Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PICATSU13

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την παρέα η Ζωή γύρισε απο τις διακοπές? :orchestra:
 

makmak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
973
Like
1.893
Πόντοι
206
ααααα.αυτη ηταν?...γιατι περασα διπλα της κολυμπωντας.ωραια!

Ααααα εσύ ήσουν … την επόμενη φόρα που θα ξαναπεράσεις ποιο σίγα παρακαλώ  γιατί σήκωνες κύμα και σάρωσες τις όχθες !!!
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
προσοχή στους καβλογάτορες του Αμαζονίου!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
εν ταξει μην θυμωνεις !!!
προσπαθουν τα παιδια ...
 

Lustius

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
51
Like
10
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες. Να μην γράψω τα γνωστά πορνοδιαστροφικά...για τα αεροπλανικά που γίνανε, για τον ιδρώτα που έπεσε ή τα σπερματοζωάρια που εξακοντίστηκαν πανηγυρικά κλπ κλπ.. Υποθέτω πως έχετε χορτάσει από ανάλογες περιγραφές... Θα πω μόνο πως η Ζωή και ψαγμένη είναι δηλαδή κατέχει πλήρως την  τέχνη του μασάζ και της αφής γενικότερα αλλά έχει και πλείστες όσες άλλες αρετές σε βαθμό που λες.. γαμώ την ατυχία μου... δεν έχω χρόνο να κάτσω και την άλλη ώρα.. Εν κατακελείδι.. Συνίσταται ανεπιφύλακτα. Ζωή 'ησουν μια πραγματική αποκάλυψη
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες. Να μην γράψω τα γνωστά πορνοδιαστροφικά...για τα αεροπλανικά που γίνανε, για τον ιδρώτα που έπεσε ή τα σπερματοζωάρια που εξακοντίστηκαν πανηγυρικά κλπ κλπ.. Υποθέτω πως έχετε χορτάσει από ανάλογες περιγραφές... Θα πω μόνο πως η Ζωή και ψαγμένη είναι δηλαδή κατέχει πλήρως την  τέχνη του μασάζ και της αφής γενικότερα αλλά έχει και πλείστες όσες άλλες αρετές σε βαθμό που λες.. γαμώ την ατυχία μου... δεν έχω χρόνο να κάτσω και την άλλη ώρα.. Εν κατακελείδι.. Συνίσταται ανεπιφύλακτα. Ζωή 'ησουν μια πραγματική αποκάλυψη

Η Ζωή είναι απο τις λίγες περιπτώσεις επαγγελματιών αυτού του χώρου για την οποία είπαμε όλοι πολύ καλά λόγια απο την αρχή που εμφανίσθηκε,και δεν μας διεύψευσε ποτέ.......δεν είναι τυχαίο ότι όλοι όσοι την επισκεύθηκαν πέρασαν ωραία και σε επίπεδο υπηρεσιών,αλλά και σε επίπεδο παρέας και κουβεντούλας.........
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Η Ζωή είναι απο τις λίγες περιπτώσεις επαγγελματιών αυτού του χώρου για την οποία είπαμε όλοι πολύ καλά λόγια απο την αρχή που εμφανίσθηκε,και δεν μας διεύψευσε ποτέ.......δεν είναι τυχαίο ότι όλοι όσοι την επισκεύθηκαν πέρασαν ωραία και σε επίπεδο υπηρεσιών,αλλά και σε επίπεδο παρέας και κουβεντούλας.........
εγω εχω ενσταση.μου ειπε ,οτι δεν μπαινει στο νερο αν δεν εχει ζεστη.αισχος!...ειναι δυνατον!!!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

PlayJim

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές!
Αν και διαβάζω πολύ συχνά και με προσοχή το forum, δεν είχα μέχρι τώρα σοβαρό λόγο για να γράψω κάτι.
Ο λόγος όμως βρέθηκε την περασμένη εβδομάδα, μετά από την επίσκεψή μου στη Ζωή. Εδώ θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους διαδικτυακούς φίλους που συμμετέχουν ενεργά στο thread και με τις περιγραφές τους, με "έσπρωξαν" να ζήσω και εγώ την παρακάτω εμπειρία από το όμορφο αυτό κορίτσι.

Η πρώτη επικοινωνία εύκολη με την Ζωή. Της έστειλα email και ανταποκρίθηκε το ίδιο βράδυ δίνοντάς μου το τηλέφωνο της. Την επόμενη το πρωί την κάλεσα αλλά δεν είχε ελεύθερο ραντεβού οπότε το κλείσαμε μετά από δεύτερη επικοινωνία για την επόμενη το απόγευμα μετά το γραφείο.
Η τοποθεσία ιδανική, ήσυχη, μακριά από αδιάκριτα βλέμματα αλλά και ολίγον κουραστική αν αποφασίσει να πάει κανείς από το Σύνταγμα με τα πόδια όπως εγώ. Ο καλύτερος τρόπος θα ήταν με μηχανή ή ταξί.
Μετά από το "συνθηματικό" τηλεφώνημα έξω από την πόρτα της, με υποδέχτηκε πολύ ζεστά, φορώντας ένα μαύρο κοντό νυχτικάκι, κόκκινο στρινγκάκι και ψηλό πεδιλάκι. Η πρώτη εντύπωση ήταν άκρως θετική αφού είναι κουκλάκι χαμογελαστό και κορμάκι δυνατό παρόλα τα 30+ κάτι ψιλά, χρόνια της. Καθίσαμε για λίγο και είπαμε τα σχετικά, με κέρασε εμφιαλωμένο νεράκι, της είπα ότι θέλω το ωριαίο πρόγραμμα, αλλά λόγω του ότι με την ζέστη και το περπάτημα είχα γίνει παπί, μου πρότεινε και μπήκα πολύ γρήγορα για ένα ντουζάκι. Στη διάρκεια του ντουζ μου ήρθε γυμνή να πούμε τα περεταίρω και ΩΩΩ!!! τι βλέπουν τα μάτια μου!!! ένα κορμί 20άρας με σχεδόν τέλειες αναλογίες, στητό φτιαγμένο αναλογικό στήθος, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, χαλάρωσης κλπ αλλά ακόμα δεν είχα δει τίποτα.
Περνάμε στο μασαζοκρέβατο, με ξαπλώνει μπρούμυτα και με ρωτάει πώς θέλω να το πάμε. Της είπα όπως θέλει και νομίζει εκείνη γιατί έχω καταλάβει ότι μάλλον ξέρει καλύτερα από εμένα τι θέλω και δεν είχα άδικο. Αφού ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ, ανέβηκε απάνω μου και συνέχισε όλη την επόμενη ώρα με ένα body to body μοναδικά αισθησιακό. Η πίεση που εξασκούσε ήταν τόση όσο έπρεπε, η δε επαφή στα επίμαχα μέρη άκρως ιδανική. Η αλήθεια είναι ότι όντας μετά τη δουλειά με πολύ στρες, το χρειαζόμουν αλλά δεν μπόρεσα να χαλαρώσω όσο θα ήθελα.
Στη συνέχεια γυρίζω ανάσκελα και αρχίζει με απαλές και μελετημένες κινήσεις να μου τον χαϊδεύει  :jerking: και παράλληλα να τον παίρνει σιγά σιγά στο στόμα της  :pipa1:. Ε, δεν ήθελε και πολύ το εργαλείο... ξύπνησε από την χαλάρωση. Γύρισε χωρίς να σταματήσει, δίνοντάς μου την εικόνα του σφιχτού κώλου της και την δυνατότητα να θαυμάσω το φρεσκοξυρισμένο μουνάκι της, να χαϊδέψω τον κώλο της και το απαλό κορμί της. Ήρθε από πάνω μου σε στάση 69 και παίξαμε για αρκετή ώρα  :kissass: :pipa2:.
Η ώρα φαίνεται ότι είχε περάσει χωρίς να το πάρω χαμπάρι και σηκώθηκε, μου έβαλε το προφυλακτικό και αρχίσαμε τα αεροπλανικά. Με εντυπωσίασε το πόσο σφιχτό μουνί είχε και αφού τις το είπα το έσφιξε ακόμα περισσότερο. Το τέλος ήταν αναπόφευκτο... την έχυσα αρχικά στο στόμα και μετά στο στήθος  :cum:. Είχα την αίσθηση ότι έχυνα για μια ώρα, λες και τα είχα φυλαγμένα μόνο για αυτήν.
Αφού τελείωσε η όλη φάση, μπήκε πρώτη στο ντουζ και ήρθε μετά καθαρή και μου έβαλε μια κρέμα να απορροφήσει το λάδι από το σώμα για να φύγει εύκολα στο ντουζ που αμέσως ακολούθησε.
Ντύθηκα, καθίσαμε για λίγο και τα είπαμε. Μου πρότεινε καφέ αλλά δεν τον αποδέχτηκα γιατί είχα ήδη αργήσει. Της είπα ότι θα τα ξαναπούμε σύντομα, έδωσα το δωράκι και έφυγα. Φεύγοντας κοίταξα το ρολόι μου και είδα ότι είχε περάσει σχεδόν μιάμιση ώρα!

Ο χώρος είναι γενικά καλός, άνετος και καθαρός και με χαλαρωτική μουσική χωρίς πουλάκια, νεράκια και τα τοιαύτα.
Σε όλη την διαδικασία η Ζωή δεν έδειξε καθόλου ότι υπήρχε πίεση χρόνου, "έδειχνε" να το απολαμβάνει όσο έπρεπε χωρίς υπερβολικούς θεατρινισμούς και γενικά θα έλεγα ότι είναι μία πολύ καλή επαγγελματίας που αγαπάει και σέβεται αυτό που κάνει όπως κάθε άλλος καλός επαγγελματίας.

Ζωή μου, επειδή ξέρω ότι διαβάζεις το thread, σε ευχαριστώ και θα τα ξαναπούμε σύντομα! Άνετος
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ωραια ενημερωση φιλε
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Η Ζωή είναι απο τις λίγες περιπτώσεις επαγγελματιών αυτού του χώρου για την οποία είπαμε όλοι πολύ καλά λόγια απο την αρχή που εμφανίσθηκε,και δεν μας διεύψευσε ποτέ.......δεν είναι τυχαίο ότι όλοι όσοι την επισκεύθηκαν πέρασαν ωραία και σε επίπεδο υπηρεσιών,αλλά και σε επίπεδο παρέας και κουβεντούλας.........

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tasfot

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα..

Ζωή θα σε παρακαλούσα το τηλέφωνό σου με ΡΜ.

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια σε όλους
 

summer

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
0
Και εγώ θα σε παρακαλούσα το τηλέφωνό σου με ΡΜ.
 

palouci_louc

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
ενατηλέφωνο ρε παιδιά ποιος μπορείς να μας στείλει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom