Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε κωλοπαιδα,θα σταματησετε τα οφ τοπικ,σε ξενα νηματα?!....
Υ.Γ.  :orchestra:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
4.365
Συναντηση πριν μερικες μερες με την Ζωη..
και..
ολα τα καλα που γραφοντε...ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ!!!
Τα διαπιστωσα και εγω! Η γυναικα κανει πολυ καλο μασαζ.. αλλα και στο σεξουαλικο κομματι ειναι αστερι..και επισης προσαρμοζεται οπως θελει ο πελατης...ειτε GF..ειτε PS..  και σιγουρα δεν κοιταει να σε ξεπεταξει...(αν και θα μπορουσε ευκολα αν ηθελε)!
Στα συν της..ειναι ομιλιτικη..και εξυπνη..και μπορεις να πεις και 2 κουβεντες..
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
αυτη η ζωη μηπως εχει περασει απο συγγρου 40-42;
ξανθια;
 

Drgus1377

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου ότι όλα όσα έχουν γραφτεί για τη Ζωή ανταποκρίνονται πλήρως στην πραγματικότητα. Συνεννόηση εύκολη μετά από το σχετικό τηλεφώνημα. Η Ζωή σίγουρα δεν κοιτά να ξεπετάξει και παίρνει όσο χρόνο χρειάζεται! Μασάζ εξαιρετικά καλό, ενώ και στα του αγώνα έχει εντυπωσιακή προσαρμοστικότητα στις επιθυμίες και τις ορέξεις του πελάτη. Προσωπικά θα την ξαναπροτιμήσω σε πρώτη ευκαιρία.
 

augustoleone

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω το τηλέφωνο ταντρα ζωή. Ευχαριστώ εκ τω προτερον
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω το τηλέφωνο ταντρα ζωή. Ευχαριστώ εκ τω προτερον

Το συγκεκριμένο νήμα έχει 26 σελίδες..κάθε σελίδα έχει τουλάχιστον 2 φορές αυτή την ερώτηση και την αντίστοιχη απάντηση, την οποία και θα επαναλάβω: ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ PM, όπως πράξαμε άπαντες που ενδιαφερόμασταν..

ΥΓ. Sorry για τα κεφαλαία, ήταν απλά εμφατικά, μπας και εισακουστεί αυτό το οποίο έχει μαλλιάσει η γλώσσα ολονών σας να επαναλαμβάνει..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

jorge_pir_75

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση μετά από 4-5 επικοινωνίες με τη Ζωή στον χώρο της. Η αλήθεια είναι πως η κοπέλα έχει πολλή δουλειά -και μπράβο της-, που σε συνδιασμό με το ότι το κέντρο δεν με βολεύει γενικώς, το "βασανίσαμε" λίγο για να βρεθούμε ("έχω μάθει απέξω το τηλέφωνό σου, ρε παιδί μου...").

Επέλεξα το τάντρα πρόγραμμα της μιας ώρας, στο οποίο το μέρος με τον κώλο στην πλάτη με εντυπωσίασε, όπως και η προθυμία και συμμετοχή της στο σεξουαλικό μέρος. Η Ζωή είναι μια κυρία, επαγγελματίας που ξέρει πώς θα κάνει τον πελάτη να νιώσει άνετα, κι επιδιώκει να τον κάνει να εκφράσει τα θέλω του κι εκείνη να του τα ικανοποιήσει εν συνεχεία. Έμεινα μια ώρα και κάτι, και στο τέλος σχεδόν με "πέταξε έξω" γιατί με είχε πιάσει πολυλογία και δεν είχα καταλάβει το πώς πέρασε ο χρόνος...

Δεν έχω να πω πολλά, σχεδόν όλα έχουν ειπωθεί, απλώς θα ήταν φρόνιμο για πολλές επαγγελματίες (εντός ή εκτός εισαγωγικών ο όρος...) του χώρου να κάνουν ένα πέρασμα από εκείνη για να δουν τι σημαίνει σεβασμός από και προς τον πελάτη. Κερασάκι στην τούρτα του επαγγελματισμού της η προσφορά εμφιαλωμένου νερού, απόδειξη τού για μένα "ουκ εν το πολλώ το ευ".

Ευχαριστώ τους φίλους που ανέβασαν τις πληροφορίες για τη Ζωή και καλή εβδομάδα σε όλους.
 

stevens3gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
το τηλέφωνο που μπορούμε να το βρούμε?
 

Pitskoumateri

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έχω δυο μέρες να ακούσω μετά το μήνυμα μου τόσο δουλειά έχει ;
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Συνάντηση μετά από 4-5 επικοινωνίες με τη Ζωή στον χώρο της. Η αλήθεια είναι πως η κοπέλα έχει πολλή δουλειά -και μπράβο της-, που σε συνδιασμό με το ότι το κέντρο δεν με βολεύει γενικώς, το "βασανίσαμε" λίγο για να βρεθούμε ("έχω μάθει απέξω το τηλέφωνό σου, ρε παιδί μου...").

Επέλεξα το τάντρα πρόγραμμα της μιας ώρας, στο οποίο το μέρος με τον κώλο στην πλάτη με εντυπωσίασε, όπως και η προθυμία και συμμετοχή της στο σεξουαλικό μέρος. Η Ζωή είναι μια κυρία, επαγγελματίας που ξέρει πώς θα κάνει τον πελάτη να νιώσει άνετα, κι επιδιώκει να τον κάνει να εκφράσει τα θέλω του κι εκείνη να του τα ικανοποιήσει εν συνεχεία. Έμεινα μια ώρα και κάτι, και στο τέλος σχεδόν με "πέταξε έξω" γιατί με είχε πιάσει πολυλογία και δεν είχα καταλάβει το πώς πέρασε ο χρόνος...

Δεν έχω να πω πολλά, σχεδόν όλα έχουν ειπωθεί, απλώς θα ήταν φρόνιμο για πολλές επαγγελματίες (εντός ή εκτός εισαγωγικών ο όρος...) του χώρου να κάνουν ένα πέρασμα από εκείνη για να δουν τι σημαίνει σεβασμός από και προς τον πελάτη. Κερασάκι στην τούρτα του επαγγελματισμού της η προσφορά εμφιαλωμένου νερού, απόδειξη τού για μένα "ουκ εν το πολλώ το ευ".

Ευχαριστώ τους φίλους που ανέβασαν τις πληροφορίες για τη Ζωή και καλή εβδομάδα σε όλους.

Σε πληροφορώ ότι την έχουν επισκεφτεί πολλές!!! :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Pitskoumateri

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος με τηλ ζωής ; έχω στείλει μην αλλά τζίφος ευχαριστω
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
[quote author=Pitskoumateri  link=topic=233785.msg7252313#msg7252313 date=1479219444]
Ρε παιδιά έχω δυο μέρες να ακούσω μετά το μήνυμα μου τόσο δουλειά έχει ;
[/quote]

Μας δουλευεις?
ανοιξες λογαριασμό (προφανως κλωνο.....) στις 14 του μηνός και δηθεν εστειλες μηνυμα? που τα πουλας αυτά?
Αν δεν συμπληρώσεις 5 αναρτήσεις,δεν μπορεις να στειλεις μηνυμα.....δεν το εχεις διαβασει αυτο?

Πριν απο σενα,πολλοί αλλοι πήγαν να το παίξουν μαγκες,αλλά δεν..........

 

Pitskoumateri

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Andy ομολογώ δεν το ήξερα για τις 5 αναρτήσεις και παρεπιπτόντως Ηλ μήνυμα εννοούσα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
[quote author=Pitskoumateri  link=topic=233785.msg7253460#msg7253460 date=1479288754]
Andy ομολογώ δεν το ήξερα για τις 5 αναρτήσεις και παρεπιπτόντως Ηλ μήνυμα εννοούσα
[/quote]

Αρα,μηνυμα δεν εστειλες.....κι εγω για ηλεκτρονικό μιλαω.........πρεπει πρωτα να κανεις 5 αναρτησεις.
 

th-sarantaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω κι εγώ όλα τα θετικά που αναφέρθηκαν από τους προηγούμενους.
Την επισκέφθηκα κι εγω πριν 2 μέρες και πραγματικά ήταν μια έκπληξη, αφού συνάντησα μια όμορφη γυναίκα με ωραίο σώμα.
Στα της συνάντησης, είχα μια ωριαία συνάντηση με ένα υπέροχο μασάζ body to body που κατέληξε σε μια αρκετά καλή συνεύρεση.
Σίγουρα θα την επισκεφθώ ξανά γιατί αφήνει υποσχέσεις για ακόμη καλύτερες εμπειρίες μαζί της.
Ζωή θα σου έρθω το συντομότερο - Παρθένος

υ.γ εστειλα και πριν 2 μέρες αναλυτικά τα της επίσκεψης αλλά δεν την είδα αναρτημένη. Μπορεί να χω κάνει και καμιά μακακία, γιατί ήταν πρώτη μου ανάρτηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom