Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Με τόσο καλά λόγια που διάβαζα τόσο καιρό για την Ζωή, πήρα την απόφαση να την επισκεφτώ κι εγω.
Η κοπελα είναι πραγματικά αλλού.. παίζει σε άλλο επίπεδο.

Από την αρχή της επικοινωνίας για το κλείσιμο του ραντεβού μέχρι και την στιγμή που θα φύγεις από το χώρο της σε κάνει να αισθάνεσαι ότι είσαι ο μόνος άντρας στον κόσμο και ότι έχεις δίπλα σου μια γυναίκα πρόθυμη να ικανοποιήσει την κάθε επιθυμία σου. Είναι εντελώς ακομπλεξάριστη, μιλάει μαζί σου ανοιχτά χωρίς να μασάει τα λόγια της και χωρίς να κρύβεται πίσω από δήθεν καθωσπρεπισμούς. Είναι σταράτη.

Ο χώρος πεντακάθαρος ,ήσυχος και με αισθησιακή διακόσμηση, σε βάζει αμέσως στο κλίμα του τι πρόκειται να ακολουθήσει και σου εμπνέει την σιγουριά ότι για όση ώρα μείνεις εκεί θα περάσεις πολύ καλά.

Στα του "αγώνα:
Το μασαζ της ήταν από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει.
Πρώτη φορά που η φράση "μασαζ του κώλου" απόκτα κυριολεκτική σημασία και ήταν το πιο καυλωτικό μασαζ ever. Είχε ανέβει πάνω μου και έτριβε την απίστευτη κωλάρα της πάνω μου ενω εγώ κοιτούσα την όλη φάση από τον καθρέφτη...

Με κάτι τέτοια κόλπα , μπήκαμε γρήγορα γρήγορα στο δεύτερο ημίχρονο για το οποίο δεν θα αναλώθω σε λεπτομέρειες. Θα πω επιγραμματικά μόνο ότι η Ζωή κατέχει άριστη τεχνικη και στο στοματικό και στο "χειρονακτικό" κομμάτι.

Επέλεξα το μικρό πρόγραμμα της μισής ώρας , μιας και η πρώτη επίσκεψη ήταν καθαρά διερευνιτική αλλά ξεπεράσαμε το μισάωρο χωρίς να υπάρχει πίεση ή βιασύνη από μέρους της και δεύτερον είμαι πεπεισμένος ότι έχει πολλά ακόμα να δώσει σε πρόγραμμα μεγαλύτερης διάρκειας.

Το μόνο αρνητικό που συνάντησα ήταν η δυσκολεία μετακίνησης με αυτοκίνητο σε εκείνη την περιοχή.
:rockon: :rockon:

Εκεί συμφέρει να πας με μηχανή ή με τα πόδια από το μετρό στο Πανεπιστήμιο!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Πολύ ωραία τα είπες Τερρυ........αν με διάβαζες,δεν θα είχες κλείσει πρόγραμμα μισης ωρας,αλλά πολύ περισσότερο.......διοτι,όπως εχω ξαναγράψει,η Ζωή σου ερεθίζει πρωτα το μυαλό και μετά το σωμα.......και βέβαια είναι μια "οαση" σε αυτό το χάλι των μαγαζιών που υπάρχουν σήμερα,όπου αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε στουντιο 3ης κατηγορίας.......

Εχω να δω τη Ζωή πολύ καιρό,αλλά χαίρομαι που διαβαζω οτι δεν εχει αλλάξει τακτική,και εξακολουθεί να παρεχει τις ιδιες ποιοτικές υπηρεσίες,με μεγάλη ανεση χρόνου και με πολύ λογικό αντίτιμο.......

:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
taz7

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
παρκιν υπαρχει και στη Δημοκριτου ανοικτο και στην Βουκουρεστιου κλειστο επισης ελευθερο αν βρεις στον περιφερειακο του Λυκαβητου πισω απο τον Δοξιαδη.
μετα ομως θα διαπρεψεις στη Γυμναστικη !!!!

Ρε φίλε αυτό  που λέω εγώ στη Σινα δεν είναι τόσο μακριά. Περπατάς προς τα πίσω ένα στενό περίπου, ανεβαίνεις τα σκαλιά και έφτασες.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Ρε φίλε αυτό  που λέω εγώ στη Σινα δεν είναι τόσο μακριά. Περπατάς προς τα πίσω ένα στενό περίπου, ανεβαίνεις τα σκαλιά και έφτασες.
μα δεν διαφωνουμε ... Για γυμναστικη μιλαω και εγω !!!
σκαλια σκαλια σκαλια
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.499
Πόντοι
28.900


Συναγωνηστές καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου στείλει σε  pm το τηλέφωνο της Ζωής. Ευχαριστώ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Καλημερα! Συναντηση με τη Ζωη πριν καμποσο καιρο! Χωρος στο κολωνακι ο οποιος ειναι καλος και καθαρος. Η ιδια πολυ ευγενικη απο την αρχη και εξυπηρετικη. Μολις αρχισε το προγραμμα(1 ωρα) μου εκανε μασαζ. Καλο αλλα δε ξετρελαθηκα . Δευτερος γυρος απλως συμπαθητικος. Με χαλασε υπερβολικα το ''με καυλωσες τωρα και θελω να με παρεις΄΄ και διαφορες τετοιες ατακες που καταλαβαινα ξεκαθαρα οτι ειναι μουφα! Δε τα κλαιω τα λεφτα μου αλλα δε θα ξαναπαω!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καλημερα! Συναντηση με τη Ζωη πριν καμποσο καιρο! Χωρος στο κολωνακι ο οποιος ειναι καλος και καθαρος. Η ιδια πολυ ευγενικη απο την αρχη και εξυπηρετικη. Μολις αρχισε το προγραμμα(1 ωρα) μου εκανε μασαζ. Καλο αλλα δε ξετρελαθηκα . Δευτερος γυρος απλως συμπαθητικος. Με χαλασε υπερβολικα το ''με καυλωσες τωρα και θελω να με παρεις΄΄ και διαφορες τετοιες ατακες που καταλαβαινα ξεκαθαρα οτι ειναι μουφα! Δε τα κλαιω τα λεφτα μου αλλα δε θα ξαναπαω!

Αυτό το κορίτσι καλό είναι,χρυσό είναι,αλλά δεν ακουει.......της εχω πει : θα τους λές "σκισε με ν' αλλάξω ραφτη" και θα λειώνουν........ :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Παρακαλώ όποιο συναγωνιστή έχει το τηλέφωνο της Ζωής να κάνει τον κόπο και να μου στείλει ένα πμ. Έχω επικοινωνήσει μαζί της με μήνυμα αλλά δυστυχώς δεν έχω λάβει απάντηση της. Ευελπιστώ στη βοήθεια σας γιατί θα ήθελα να κανονίσω να βρεθώ άμεσα μαζί της και να απολαύσω τις υπηρεσίες της! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Παρακαλώ όποιο συναγωνιστή έχει το τηλέφωνο της Ζωής να κάνει τον κόπο και να μου στείλει ένα πμ. Έχω επικοινωνήσει μαζί της με μήνυμα αλλά δυστυχώς δεν έχω λάβει απάντηση της. Ευελπιστώ στη βοήθεια σας γιατί θα ήθελα να κανονίσω να βρεθώ άμεσα μαζί της και να απολαύσω τις υπηρεσίες της! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

υπομονη και θα σου απαντησει η ιδια
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
υπομονη και θα σου απαντησει η ιδια

Δεν καταλαβαινεις τι γίνεται? θα επιστρεψει η συζυγος με τα παιδιά απο την εξοχή και δεν θα μπορεί να πάει ο ανθρωπος....... :dancing: μα τίποτα πια δεν καταλαβαινετε?
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Δεν καταλαβαινεις τι γίνεται? θα επιστρεψει η συζυγος με τα παιδιά απο την εξοχή και δεν θα μπορεί να πάει ο ανθρωπος....... :dancing: μα τίποτα πια δεν καταλαβαινετε?

πες της να μπει να απαντησει παρ αυτα τοτε!
να δει ο ανθρωπος την υγεια του!
:grin:
 

roky72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
15
Like
378
Πόντοι
290
μετά από συνάντηση, επιβεβαιώνω κι εγώ τις πολύ καλές υπηρεσίες. επίσης με την τιμή ενδείκνυται ως vfm
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Παρακαλάω ένα χριστιανό, μουσουλμάνο ή άθεο εδώ και δυο ημέρες να κάνει το καλό και να μου στείλει το τηλέφωνο της Zoe δυστυχώς χωρίς καμία τύχη. Ποντάρω στο φιλότιμο σας και ευελπιστώ στα φώτα κάποιου συναγωνιστή. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας στείλει πμ
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Παρακαλάω ένα χριστιανό, μουσουλμάνο ή άθεο εδώ και δυο ημέρες να κάνει το καλό και να μου στείλει το τηλέφωνο της Zoe δυστυχώς χωρίς καμία τύχη. Ποντάρω στο φιλότιμο σας και ευελπιστώ στα φώτα κάποιου συναγωνιστή. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας στείλει πμ
Στειλε ενα pm στην ίδια: και θα σου απαντησει όπως εκανε σε ολους μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom