Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Δεν νομιζω να υπαρχει εδω φιλος που απολαυσε συνεδρια με την Ζωη και εφυγε παραπονουμενος !!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές!
Αν και διαβάζω πολύ συχνά και με προσοχή το forum, δεν είχα μέχρι τώρα σοβαρό λόγο για να γράψω κάτι.
Ο λόγος όμως βρέθηκε την περασμένη εβδομάδα, μετά από την επίσκεψή μου στη Ζωή. Εδώ θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους διαδικτυακούς φίλους που συμμετέχουν ενεργά στο thread και με τις περιγραφές τους, με "έσπρωξαν" να ζήσω και εγώ την παρακάτω εμπειρία από το όμορφο αυτό κορίτσι.

Η πρώτη επικοινωνία εύκολη με την Ζωή. Της έστειλα email και ανταποκρίθηκε το ίδιο βράδυ δίνοντάς μου το τηλέφωνο της. Την επόμενη το πρωί την κάλεσα αλλά δεν είχε ελεύθερο ραντεβού οπότε το κλείσαμε μετά από δεύτερη επικοινωνία για την επόμενη το απόγευμα μετά το γραφείο.
Η τοποθεσία ιδανική, ήσυχη, μακριά από αδιάκριτα βλέμματα αλλά και ολίγον κουραστική αν αποφασίσει να πάει κανείς από το Σύνταγμα με τα πόδια όπως εγώ. Ο καλύτερος τρόπος θα ήταν με μηχανή ή ταξί.
Μετά από το "συνθηματικό" τηλεφώνημα έξω από την πόρτα της, με υποδέχτηκε πολύ ζεστά, φορώντας ένα μαύρο κοντό νυχτικάκι, κόκκινο στρινγκάκι και ψηλό πεδιλάκι. Η πρώτη εντύπωση ήταν άκρως θετική αφού είναι κουκλάκι χαμογελαστό και κορμάκι δυνατό παρόλα τα 30+ κάτι ψιλά, χρόνια της. Καθίσαμε για λίγο και είπαμε τα σχετικά, με κέρασε εμφιαλωμένο νεράκι, της είπα ότι θέλω το ωριαίο πρόγραμμα, αλλά λόγω του ότι με την ζέστη και το περπάτημα είχα γίνει παπί, μου πρότεινε και μπήκα πολύ γρήγορα για ένα ντουζάκι. Στη διάρκεια του ντουζ μου ήρθε γυμνή να πούμε τα περεταίρω και ΩΩΩ!!! τι βλέπουν τα μάτια μου!!! ένα κορμί 20άρας με σχεδόν τέλειες αναλογίες, στητό φτιαγμένο αναλογικό στήθος, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, χαλάρωσης κλπ αλλά ακόμα δεν είχα δει τίποτα.
Περνάμε στο μασαζοκρέβατο, με ξαπλώνει μπρούμυτα και με ρωτάει πώς θέλω να το πάμε. Της είπα όπως θέλει και νομίζει εκείνη γιατί έχω καταλάβει ότι μάλλον ξέρει καλύτερα από εμένα τι θέλω και δεν είχα άδικο. Αφού ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ, ανέβηκε απάνω μου και συνέχισε όλη την επόμενη ώρα με ένα body to body μοναδικά αισθησιακό. Η πίεση που εξασκούσε ήταν τόση όσο έπρεπε, η δε επαφή στα επίμαχα μέρη άκρως ιδανική. Η αλήθεια είναι ότι όντας μετά τη δουλειά με πολύ στρες, το χρειαζόμουν αλλά δεν μπόρεσα να χαλαρώσω όσο θα ήθελα.
Στη συνέχεια γυρίζω ανάσκελα και αρχίζει με απαλές και μελετημένες κινήσεις να μου τον χαϊδεύει  :jerking: και παράλληλα να τον παίρνει σιγά σιγά στο στόμα της  :pipa1:. Ε, δεν ήθελε και πολύ το εργαλείο... ξύπνησε από την χαλάρωση. Γύρισε χωρίς να σταματήσει, δίνοντάς μου την εικόνα του σφιχτού κώλου της και την δυνατότητα να θαυμάσω το φρεσκοξυρισμένο μουνάκι της, να χαϊδέψω τον κώλο της και το απαλό κορμί της. Ήρθε από πάνω μου σε στάση 69 και παίξαμε για αρκετή ώρα  :kissass: :pipa2:.
Η ώρα φαίνεται ότι είχε περάσει χωρίς να το πάρω χαμπάρι και σηκώθηκε, μου έβαλε το προφυλακτικό και αρχίσαμε τα αεροπλανικά. Με εντυπωσίασε το πόσο σφιχτό μουνί είχε και αφού τις το είπα το έσφιξε ακόμα περισσότερο. Το τέλος ήταν αναπόφευκτο... την έχυσα αρχικά στο στόμα και μετά στο στήθος  :cum:. Είχα την αίσθηση ότι έχυνα για μια ώρα, λες και τα είχα φυλαγμένα μόνο για αυτήν.
Αφού τελείωσε η όλη φάση, μπήκε πρώτη στο ντουζ και ήρθε μετά καθαρή και μου έβαλε μια κρέμα να απορροφήσει το λάδι από το σώμα για να φύγει εύκολα στο ντουζ που αμέσως ακολούθησε.
Ντύθηκα, καθίσαμε για λίγο και τα είπαμε. Μου πρότεινε καφέ αλλά δεν τον αποδέχτηκα γιατί είχα ήδη αργήσει. Της είπα ότι θα τα ξαναπούμε σύντομα, έδωσα το δωράκι και έφυγα. Φεύγοντας κοίταξα το ρολόι μου και είδα ότι είχε περάσει σχεδόν μιάμιση ώρα!

Ο χώρος είναι γενικά καλός, άνετος και καθαρός και με χαλαρωτική μουσική χωρίς πουλάκια, νεράκια και τα τοιαύτα.
Σε όλη την διαδικασία η Ζωή δεν έδειξε καθόλου ότι υπήρχε πίεση χρόνου, "έδειχνε" να το απολαμβάνει όσο έπρεπε χωρίς υπερβολικούς θεατρινισμούς και γενικά θα έλεγα ότι είναι μία πολύ καλή επαγγελματίας που αγαπάει και σέβεται αυτό που κάνει όπως κάθε άλλος καλός επαγγελματίας.

Ζωή μου, επειδή ξέρω ότι διαβάζεις το thread, σε ευχαριστώ και θα τα ξαναπούμε σύντομα! Άνετος

Φίλε πόσο πλήρωσες?
100 για 1,5 ώρα?
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Δεν νομιζω να υπαρχει εδω φιλος που απολαυσε συνεδρια με την Ζωη και εφυγε παραπονουμενος !!!
Φιλε μπορει να ειμαι και ο μονος εδω αλλα εγω δεν το πολυ ευχαριστηθηκα...
Πολυ μπλα μπλα και δηθενισμους... Ξερω εγω μπορει να ειμαι και περιεργος αλλα εμενα δεν με τρελανε!
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
187
Like
219
Πόντοι
21
Aπό υπηρεσίες είναι εγγύηση.Κοιτάζει πάντα να σε ικανοποιήσει. Τουλάχιστον αυτό έχω δει εγώ.Τώρα από την άλλη δεν μπορεί να αρέσει σε όλους.
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Καλημέρα σας. Διαβάζοντας τις κριτικές σας αποφάσισα να στείλω email  στη Ζωή. Ελπίζω να απαντήσει και να κανονιστεί συνάντηση μέσα στην εβδομάδα!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.889
Κριτικές
19
Like
3.135
Πόντοι
7.195
Φιλε μπορει να ειμαι και ο μονος εδω αλλα εγω δεν το πολυ ευχαριστηθηκα...
Πολυ μπλα μπλα και δηθενισμους... Ξερω εγω μπορει να ειμαι και περιεργος αλλα εμενα δεν με τρελανε!
Θα συμφωνησω μαζι σου στο σημειο της λαικης παροιμιας "περι γουστου κολοκυθοπητα" !!!!
τωρα με αφηνεις εκπληκτο ειλικρινα οταν μιλας για "δηθενιες" απο την Ζωη....
κατι τετοιο δεν απολαυσα ποτε , πιστεψε με ειμαι και δυσκολος πελατης " , και δυσκολευομαι να το πιστεψω !!!
ασε που δεν εχω διαβασει εδω μεσα σχετικη αναφορα ...
θα μου πεις παντα υπαρχει η πρωτη φορα ..
επετρεψε μου να αμφιβαλω !!
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Θα συμφωνησω μαζι σου στο σημειο της λαικης παροιμιας "περι γουστου κολοκυθοπητα" !!!!
τωρα με αφηνεις εκπληκτο ειλικρινα οταν μιλας για "δηθενιες" απο την Ζωη....
κατι τετοιο δεν απολαυσα ποτε , πιστεψε με ειμαι και δυσκολος πελατης " , και δυσκολευομαι να το πιστεψω !!!
ασε που δεν εχω διαβασει εδω μεσα σχετικη αναφορα ...
θα μου πεις παντα υπαρχει η πρωτη φορα ..
επετρεψε μου να αμφιβαλω !!
Να ξεκαθαρισω οτι σιγουρα δεν ειναι απ τις φολες που κυκλοφορουν εδω μεσα! Δεν περνας ασχημα.
Αυτο που εγω ειδα για δηθεν μπορει να ειναι οντως το στιλ της η ο χαρακτηρας της και να μην προσποιητε. Ειναι αυτο που λες περι γουστου! Απλα ειπα να το αλαφερω!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Να ξεκαθαρισω οτι σιγουρα δεν ειναι απ τις φολες που κυκλοφορουν εδω μεσα! Δεν περνας ασχημα.
Αυτο που εγω ειδα για δηθεν μπορει να ειναι οντως το στιλ της η ο χαρακτηρας της και να μην προσποιητε. Ειναι αυτο που λες περι γουστου! Απλα ειπα να το αλαφερω!

Φυσικά υπάρχει η έννοια της υποκειμενικότητος και είναι σεβαστή.......αλλά,δήθεν δεν υπάρχει........η κοπέλλα προσπαθεί να σε κανει να νοιώσεις άνετα,να σπάσει ο πάγος και να περάσετε καλά....είναι το στυλ της αυτό......σε κάποιους μπορεί να μην αρεσει.Αλλά η κοπέλλα δίνει πάντοτε τον καλύτερο εαυτό της.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
34
Like
4.025
Πόντοι
4.365
Να ξεκαθαρισω οτι σιγουρα δεν ειναι απ τις φολες που κυκλοφορουν εδω μεσα! Δεν περνας ασχημα.
Αυτο που εγω ειδα για δηθεν μπορει να ειναι οντως το στιλ της η ο χαρακτηρας της και να μην προσποιητε. Ειναι αυτο που λες περι γουστου! Απλα ειπα να το αλαφερω!

Φίλε δεν χρειάζεται να απολογήσε.. Και εγώ που πάω τη Ζωή με τα χίλια στην αρχή είχα την απορία αν προσποιήτε ή τα ζει αυτά που λέει.. Τελικά κατέληξα ότι ισχύει το δεύτερο χωρίς αμφιβολία. Αν στο σεξ τα βρήκατε, δώσε άλλη μια ευκαιρία..  :hi:
 

Kanibalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Ζωή θα ήθελα και εγω το τηλ σου
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Φίλε δεν χρειάζεται να απολογήσε.. Και εγώ που πάω τη Ζωή με τα χίλια στην αρχή είχα την απορία αν προσποιήτε ή τα ζει αυτά που λέει.. Τελικά κατέληξα ότι ισχύει το δεύτερο χωρίς αμφιβολία. Αν στο σεξ τα βρήκατε, δώσε άλλη μια ευκαιρία..  :hi:
Οχι! Ολα καλα! Κουβεντα κανουμε! Εχω παει 3-4 φορες δεν την αποκλειω απλα δεν ειναι στις στανταρ ή στις πρωτες επιλογες μου
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Οχι! Ολα καλα! Κουβεντα κανουμε! Εχω παει 3-4 φορες δεν την αποκλειω απλα δεν ειναι στις στανταρ ή στις πρωτες επιλογες μου

σε αυτα τα λεφτα ποια ειναι η πρωτη επιλογη...?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
δίκιο έχεις gkas!


οι αλήθειες να λέγονται
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
σε αυτα τα λεφτα ποια ειναι η πρωτη επιλογη...?
Στα 70/h αν ειναι αυτη η τιμη της τωρα γιατι δεν εχω παει στον δικο της χωρο
(την εχω παρει στα μαγαζια που δουλευε) δεν ξερω.αλλα με 10-20€ παραπανω παω τζεσικα δαγκωτο.
Θα μου πεις 20€ παραπανω; προτιμω να τα δωσω και να περασω καλυτερα! οπως εγω κρινω το καλυτερα παντα ετσι;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Για να είμαστε αντικειμενικοί και σωστοί!

1) Οι συγκρίσεις πρέπει να γίνονται στην ίδια βάση (τί παίρνεις / τί δίνεις)

2) Εάν αυτά που παίρνεις σού φτάνουν ή όχι (και μετά κοιτάς το τί δίνεις)


 

SAMAGA6972695555

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Συναντηση με τη Ζωη τη προηγουμενη εβδομαδα.Συνεννόηση πανευκολη.Μεσω πμ απο εδω οποτε και απαντησε αμεσως.Μετα απο τηλεφωνο οπου το σηκωνε χωρις καθυστερηση.Κανονιστηκε ραντεβου.Ευκολη προσβαση μονο με μηχανη στα ξηλα του Κολωνακιου.Με αυτοκινητο ξεχαστε το.Παρτε μετρο καλλιτερα οποτε εχει κανα 10 λεπτο περπατημα σε ανηφορες.Φτανεις κουρασμενος.Απομερο το μερος και μακρια απο κινηση.Η Ζωη ειναι πολυ ομορφη για την ηλικια της (40αρα την εκοψα) ενω το σωμα της ειναι παρα πολυ καλο (γυμναζεται).Ξανθια μετριο μαλλι (οχι κοντο ουτε μακρυ)1.70 υψος αθλητικο σωμα,στηθος 2,5 σιλικονατο(το ποιο ωραιο σιλικονατο στηθος που εχω πιασει , μπραβο στο πλαστη)το οποιο λογω του αδυνατου σωματοτυπου φαινεται μεγαλυτερο. Απο την αρχη σου λεει τι κανει τι δεν κανει(πρωκτικο και γλωσσοφιλα) και προσπαθει να σε ψυχολογησει για να προσαρμοσει το προγραμμα τησ στα θελω σου.Επιλογη προγραμματος 1 ωρας(70 €)Ανεση χρονου χωρις βιασυνες.Μου αφησε την αισθηση οτι προτιμα το μασαζ παρα το σεξ.Μπορει να κανω και λαθος ομως.Ισως φταιω και εγω που δεν απαιτησα κατι παρα αφησα τα πραγματα να κυλησουν μονα τους.Σιγουρα ειναι κατι το διαφορετικο και ιδιαιτερο.Στους περισσοτερους θα αρεσει αφου προσπαθει να χτισει μια επαφη με το πελατη να ασχοληθει πιο προσωπικα μαζι τους.Μη το παρεξηγησετε ομως δε κανει για αγαπουληδες.Κανει και ποιο ιδιαιτερα προγραμματα για αυτους που ενδιαφερονται(δαχτυλο , δονητες κτλ)(μπρρ μακρια απο μενα αυτα αλλα μου ειπε οτι εχουν περασει οποτε μου τα προτεινε). Αυτα απο μενα και συγνωμη για του τονους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom