκα στο τσατ χωρις να ξερω κανεναν αρχιζες να μου κανεις ανακριτικη ερωτηση για το τι ποστ εγραψα για τις πουτανες.και φυσικα σου απαντησα χωρις να κανω τον ανηξερο.μαλλον τα 'ξεχασες'.Αυτο οτι εσενα γαμουσε ο γουωρ το εχουνκαταλαβει και οι πετρες.παντως εμενα οπως πολυ καλα το λες και με κακια οχιας φυσικα δεν με γαμαγε ο γουωρ γιατι δεν ειμαι ομοφυλοφιλος.και φυσικα ουτε ο γουωρ ηταν.οποτε ασε αυτες τις εκφρασεις τις πουτανικες που ξερεις και να μιλας με πιο κοσμιο τροπο.γιατι αν το πας ετσι εχω γαμησει και εγω εσενα και μου ειπες αν παιζω και μπασκετ καθοτι ειμαι και 1,90.τους τυπους δεν τους ηξερα τους τρεις.ειχα στειλει πμ στον panos,savala και warhol αλλα δεν μου απαντησε κανενας τους.δικαιωμα τους.αν τους ηξερε καποια αυτη εισαι εσυ οχι εγω.εγω τους ηξερα απο την ημερησια ενημερωση στα μπουρδελα στα στουντιο και στα στριπτιζαδικα που στελνανε,ιντερνετικα δηλαδη.μετα τα εβαλες και με τον Liomas.καποια ατομα ειναι σεβαστα εδω μεσα οσο και αν δεν σου αρεσει αυτο.ατομα σαν τους panosmpos,savalas,warhol,Liomas και αλλους εδιναν και παλμο στο σαϊτ.Οχι εσεις με τις αλλες τρεις που μπηκατε και δεν εχετε να κανετε μονο διαφημηση για πελατεια και για μαλακες να σας τα σκανε.
 

jimiwho

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
και ο Ζικος 1 και 1,90 ελεγε οτι θα γινει αν ξεδιπλωθει :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ναρκωτικα δεν εχω παρει ποτε στη ζωη μου.Αλλα με τον τροπο που γραφεις μαλλον εσυ παιρνεις ναρκωτικα και μαλιστα ληγμενα.τον κινεζο δεν σου τον εκανα ποτε εσυ εκανες την ανηξερη ενω σου απαντουσα.Σου ειχα πει οτι οι πουτανες ειναι πουτανες σε ολα τους.και μαλιστα αυτο μου το ειπε και τσατσος.θυμασαι? η μιλφιασες και ξεχνας?οταν μπηκα στο τσατ χωρις να ξερω κανεναν αρχιζες να μου κανεις ανακριτικη ερωτηση για το τι ποστ εγραψα για τις πουτανες.και φυσικα σου απαντησα χωρις να κανω τον ανηξερο.μαλλον τα 'ξεχασες'.Αυτο οτι εσενα γαμουσε ο γουωρ το εχουνκαταλαβει και οι πετρες.παντως εμενα οπως πολυ καλα το λες και με κακια οχιας φυσικα δεν με γαμαγε ο γουωρ γιατι δεν ειμαι ομοφυλοφιλος.και φυσικα ουτε ο γουωρ ηταν.οποτε ασε αυτες τις εκφρασεις τις πουτανικες που ξερεις και να μιλας με πιο κοσμιο τροπο.γιατι αν το πας ετσι εχω γαμησει και εγω εσενα και μου ειπες αν παιζω και μπασκετ καθοτι ειμαι και 1,90.τους τυπους δεν τους ηξερα τους τρεις.ειχα στειλει πμ στον panos,savala και warhol αλλα δεν μου απαντησε κανενας τους.δικαιωμα τους.αν τους ηξερε καποια αυτη εισαι εσυ οχι εγω.εγω τους ηξερα απο την ημερησια ενημερωση στα μπουρδελα στα στουντιο και στα στριπτιζαδικα που στελνανε,ιντερνετικα δηλαδη.μετα τα εβαλες και με τον Liomas.καποια ατομα ειναι σεβαστα εδω μεσα οσο και αν δεν σου αρεσει αυτο.ατομα σαν τους panosmpos,savalas,warhol,Liomas και αλλους εδιναν και παλμο στο σαϊτ.Οχι εσεις με τις αλλες τρεις που μπηκατε και δεν εχετε να κανετε μονο διαφημηση για πελατεια και για μαλακες να σας τα σκανε.
Μ’αλλά λογια ν’αγαπιομαστε δηλαδη….
Ει….ψιτ….καλεεεεε?
Εσύ κυριε 1,90??????
Για σκυψε να σου πω……
Επαναλαμβανω….αυτά που σου ειπα και πριν…
Κατι δεν καταλαβες καλα…και επιμενεις και κοπανιεσαι…
Ίσως φταιει και το υψος…δεν ξερω…
Αφου λοιπον δεν σεβεσαι την γνωμη μου(αν και δεν είσαι υποχρεωμενος)
και πιανεις συζητηση με τους τσατσους και συμφωνεις κατά την αποψη τους…
αυτό…πρεπει να το κοιταξεις…γιατί εγω ξερω ότι οι τσατσοι ετσι μιλανε για τις γυναικες…επειδη ψαχνουν κατι τεκνακια σαν εσενα να τους γαμησουν…
Ένα αυτό…
Δευτερο…οι εκφρασεις μου είναι ότι πιο κοσμιο διαθετω αυτή τη στιγμη…
Πίστεψε με εάν ξεκινησει ο στομας μου να εκφραζεται «πουτανικα»ετσι όπως εσυ παρατηρεις…τοτε είναι που θα αναστηθει παλι η «τρουμπα»
Όσο για τα αλλά τα παιδια που αναφέρεις και που λες ότι δεν τα ξέρεις και λες ότι σε κατηγορω ότι τους ειρωνευεσαι….δεν είναι αληθεια…δεν το εκανα ακομα….
Αν όμως διαπιστωσω κατι τετοιο να είσαι σιγουρος ότι θα στα χωσω γιατί με τους συγκεκριμενους εχουμε φαει και εχουμε πιει μαζι και δεν σηκωνω κουβεντα από ασχετους….ακομα κι αν είναι και ο γουορ μεσα…ασχετα αν καταφεραμε να το διαλυσουμε….
Γι’αυτό λιγα σχολια με αυτους τους 3…
Δεν είσαι εσυ ικανος και αξιος να μου πεις ποιοι είναι αυτοι…
Μακαρι να τους εμοιαζες…
Το λεω με εγγυηση….!!!!!
Οκεικ?????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom