Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Με προλαβες Θαναση........ :hi:
Έχω στείλει φίλε μου από χθες. Καλώς ή κακώς δεν έχουμε όλοι την ίδια ευχέρεια κινήσεων και για αυτό παρακάλεσα κάποιο φιλότιμο συναγωνιστή να βοηθήσει. Ένα μασάζ είπα να κάνω ο άμοιρος και αυτό με παρακαλετά. Ποιο το νόημα αυτής της ιστοσελίδας; Να βοηθάμε ο ένας τον άλλο να περνάει καλά. Όσες φορές έλαβα κάποιο μήνυμα προσπάθησα με όποιο τροπο μπορούσα να βοηθήσω αν και δεν μπορώ να θεωρηθώ το ίδιο έμπειρος όπως κάποιες αυθεντίες της ιστοσελίδας.  Μισό λεπτό θα πάρει σε εσένα ή σε οποιοδήποτε άλλο ενώ για εμένα ή κάποιον άλλο στη θέση μου θα κάνει την τεράστια διαφορά.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Έχω στείλει φίλε μου από χθες. Καλώς ή κακώς δεν έχουμε όλοι την ίδια ευχέρεια κινήσεων και για αυτό παρακάλεσα κάποιο φιλότιμο συναγωνιστή να βοηθήσει. Ένα μασάζ είπα να κάνω ο άμοιρος και αυτό με παρακαλετά. Ποιο το νόημα αυτής της ιστοσελίδας; Να βοηθάμε ο ένας τον άλλο να περνάει καλά. Όσες φορές έλαβα κάποιο μήνυμα προσπάθησα με όποιο τροπο μπορούσα να βοηθήσω αν και δεν μπορώ να θεωρηθώ το ίδιο έμπειρος όπως κάποιες αυθεντίες της ιστοσελίδας.  Μισό λεπτό θα πάρει σε εσένα ή σε οποιοδήποτε άλλο ενώ για εμένα ή κάποιον άλλο στη θέση μου θα κάνει την τεράστια διαφορά.
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω την επιμονη σου !!!
ολοι σου εξηγουν ευγενικα οτι η κοπελα εχει καθιερωσει αυτο τον τροπο επικοινωνιας.
και απο πανω κανεις και υποδειξεις για το πως πρεπει να λειτουργει το σαιτ....
τι να σου πει παραπανω κανεις ....
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Παρακαλάω ένα [size=14pt]χριστιανό, μουσουλμάνο ή άθεο [/size]εδώ και δυο ημέρες να κάνει το καλό και να μου στείλει το τηλέφωνο της Zoe δυστυχώς χωρίς καμία τύχη. Ποντάρω στο φιλότιμο σας και ευελπιστώ στα φώτα κάποιου συναγωνιστή. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας στείλει πμ

Είμαστε Βουδιστές ρε συ.. γιαυτό δεν σου απαντήσαμε....  :2funny: :2funny:

Πέρα από την πλάκα δεν στο δίνουμε διότι η ίδια έχει ζητήσει  να μην δίνουμε το τηλέφωνό της, παρα μόνο η ίδια με επικοινωνία μέσω pm.
Το ότι δεν απάντησε ακόμα, σημαίνει ότι πιθανόν να έχει φύγει και αυτή σε διακοπές...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Είμαστε Βουδιστές ρε συ.. γιαυτό δεν σου απαντήσαμε....  :2funny: :2funny:

Πέρα από την πλάκα δεν στο δίνουμε διότι η ίδια έχει ζητήσει  να μην δίνουμε το τηλέφωνό της, παρα μόνο η ίδια με επικοινωνία μέσω pm.
Το ότι δεν απάντησε ακόμα, σημαίνει ότι πιθανόν να έχει φύγει και αυτή σε διακοπές...
την προηγούμενη εβδομάδα ήταν εκεί...
πολύ καλές υπηρεσίες από θεραπεύτρια που γνωρίζει την δουλειά της.. αν δεν την ξέρεις σε κάνει να νοιώσεις άνετα και να απολαύσεις των υπηρεσιών της.. πήρα μικρό πρόγραμμα το οποίο με άνεση έφθασε την 1 σχεδόν ώρα... .. το μόνο άσχημο εκτός του τεστ "κοπώσεως" μέχρι να φθάσεις ήταν ότι στην πολυκατοικία έκαναν ανακαίνιση σε διαμέρισμα και μπροστά στην  είσοδο είχε εργάτες....., αλλά ούτως ή άλλως παίρνεις τηλνο, σου ανήγει και σε καθοδηγεί στα ενδότερα η Ζωή..
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.499
Πόντοι
28.900
Συναγωνηστές καλησπέρα.Πριν μια εβδομάδα συναντήθηκα με την Ζωή.Η συννενόηση έγινε πολύ εύκολα με ένα τηλεφωνάκι και τσουπ,σκάω μύτη στο υπόγειο διαμέρισμα που διατηρεί στο Κωλονάκι.Η Ζωή με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και σε κάνει αμέσως να νίωσεις άνετα.Με κέρασε ένα εμφιαλωμένο νερό καθώς είχα γίνει λούτσα από τον ιδρώτα.Αφού μιλήσαμε λίγο για το πρόγραμμα πήγα για μπανάκι.Η Ζωή εν’μεταξύ είχε γδειθεί και με περίμενε δίπλα από το μασαζοκρέβατο.Με βάζει να ξαπλώσω μπρούμητα και άρχισε το μασάζ με τα χέρια της και όσο περνούσε η ώρα μου έκανε μασάζ με όλο της το σώμα.Το μασάζ γινότανε όλο και πιο αισθησιακό και κυρίως όταν το έκανε με τις ρώγες της.Ύστερα από λίγο με γυρνάει ανάσκελα μου βάζει ένα μαξιλάρι στο κεφάλι και μου λέει χαμογελόντας ώρα να ασχοληθούμε με το κάτω το κεφάλι.Έριξε λάδι πάνω στον <<μικρό>> και άρχισε να με χαϊδέυει και ο μικρός έγινε <<μεγάλος>>.Η Ζωή άρχισε το μασάζ  και η αίσθηση ήταν εκπληκτική.Η Ζωή μου είπε πως αυτή είναι η αίσθηση του τάντρα κι πως μπορεί να με κρατήσει έτσι για όση ώρα θέλω.Τότε της ζήτησα να με κρατήσει έτσι μέχρι να τελειώσει η συνεδρεία.Παράλληλα η Ζωή μου έγλυφε τις μπάλες και μου έκανε μια πίπα αρκετα καλή.Μου φόρεσε το προφυλακτικό και μου λέει ότι ήρθε η ώρα για έκσταση.Εγώ αρνήθηκα γιατί ήθελα να συνεχίσει το μασάζ στον μικρό.Δεν είχα ξανανίωσει λετσι,μου είχε αρλεσει πάρα πολύ.Ο χρόνος περνούσε και η Ζωή επέμενε να τελειώσω γιατί αλλιώς θα με πονούσαν τα αρχίδια μου και ξεκίνησε πάλι το στοματικό.Εγώ δεν ήθελα να τελειώσω και της είπα να συνεχίσει το τάντρα(μάλλον έκανα βλακεία γιατί η Ζωή είναι ωραία γυναίκα και θα ήθελα να είχα <<σκοράρει>> αλλά εκείνη τη στιγμή έτσι ένιωθα,αλλά κάποια στιγμή θα ξαναπάω να το βάλω το γκολάκι μου).Η ώρα πέρασε και η Ζωή μου λέει όταν μπορέσω να πάω να μπω για μπάνιο στο οποίο είχε πάει η ίδια και με περίμενε.Μπήκα και εγώ αλλά ο μικρός είχε γίνει πάλι μικρός.Η Ζωή τον βλέπει που έχει πέσει και μου λέει ότι θα μου τον σεικώσει και θα με τελειώσει γιατι δεν γίνεται να φύγω χωρίς να έχω τελειώσει.Αυτό δεν ξέρω άμα το έλεγε γιατί όπως είπε και πιο πριν ότι θα με πονάνε τα αρχίδια ή το είπε γιατί φοβότανε μην της βγάλω κακό όνομα.Τότε της είπα ότι θα τον παίξω σπίτι και έτσι δεν θα έχω πρόβλημμα.Η Ζώη μου ξέβγαλε τα λάδια,ανταπέδωσα εγώ και παράλληλα χαμουρευόμασταν.Εκεί που ο μικρός είχε σεικωθεί η Ζωή βγσίνει από την μπανίερα γιατί από ότι άκουσα χτυπούσε το τηλεφωνό της και πήγε και απάντησε.Εγώ συνέχισα το μπανάκι μου και βγήκα.Της έδωσα τα 70 ευρω και έφυγα.

Αυτά από εμένα,που σε γενικές γραμμες πέρασα καλά,μάλλον επειδή ήταν και η πρώτη φορά που κάνω τάντρα.

Σίγουρα θα ξαναπάω γιατί οπώς είπα μου άρεσε το τάντρα και η Ζωή είναι ωραία γυναίκα και θα ήθελα να της τον σκοράρω.

Καλό καλοκαίρι αδέρφια και καλά γαμίσια.
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Συναγωνηστές καλησπέρα.Πριν μια εβδομάδα συναντήθηκα με την Ζωή.Η συννενόηση έγινε πολύ εύκολα με ένα τηλεφωνάκι και τσουπ,σκάω μύτη στο υπόγειο διαμέρισμα που διατηρεί στο Κωλονάκι.Η Ζωή με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και σε κάνει αμέσως να νίωσεις άνετα.Με κέρασε ένα εμφιαλωμένο νερό καθώς είχα γίνει λούτσα από τον ιδρώτα.Αφού μιλήσαμε λίγο για το πρόγραμμα πήγα για μπανάκι.Η Ζωή εν’μεταξύ είχε γδειθεί και με περίμενε δίπλα από το μασαζοκρέβατο.Με βάζει να ξαπλώσω μπρούμητα και άρχισε το μασάζ με τα χέρια της και όσο περνούσε η ώρα μου έκανε μασάζ με όλο της το σώμα.Το μασάζ γινότανε όλο και πιο αισθησιακό και κυρίως όταν το έκανε με τις ρώγες της.Ύστερα από λίγο με γυρνάει ανάσκελα μου βάζει ένα μαξιλάρι στο κεφάλι και μου λέει χαμογελόντας ώρα να ασχοληθούμε με το κάτω το κεφάλι.Έριξε λάδι πάνω στον <<μικρό>> και άρχισε να με χαϊδέυει και ο μικρός έγινε <<μεγάλος>>.Η Ζωή άρχισε το μασάζ  και η αίσθηση ήταν εκπληκτική.Η Ζωή μου είπε πως αυτή είναι η αίσθηση του τάντρα κι πως μπορεί να με κρατήσει έτσι για όση ώρα θέλω.Τότε της ζήτησα να με κρατήσει έτσι μέχρι να τελειώσει η συνεδρεία.Παράλληλα η Ζωή μου έγλυφε τις μπάλες και μου έκανε μια πίπα αρκετα καλή.Μου φόρεσε το προφυλακτικό και μου λέει ότι ήρθε η ώρα για έκσταση.Εγώ αρνήθηκα γιατί ήθελα να συνεχίσει το μασάζ στον μικρό.Δεν είχα ξανανίωσει λετσι,μου είχε αρλεσει πάρα πολύ.Ο χρόνος περνούσε και η Ζωή επέμενε να τελειώσω γιατί αλλιώς θα με πονούσαν τα αρχίδια μου και ξεκίνησε πάλι το στοματικό.Εγώ δεν ήθελα να τελειώσω και της είπα να συνεχίσει το τάντρα(μάλλον έκανα βλακεία γιατί η Ζωή είναι ωραία γυναίκα και θα ήθελα να είχα <<σκοράρει>> αλλά εκείνη τη στιγμή έτσι ένιωθα,αλλά κάποια στιγμή θα ξαναπάω να το βάλω το γκολάκι μου).Η ώρα πέρασε και η Ζωή μου λέει όταν μπορέσω να πάω να μπω για μπάνιο στο οποίο είχε πάει η ίδια και με περίμενε.Μπήκα και εγώ αλλά ο μικρός είχε γίνει πάλι μικρός.Η Ζωή τον βλέπει που έχει πέσει και μου λέει ότι θα μου τον σεικώσει και θα με τελειώσει γιατι δεν γίνεται να φύγω χωρίς να έχω τελειώσει.Αυτό δεν ξέρω άμα το έλεγε γιατί όπως είπε και πιο πριν ότι θα με πονάνε τα αρχίδια ή το είπε γιατί φοβότανε μην της βγάλω κακό όνομα.Τότε της είπα ότι θα τον παίξω σπίτι και έτσι δεν θα έχω πρόβλημμα.Η Ζώη μου ξέβγαλε τα λάδια,ανταπέδωσα εγώ και παράλληλα χαμουρευόμασταν.Εκεί που ο μικρός είχε σεικωθεί η Ζωή βγσίνει από την μπανίερα γιατί από ότι άκουσα χτυπούσε το τηλεφωνό της και πήγε και απάντησε.Εγώ συνέχισα το μπανάκι μου και βγήκα.Της έδωσα τα 70 ευρω και έφυγα.

Αυτά από εμένα,που σε γενικές γραμμες πέρασα καλά,μάλλον επειδή ήταν και η πρώτη φορά που κάνω τάντρα.

Σίγουρα θα ξαναπάω γιατί οπώς είπα μου άρεσε το τάντρα και η Ζωή είναι ωραία γυναίκα και θα ήθελα να της τον σκοράρω.

Καλό καλοκαίρι αδέρφια και καλά γαμίσια.
ωραια η περιγραφη σου συναγωνιστη καλο καλοκαιρι κ σε σενα!την αλλη φορα σε βλεπω να κανεις χατ--τρικ!χα χα!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.499
Πόντοι
28.900
ωραια η περιγραφη σου συναγωνιστη καλο καλοκαιρι κ σε σενα!την αλλη φορα σε βλεπω να κανεις χατ--τρικ!χα χα!
Α

Θα το κάνω το χατ-τρικ και μάλιστα το ένα γκολάκι θα είναι με κεφαλία ψαράκι...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Το αλλο να ειναι με αναποδο ψαλίδι....... :wanker:
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
134
Πόντοι
1
Συναγωνηστές καλησπέρα.Πριν μια εβδομάδα συναντήθηκα με την Ζωή.Η συννενόηση έγινε πολύ εύκολα με ένα τηλεφωνάκι και τσουπ,σκάω μύτη στο υπόγειο διαμέρισμα που διατηρεί στο Κωλονάκι.Η Ζωή με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και σε κάνει αμέσως να νίωσεις άνετα.Με κέρασε ένα εμφιαλωμένο νερό καθώς είχα γίνει λούτσα από τον ιδρώτα.Αφού μιλήσαμε λίγο για το πρόγραμμα πήγα για μπανάκι.Η Ζωή εν’μεταξύ είχε γδειθεί και με περίμενε δίπλα από το μασαζοκρέβατο.Με βάζει να ξαπλώσω μπρούμητα και άρχισε το μασάζ με τα χέρια της και όσο περνούσε η ώρα μου έκανε μασάζ με όλο της το σώμα.Το μασάζ γινότανε όλο και πιο αισθησιακό και κυρίως όταν το έκανε με τις ρώγες της.Ύστερα από λίγο με γυρνάει ανάσκελα μου βάζει ένα μαξιλάρι στο κεφάλι και μου λέει χαμογελόντας ώρα να ασχοληθούμε με το κάτω το κεφάλι.Έριξε λάδι πάνω στον <<μικρό>> και άρχισε να με χαϊδέυει και ο μικρός έγινε <<μεγάλος>>.Η Ζωή άρχισε το μασάζ  και η αίσθηση ήταν εκπληκτική.Η Ζωή μου είπε πως αυτή είναι η αίσθηση του τάντρα κι πως μπορεί να με κρατήσει έτσι για όση ώρα θέλω.Τότε της ζήτησα να με κρατήσει έτσι μέχρι να τελειώσει η συνεδρεία.Παράλληλα η Ζωή μου έγλυφε τις μπάλες και μου έκανε μια πίπα αρκετα καλή.Μου φόρεσε το προφυλακτικό και μου λέει ότι ήρθε η ώρα για έκσταση.Εγώ αρνήθηκα γιατί ήθελα να συνεχίσει το μασάζ στον μικρό.Δεν είχα ξανανίωσει λετσι,μου είχε αρλεσει πάρα πολύ.Ο χρόνος περνούσε και η Ζωή επέμενε να τελειώσω γιατί αλλιώς θα με πονούσαν τα αρχίδια μου και ξεκίνησε πάλι το στοματικό.Εγώ δεν ήθελα να τελειώσω και της είπα να συνεχίσει το τάντρα(μάλλον έκανα βλακεία γιατί η Ζωή είναι ωραία γυναίκα και θα ήθελα να είχα <<σκοράρει>> αλλά εκείνη τη στιγμή έτσι ένιωθα,αλλά κάποια στιγμή θα ξαναπάω να το βάλω το γκολάκι μου).Η ώρα πέρασε και η Ζωή μου λέει όταν μπορέσω να πάω να μπω για μπάνιο στο οποίο είχε πάει η ίδια και με περίμενε.Μπήκα και εγώ αλλά ο μικρός είχε γίνει πάλι μικρός.Η Ζωή τον βλέπει που έχει πέσει και μου λέει ότι θα μου τον σεικώσει και θα με τελειώσει γιατι δεν γίνεται να φύγω χωρίς να έχω τελειώσει.Αυτό δεν ξέρω άμα το έλεγε γιατί όπως είπε και πιο πριν ότι θα με πονάνε τα αρχίδια ή το είπε γιατί φοβότανε μην της βγάλω κακό όνομα.Τότε της είπα ότι θα τον παίξω σπίτι και έτσι δεν θα έχω πρόβλημμα.Η Ζώη μου ξέβγαλε τα λάδια,ανταπέδωσα εγώ και παράλληλα χαμουρευόμασταν.Εκεί που ο μικρός είχε σεικωθεί η Ζωή βγσίνει από την μπανίερα γιατί από ότι άκουσα χτυπούσε το τηλεφωνό της και πήγε και απάντησε.Εγώ συνέχισα το μπανάκι μου και βγήκα.Της έδωσα τα 70 ευρω και έφυγα.

Αυτά από εμένα,που σε γενικές γραμμες πέρασα καλά,μάλλον επειδή ήταν και η πρώτη φορά που κάνω τάντρα.

Σίγουρα θα ξαναπάω γιατί οπώς είπα μου άρεσε το τάντρα και η Ζωή είναι ωραία γυναίκα και θα ήθελα να της τον σκοράρω.

Καλό καλοκαίρι αδέρφια και καλά γαμίσια.

Σου έκανε και μασαζ προστάτη τύπε? Γιατι έτσι λένε ότι ειναι το σωστό τάντρα..
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
397
Πόντοι
26
Έχω στείλει κι εγώ PM για το τηλέφωνό της αλλά τίποτα μέχρι στιγμής.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.499
Πόντοι
28.900
Το ανάποδο ψαλίδι θα είναι το δεύτερο γκολάκι ενώ το τρίτο θα είναι με ευθίβολο βολέ...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Τα ακουω μερες αυτά.......εχει λήξει το ματς,αν δεν το κατάλαβες....next time.....
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Προσθέτω συνοπτικές μεν ουσιώδη δε κριτική για συνάντηση με Tantrazoe. Αξιοπρεπής χώρος στο Κολωνάκι, πρόσχαρη και εμφανίσιμη κοπέλα, έμπειρη κατόπιν δοκιμής και εξαιρετικές υπηρεσίες από όλες τις απόψεις. Δεν έχει καμία σχεση με Δρακουμέλ, Στεφανίες και λοιπές λιπαρές κορασίδες. Δύσκολη επικοινωνία καθώς δεν δέχεται ραντεβού αν δεν δώσει η ίδια το τηλεφωνο της σε π.μ. Εξαιρετικό μασάζ, όμορφο κορμί, υπέροχο χαμόγελο, πρόσχαρη και διατεθημένη να ικανοποιήσει τον επισκέπτη της. Μία ώρα, 70 ευρώ, απόλυτη ικανοποίηση και αναζωογόνηση. Όποιος επιθυμεί να γευτεί τη χαρά των υπηρεσιών της καλά θα κάνει να της στείλει ενα π.μ. για τα στοιχεία επικοινωνίας της. Το σίγουρο είναι οτι δεν θα χάσει και δεν θα κλάψει όυτε ένα ευρώ από το υστέρημα του! Να περνάτε καλά και να γαμάνε ακόμη καλύτερα!
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
..καλησπερα μεσα στον ιουλιο εστειλα μηνυματακι στο προφιλ της εδω μεσα .. εστειλε τηλ και εγινε ο ορισμος του ραντεβου στα υψωματα του κολωνακιου  :grin: 
παρκαρισμα  με την μηχανη απεξω ακριβως αναπαντητη οπως συμφωνηθηκε στο τηλ και τσουπ στην πορτα η ζωη ...και καθοδος στο υπογειο ...τα τυπικα για την γνωριμια και 2-3 κουβεντουλες το τι θα ακολουθησει στον στιβο μαχης ..ευγενικη-  προσχαρη ζητησε να προσφερει  κατι λογω ζεστης και αφου με κερασε ..ακολουθησε ντουζακι και απλωσα την κορμαρα μου :2funny: :2funny:....στο μασαζοκρεβατο μπρουμητα ..για σχεδον  σαραντα πεντε λεπτα πολεμουσε με ολη την οπισθεν επιφανεια του σωματος μου για να την χαλαρωσει με τον δικο της τροπο οπως ειχαμε ..πει ...
ακολουθως γυρισαμε ανασκελα για αν ακολουθησει το δευτερο μερος του τελετουργικου
ολιγον απο ταντρα ...την επομενη ισως λιγο παραπανω διοτι το ειδα ενδιαφερον
επειτα σκουφακι και καβαλαριες ....με εντονη εφιδρωση κυριως απο εμενα λογω εντασης και λιγοτερο απο εκεινη ..παροτι δουλευε το αρκουδισιον .....

συνολικος χρονος μια ωρα και 20 λεπτα χωρις να υπαρχει πιεση χρονου ...εφοσον δεν ακολουθουσε αλλο ραντεβου ...ντουζακι παρεα μετα για να μου βγαλει το λαδι απο το σωμα και ολα μελι γαλα ...!!
αφου χαιρετηθηκαμε μετα το ντουζακι εδωσα το δωρακι 70 ευρω
και ανανεωσαμε την επικοινωνια μας για την επομενη ....το ποτε αγνωστο ..αλλα λογικα μετα το τελος του καλοκαιριου ....

οπως προαναφερανε και αλλοι συναγωνιστες ..οποιος ενδιαφερεται ..στειλτε μηνυμα στην ιδια εχει προφιλ εδω μεσα ..για να κανονισετε το ραντεβου σας ..και εμενα μου απαντησε μετα 2 μερες

καλα να περασετε οποιοι κανετε την αναβαση του λυκαβητου
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
το μυνημα συγχωνευτηκε.την επομενη φορα ποσταρουμε στα σωστα νηματα.καλη συνεχεια σε ολους.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
+++++

Συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών!
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Eγώ, πάντως, πήρα σήμερα το απόγευμα τηλέφωνο και το είχε κλειστό. Προφανώς το κορίτσι, είναι διακοπές...και φυσιολογικό είναι...Οπότε, από Σεπτέμβριο πάλι θα προσπαθήσω να τη βρω...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Μπορεί να είναι απασχολημένη και να μην μπορεί να απαντήσει
 

Alexdon

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2016
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Παντως ειναι ολα τα λεφτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom