Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μην κρίνετε ποτέ έναν ανθρωπο μόνον από την εξωτερική εμφάνιση.......το σαιτ είναι γεμάτο από κριτικές συναδέλφων που συνάντησαν καλλονές και δίμετρες κουκλάρες,αλλά απογοητεύτηκαν από την συμπεριφορά και τις υπηρεσίες....

Η Ζωή,περαν του ότι αντικειμενικά είναι μια ωραία γυναίκα,εκπέμπει μία θετική ενεργεια,ειναι πάντα φιλική και ανετη και δίνει τον καλύτερο εαυτό της προκειμένου να περάσει κάποιος καλά μαζί της.....είναι έντονα ερωτική,κάνει καταπληκτικό μασαζ και σε χαλαρώνει από την πρωτη στιγμή που θα την συναντήσεις....

Οσο για το χαμηλό προφίλ που κρατάει εδώ μέσα,είναι γιατί ξέρει ότι δεν εχει να αποδειξει τίποτα σε κανέναν......η καλύτερη διαφήμιση γι' αυτην είναι οι εντυπώσεις και τα σχόλια όσων την συνάντησαν......


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η Ζωή είναι σταθερή αξία, και αυτή την περίοδο ίσως το καλύτερο VFM.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
θα πω και εγω οτι η κοπελα ειναι πολυ καλη στην δουλεια της για αρχη ! πολυ καλο μασαζ αν και δεν ειχα ξανακανει οποτε δεν εχω μετρο συγκρισης... ειναι ομορφη για τα δικα μου γουστα καλογυμνασμενη με πολυ καλο κορμι!! αυτα που λεγονται για θεατρο δεν τα καταλαβα... εμενα μου φανηκε οτι ετσι ειναι ο χαρακτηρας της προσχαρη και ευγενικη!! τιμια επιλογη θα ελεγα
 

silverforest

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλή και αληθινή. Σωστή επαγγελματίας με όλα τα προσόντα και άψογη συμπεριφορά. Ξεχωρίζει και αξίζει τα λεφτά της.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Δεν είναι προσποιητή η συμπεριφορά της! Απλά έχει άλλη φιλοσοφία ζωής. Γενικά είναι πολύ εντάξει, τιμάει τα λεφτά που της δίνεις, έχει κορμάρα, της αρέσει το σεξ και αντέχει γερό ξέσκισμα.... Εγώ μόλις την είδα... :erection: :erection: :erection:
 

tyrion lan

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ενα pm και εδω το τηλ της ζωης αν ειναι ευκολο. ευχαριστω πολυ ;)
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.200
Κριτικές
191
Like
52.746
Πόντοι
41.443

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Στα 70/h αν ειναι αυτη η τιμη της τωρα
με 10-20€ παραπανω παω τζεσικα δαγκωτο.

Τζέσσικα 60 το μισάωρο 80 η ώρα...
+ το δωράκι για το κωλαράκι...
εξ ´ άλλου διαφέρουν και ηλικιακά τα κορίτσια....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
34
Like
4.025
Πόντοι
4.365
Τζέσσικα 60 το μισάωρο 80 η ώρα...
+ το δωράκι για το κωλαράκι...
εξ ´ άλλου διαφέρουν και ηλικιακά τα κορίτσια....

ότι να'ναι αυτό το κωλοδωράκι.. την μια είχε καιρό να με δει και μου το ζήτησε (χωρίς να ενδώσω..) και την επόμενη μέσα στη τιμή κανονικά το κωλάντερο στο χερι  :offtopic:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom