Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
παρακινουμενος απο τις κριτικες των φιλων βρεθηκα με την ζωη λιαν προσφατως στο νεο της χωρο που ειναι συμπαθητικος ευκολη επικοινωνια με μηνυμα .ειναι ελληνιδα γλυκια γυρω στα 40, δεν ειμαι κ ληξιαρχος,ευγενικη με ωραιο σωμα μετριο υψος ξανθια ,οπως εχει περιγραφει κ απο αλλους φιλους αλλα το κυριοτερο ειναι επικοινωνιακη η κοπελα κ μπορεις να συνενοηθεις για οτι θελεις!με καλη διαθεση κ πολυ ωραιο χιουμορ που σε χαλαρωνει!ωραιο στηθος,κ το χειριζεται υπεροχα, καλοσχηματισμενο σωμα, καθαρη περιποιημενη.στο μασαζ αρκετα καλη ,γνωριζει,κ χαλαρο κ δυνατο παντα ομως αισθησιακο με την ιδιαιτερη τεχνικη της .πολυ καλη πιπα!! με παθος!!! ,πραγμα απαραιτητο, με προφυλαξη, μετα απο δικη μου επιλογη, ο τροπος που βαζει το προφυλακτικο με το στομα...αψογος! μπορεις κ χωρις !με                                                                                      
περιποιηση κ στην γυρω περιοχη!λογω χρονου εμεινα 30 λεπτα με κοστοσ 50 ευρω !μετα μπανακι κ χαλαρη συζητηση οπου αισθανεσαι αρκετη οικιοτητα!επειδη οι εντυπωσεις μου ηταν πολυ καλες θα ξαναδω την ζωη σε προγραμμα με ποιο πολυ χρονο καθως εχει τον τροπο να μην σε αφηνει ησυχο!το κυριοτερο για μενα επαναλαμβανω ειναι οτι συζητας οτι θελεις !κ κατα την διαρκεια τησ συνεδριας δεν φλυαρει παρα μονο σε ανεβαζει!!!ειναι σωστος επαγγελματιας για αυτα που παρεχει οπως λεμε ο καθενας στο ειδος του κ ο λουμιδης στους καφεδες!παντως βασιζομενος στην κριτικη των φιλων παραπανω το ρισκαρισα και δικαιωθηκα ναστε καλα παιδια κ συ ζωη για την ομορφη συνεδρια!                                          
         
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
παρακινουμενος απο τις κριτικες των φιλων βρεθηκα με την ζωη λιαν προσφατως στο νεο της χωρο που ειναι συμπαθητικος ευκολη επικοινωνια με μηνυμα .ειναι ελληνιδα γλυκια γυρω στα 40, δεν ειμαι κ ληξιαρχος,ευγενικη με ωραιο σωμα μετριο υψος ξανθια ,οπως εχει περιγραφει κ απο αλλους φιλους αλλα το κυριοτερο ειναι επικοινωνιακη η κοπελα κ μπορεις να συνενοηθεις για οτι θελεις!με καλη διαθεση κ πολυ ωραιο χιουμορ που σε χαλαρωνει!ωραιο στηθος,κ το χειριζεται υπεροχα, καλοσχηματισμενο σωμα, καθαρη περιποιημενη.στο μασαζ αρκετα καλη ,γνωριζει,κ χαλαρο κ δυνατο παντα ομως αισθησιακο με την ιδιαιτερη τεχνικη της .πολυ καλη πιπα!! με παθος!!! ,πραγμα απαραιτητο, με προφυλαξη, μετα απο δικη μου επιλογη, ο τροπος που βαζει το προφυλακτικο με το στομα...αψογος! μπορεις κ χωρις !με                                                                                      
περιποιηση κ στην γυρω περιοχη!λογω χρονου εμεινα 30 λεπτα με κοστοσ 50 ευρω !μετα μπανακι κ χαλαρη συζητηση οπου αισθανεσαι αρκετη οικιοτητα!επειδη οι εντυπωσεις μου ηταν πολυ καλες θα ξαναδω την ζωη σε προγραμμα με ποιο πολυ χρονο καθως εχει τον τροπο να μην σε αφηνει ησυχο!το κυριοτερο για μενα επαναλαμβανω ειναι οτι συζητας οτι θελεις !κ κατα την διαρκεια τησ συνεδριας δεν φλυαρει παρα μονο σε ανεβαζει!!!ειναι σωστος επαγγελματιας για αυτα που παρεχει οπως λεμε ο καθενας στο ειδος του κ ο λουμιδης στους καφεδες!παντως βασιζομενος στην κριτικη των φιλων παραπανω το ρισκαρισα και δικαιωθηκα ναστε καλα παιδια κ συ ζωη για την ομορφη συνεδρια!                                          
         


Πότε έγινε Ελληνίδα?
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Πότε έγινε Ελληνίδα?
επειδη φιλε leon υπογραμμισες την λεξη ελληνιδα απο την κριτικη μου να διευκρινησω οτι τεσσερις λεξεις μετα αναφερω οτι δεν ειμαι κ ληξιαρχος που σημαινει οτι δεν μπορω να γνωριζω τα στοιχεια της ληξιαρχικης πραξης γεννησης της κοπελας δηλαδη ιθαγενεια κ ηλικια !αλλωστε δεν με ενδιαφερει καν αν ειναι ελληνιδα η οχι αλλα απο την ευχερεια του λογου της κ την προφορα της εκτιμησα οτι ειναι ελληνιδα ,καθως η κριτικη  μου εχει να κανει με τις υπηρεσιες τις κ την επικοινωνια μαζι της στην ελληνικη γλωσσα!!!παντως η προφορα της ειναι πολυ καλυτερη απο πολλες ελληνιδες!! του χωρου κ οχι μονο αλλωστε τον χαρακτηρισμο της ελληνιδας τον παραθετουν κ 2 αλλοι φιλοι με κριτικη σε προηγουμενες σελιδες!οι οποιοι θεωρω οτι το αναφερουν κ μονο απο την ευχερεια του λογου της κ της προφορα της!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Πότε έγινε Ελληνίδα?
Πάντως αν δεν είναι Ελληνίδα η προφορά της είναι άψογη και πολύ καλύτερη από άλλες γηγενείς του χώρου.
Εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα τπτ όταν την συνάντησα, χωρίς βέβαια να αμφισβητώ τα λεγόμενα του συναγωνιστή, που ίσως γνωρίζει κάτι παραπάνω.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καμμία σημασία δεν εχει η εθνικότητα........αν η κοπέλλα είναι εμφανίσιμη,ευχάριστη και κανει καλά τη δουλειά της,ας είναι και από το.....τουμπεκιστάν............ :rockon:
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να καταθέσω κι εγώ την άποψή μου, περισσότερο για να επιβεβαιώσω όσα λένε οι προηγούμενοι. Συνεννόηση πολύ εύκολη με ένα τηλεφωνάκι. Όμορφη κοπέλα, ξανθιά, μάλλον γύρω στα 40 χωρίς όμως σε καμμιά περίπτωση να φαίνεται η ηλικία της. Προσωπικά την έκανα μικρότερη. Από τα πολύ καλά και συμμετρικά κορμιά που κυκλοφορούν. Σώμα που θα το ζήλευαν πολλές μικρότερες. Ευχάριστος και θετικός άνθρωπος, ομιλιτική και ευγενικότατη. Σε χαλαρώνει με καλό μασαζάκι δημιουργώντας έτσι το κατάλληλο κλίμα για τα υπόλοιπα. Δεν δίνει φιλιά στο στόμα και δεν κάνει πρωκτικό κάτι που εμένα δεν με ενδιαφέρει και δεν το ζητάω ούτως ή άλλως. Δεκτική και ανοιχτή αρκετά στα θέλω σου, προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά. Δυστυχώς δεν την χάρηκα όσο ήθελα καθώς η αποχή δεν μου επέτρεψε να κρατήσω πολύ. Να πω εδώ ότι το μουνάκι της έχει πολύ ωραία αίσθηση και είναι σχετικά σφιχτό. Πήγα για μια ωρίτσα και με τα παρελκόμενα (μπάνια, μασάζ κτλ) έκατσα αρκετά παραπάνω χωρίς να φανεί το παραμικρό ίχνος δυσαρέσκειας ή βιασύνης από μέρους της. Σε αυτά τα χρήματα και σε συνδυασμό με εμφάνιση αλλά και γενικότερη συμπεριφορά είναι σίγουρα από τις καλύτερες επιλογές που κυκλοφορούν. Αυτά τα ολίγα από μένα και καλά να περνάμε παίδες
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
τηλεφωνακι παιζει?
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μια επισήμανση/απορία από την μεριά μου. Η Ζωή πρέπει να ήταν για κάνα 2 χρόνια στην Ζάνα και εάν θυμάμαι καλά πιο πριν πέρασε και από την Λίζα.
Για όλο αυτό το διάστημα εάν κάποιος ψάξει θα βρει 2 κριτικές μόνο (οι 5 συνολικά που υπάρχουν κάτω από το όνομα Ζωή στο Στ29 αφορούν και άλλες κοπέλες πριν από αυτή).
Τώρα που αυτονομήθηκε βλέπω οι αναφορές πέφτουν η μία πίσω από την άλλη.....

PS. Δεν υπονοώ κάτι ύποπτο με αυτό απλά, μου κάνει εντύπωση όσον αφορά την ενημέρωση... :huh: 
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Μια επισήμανση/απορία από την μεριά μου. Η Ζωή πρέπει να ήταν για κάνα 2 χρόνια στην Ζάνα και εάν θυμάμαι καλά πιο πριν πέρασε και από την Λίζα.
Για όλο αυτό το διάστημα εάν κάποιος ψάξει θα βρει 2 κριτικές μόνο (οι 5 συνολικά που υπάρχουν κάτω από το όνομα Ζωή στο Στ29 αφορούν και άλλες κοπέλες πριν από αυτή).
Τώρα που αυτονομήθηκε βλέπω οι αναφορές πέφτουν η μία πίσω από την άλλη.....

PS. Δεν υπονοώ κάτι ύποπτο με αυτό απλά, μου κάνει εντύπωση όσον αφορά την ενημέρωση... :huh: 

Κι εγώ είχα περάσει με τη Ζωή όταν δούλευε Στουρνάρη 29 αλλά τότε δε συμμετείχα ενεργά στο σάιτ.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μια επισήμανση/απορία από την μεριά μου. Η Ζωή πρέπει να ήταν για κάνα 2 χρόνια στην Ζάνα και εάν θυμάμαι καλά πιο πριν πέρασε και από την Λίζα.
Για όλο αυτό το διάστημα εάν κάποιος ψάξει θα βρει 2 κριτικές μόνο (οι 5 συνολικά που υπάρχουν κάτω από το όνομα Ζωή στο Στ29 αφορούν και άλλες κοπέλες πριν από αυτή).
Τώρα που αυτονομήθηκε βλέπω οι αναφορές πέφτουν η μία πίσω από την άλλη.....

PS. Δεν υπονοώ κάτι ύποπτο με αυτό απλά, μου κάνει εντύπωση όσον αφορά την ενημέρωση... :huh: 

Είχε δουλέψει στα της Ομήρου. Εκεί την είχα πρωτοσυναντήσει.
 

tantrazoe

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Σάς ευχαριστώ ολους και για τά καλά και για τά υπόλοιπα υπονοούμενα σημασία στις μέρες είναι όσο μπορούμε να παιρναμε καλά ώστε να έχουμε δύναμη να ανταπεξελθουμε την κάθε δυσκολια σάς φιλώ γλυκά
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
ζωη δωσε κανα τηλεφωνακι να δουμε και μεις ασπρη μερα!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εχω μιλήσει πολλές φορές για τη "δυναμη" που εχει το site και την πολύτιμη βοήθεια που μπορεί να πάρει κάποιος απο τους έγκυρους και σοβαρούς συναγωνιστές.......λοιπόν,παρακινούμενος απο τα θετικά σχόλια ανθρωπων που γνωρίζω καλά και εκτιμώ τη γνωμη τους,επικοινώνησα με τη Ζωή.Απάντηση άμεση,φιλική διάθεση,φαίνεται ανθρωπος ευχάριστος και διαχυτικός.Θα την συναντήσω σύντομα,αλλά απο τωρα μπορώ να πω ότι θα πάω με απολύτως θετική προδιάθεση.......φυσικά θα ενημερώσω το πλήθος......... :2funny: :2funny:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Να επαναλάβω ότι το παραπάνω σχόλιο/απορία δεν αφορά την Ζωή. Την ξέρω από τότε που ήταν στην Ζάνα και έχω πολύ καλή γνώμη για την ίδια.
Το σχόλιο αφορά όλους όσους δεν ενημερώνουν. Δύο χρόνια στην πιάτσα σε μαγαζί γωνία και μόνο 2 αναφορές ενώ η κοπέλα δούλευε μια χαρά!!
Αυτό μου φάνηκε περίεργο.

Οι τωρινές ενημερώσεις είναι λογικό να υπάρχουν δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό.
:hi:

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Εχω μιλήσει πολλές φορές για τη "δυναμη" που εχει το site και την πολύτιμη βοήθεια που μπορεί να πάρει κάποιος απο τους έγκυρους και σοβαρούς συναγωνιστές.......λοιπόν,παρακινούμενος απο τα θετικά σχόλια ανθρωπων που γνωρίζω καλά και εκτιμώ τη γνωμη τους,επικοινώνησα με τη Ζωή.Απάντηση άμεση,φιλική διάθεση,φαίνεται ανθρωπος ευχάριστος και διαχυτικός.Θα την συναντήσω σύντομα,αλλά απο τωρα μπορώ να πω ότι θα πάω με απολύτως θετική προδιάθεση.......φυσικά θα ενημερώσω το πλήθος......... :2funny: :2funny:
μην ξεχασεις τα φονταν, εσυ!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εχω μιλήσει πολλές φορές για τη "δυναμη" που εχει το site και την πολύτιμη βοήθεια που μπορεί να πάρει κάποιος απο τους έγκυρους και σοβαρούς συναγωνιστές.......λοιπόν,παρακινούμενος απο τα θετικά σχόλια ανθρωπων που γνωρίζω καλά και εκτιμώ τη γνωμη τους,επικοινώνησα με τη Ζωή.Απάντηση άμεση,φιλική διάθεση,φαίνεται ανθρωπος ευχάριστος και διαχυτικός.Θα την συναντήσω σύντομα,αλλά απο τωρα μπορώ να πω ότι θα πάω με απολύτως θετική προδιάθεση.......φυσικά θα ενημερώσω το πλήθος......... :2funny: :2funny:

andy νομίζω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος. Είναι καλή επιλογή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom