Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αν οι γυναίκες δε γουστάρουν, είναι στο χέρι τους να επιλέξουν κάποιον που δεν έχει πάει με 1002. Και το 1980 οι γκόμενες δεν ήταν σα ζώα, αντίθετα συμπεριφέρονταν πιο ανθρώπινα και όχι σα νταλικιέρηδες με βυζιά.
το ιδιο κ εσυ,αν δεν γουσταρεις...στο χερι σου ειναι να επιλεξεις μια γκομενα που δεν εχει παει με 1002...αλλα εσυ επιμενεις σταθερα...πουτανες...κ παλι πουτανες....κ μακρια απο τις ελληνιδες...ευτυχως που βλεπω οτι ειναι δημοφιλης η αποψη σου....κ οταν πηδαω ελληνιδες..σκεπτομαι οτι εχουν παει με 900+...κ οχι με 1002....;)

Πιο ανθρωπινες ηταν γενικοτερα οι διαπροσωπικες σχεσεις...δεν ηταν θεμα μονο των γυναικων...κ οι αντρες ηταν διαφορετικοι...κατα συνεπεια κ οι γυναικες απεναντι τους...ασε που ηταν κ τα φραγκα...τοτε δεν δουλευαν πολλες γυναικες...μην πω ελαχιστες....τοτε ο καθε μαλακας το επαιζε νταβας κ γαμαω κ δερνω...τωρα η σωστη γυναικα τον στελνει το νταβα σπιτι στη μαμα του...κ του λεει κ αντε γαμησου στην πορτα...ολα αυτα κ πολλα ακομη συνθετουν το προφιλ των ανθρωπων κ των σχεσεων τους κοντα στο 80...τωρα επειδη εσυ εχεις μεινει πισω στο χρονο...κ ισως αναπολεις καποια γεγονοτα...μπορω να σου πω οτι ειμαστε στο 2008 σε 2 μηνες απο τωρα...
Αντε καλημερα....

Υ/Γ-->Μαπα το καρπουζι στο Μουσσες....
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Παλληκάρια....καλή σας μέρα.
Διάβασα σχεδόν όλα τα τελευταία γραφόμενα στο θρεντ.
Είναι φανερό πως  αν και όλοι λένε την άποψή τους καλόπιστα, οι απόψεις διίστανται....
Και η αιτία είναι προφανής: Προσπαθούμε να κρίνουμε πράξεις κάποιων, οι οποίες προέκυψαν από συναισθήματα ή έστω αδυναμίες, χρησιμοποιόντας τη λογική.
Ε, αυτό είναι άτοπο.

Δεν υπάρχει νόημα να το συνεχίζουμε. Σε αυτό θα συμφωνήσω με τον Enforcer.

Τα παιδιά που έφυγαν ας είναι καλά.
ΕΔΩ ΜΕΣΑ ήταν για όλους μας καλοί και αξιοπρεπείς φίλοι.
Το τι κάνουν ΕΞΩ, στην πραγματική τους ζωή, δεν μας αφορά.
Είναι δικαίωμα τους, εφόσον δεν μας ενόχλησαν σε κάτι.
Το θρεντ αυτό πιστεύω ότι είπε ότι είχε να πεί.
Πάμε γι' άλλα,  δεν έχει νόημα η προσπάθεια ανάλυσης περεταίρω.
 

Επισκέπτης
Παλληκάρια....καλή σας μέρα.
Διάβασα σχεδόν όλα τα τελευταία γραφόμενα στο θρεντ.
Είναι φανερό πως  αν και όλοι λένε την άποψή τους καλόπιστα, οι απόψεις διίστανται....
Και η αιτία είναι προφανής: Προσπαθούμε να κρίνουμε πράξεις κάποιων, οι οποίες προέκυψαν από συναισθήματα ή έστω αδυναμίες, χρησιμοποιόντας τη λογική.
Ε, αυτό είναι άτοπο.

Δεν υπάρχει νόημα να το συνεχίζουμε. Σε αυτό θα συμφωνήσω με τον Enforcer.

Τα παιδιά που έφυγαν ας είναι καλά.
ΕΔΩ ΜΕΣΑ ήταν για όλους μας καλοί και αξιοπρεπείς φίλοι.
Το τι κάνουν ΕΞΩ, στην πραγματική τους ζωή, δεν μας αφορά.
Είναι δικαίωμα τους, εφόσον δεν μας ενόχλησαν σε κάτι.
Το θρεντ αυτό πιστεύω ότι είπε ότι είχε να πεί.
Πάμε γι' άλλα,  δεν έχει νόημα η προσπάθεια ανάλυσης περεταίρω.
μπραβο καυλαιρι μου !δοσε τοπο στιν οργι!!!!respect!καλα τα λες!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
πιστευα και πιστευω οτι ο αληθινος αντρας διακρινεται απο 2 στοιχεια.τη μεγαλοψυχια του και τη μαχητικοτητα του.πιστευα επισης οτι εδω μεσα ημασταν μια παρεα που αν μη τι αλλο στηριζε ο ενας τον αλλο.αλλα βλεπω οτι διαψευστηκα.βλεπω μια λυσσωδη επιθεση σε3ατομα που ειναι αποντα.βλεπω μια αγελαια επιθεση εναντιον τους.
και ομως αυτοι που χλευαζουν,αυτοι που λοιδωρουν ειναι οι ιδιοι που επικροτουσαν οταν οι 3 αποντες φιλοι μας εδιναν τις πληροφοριες τους.και ειναι οι ιδιοι που αν αυριο τα παιδια ξαναγυρισουν,θα πανε να το παιξουν''φιλαρακια'' και ''αδελφε,ενταξει,μια κουβεντα ειπαμε''
αυτη η συμπεριφορα ειναι σωστη?ειναι μεγαλοψυχη?εμπεριεχει την αλληλεγγυη?
πιστευα επισης οτι ημασταν μια παρεα που την διεπνεε το πνευμα της ελευθεριοτητας.στα παντα.αντ'αυτου βλεπω κραυγες και αναθεματα που μου θυμιζουν μαρθα βουρτση και ελενη χατζυαργυρη στις ηθογραφικες ταινιες του 1960.
δε θα μπω στη λογικη του αν οι 3 αποντες επραξαν καλως η κακως.ουτε εγω ουτε κανεις ειναι δικαστης.ουτε θα μπω στη λογικη των ''αναθεματιστων''.ισως καποια μερα θυμηθουντα λογια του σολωνα''μηδενα προ του τελους μακαριζε''
θα παρακαλεσω ομως αυτους τους ''γενναιους''που απο νικος,πετρος,χρηστος δεν εχει σημασια το ονομα εχουν μετατραπει λογω συμπεριφορας σε κυρα πιτσα-κιτσα,θα τους παρακαλεσω λοιπον ξανα ενα πραμα.λιγοτερη ανανδρεια
 

Επισκέπτης
πιστευα και πιστευω οτι ο αληθινος αντρας διακρινεται απο 2 στοιχεια.τη μεγαλοψυχια του και τη μαχητικοτητα του.πιστευα επισης οτι εδω μεσα ημασταν μια παρεα που αν μη τι αλλο στηριζε ο ενας τον αλλο.αλλα βλεπω οτι διαψευστηκα.βλεπω μια λυσσωδη επιθεση σε3ατομα που ειναι αποντα.βλεπω μια αγελαια επιθεση εναντιον τους.
και ομως αυτοι που χλευαζουν,αυτοι που λοιδωρουν ειναι οι ιδιοι που επικροτουσαν οταν οι 3 αποντες φιλοι μας εδιναν τις πληροφοριες τους.και ειναι οι ιδιοι που αν αυριο τα παιδια ξαναγυρισουν,θα πανε να το παιξουν''φιλαρακια'' και ''αδελφε,ενταξει,μια κουβεντα ειπαμε''
αυτη η συμπεριφορα ειναι σωστη?ειναι μεγαλοψυχη?εμπεριεχει την αλληλεγγυη?
πιστευα επισης οτι ημασταν μια παρεα που την διεπνεε το πνευμα της ελευθεριοτητας.στα παντα.αντ'αυτου βλεπω κραυγες και αναθεματα που μου θυμιζουν μαρθα βουρτση και ελενη χατζυαργυρη στις ηθογραφικες ταινιες του 1960.
δε θα μπω στη λογικη του αν οι 3 αποντες επραξαν καλως η κακως.ουτε εγω ουτε κανεις ειναι δικαστης.ουτε θα μπω στη λογικη των ''αναθεματιστων''.ισως καποια μερα θυμηθουντα λογια του σολωνα''μηδενα προ του τελους μακαριζε''
θα παρακαλεσω ομως αυτους τους ''γενναιους''που απο νικος,πετρος,χρηστος δεν εχει σημασια το ονομα εχουν μετατραπει λογω συμπεριφορας σε κυρα πιτσα-κιτσα,θα τους παρακαλεσω λοιπον ξανα ενα πραμα.λιγοτερη ανανδρεια
απο τουσ μεγαλιτερουσ μιστες τισ ζοις ειανι ο θειος chris!το παλικαρι εχει ζισει τις πιο τρελες καταστασεις και εχει μαθει μεσα απο αυτεσ...αμι τι αλο ι μορφοσι που εχει ειναι τεραστιον διαστασεον....γι αυτο προσοπικα του απονεμο πολλα respect για ακομα μια φορα στο γραπτο που παρεθεσε!
θειε ειμαι περιφανος για σενα!μου αρεσει να σε ακουο και να μαθενο απο σενα !!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
πιστευα και πιστευω οτι ο αληθινος αντρας διακρινεται απο 2 στοιχεια.τη μεγαλοψυχια του και τη μαχητικοτητα του.πιστευα επισης οτι εδω μεσα ημασταν μια παρεα που αν μη τι αλλο στηριζε ο ενας τον αλλο.αλλα βλεπω οτι διαψευστηκα.βλεπω μια λυσσωδη επιθεση σε3ατομα που ειναι αποντα.βλεπω μια αγελαια επιθεση εναντιον τους.
και ομως αυτοι που χλευαζουν,αυτοι που λοιδωρουν ειναι οι ιδιοι που επικροτουσαν οταν οι 3 αποντες φιλοι μας εδιναν τις πληροφοριες τους.και ειναι οι ιδιοι που αν αυριο τα παιδια ξαναγυρισουν,θα πανε να το παιξουν''φιλαρακια'' και ''αδελφε,ενταξει,μια κουβεντα ειπαμε''
αυτη η συμπεριφορα ειναι σωστη?ειναι μεγαλοψυχη?εμπεριεχει την αλληλεγγυη?
πιστευα επισης οτι ημασταν μια παρεα που την διεπνεε το πνευμα της ελευθεριοτητας.στα παντα.αντ'αυτου βλεπω κραυγες και αναθεματα που μου θυμιζουν μαρθα βουρτση και ελενη χατζυαργυρη στις ηθογραφικες ταινιες του 1960.
δε θα μπω στη λογικη του αν οι 3 αποντες επραξαν καλως η κακως.ουτε εγω ουτε κανεις ειναι δικαστης.ουτε θα μπω στη λογικη των ''αναθεματιστων''.ισως καποια μερα θυμηθουντα λογια του σολωνα''μηδενα προ του τελους μακαριζε''
θα παρακαλεσω ομως αυτους τους ''γενναιους''που απο νικος,πετρος,χρηστος δεν εχει σημασια το ονομα εχουν μετατραπει λογω συμπεριφορας σε κυρα πιτσα-κιτσα,θα τους παρακαλεσω λοιπον ξανα ενα πραμα.λιγοτερη ανανδρεια

+

δεν τιθεται θεμα εμφανισης κ το που θα κυκλοφορησεις...γιατι πολυ απλα τους γραφεις ολους στα @@ σου...ετσι κ αλλιως δεν ζεις για τους αλλους αλλα για την παρτη σου...το θεμα ειναι η συμπεριφορα μιας πουτανας/στριπερ/μασεζ κλπ...το θεμα ειναι τα καταλλειπα της δουλειας...το θεμα ειναι πως πολεμας την κυκλοθυμια ορισμενες ωρες...το θεμα ειναι πως αντεχεις τον ψυχολογικο πολεμο....τη μιση μερα με 20+ πελατες...κ την αλλη μιση στην αγκαλια σου....κλπ κλπ

συμφωνω στο πρωτο...
στο 2ο δεν θα το πιστευα σθεναρα...η γενικευση "οι περισσοτερες ξεκωλιαρες ειναι" δεν νομιζω οτι στεκει..ουτε βασιζεται σε επιχειρηματα μη ανατρεπτα...

μπορουσαν να μην ειχαν φυγει...ωστε να μπορουν να μας απαντουν.... ;)

Μόνο αν την έχεις γτπ ή σταματήσει
 

Επισκέπτης
και τα 2 εφικτα ειναι...θεληση να υπαρχει....στο πρωτο βεβαια ειναι κ στο χαρακτηρα του ανδρα...αν μπορει να συμπεριφερθει ή οχι αναλογα....για το 2ο...σπανια...εκτος κ αν εγγυηθεις μονιμος ΧΟΡΗΓΟΣ...Καλυτερα παρε δανειο...πιο ευκολα δινεις εγγυηση...παρα για γκομενα...οποιαδηποτε....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για εμένα μόνο αυτά τα δύο παίζουν. Το γτπ δεν είναι απαραίτητα άσχημα, απλά αδιάφορα
 

Επισκέπτης
Για εμένα μόνο αυτά τα δύο παίζουν. Το γτπ δεν είναι απαραίτητα άσχημα, απλά αδιάφορα
χανει την αξια του μετα απο συντομο χρονικο διαστημα...μονο γαμησι,σαν τα ζωα ? μπαααα...δεν θα παρω....ευκολο να το βρεις κ με ομορφα γκομενακια...κ στο τσαμπα....γιατι να εχεις μια γτπ...εχεις πολλες....κ παιζεις παιχνιδι αν γουσταρεις...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Όχι μόνο ρε, περνάς καλά αλλά με γκέμια
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγω παντως ξερω οτι οι πουτανες χωριζονται σε δυο βασικες κατηγοριες, η μια ειναι πουτανα στο σωμα (π.χ. ιεροδουλη) και η αλλη ειναι πουτανα στην ψυχη την οποια μπορει να την βρεις απο ιεροδουλη μεχρι την συνεσταλμενη φαινομενικα γυναικα.

αρα ...
και παλι δεν υπαρχει κανονας παρα μονο στερεοτυπα της κοινωνιας. 
σωστός........την πουτάνα στην ψυχή να φοβάστε...είναι οι χειρότερες και κρύβονται πολύ καλά για να μην τις πάρουμε χαμπάρι......
όσο για τα παιδιά που έφυγαν σίγουρα έχουν τους λόγους τους που δεν τους ξέρουμε..οπότε καλλίτερα να το σταματ΄ήσουμε εδώ....λέμε ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του,και είμαστε έξω από τον χορό....
εγώ πάντως επειδή τα παιδιά ήταν από τα καλλίτερα τους εύχομαι κάθε καλό στην συνέχεια....
 

Επισκέπτης
Όχι μόνο ρε, περνάς καλά αλλά με γκέμια

αυτο δεν ειναι γτπ....ειναι μετριο...κ τα μετρια κ τα χλιαρα ειναι για τους μετριους κ χλιαρους...οπως λεει κ ενας φιλος....ή μονο γαμας ή μονο περνας καλα κ γαμας αλλα δεν λεγεται για τον πουτσο ή ζεις τον ερωτα....ή τον παιζεις μονος σου κ περνας καλα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μα τι λες τώρα mc; Για αυτό λέω ότι πάει με τις ηλικίες. Οι αναγκές μπορεί να είναι από εδώ εώς εκεί.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
και τα 2 εφικτα ειναι...θεληση να υπαρχει....στο πρωτο βεβαια ειναι κ στο χαρακτηρα του ανδρα...αν μπορει να συμπεριφερθει ή οχι αναλογα....για το 2ο...σπανια...εκτος κ αν εγγυηθεις μονιμος ΧΟΡΗΓΟΣ...Καλυτερα παρε δανειο...πιο ευκολα δινεις εγγυηση...παρα για γκομενα...οποιαδηποτε....

Φιλε μου είπες πολύ σοφή κουβέντα!!!
Τα κουσούρια (ή αλλιώς χούγια στον τόπο μου) δεν κόβονται, ειδικά από τις γυναίκες. Αν η γυναίκα έχει κάτι στο αίμα της, δεν πρόκειται να της το κόψεις ακόμα και τον ουρανό με τα άστρα να της δώσεις. Μπορεί να υποκριθεί ότι όντως το έχει κόψει ή έχει αλλάξει, αλλά αυτό που πραγματικά θα κάνει είναι να το καταπιέζει μέσα της και κάποια στιγμή να κάνει το μπαμ και να υποτροπιάσει.
Τις γυναίκες πρέπει να τις δέχεσαι για αυτό που πραγματικά είναι και να μην προσπαθείς να τις αλλάξεις με κανένα τρόπο. Γιατί? επειδή απλά χάνει τον χρόνο σου ή/και τα λεφτά σου, αξιοπρέπεια σου, παρέες σου, κλπ κλπ κλπ.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση του φίλου μου (μέσω διαδικτύου) warhol που αναφέρεστε, το παλικάρι ας πάρει τις αποφάσεις του μόνος του. Δεν μπορούμε να του πούμε εμείς τι θα κάνει. Πρώτον γιατί είναι μεγάλο παιδί και έχει τη δική του κρίση και τρόπο σκέψης, και δεύτερον γιατί σχεδόν κανείς μας δεν το ξέρει προσωπικά όπως επίσης και τους λόγους και τις συγκαιρίες που οδήγησαν εκεί.
 

Επισκέπτης
Μα τι λες τώρα mc; Για αυτό λέω ότι πάει με τις ηλικίες. Οι αναγκές μπορεί να είναι από εδώ εώς εκεί.
εγω πιστευω οτι παει αναλογα με το ποιον του εκαστοτε ανθρωπου...τις συνθηκες που μεγαλωσε αλλα κ αυτα που τωρα ζει...τα προτυπα που εχει αποκτησει απ'το παρελθον αλλα κ τα ιδανικα του για το μελλον...αυτα χαρακτηριζουν εναν ανθρωπο..αυτα δημιουργουν αναγκες...κ οχι η ηλικια...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
το ιδιο κ εσυ,αν δεν γουσταρεις...στο χερι σου ειναι να επιλεξεις μια γκομενα που δεν εχει παει με 1002...αλλα εσυ επιμενεις σταθερα...πουτανες...κ παλι πουτανες....κ μακρια απο τις ελληνιδες...ευτυχως που βλεπω οτι ειναι δημοφιλης η αποψη σου....κ οταν πηδαω ελληνιδες..σκεπτομαι οτι εχουν παει με 900+...κ οχι με 1002....;)

Πιο ανθρωπινες ηταν γενικοτερα οι διαπροσωπικες σχεσεις...δεν ηταν θεμα μονο των γυναικων...κ οι αντρες ηταν διαφορετικοι...κατα συνεπεια κ οι γυναικες απεναντι τους...ασε που ηταν κ τα φραγκα...τοτε δεν δουλευαν πολλες γυναικες...μην πω ελαχιστες....τοτε ο καθε μαλακας το επαιζε νταβας κ γαμαω κ δερνω...τωρα η σωστη γυναικα τον στελνει το νταβα σπιτι στη μαμα του...κ του λεει κ αντε γαμησου στην πορτα...ολα αυτα κ πολλα ακομη συνθετουν το προφιλ των ανθρωπων κ των σχεσεων τους κοντα στο 80...τωρα επειδη εσυ εχεις μεινει πισω στο χρονο...κ ισως αναπολεις καποια γεγονοτα...μπορω να σου πω οτι ειμαστε στο 2008 σε 2 μηνες απο τωρα...
Αντε καλημερα....

Υ/Γ-->Μαπα το καρπουζι στο Μουσσες....

Φυσικά και είναι στο χέρι μου, γι'αυτό και φτύνω τις ελεεινίδες. Οι πουτάνες δεν έχουν απαίτηση να τις φιλήσεις και να τις πάρεις αγκαλιά και να τους γλύψεις το μουνί, ούτε να τους στέλνεις 100 σμσ την ημέρα. Όσο για το αν σήμερα οι ελεεινίδες στέλνουν τον νταβά σπίτι του, το βλέπουμε από τις ξοφλημένες σταφίδες που τριγυρνάνε με ξινισμένα μούτρα.

Όμως θα συμφωνήσω ότι άλλαξαν οι άντρες, και έγιναν πουστράκια και μουνόδουλοι με αποτέλεσμα να την έχουν δει όλες ντίβες.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
mclein ειλικρινά, αυτά που λες ισχύουν, αλλά η απάντηση σου είναι ελλειπής. Οι περισσότεροι 50+ άνθρωποι, αν τους καθότανε ένα μωρό 24 :cheesy: θα ήταν τρισευτυχισμένοι. Ότι
 

Επισκέπτης
mclein ειλικρινά, αυτά που λες ισχύουν, αλλά η απάντηση σου είναι ελλειπής
σημερα διαφωνουμε...δυστυχως...

Φυσικά και είναι στο χέρι μου, γι'αυτό και φτύνω τις ελεεινίδες. Οι πουτάνες δεν έχουν απαίτηση να τις φιλήσεις και να τις πάρεις αγκαλιά και να τους γλύψεις το μουνί, ούτε να τους στέλνεις 100 σμσ την ημέρα. Όσο για το αν σήμερα οι ελεεινίδες στέλνουν τον νταβά σπίτι του, το βλέπουμε από τις ξοφλημένες σταφίδες που τριγυρνάνε με ξινισμένα μούτρα.

Όμως θα συμφωνήσω ότι άλλαξαν οι άντρες, και έγιναν πουστράκια και μουνόδουλοι με αποτέλεσμα να την έχουν δει όλες ντίβες.
ουτε οι ελληνιδες εχουν απαιτησεις στο σεξ...αν δεν εχεις κ εσυ...αν δεν νοιωθεις την αναγκη να στειλεις 3000 σμς μην το κανεις...ειναι προτιμοτερο απ'το να προσποιησαι...ασε που το καταλαβαινουν....Οσο για τις ξοφλημενες σταφιδες...δεν εχω φτασει ν'ασχολουμαι με ελληνιδες over 30...αλλα μεχρι εκει...τα αγορακια πανε σπιτι κλαμμενα στη μαμα τους...

Οσο για τους αντρες...απλα εμφανιστηκαν τα πουστρακια.....οι μουνοδουλοι παντα υπηρχαν...κ παντα ειχαν γκομενα...δυστυχως για μενα κ για σενα...βεβαια δεν φταινε μονο αυτοι για τις γκομενες/ντιβες...ειναι πολλα τα δεδομενα...κ αν το θεσουμε ετσι απλα το ζητημα χανουμε την ουσια...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σαν ασπρίζουν οι τρίχες στα μαλλιά :cheesy: αλλάζουν αι παράμετροι
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Αφιερωμένο στο χρήστη moi

Παράθεση από: panosmpos στις 03/09/07, 14:02
........

"Δεν παιζεσαι με τιποτα τον τελευταιο καιρο μιλαμε ζωγραφιζεις. πολα + και απο μενα στο ποστ σου δασκαλε."

Δεν ξέρω τι είναι πιο ξεφτίλα. Να τα φτιάξεις με πουτάνα ή να φτύνεις εκει που πριν έγλυφες και μάλιστα εκ του ασφαλούς.

Δεν είναι θέμα θαυμασμού ή αδριάντα ή άλλες μαλακείες. Είναι θέμα αντρίκειας συμπεριφοράς.

Και το θέμα κλείνει για μένα εδώ. Τα άλλα που λέτε δε με ενδιαφέρουν. Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
για μισο λεπτο ρε παληκαρια.εθαψα εγω Ενφοσερ το παιδι? οχι βεβαια σε καμια περιπτωση.αντιθετως το παλληκαρι ηταν απο τις πιο αξιολογες παρουσιες εδω μεσα.το ποστ που παραθεσες και τον αποκαλω τον panompos δασκαλο δεν το αρνουμαι.αλλα το ποστ δυστυχως εχει σβηστει και δεν υπαρχει να το δουνε και οι υπολοιποι.μιλαει με πικρα και καταφρονηση για σχεσεις πουτανων και παιδιων κυριλε.δυστυχως τα ποστ του τωρα εχου σβηστει και δεν υπαρχουν.αν ειναι δυνατον μη λετε οτι ειπα τιποτα για το παλληκαρι και τους αλλους δυο φιλους του.το μονο που κατεκρινα ειναι οι σχεσεις κυριλε παιδιων με πουτανες.μονο αυτο.δηλαδη δεν εχω το διακαιωμα να εκφρασω ελευθερα την αποψη μου? με το καλο να γυρισει το παιδι οπως και οι αλλοι δυο (εαν γυρισουν που χλωμο το κοβω).αλλα οχι σαν κλαψομουνηδες ετσι?σαν μαχητες ατακτων πορνιδιων. τωρα για τον warhol το εχουν μαθει και οι πετρες με πια τα ειχε.μαγκια του απο την μια και μαλακια του κατα τη γνωμη μου απο την αλλη.για τον panos επισης καταλαβαμε με πια νταλαβεριζοτανε γι'αυτο και αυτα τα βαθυστοχαστα ποστ που εκανε για πουτανες κυριως αλλοδαπες.και για τον savala καταλαβαμε περιπου τι επαιζε στο τελος.σιγα τα μυστικα και το περιεργο της υποθεσης.γι'αυτο και κοψανε αποτομα και οι τρεις τους απο τη στεναχωρια τους γιατι οπως εχω πει αυτα ειναι ζορικα πραγματα.Και παλι επαναλαμβανω δεν ειπα κατι προσωπικα για τα παιδια τα οποια θαυμαζαμε και αγαπαγαμε για να μην υπαρχει παρεξηγηση.αυτα και τελειωνω εδω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom