Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Ενδιαφέρον θέμα…
Ενδιαφέρον άνθρωπος …

Ενδιαφέρουσα προσέγγιση εννοεί φίλε Μπιγκουντ ο αγαπητός Ελπαπασίτο…
Μας εβγάλες τα μάτια με το «ενδιαφέρον προσέγγιση»!!

:headbang:

:2funny:


ΥΓ: πειραχτικό ήταν, μην αρπαχτείς! Αλλά μα οργανωθούμε λίγο και να βελτιωνόμαστε πολύ
Όχι δεν αρπάζομαι, όλοι κάνουμε λάθη.
Η αλήθεια δεν το κατάλαβα γιατί έκανα ποδήλατο και έγραφα.

Ευχαριστώ για την διόρθωση, μόνο έτσι θα γίνουμε όλοι καλύτεροι :hi:
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.661
Like
7.987
Πόντοι
1.056
Ενδιαφέρον θέμα…
Ενδιαφέρον άνθρωπος …

Ενδιαφέρουσα προσέγγιση εννοεί φίλε Μπιγκουντ ο αγαπητός Ελπαπασίτο…
Μας εβγάλες τα μάτια με το «ενδιαφέρον προσέγγιση»!!

:headbang:

:2funny:


ΥΓ: πειραχτικό ήταν, μην αρπαχτείς! Αλλά μα οργανωθούμε λίγο και να βελτιωνόμαστε πολύ!
Δεν ήταν απόντα για τον Begood αυτό, λάθη γίνονται και δικαιολογούνται.
Υπάρχουν όμως κάποιοι που συστηματικά "δολοφονούν" την γλώσσα μας εδώ μέσα, ευτυχώς όχι στο παρόν νήμα.....
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.303
Κριτικές
21
Like
10.892
Πόντοι
7.595
Όχι δεν αρπάζομαι, όλοι κάνουμε λάθη.
Η αλήθεια δεν το κατάλαβα γιατί έκανα ποδήλατο και έγραφα.

Ευχαριστώ για την διόρθωση, μόνο έτσι θα γίνουμε όλοι καλύτεροι :hi:
Ρε τρελέ, έκανες ποδήλατο και έγραφες;;;
Χαίρομαι που σε έχουμε κοντά μας και ευχομαι να σε έχουμε για πολύ καιρό ακόμα!!!
:rockon:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Ρε τρελέ, έκανες ποδήλατο και έγραφες;;;
Χαίρομαι που σε έχουμε κοντά μας και ευχομαι να σε έχουμε για πολύ καιρό ακόμα!!!
:rockon:
Χαχαχα ωραίος! :tooth:
Ζω εκτός Ελλάδος οπότε το ποδήλατο είναι must! (Και χωρίς να κρατάω το τιμόνι) :afro:
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
πηγα να σε τρολαρω και με τρολαρες πισω!

Youre Good Robert Deniro GIF
Από τους αγαπημένους μου ηθοποιούς :smiling-face-with-heart-eyes:.... Είδες;; κάτι βγήκε και μέσα από την τρολια :angel:
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.802
Κριτικές
30
Like
20.679
Πόντοι
8.815

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.489
Like
11.458
Πόντοι
2.256
έρχονται εκεί και πολλοί που απλά τους αρέσεις σαν εικόνα, σαν άνθρωπος και σαν μια μικρή απόδραση στην καθημερινότητα τους, μιλάω με τους ακόλουθους μου. Συζητάμε διάφορα καθημερινά πράγματα, μου λένε τα προβλήματα τους και ότι τους απασχολεί, συμβουλεύω όσο μπορώ σε θέματα που αφορούν το σεξ και γενικά έχω μια έντονη διαδραστικοτητα με όλους τους στα ινμποξ.
Πόσο μοναξιά υπάρχει ρε πούστη μου εκεί έξω (ακόμα και σε μεσογειακή χώρα), που πληρώνουν για να κουβεντιάσουν και μάλιστα διαδικτυακά!

Οι ειδικοί ψυχικής υγείας είναι το επάγγελμα του μέλλοντος. Όσο περισσότερο αυξάνονται τα ναυάγια της ζωής.
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.303
Κριτικές
21
Like
10.892
Πόντοι
7.595
Ναι τώρα είδα :cheesy:.. Έχω χαθεί λίγο στις αναρτήσεις και στα dm
λογικό! :wink:

θα απαντήσετε στο εξώδικό μου μέσω του δικηγόρου σας ή θα βρούμε μια συμβιβαστική λύση οι 2 μας? :buck2:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.102
Κριτικές
8
Like
2.951
Πόντοι
736
Πάντως απ ότι διαπιστώνω τώρα πολλοί περισσότεροι ήταν εδώ από το πρωί απικο να δουν τα βυζια της Άννας από αυτούς που πήγαν εκκλησία
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
22
Like
7.127
Πόντοι
3.446
Πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση η κοπέλα. Και ο τρόπος που γράφει επισης.. Αλλά δυστυχώς δεν κανει συναντήσεις και αυτη. Τι γίνεται χτες διάβαζα για skype , σήμερα onlyfans , που πάνε οι συναντήσεις βρε παιδιά; Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας κύριοι;:buck2:
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση η κοπέλα. Και ο τρόπος που γράφει επισης.. Αλλά δυστυχώς δεν κανει συναντήσεις και αυτη. Τι γίνεται χτες διάβαζα για skype , σήμερα onlyfans , που πάνε οι συναντήσεις βρε παιδιά; Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας κύριοι;:buck2:
Όσο υπάρχετε εσείς θα γίνονται συναντήσεις και όσο υπάρχουμε εμείς θα συνεχίζεται το virtual sex. Όλα καλά λοιπόν, μια χαρά πάει ο κόσμος μας:angel:, δεν αλλάζει κάτι απλά προστίθενται νέες υπηρεσίες:smiling-face-with-heart-eyes:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.489
Like
11.458
Πόντοι
2.256
Τι γίνεται χτες διάβαζα για skype , σήμερα onlyfans , που πάνε οι συναντήσεις βρε παιδιά; Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας κύριοι;:buck2:
Μην είσαι λουδιτης τύπε. Να εύχεσαι να πολλαπλασιάζονται οι αερογάμηδες και να μειώνονται τα διαθέσιμα καυλιά στη πραγματική ζωή. Θα υπάρχει μεγαλύτερη ζήτηση για όσους παραμένουν ετοιμοπολεμοι, όσο αυξάνουν τα ναυάγια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom