Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Εχω μιλήσει πολλές φορές για τη "δυναμη" που εχει το site και την πολύτιμη βοήθεια που μπορεί να πάρει κάποιος απο τους έγκυρους και σοβαρούς συναγωνιστές.......λοιπόν,παρακινούμενος απο τα θετικά σχόλια ανθρωπων που γνωρίζω καλά και εκτιμώ τη γνωμη τους,επικοινώνησα με τη Ζωή.Απάντηση άμεση,φιλική διάθεση,φαίνεται ανθρωπος ευχάριστος και διαχυτικός.Θα την συναντήσω σύντομα,αλλά απο τωρα μπορώ να πω ότι θα πάω με απολύτως θετική προδιάθεση.......φυσικά θα ενημερώσω το πλήθος......... :2funny: :2funny:
εκτιμω andy οτι αξιζει τον κοπο!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
θα σε λειώσει Αντρίκο...
είναι δύναμη...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Επισκεψη στην Ζωη πριν απο ενα μηνα περιπου. Ο χωρος μικρος, το μπανιο μικροτερο.
Εμφανιση αρκετα καλη, πανω απο 45 νομιζω, γυμνασμενη, ωραια φτιαγμενα βυζια, μικρο γυμνασμενο κωλαρακι.
Μασαζ. Τριψιμο με αξυριστες γαμπες αλλα και με την μουναρα της. Μετριο προς καλο.
Μερος δευτερο. Αγωνιστικη συμπεριφορα πολυ καλη. Μαλλον για σεξομανη προκειται που το εκανε επαγγελμα για τις αναγκες του μποτοξ ρε γαμωτο. Ρωταει πριν κανει κατι, ακα εγω δεν δινω, σε χαλαρη διαθεση, κωλο προσπαθησα αλλα δεν μπηκα.
Τελειωμα στις βυζαρες, 70 το δωρακι.
Γενικα υπηρεσιες ανω του μεσου ορου απο διαθεση και προσπαθεια αλλα τελικα Φαιδρα ειναι μονο μια ...

για τον...κώλο που λες... δεν μπήκες γιατί δεν σε άφησε και έφαγες πόρτα...ή γιατί δεν έμπαινε το εργαλείο στην τρύπα και...το γύρισες σε νιμού πάλι?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Κατι απορίες που έχετε μερικοί ρε παιδιά...!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Κατι απορίες που έχετε μερικοί ρε παιδιά...!!!

γιατί? τί περίεργο έχει αυτή η...απορία??

έγραψε ο συναγωνιστής "κωλο προσπαθησα αλλα δεν μπηκα".....

νομίζω εύλογη η απορία μου....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλά τότε........θα πάω τα φοντανάκια στη Ζωή και σε σένα θα φέρω καμμιά.....πίτσα........την θες νηστήσιμη η απ' όλα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:vomit: :vomit: :vomit:...αν ειναι σαν την αλλη,παναγια μου...μην ξαναπατησει... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:....δεν μπορω και τα μπλαζε,καταλαβες...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πρόσφατη συνάντηση με τη Ζωή........σας είχα υποσχεθεί εντυπώσεις,δεν σας ξέχασα....... :2funny:

Λοιπόν,πρόκειται για εξαιρετική περίπτωση....'ομορφη κοπέλλα,ωραίο "θηλυκό" κορμί,φοβερή επιδερμίδα.Το μασαζ που κάνει είναι ιδιαίτερο,αρκετά δυνατό με έμφαση στο body to body......γνωρίζει την τέχνη όσο λίγες.......αν θέλετε και ολίγον από.....τάντρα,έχχει κι απ' αυτό......... :rockon: :rockon:

Το πρόγραμμά της έχει μεγάλη ποικιλία και νομίζω θα καλύψει όλα τα γούστα,σε λογικά πλαίσια βέβαια.........

Κάτι σημαντικό για παντρεμμένους και για.....φοβιτσιάρηδες.......ο χ'ωρος είναι μικρός,αλλά καλόγουστος,πολύ καθαρός και......κυρίως,σε περιοχή μακριά από ....αδιάκριτα μάτια.........εσείς,τα πουλιά και τα δέντρα........ :2funny:
Το κυριότερο τώρα....η κοπέλλα είναι φιλική,ευχάριστη,ζεστή σαν ανθρωπος και νοιώθεις ανετα από την αρχή.....είναι και λίγο πειραχτήρι.......!!!!!!!!

 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Η περιγραφή σου είναι σα να την έκανα εγώ, όταν είχα περάσει μαζί της πριν καιρό Σ29
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Η περιγραφή σου είναι σα να την έκανα εγώ, όταν είχα περάσει μαζί της πριν καιρό Σ29

Εγραψα ότι ειδα και ότι βίωσα.....τίποτα λιγότερο,τίποτα περισσότερο.........απλά,τωρα είναι σε δικό της χωρο και έχει μεγαλύτερη άνεση.......
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.555
Πόντοι
2.756
για τον...κώλο που λες... δεν μπήκες γιατί δεν σε άφησε και έφαγες πόρτα...ή γιατί δεν έμπαινε το εργαλείο στην τρύπα και...το γύρισες σε νιμού πάλι?
φιλε, φοβασαι να πεις "μουνι"?

Η μηπως θες να πεις κατι αλλο...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.555
Πόντοι
2.756
ποσο χρονων περιπου ειναι η κοπελα ρεμαλια??
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.178
Κριτικές
191
Like
52.590
Πόντοι
41.443
ποσο χρονων περιπου ειναι η κοπελα ρεμαλια??


Επισκεψη στην Ζωη πριν απο ενα μηνα περιπου. Ο χωρος μικρος, το μπανιο μικροτερο.
Εμφανιση αρκετα καλη,πανω απο 45 νομιζω, γυμνασμενη, ωραια φτιαγμενα βυζια, μικρο γυμνασμενο κωλαρακι.
Μασαζ. Τριψιμο με αξυριστες γαμπες αλλα και με την μουναρα της. Μετριο προς καλο.
Μερος δευτερο. Αγωνιστικη συμπεριφορα πολυ καλη. Μαλλον για σεξομανη προκειται που το εκανε επαγγελμα για τις αναγκες του μποτοξ ρε γαμωτο. Ρωταει πριν κανει κατι, ακα εγω δεν δινω, σε χαλαρη διαθεση, κωλο προσπαθησα αλλα δεν μπηκα.
Τελειωμα στις βυζαρες, 70 το δωρακι.
Γενικα υπηρεσιες ανω του μεσου ορου απο διαθεση και προσπαθεια αλλα τελικα Φαιδρα ειναι μονο μια ...

αυτο εγραψε ο φιλος εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom