Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chang

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα,σήμερα θα κατέβω για δουλειές Αθήνα και θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο της Ζωής.
 

tolito84

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτο μου ποστ, περιμένω το τηλέφωνο της Ζωής για το πρώτο μου μασάζ, από τα σχόλια πιστεύω ότι θα είναι τέλεια όλα.
 

tolito84

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Ζωή σήμερα το απόγευμα. Έχοντας διαβάσει όλες τις κριτικές για τις υπηρεσίες που προσφέρει, πιστεύω ότι έχουν ειπωθεί όλα και είναι όλα ακριβή. Η Ζωή είναι μια καταπληκτική γυναίκα και επαγγελματίας του χώρου, πολύ όμορφη με εξαιρετικό κορμάκι και τσαχπίνικο χαρακτήρα. Πήρα το πρόγραμμα των 70 ευρώ για μια ώρα (συνολικά κάθησα 80 λεπτά μαζί με μπάνιο, συζήτηση κτλ) επειδή σίγουρα δεν θα άντεχα περισσότερο! Μιας και δεν είχα ξανακάνει ερωτικό μασάζ, με καθοδήγησε άψογα ώστε να κυλήσουν όλα όσο πιο αισθησιακά γινόταν. Στο σεξ είναι πύραυλος, δεν βαριέται ούτε βιάζεται και δεν νοιώθεις ούτε στιγμή ότι περιμένει να τελειώσεις για να έρθει ο επόμενος (πράγμα συνηθισμένο για τα στούντιο). Για μένα δεν υπάρχει επιστροφή σε κάτι λιγότερο από αυτά που προσφέρει η Ζωή: Παθιασμένο σεξ, αισθησιακό body to body massage, γέλια και πειράγματα, άνεση χρόνου.

Ζωή σε ευχαριστώ για την εμπειρία, ήταν η πιο αισθησιακή και έντονη που είχα ποτέ, με κάλυψες 100% σε όλα όσα ήθελα και θα τα ξαναπούμε σύντομα (ευκαιρία να μου δείξεις και κανα extreme κόλπο!). Σου εύχομαι τα καλύτερα!  :-*
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Συνάντηση με την Ζωή σήμερα το απόγευμα. Έχοντας διαβάσει όλες τις κριτικές για τις υπηρεσίες που προσφέρει, πιστεύω ότι έχουν ειπωθεί όλα και είναι όλα ακριβή. Η Ζωή είναι μια καταπληκτική γυναίκα και επαγγελματίας του χώρου, πολύ όμορφη με εξαιρετικό κορμάκι και τσαχπίνικο χαρακτήρα. Πήρα το πρόγραμμα των 70 ευρώ για μια ώρα (συνολικά κάθησα 80 λεπτά μαζί με μπάνιο, συζήτηση κτλ) επειδή σίγουρα δεν θα άντεχα περισσότερο! Μιας και δεν είχα ξανακάνει ερωτικό μασάζ, με καθοδήγησε άψογα ώστε να κυλήσουν όλα όσο πιο αισθησιακά γινόταν. Στο σεξ είναι πύραυλος, δεν βαριέται ούτε βιάζεται και δεν νοιώθεις ούτε στιγμή ότι περιμένει να τελειώσεις για να έρθει ο επόμενος (πράγμα συνηθισμένο για τα στούντιο). Για μένα δεν υπάρχει επιστροφή σε κάτι λιγότερο από αυτά που προσφέρει η Ζωή: Παθιασμένο σεξ, αισθησιακό body to body massage, γέλια και πειράγματα, άνεση χρόνου.

Ζωή σε ευχαριστώ για την εμπειρία, ήταν η πιο αισθησιακή και έντονη που είχα ποτέ, με κάλυψες 100% σε όλα όσα ήθελα και θα τα ξαναπούμε σύντομα (ευκαιρία να μου δείξεις και κανα extreme κόλπο!). Σου εύχομαι τα καλύτερα!  :-*
:rockon:
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Συνάντηση με τη Ζωή πριν λίγες ημέρες. Η κοπέλα είναι σε άλλο επίπεδο. Δείχνει ότι καραγουστάρει αυτό που κάνει ενώ σε κάνει να νιώθεις άνετα από το πρώτο κιόλας λεπτό. Αρχικά το μασάζ της είναι εξαιρετικό και διαφορετικό από ό,τι μπορείτε να βρείτε στα περισσότερα ελαιοτριβεία. Στα του αγώνα δίνει ρεσιτάλ και σε καμία περίπτωση δεν δυσανασχετεί ή κάνει κάτι μηχανικά. Η :pipa1: της δε όλα τα λεφτά!
Εμφανισιακά ισχύει ότι έχει ειπωθεί και παραπάνω. Ομορφούλα στο πρόσωπο (υποκειμενικό άλλωστε είναι αυτό), πολύ ωραίο σφιχτό κορμί, με μεγάλο στήθος. Η τιμή με βάση το τι σου προσφέρει είναι αρκετά καλή και γενικά είναι VFM που συστήνεται ανεπιφύλαχτα σε όλους. Θα ξανατιμηθεί σίγουρα!  :rockon:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Ζωη ποιο ειναι το προφιλ σου για να σου στειλω πμ για ραντεβου?
Ευχαριστω...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Με τόσο καλά λόγια που διάβαζα τόσο καιρό για την Ζωή, πήρα την απόφαση να την επισκεφτώ κι εγω.
Η κοπελα είναι πραγματικά αλλού.. παίζει σε άλλο επίπεδο.

Από την αρχή της επικοινωνίας για το κλείσιμο του ραντεβού μέχρι και την στιγμή που θα φύγεις από το χώρο της σε κάνει να αισθάνεσαι ότι είσαι ο μόνος άντρας στον κόσμο και ότι έχεις δίπλα σου μια γυναίκα πρόθυμη να ικανοποιήσει την κάθε επιθυμία σου. Είναι εντελώς ακομπλεξάριστη, μιλάει μαζί σου ανοιχτά χωρίς να μασάει τα λόγια της και χωρίς να κρύβεται πίσω από δήθεν καθωσπρεπισμούς. Είναι σταράτη.

Ο χώρος πεντακάθαρος ,ήσυχος και με αισθησιακή διακόσμηση, σε βάζει αμέσως στο κλίμα του τι πρόκειται να ακολουθήσει και σου εμπνέει την σιγουριά ότι για όση ώρα μείνεις εκεί θα περάσεις πολύ καλά.

Στα του "αγώνα:
Το μασαζ της ήταν από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει.
Πρώτη φορά που η φράση "μασαζ του κώλου" απόκτα κυριολεκτική σημασία και ήταν το πιο καυλωτικό μασαζ ever. Είχε ανέβει πάνω μου και έτριβε την απίστευτη κωλάρα της πάνω μου ενω εγώ κοιτούσα την όλη φάση από τον καθρέφτη...

Με κάτι τέτοια κόλπα , μπήκαμε γρήγορα γρήγορα στο δεύτερο ημίχρονο για το οποίο δεν θα αναλώθω σε λεπτομέρειες. Θα πω επιγραμματικά μόνο ότι η Ζωή κατέχει άριστη τεχνικη και στο στοματικό και στο "χειρονακτικό" κομμάτι.

Επέλεξα το μικρό πρόγραμμα της μισής ώρας , μιας και η πρώτη επίσκεψη ήταν καθαρά διερευνιτική αλλά ξεπεράσαμε το μισάωρο χωρίς να υπάρχει πίεση ή βιασύνη από μέρους της και δεύτερον είμαι πεπεισμένος ότι έχει πολλά ακόμα να δώσει σε πρόγραμμα μεγαλύτερης διάρκειας.

Το μόνο αρνητικό που συνάντησα ήταν η δυσκολεία μετακίνησης με αυτοκίνητο σε εκείνη την περιοχή.




 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Με τόσο καλά λόγια που διάβαζα τόσο καιρό για την Ζωή, πήρα την απόφαση να την επισκεφτώ κι εγω.
Η κοπελα είναι πραγματικά αλλού.. παίζει σε άλλο επίπεδο.

Από την αρχή της επικοινωνίας για το κλείσιμο του ραντεβού μέχρι και την στιγμή που θα φύγεις από το χώρο της σε κάνει να αισθάνεσαι ότι είσαι ο μόνος άντρας στον κόσμο και ότι έχεις δίπλα σου μια γυναίκα πρόθυμη να ικανοποιήσει την κάθε επιθυμία σου. Είναι εντελώς ακομπλεξάριστη, μιλάει μαζί σου ανοιχτά χωρίς να μασάει τα λόγια της και χωρίς να κρύβεται πίσω από δήθεν καθωσπρεπισμούς. Είναι σταράτη.

Ο χώρος πεντακάθαρος ,ήσυχος και με αισθησιακή διακόσμηση, σε βάζει αμέσως στο κλίμα του τι πρόικειται να ακολουθήσει και σου εμπνέει την σιγουριά ότι για όση ώρα μείνεις εκεί θα περάσεις πολύ καλά.

Στα του "αγώνα:
Το μασαζ της ήταν από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει.
Πρώτη φορά που η φράση "μασαζ του κώλου" απόκτα κυριολεκτική σημασία και ήταν το πιο καυλωτικό μασαζ ever. Είχε ανέβει πάνω μου και έτριβε την απίστευτη κωλάρα της πάνω μου ενω εγώ κοιτούσα την όλη φάση από τον καθρέφτη...

Με κάτι τέτοια κόλπα , μπήκαμε γρήγορα γρήγορα στο δεύτερο ημίχρονο για το οποίο δεν θα αναλώθω σε λεπτομέρειες. Θα πω επιγραμματικά μόνο ότι η Ζωή κατέχει άριστη τεχνικη και στο στοματικό και στο "χειρονακτικό" κομμάτι.

Επέλεξα το μικρό πρόγραμμα της μισής ώρας , μιας και η πρώτη επίσκεψη ήταν καθαρά διερευντική αλλά ξεπεράσαμε το μισάωρο χωρίς να υπάρχει πίεση από μέρους της και δεύτερον είμαι πεπεισμένος ότι έχει πολλά ακόμα να δώσει σε πρόγραμμα μεγαλύτερης διάρκειας.

Το μόνο αρνητικό που συνάντησα ήταν η δυσκολεία μετακίνησης με αυτοκίνητο σε εκείνη την περιοχή.
ωραιος παιχτη.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πολύ ωραία τα είπες Τερρυ........αν με διάβαζες,δεν θα είχες κλείσει πρόγραμμα μισης ωρας,αλλά πολύ περισσότερο.......διοτι,όπως εχω ξαναγράψει,η Ζωή σου ερεθίζει πρωτα το μυαλό και μετά το σωμα.......και βέβαια είναι μια "οαση" σε αυτό το χάλι των μαγαζιών που υπάρχουν σήμερα,όπου αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε στουντιο 3ης κατηγορίας.......

Εχω να δω τη Ζωή πολύ καιρό,αλλά χαίρομαι που διαβαζω οτι δεν εχει αλλάξει τακτική,και εξακολουθεί να παρεχει τις ιδιες ποιοτικές υπηρεσίες,με μεγάλη ανεση χρόνου και με πολύ λογικό αντίτιμο.......
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Με τόσο καλά λόγια που διάβαζα τόσο καιρό για την Ζωή, πήρα την απόφαση να την επισκεφτώ κι εγω.
Η κοπελα είναι πραγματικά αλλού.. παίζει σε άλλο επίπεδο.

Από την αρχή της επικοινωνίας για το κλείσιμο του ραντεβού μέχρι και την στιγμή που θα φύγεις από το χώρο της σε κάνει να αισθάνεσαι ότι είσαι ο μόνος άντρας στον κόσμο και ότι έχεις δίπλα σου μια γυναίκα πρόθυμη να ικανοποιήσει την κάθε επιθυμία σου. Είναι εντελώς ακομπλεξάριστη, μιλάει μαζί σου ανοιχτά χωρίς να μασάει τα λόγια της και χωρίς να κρύβεται πίσω από δήθεν καθωσπρεπισμούς. Είναι σταράτη.

Ο χώρος πεντακάθαρος ,ήσυχος και με αισθησιακή διακόσμηση, σε βάζει αμέσως στο κλίμα του τι πρόκειται να ακολουθήσει και σου εμπνέει την σιγουριά ότι για όση ώρα μείνεις εκεί θα περάσεις πολύ καλά.

Στα του "αγώνα:
Το μασαζ της ήταν από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει.
Πρώτη φορά που η φράση "μασαζ του κώλου" απόκτα κυριολεκτική σημασία και ήταν το πιο καυλωτικό μασαζ ever. Είχε ανέβει πάνω μου και έτριβε την απίστευτη κωλάρα της πάνω μου ενω εγώ κοιτούσα την όλη φάση από τον καθρέφτη...

Με κάτι τέτοια κόλπα , μπήκαμε γρήγορα γρήγορα στο δεύτερο ημίχρονο για το οποίο δεν θα αναλώθω σε λεπτομέρειες. Θα πω επιγραμματικά μόνο ότι η Ζωή κατέχει άριστη τεχνικη και στο στοματικό και στο "χειρονακτικό" κομμάτι.

Επέλεξα το μικρό πρόγραμμα της μισής ώρας , μιας και η πρώτη επίσκεψη ήταν καθαρά διερευνιτική αλλά ξεπεράσαμε το μισάωρο χωρίς να υπάρχει πίεση ή βιασύνη από μέρους της και δεύτερον είμαι πεπεισμένος ότι έχει πολλά ακόμα να δώσει σε πρόγραμμα μεγαλύτερης διάρκειας.

Το μόνο αρνητικό που συνάντησα ήταν η δυσκολεία μετακίνησης με αυτοκίνητο σε εκείνη την περιοχή.
θα σου προτεινα Μετρο Συνταγμα και ενα ταξι απο Πανεπιστημιου , ουτε 4 ευρω, και βγαινεις ατσαλακωτος στην πορτα.
ουτε παρκαρισματα ουτε αγχη ουτε ανηφοριες !!!
στη επιστροφη απλα κατηφοριζεις.
καλημερα
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πολύ ωραία τα είπες Τερρυ........αν με διάβαζες,δεν θα είχες κλείσει πρόγραμμα μισης ωρας,αλλά πολύ περισσότερο.......διοτι,όπως εχω ξαναγράψει,η Ζωή σου ερεθίζει πρωτα το μυαλό και μετά το σωμα.......και βέβαια είναι μια "οαση" σε αυτό το χάλι των μαγαζιών που υπάρχουν σήμερα,όπου αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε στουντιο 3ης κατηγορίας.......

Εχω να δω τη Ζωή πολύ καιρό,αλλά χαίρομαι που διαβαζω οτι δεν εχει αλλάξει τακτική,και εξακολουθεί να παρεχει τις ιδιες ποιοτικές υπηρεσίες,με μεγάλη ανεση χρόνου και με πολύ λογικό αντίτιμο.......
Πίστεψέ με, από όλα τα σχόλια που έχουν γραφτεί, το δκό σου με έπεισε, αλλα κάτι οι κατάστασεις γενικά με τα λεφτά και τις πληρωμές, κάτι η υποκειμενικότητα ( π.χ επειδή εγώ πέρασα σούπερ δεν σημαίνει ότι θα περάσει και ο επόμενος)  με ώθησαν ως προς την επιλογή της μισής ώρας...

θα σου προτεινα Μετρο Συνταγμα και ενα ταξι απο Πανεπιστημιου , ουτε 4 ευρω, και βγαινεις ατσαλακωτος στην πορτα.
ουτε παρκαρισματα ουτε αγχη ουτε ανηφοριες !!!
στη επιστροφη απλα κατηφοριζεις.
καλημερα

Ναι σωστό, θα το έω υπόψην μου την επόμενη φορά
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πίστεψέ με, από όλα τα σχόλια που έχουν γραφτεί, το δκό σου με έπεισε, αλλα κάτι οι κατάστασεις γενικά με τα λεφτά και τις πληρωμές, κάτι η υποκειμενικότητα ( π.χ επειδή εγώ πέρασα σούπερ δεν σημαίνει ότι θα περάσει και ο επόμενος)  με ώθησαν ως προς την επιλογή της μισής ώρας...

Ναι σωστό, θα το έω υπόψην μου την επόμενη φορά
moto,και ξεμπερδεψες.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
σιγα τις ανηφοριές......ειδυλλιακό περιβάλλον,κελαιδίσματα πουλιών,ησυχία,διακριτικότης και καθαρός αέρας !!!
ναι δεν εχεις αδικο και καταληξη στο ουζερι στον Λυκαβητο να θυμηθουμε τα παλια !!!!
 
OP
OP
taz7

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Παιδιά υπάρχει πάρκιν πολύ κοντά, στη Σίνα λίγο πιο πάνω.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Παιδιά υπάρχει πάρκιν πολύ κοντά, στη Σίνα λίγο πιο πάνω.
παρκιν υπαρχει και στη Δημοκριτου ανοικτο και στην Βουκουρεστιου κλειστο επισης ελευθερο αν βρεις στον περιφερειακο του Λυκαβητου πισω απο τον Δοξιαδη.
μετα ομως θα διαπρεψεις στη Γυμναστικη !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom