Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.555
Πόντοι
2.756
διαβασα μονο αντυ...για αυτο ρωτησα ηλικια...δεν το ελεγε...σε ολα τα αλλα πεφτει παντα μεσα...
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Μου φαίνεται οτι πρεπει να δοκιμάσω κι εγώ την Ζωή....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν είμαι πολύ καλός με την ηλικία......εκτίμηση εκανα..........45 δεν είναι με τίποτα πάντως.......γυρω στα 40 με σωμα και δερμα 35αρας,για να πιάσουμε όλες τις περιπτώσεις........ :idiot: :idiot:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.555
Πόντοι
2.756

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Κοιλιά, γάμπα και κώλος πέτρα...
Το στήθος σιλικόνη όμως...
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Πρόσφατη συνάντηση με τη Ζωή........σας είχα υποσχεθεί εντυπώσεις,δεν σας ξέχασα....... :2funny:

Λοιπόν,πρόκειται για εξαιρετική περίπτωση....'ομορφη κοπέλλα,ωραίο "θηλυκό" κορμί,φοβερή επιδερμίδα.Το μασαζ που κάνει είναι ιδιαίτερο,αρκετά δυνατό με έμφαση στο body to body......γνωρίζει την τέχνη όσο λίγες.......αν θέλετε και ολίγον από.....τάντρα,έχχει κι απ' αυτό......... :rockon: :rockon:

Το πρόγραμμά της έχει μεγάλη ποικιλία και νομίζω θα καλύψει όλα τα γούστα,σε λογικά πλαίσια βέβαια.........

Κάτι σημαντικό για παντρεμμένους και για.....φοβιτσιάρηδες.......ο χ'ωρος είναι μικρός,αλλά καλόγουστος,πολύ καθαρός και......κυρίως,σε περιοχή μακριά από ....αδιάκριτα μάτια.........εσείς,τα πουλιά και τα δέντρα........ :2funny:
Το κυριότερο τώρα....η κοπέλλα είναι φιλική,ευχάριστη,ζεστή σαν ανθρωπος και νοιώθεις ανετα από την αρχή.....είναι και λίγο πειραχτήρι.......!!!!!!!!
ευτηχως andy που εμεινες ικανοποιημενος κ δεν θα εχω τυψεις μιας κ ειπα κ εγω οτι αν πας δεν θα το μετανοιωσεις!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ευτηχως andy που εμεινες ικανοποιημενος κ δεν θα εχω τυψεις μιας κ ειπα κ εγω οτι αν πας δεν θα το μετανοιωσεις!

Εμεινα πολύ ικανοποιημένος......αλλά,πήγα διαβασμένος........και ασχημα να πέρναγα όμως,δεν θα έριχνα ποτέ το φταίξιμο σε άλλον.......ο καθένας πληροφορείται,ενημερώνεται και αποφασίζει.....μεγάλα παιδιά είμαστε!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Εχει κάνει πάρα πολύ γυμναστική!!!
Αφηνιαζω  για γυμνασμενα τραγανα κορμια , διοτι τα συνανταμε πλεον δυσκολα στις μερες , διοτι  οι κορασιδες πλεον ειναι τεμπελες και βαριουνται να ασχοληθουν και να προσεξουν το σωμα τους η αλλιως τον ναο που κατοικει η ψυχη τους .
 Για   νεαρες Ελληνιδες δεν το συζητω  καν αυτο ειναι σπανιο ειδος , συνηθως οι πολυ κλασσατες  αντε να κανουν καμοια γιογκα  η πιλατες , συνηθως οι ανω των 30 , 40 ειναι αυτες που συνηθιζουν και  γυμναζονται , τις  βλεπω  αλλωστε και στο γυμναστηριο που παω  ;) ;) ;)
 Ενα μεγαλο μεγαλο συν και στις 3ης  τελευταιες προτασεις του φιλου  andy51 , εκει φαινεται η ποιοτητα ανθρωπου ,  εχω μιλησει κι εγω  με Ζωη και μεσα στην αλλη βδομαδα  θα ανεβω κι εγω στο  τροπικο Κολωνακι για μια συνεδρια , αυτα τα ολιγα  απο εμενα καλο απογευμα σε ολους  :hi: :hi: :hi:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εμεινα πολύ ικανοποιημένος......αλλά,πήγα διαβασμένος........και ασχημα να πέρναγα όμως,δεν θα έριχνα ποτέ το φταίξιμο σε άλλον.......ο καθένας πληροφορείται,ενημερώνεται και αποφασίζει.....μεγάλα παιδιά είμαστε!


:rockon: :rockon: :rockon:
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
ζωη ισον καυλα σκετη
Πολυ ευκολη συνενοηση ραντεβου κλεισμενο μια μερα πριν μετρο κ τσουπ  στο δρομο,χωρος ομορφος ζεστος και πολυ καθαρος η ζωη σκετο καυλιδιο κορμαρα ωραιο μασαζ κωλαρακι σφιχτο και τρελο τσιμπουκι βρηκα το λιμανι μου στο κολωνακι,,,,πολυ καλη τιμη σε σχεση μαυτο που παιρνεις,πιστευω πως γουσταρει τρελα αυτο που κανει δεκτικη σε ολα της εγλειψα το μουνακι και ανταπεδωσε με απιστευτο τσιμπουκι χυσιμο μισο στο στομα μισο πανω στις βυζαρες τις,petit με αποδοσεις extra large σιγουρα θα τιμησω ξανα κ ξανα
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
516
Πόντοι
4.440
Πρωινη συναντηση με Ζωη μετα απο ραντεβου 2μερες πριν .

Η Ζωη ειναι ενα πολυ ευχάριστο τυπακι πλακατζου που σου σπαει τον παγο στα πρωτα 7 λεπτα  μιλφ με κορμαρα ομως και μιαζει να ειναι εως 40
Εξαιρετικο μασαζ body to body ειναι σαν να χορευει πανω σου , οσο για το δευτερο μερος αν εξαιρεσουμε που δεν φυλαει ειχαμε και εκει μια πολυ ωραία συνεύρεση .
Ζωη συγουρα θα τα ξαναπουμε μολις μου φυγει η τσαντιλα απ την κλησαρα που εφαγα ,τη ηθελα ο βλαχος να ανεβω με το 4χ4 στο Κολωνάκι  :idiot:
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
6
Συνάντηση με τη Ζωή στο χωρο της στο Κολωνακι. Από το μετρο του Συντάγματος περίπου 15 λεπτα με τα ποδια. Για πάρκιγκ καπως δυσκολο και μαλιστα σε μερες που είναι ανοικτα τα μαγαζια. Ο χωρος της μικρός άλλο πεντακαθαρος πολύ καθαρός και συμπαθητικος. Με το που βλεπεις τη Ζωη αμεσως με το χαμογελο της σε ξεκλειδώνει και νιώθεις σαν να την ξερεις καιρο. Ξανθή, κοντό μαλλί, γυμνασμένο σωμα, στηθος φτιαγμενο (καλο) 2 με 2,5, ηλικία (δε ζητησα ταυτοτητα) 40 περίπου (την  κανω) με πολύ γλυκό πρόσωπο. Το νανακι της ξυρισμενο μοσκομυρίζει, το κωλαρακι της πολύ καλο ή δε επιδερμιδα της βελουδινη και χωρίς ατέλειες και τατουαζ (σε οσους δεν αρεσουν). 
Είναι ευχάριστη στην ομιλία προσπαθεί να σε χαλαρώσει και να νιώσεις όσο πιο ομορφα μπορεις. Βγαζει κατι μαγκικο αλλα όχι να σε εχοχλεί.
Στις υπηρεσίες της: Δεν είναι ξεπετα και δεν κοιτα ποτε ρολοι. Το μονο που τη νοιαζει είναι να περασει ο πελατης ομορφα. Κανει ότι σου αρεσει και από τη μερια της δε δινει φιλια με γλωσσα (δε μου αρεσει μου ειπε και το σεβαστηκα) και δε δινει κωλο. Το μασαζ της είναι πολύ καλο και ξερει την τεχνη του πολύ καλα. Οσο περναει η ωρα και πλησιαζει το δευτερο ημιχρονο, σε αναστατωνει ακομη πιο πολύ και γινεται πιο θυλικό. Πιπα με ή χωρις (ότι επιλέξει καθενας). Αργη και να σε κοιταει με τα ομορφα ματια της λεγοντας διαφορα. Με αυτά και με τα αλλα ήρθε και το τελος στα στηθακια της. Τα απλωσε όλα επανω της λεγοντας διαφορα προστυχα!!!! Μπανακι και οι δυο μαζι να φυγει το λαδι. Λιγο παιχνιδι με τον πουτσο μεσα στο μπανιο και μετα χαλαρα στο καναπε λιγες κουβεντουλες και αντιο μεχρι την επομενη συναντηση, η οποια πιστευω πως θα γινει συντομα Ζωή.
Συνολικα (ηρθα - εφυγα) εμεινα περιπου μια ωρα. Το δωρακι της 50€ αλλα υπαρχουν και αλλα, όπως των 70€ και 100€. Παρτε τηλεφωνο να ρωτησετε. Τηλεφωνο μη μου ζητατε να δωσω. Σεβομαι την επιθυμια της να το δινει η ιδια. Η Ζωη στο χωρο της δουλευει λιγο καιρο και πιο παλια δουλευε στη Ζανα.

Υ.Γ 1 : Να ειστε καλα και να δινεται πληροφοριες.

Υ.Γ. 2: Guru ευχαριστώ για πληροφοριες περι Ζωής. 

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ωραία ενημέρωση.......η Ζωή είναι value for money,και παρ' ότι δεν θέλει και πολλή.....δημοσιότητα,έχει ήδη αποκτήσει έναν κύκλο ικανοποιημένων πελατών.Πολύ τίμια πρόταση,ειδικά στις σημερινές εποχές.......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Συνάντηση με τη Ζωή στο χωρο της στο Κολωνακι. Από το μετρο του Συντάγματος περίπου 15 λεπτα με τα ποδια. Για πάρκιγκ καπως δυσκολο και μαλιστα σε μερες που είναι ανοικτα τα μαγαζια. Ο χωρος της μικρός άλλο πεντακαθαρος πολύ καθαρός και συμπαθητικος. Με το που βλεπεις τη Ζωη αμεσως με το χαμογελο της σε ξεκλειδώνει και νιώθεις σαν να την ξερεις καιρο. Ξανθή, κοντό μαλλί, γυμνασμένο σωμα, στηθος φτιαγμενο (καλο) 2 με 2,5, ηλικία (δε ζητησα ταυτοτητα) 40 περίπου (την  κανω) με πολύ γλυκό πρόσωπο. Το νανακι της ξυρισμενο μοσκομυρίζει, το κωλαρακι της πολύ καλο ή δε επιδερμιδα της βελουδινη και χωρίς ατέλειες και τατουαζ (σε οσους δεν αρεσουν). 
Είναι ευχάριστη στην ομιλία προσπαθεί να σε χαλαρώσει και να νιώσεις όσο πιο ομορφα μπορεις. Βγαζει κατι μαγκικο αλλα όχι να σε εχοχλεί.
Στις υπηρεσίες της: Δεν είναι ξεπετα και δεν κοιτα ποτε ρολοι. Το μονο που τη νοιαζει είναι να περασει ο πελατης ομορφα. Κανει ότι σου αρεσει και από τη μερια της δε δινει φιλια με γλωσσα (δε μου αρεσει μου ειπε και το σεβαστηκα) και δε δινει κωλο. Το μασαζ της είναι πολύ καλο και ξερει την τεχνη του πολύ καλα. Οσο περναει η ωρα και πλησιαζει το δευτερο ημιχρονο, σε αναστατωνει ακομη πιο πολύ και γινεται πιο θυλικό. Πιπα με ή χωρις (ότι επιλέξει καθενας). Αργη και να σε κοιταει με τα ομορφα ματια της λεγοντας διαφορα. Με αυτά και με τα αλλα ήρθε και το τελος στα στηθακια της. Τα απλωσε όλα επανω της λεγοντας διαφορα προστυχα!!!! Μπανακι και οι δυο μαζι να φυγει το λαδι. Λιγο παιχνιδι με τον πουτσο μεσα στο μπανιο και μετα χαλαρα στο καναπε λιγες κουβεντουλες και αντιο μεχρι την επομενη συναντηση, η οποια πιστευω πως θα γινει συντομα Ζωή.
Συνολικα (ηρθα - εφυγα) εμεινα περιπου μια ωρα. Το δωρακι της 50€ αλλα υπαρχουν και αλλα, όπως των 70€ και 100€. Παρτε τηλεφωνο να ρωτησετε. Τηλεφωνο μη μου ζητατε να δωσω. Σεβομαι την επιθυμια της να το δινει η ιδια. Η Ζωη στο χωρο της δουλευει λιγο καιρο και πιο παλια δουλευε στη Ζανα.

Υ.Γ 1 : Να ειστε καλα και να δινεται πληροφοριες.

Υ.Γ. 2: Guru ευχαριστώ για πληροφοριες περι Ζωής.   
:hi: :thumbsup:
 

tantrazoe

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα αγόρια όμορφα και τρελιαρικα εύχομαι καλό πασχα καλή ανάσταση μέ όλα να αναστηθούν ακόμα και ή οικονομία καλό ταξίδι σέ όσους φύγουν καί δέν θά φυλάξουν τά σύνορα τίς αθηνας  :-* :-* :-*
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημέρα αγόρια όμορφα και τρελιαρικα εύχομαι καλό πασχα καλή ανάσταση μέ όλα να αναστηθούν ακόμα και ή οικονομία καλό ταξίδι σέ όσους φύγουν καί δέν θά φυλάξουν τά σύνορα τίς αθηνας  :-* :-* :-*
:hi:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Καλημέρα αγόρια όμορφα και τρελιαρικα εύχομαι καλό πασχα καλή ανάσταση μέ όλα να αναστηθούν ακόμα και ή οικονομία καλό ταξίδι σέ όσους φύγουν καί δέν θά φυλάξουν τά σύνορα τίς αθηνας  :-* :-* :-*

δηλαδή μεγάλη βδομάδα δεν παίζεις μπαλίτσα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom