Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
καποιοι να κανουν τους μαγκες εκει που τους παιρνει κ οχι να το παιζουν ιντερνετομαγκες με δανεικα μπαλακια κ δε ζηλευω το γουορ αλλα οσο να ναι δε 8εωρω καταντια να τα χεις με ιεροδουλη γιατι κ αυτες αν8ρωποι ειναι στην τελικη δεν ειναι ρομποτακια
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
δεν είναι όλες σάπιες, αν και δεν έχω σχετική εμπειρία, καθώς και στο ρόδο βρίσκεις αγκάθι και στο αγκάθι ρόδο, αλλά όπως και να το κάνεις μια γυναίκα που έχει επιλέξει αυτόν τον τρόπο ζωής για να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις της καθημερινότητας είναι πολύ δύσκολο να μην έχει αλλοτριωθεί από αυτόν...αναγκάζεται να ανοίγει επί καθημερινής βάσεως τα πόδια της στον κάθε ένα, δεν μπορεί όλο και κάτι θα της ΄χει αφήσει στον ψυχισμό της...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δε νομιζω οτι αξιζει να συνεχιστει το θεμα...ολοι βλεπουν περι τινος προκειται...οταν υπαρχουν ατομα που "ζηλευουν" το "κατορθωμα" των γουωρ/πανος/σαβαλας....τοτε ειναι τραγικο να υπαρχει συζητηση...
σε αυτο συμφωνω απολυτα.και αυτο λεω και γω οτι δεν αξιζει να συνεχιστει.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
η απολυτοτητα δεν ειναι καλος συμβουλος γενικοτερα...
γιατι σημερα κανεις δε μπορει να ειναι σιγουρος για κανενα
κ για την γκομενα σου μην εισαι τοσο σιγουρος μπορει κ αυτη να τρωει 30 πουτσες την ημερα κ να μην παιρνεις χαμπαρι
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
να πω και εγω κατι θεωρητικα οπως μου τα εχουν πει παλιοτεροι.

την πουτανα την πληρωνουμε για να φευγει οταν τελειωνουμε και οχι για να καθεται και να μας πουλαει ερωτες!!!

ο καθε ανθρωπος στη ζωη του κανει τις επιλογες του και γευεται τον καρπο αυτων και πληρωνει και το τιμημα τους.
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
mclein για ποιό λόγο υπερασπίζεσαι τόσο έντονα τα παιδιά που έφυγαν...ποιά είναι τα κατορθώματά τους πες τα και σε εμάς για να καταλάβουμε, γιατί δεν είναι κατόρθωμα να γαμήσεις μια γκόμενα είναι δεν είναι πουτάνα κατ' εμένα τουλάχιστον...
 

Επισκέπτης
εγω ειπα απλως την αποψη μου.και για μενα ειναι οντως σαπιες.εγω προσωπικα δεν ανεχομαι μια που τρωει τοσες πουτσες την ημερα να την εχω γκομενα.τωρα αν ειναι καποιος καμενος και το δεχεται δικαιωμα του.αλλα οχι οτι θα τον θαυμασω μαλλον θα τον λυπηθω.εαν θες να κανεις σχεση με πουτανα τα μπουρδελα,στουντιο,μασατζιδικα και το βραδυ τα στριπτιζαδικα και τα κωλομπαρα ειναι ανοιχτα.δοκιμασε την τυχη σου.
που ησουν τοσο καιρο αγορι μου....ωραιος...κατασταλαγμενος...

καποιοι να κανουν τους μαγκες εκει που τους παιρνει κ οχι να το παιζουν ιντερνετομαγκες με δανεικα μπαλακια κ δε ζηλευω το γουορ αλλα οσο να ναι δε 8εωρω καταντια να τα χεις με ιεροδουλη γιατι κ αυτες αν8ρωποι ειναι στην τελικη δεν ειναι ρομποτακια
αν αναφερεσαι σ'εμενα...ειμαι μαγκας κ δεν τον παριστανω...κ παντου με παιρνει...προς το παρον εσυ μου την επεσες πρωτος...οποτε ξεκολλα...οσο για τα μπαλακια...καλυτερα να εχεις 4 οπως εγω...παρα 2 οπως εσυ...(αν τα εχεις κ αυτα)...τελος,δεν αναφερομουν προσωπικα σ'εσενα για το θεμα ζηλεια...αλλα γενικοτερα στο φορουμ κ τα ατομα που εχουν μυθοποιησει τους 3...σιγουρα οι γκομενες-πουτανες δεν ειναι ρομποτακια...αλλα δεν ειναι κ οτι καλυτερο μπορει να πετυχει κανεις στη ζωη του...

 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κ αυτη να τρωει 30 πουτσες την ημερα κ να μην παιρνεις χαμπαρι
μπορει να μην εχεις αδικο αλλα δεν θα τις τρωει ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, 7 μερες την εβδομαδα,28 μερες το μηνα, (βγαζω εξω τις μερες περιοδου)και 340 φορες το χρονο οπως μια εκδιδομενη.
 

Επισκέπτης
η απολυτοτητα δεν ειναι καλος συμβουλος γενικοτερα...
γιατι σημερα κανεις δε μπορει να ειναι σιγουρος για κανενα
κ για την γκομενα σου μην εισαι τοσο σιγουρος μπορει κ αυτη να τρωει 30 πουτσες την ημερα κ να μην παιρνεις χαμπαρι
οπως κ εκεινη δεν μπορει να ειναι σιγουρη αν ριχνεις κ εσυ 30 πουτσους την μερα....σωστα ?

mclein για ποιό λόγο υπερασπίζεσαι τόσο έντονα τα παιδιά που έφυγαν...ποιά είναι τα κατορθώματά τους πες τα και σε εμάς για να καταλάβουμε, γιατί δεν είναι κατόρθωμα να γαμήσεις μια γκόμενα είναι δεν είναι πουτάνα κατ' εμένα τουλάχιστον...
μαλλον δεν εχεις καταλαβει καλα τα γραπτα μου...για διαβασε προσεκτικοτερα...;)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
παντως ειναι πολυ καλυτερες αυτες οι πουτανες απο πολλους εδω μεσα αυτο εχω να πω μονο τελος
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
να πω και εγω κατι θεωρητικα οπως μου τα εχουν πει παλιοτεροι.

την πουτανα την πληρωνουμε για να φευγει οταν τελειωνουμε και οχι για να καθεται και να μας πουλαει ερωτες!!!

ο καθε ανθρωπος στη ζωη του κανει τις επιλογες του και γευεται τον καρπο αυτων και πληρωνει και το τιμημα τους.
αυτη ειναι η πιο σωστη φραση απ'ολες.οι παλιοτεροι διαδασκουν παντα τους νεους με τη σοφια τους και την εμπειρια τους.
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
έχεις δίκιο μπερδεύτηκα...στον mpotofilo έπρεπε να απευθυνθώ
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ξερω αυτα που μου δειχνουν κ οσα μου εχει διδαξει η πειρα της ζωης

ας μιλησει η εμπειρια λοιπον
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
αυστραλε κατορ8ωμα δεν ειναι να γαμησεις οντως αυτο το κανει οποιοσδηποτε κατωρ8ωμα ειναι να κανεις καποιον να νιωσει πραγματα που εχει ξεχασει πως υπαρχουν
 

Επισκέπτης
έχεις δίκιο μπερδεύτηκα...στον mpotofilo έπρεπε να απευθυνθώ
no problem....

ξερω αυτα που μου δειχνουν κ οσα μου εχει διδαξει η πειρα της ζωης

ας μιλησει η εμπειρια λοιπον
ας μιλησει το μυαλο κ η λογικη καλυτερα...
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
φίλε mpotofile που να την κυκλοφορήσεις τέτοια γκόμενα, να σοβαρευτούμε λίγο...δεν λέω δεν είναι ρομποτάκια που λές και εσύ όμως φαντάζεσαι να την βγάζεις έξω και να την έχουν πάρει οι μισοί..
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Νομίζω οτι είναι κρίμα που το θέμα δεν έχει κλείσει ακόμα.

Είναι υποτιμητικό κατα τη γνώμη μου να αναφέρονται και να κριτικάρονται ΔΗΜΟΣΙΩΣ προσωπικά ζητήματα που αφορούν άτομα που δεν είναι εδω για να απαντήσουν. Οποιος ήθελε να πει κάτι στο σαβ, στον πάνο ή στο γουώρ, είχε όλο το χρόνο να το κάνει όσο καιρό ηταν μέλη και οι 3. Κάποιοι το έκαναν.  Ορισμένοι όμως φτύνουν εκεί που πριν έγλυφαν.

Νομίζω ότι όλοι πλέον έχουν εικόνα, ας κλείσει εδω το θέμα.
 

Επισκέπτης
φίλε mpotofile που να την κυκλοφορήσεις τέτοια γκόμενα, να σοβαρευτούμε λίγο...δεν λέω δεν είναι ρομποτάκια που λές και εσύ όμως φαντάζεσαι να την βγάζεις έξω και να την έχουν πάρει οι μισοί..
δεν τιθεται θεμα εμφανισης κ το που θα κυκλοφορησεις...γιατι πολυ απλα τους γραφεις ολους στα @@ σου...ετσι κ αλλιως δεν ζεις για τους αλλους αλλα για την παρτη σου...το θεμα ειναι η συμπεριφορα μιας πουτανας/στριπερ/μασεζ κλπ...το θεμα ειναι τα καταλλειπα της δουλειας...το θεμα ειναι πως πολεμας την κυκλοθυμια ορισμενες ωρες...το θεμα ειναι πως αντεχεις τον ψυχολογικο πολεμο....τη μιση μερα με 20+ πελατες...κ την αλλη μιση στην αγκαλια σου....κλπ κλπ

αυστραλε σε νοιαζει τοσο πολυ αν εχει παρει καποιος αλλος την γκομενα σου? κ στην τελικη που ξερεις ποιοι εχουν παρει την κανονικη σου γκομενα?
εχετε κολλησει με τα κοινωνικα ταμπου του 50 τοτε ναι 8α ειχατε δικιο τωρα οι περισσοτερες ξεκωλιαρες ειναι πλην ελαχιστων εξαιρεσεων

συμφωνω στο πρωτο...
στο 2ο δεν θα το πιστευα σθεναρα...η γενικευση "οι περισσοτερες ξεκωλιαρες ειναι" δεν νομιζω οτι στεκει..ουτε βασιζεται σε επιχειρηματα μη ανατρεπτα...

Νομίζω οτι είναι κρίμα που το θέμα δεν έχει κλείσει ακόμα.

Είναι υποτιμητικό κατα τη γνώμη μου να αναφέρονται και να κριτικάρονται ΔΗΜΟΣΙΩΣ προσωπικά ζητήματα που αφορούν άτομα που δεν είναι εδω για να απαντήσουν. Οποιος ήθελε να πει κάτι στο σαβ, στον πάνο ή στο γουώρ, είχε όλο το χρόνο να το κάνει όσο καιρό ηταν μέλη και οι 3. Κάποιοι το έκαναν.  Ορισμένοι όμως φτύνουν εκεί που πριν έγλυφαν.

Νομίζω ότι όλοι πλέον έχουν εικόνα, ας κλείσει εδω το θέμα.

μπορουσαν να μην ειχαν φυγει...ωστε να μπορουν να μας απαντουν.... ;)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
αυστραλε σε νοιαζει τοσο πολυ αν εχει παρει καποιος αλλος την γκομενα σου? κ στην τελικη που ξερεις ποιοι εχουν παρει την κανονικη σου γκομενα?
εχετε κολλησει με τα κοινωνικα ταμπου του 50 τοτε ναι 8α ειχατε δικιο τωρα οι περισσοτερες ξεκωλιαρες ειναι πλην ελαχιστων εξαιρεσεων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom