Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Υπαρχει και μια αλλη σκεψη....να μας καθοριζαν τα στουντιο τις τιμες...βαση του χρονου παραμονης στο δωματιο μεσα....π.χ....50 ευρω..... μιση ωρα!!!!!!! :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μια άλλη γαμάτη σκέψη είναι να βρει γυναίκα ο παιχτούρας να ησυχάζαμε  :rockon:
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Υπαρχει και μια αλλη σκεψη....να μας καθοριζαν τα στουντιο τις τιμες...βαση του χρονου παραμονης στο δωματιο μεσα....π.χ....50 ευρω..... μιση ωρα!!!!!!! :rockon:
Nαι θα σου βαλουν και γαμησομετρο εσενα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μια άλλη γαμάτη σκέψη είναι να βρει γυναίκα ο παιχτούρας να ησυχάζαμε  :rockon:
Τι το λετε και δεν μου βρισκετε!!! :rockon:....απιτησεις δεν εχω...την θελω μουναρο και σε εμφανιση και στο σεξ....να την πληρωνω οποτε το κανουμε....δεν γουσταρω οικειοτητες....και να μην εισερχεται στην προσωπικη μου ζωη και ελευθερια!!!!!!!!!! :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι το λετε και δεν μου βρισκετε!!! :rockon:....απιτησεις δεν εχω...την θελω μουναρο και σε εμφανιση και στο σεξ....να την πληρωνω οποτε το κανουμε....δεν γουσταρω οικειοτητες....και να μην εισερχεται στην προσωπικη μου ζωη και ελευθερια!!!!!!!!!! :rockon:
Οποιος μπει στο κοπο και μου βρει οπως την ζηταω...του κανω δωρο 500 ευρω.....την θελω για ενα τριμηνο...παραπανω με το ιδιο μουνι δεν αντεχω!!!!!!!!!! :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τι το λετε και δεν μου βρισκετε!!! :rockon:....απιτησεις δεν εχω...την θελω μουναρο και σε εμφανιση και στο σεξ....να την πληρωνω οποτε το κανουμε....δεν γουσταρω οικειοτητες....και να μην εισερχεται στην προσωπικη μου ζωη και ελευθερια!!!!!!!!!! :rockon:

newego_LARGE_t_761_656055_type11180.jpg
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λοιπον για να τελειωνω με τους καραγκιοζακια...προσωπικα εγω δεν κλαφτηκα ποτε μου για τιμες κ.λ.π....ειπα να συμμετεχω στην ομαδικη και δικαιη κινηση που πηραν πρωτοβουλια αλλοι συναγωνιστες μου...το βρηκα απολυτα σωστο...συμφωνησα πηρα την σκυταλη και το υποστηριζω.....δεν με ενοχλει καθολου ομως που με χτυπατε εδω μεσα ηλεκτρονικα γιατι μου δινετε αξια παραπανω.... σκουλικια...να εισαστε σιγουροι οτι εξω, αν σας ηξερα θα σας ειχα σβησει απο τον γεωγραφικο χαρτη της κοινωνιας...ανοιξαμε ενα θρεντ για τιμολογιακη πολιτικη και μου κανετε επιθεσεις προσωπικες...διχως να αντιλαμβανεστε οτι  γινοσαστε αντιληπτοι και στοχος προς αναγνωριση απο ατομα που δεν γραφουν και παρακολουθουν τις γραφες μας, για διαφορους λογους...συνεχισετε και βοηθηστε...να σας καταλαβουμε καλυτερα ποιοι ακριβως εισαστε(ανεξαρτητου φυλλου)....το μηνυμα αυτο δεν εχει αποδεκτη ουτε τα περισσοτερα μελη...αλλα ουτε φυσικα τους υπευθυνους αυτου του Πολιτισμενου και σωστου διαδικτυακου χωρου που φιλοξενουμαι!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Υπαρχει και μια αλλη σκεψη....να μας καθοριζαν τα στουντιο τις τιμες...βαση του χρονου παραμονης στο δωματιο μεσα....π.χ....50 ευρω..... μιση ωρα!!!!!!! :rockon:

100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000+

Οι παπαριές του στύλ στάση 69 ή να κάνεις γλυφομούνι στην γκόμενα ή να σου κάνει ποδολαγνεία είναι που μου σπάνε τους όρχεις. Το σωστότερο είναι η θέση του Παίχτουρα πόση ώρα θές να απασχολήσεις την γκόμενα στο δωμάτιο. Σιγά μην κάτσω να γλύψω κάποια που μπορεί στην βάρδια της να πάρει και 50 άτομα. Αλλά και με 5 να πάει θα βάλει ο διάολος το πόδι του και κάποιος θα την κολλήσει και ένα παράσημο έστω πολύ εύκολα ιάσιμο αλλά μέχρι να το πάρω χαμπάρι η αγωνία τα έξοδα και τα χρήματα που θα μου φύγουν αλλά κυρίως ο χαμένος χρόνος στην ζωή μου καληνύχτα σας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Tα 25 ευρω που παιρνει η κοπελα στο στουντιο δεν μου φαινονται πολλα. Τα 25 που παιρνει το στουντιο μου φαινονται πολλα...
Και στο φουλ προγραμμα παιρνουν 50 ευρω η κοπελα και 50 το στουντιο! Γιατι? Επρεπε να ειναι στανταρ ποσο ανα πελατη τα χρηματα που παιρνει το στουντιο. Δεν βλεπω γιατι μια κοπελα μου κανει πιο πολλα στο δωματιο πρεπει να δινει και περισσοτερα στο στουντιο.

Εσυ μπορει να εισαι και ιδιοκτητης στουντιο ή να παρασιτεις με αλλο τροπο στις sex workers. Ισως για αυτο εχεις τετοιες αποψεις.
Εγω σιχαινομαι καθε ειδους εκμεταλλευση.
αν συχαινεσαι ρε τυπε την εκμεταλευση,τοτε γιατι πας στα μπουρδελα?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λοιπον για να τελειωνω με τους καραγκιοζακια...προσωπικα εγω δεν κλαφτηκα ποτε μου για τιμες κ.λ.π....ειπα να συμμετεχω στην ομαδικη και δικαιη κινηση που πηραν πρωτοβουλια αλλοι συναγωνιστες μου...το βρηκα απολυτα σωστο...συμφωνησα πηρα την σκυταλη και το υποστηριζω.....δεν με ενοχλει καθολου ομως που με χτυπατε εδω μεσα ηλεκτρονικα γιατι μου δινετε αξια παραπανω.... σκουλικια...να εισαστε σιγουροι οτι εξω, αν σας ηξερα θα σας ειχα σβησει απο τον γεωγραφικο χαρτη της κοινωνιας...ανοιξαμε ενα θρεντ για τιμολογιακη πολιτικη και μου κανετε επιθεσεις προσωπικες...διχως να αντιλαμβανεστε οτι  γινοσαστε αντιληπτοι και στοχος προς αναγνωριση απο ατομα που δεν γραφουν και παρακολουθουν τις γραφες μας, για διαφορους λογους...συνεχισετε και βοηθηστε...να σας καταλαβουμε καλυτερα ποιοι ακριβως εισαστε(ανεξαρτητου φυλλου)....το μηνυμα αυτο δεν εχει αποδεκτη ουτε τα περισσοτερα μελη...αλλα ουτε φυσικα τους υπευθυνους αυτου του Πολιτισμενου και σωστου διαδικτυακου χωρου που φιλοξενουμαι!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Για οσους δεν το διαβασαν!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.533
Πόντοι
12.056
Λοιπον για να τελειωνω με τους καραγκιοζακια...προσωπικα εγω δεν κλαφτηκα ποτε μου για τιμες κ.λ.π....ειπα να συμμετεχω στην ομαδικη και δικαιη κινηση που πηραν πρωτοβουλια αλλοι συναγωνιστες μου...το βρηκα απολυτα σωστο...συμφωνησα πηρα την σκυταλη και το υποστηριζω.....δεν με ενοχλει καθολου ομως που με χτυπατε εδω μεσα ηλεκτρονικα γιατι μου δινετε αξια παραπανω.... σκουλικια...να εισαστε σιγουροι οτι εξω, αν σας ηξερα θα σας ειχα σβησει απο τον γεωγραφικο χαρτη της κοινωνιας...ανοιξαμε ενα θρεντ για τιμολογιακη πολιτικη και μου κανετε επιθεσεις προσωπικες...διχως να αντιλαμβανεστε οτι  γινοσαστε αντιληπτοι και στοχος προς αναγνωριση απο ατομα που δεν γραφουν και παρακολουθουν τις γραφες μας, για διαφορους λογους...συνεχισετε και βοηθηστε...να σας καταλαβουμε καλυτερα ποιοι ακριβως εισαστε(ανεξαρτητου φυλλου)....το μηνυμα αυτο δεν εχει αποδεκτη ουτε τα περισσοτερα μελη...αλλα ουτε φυσικα τους υπευθυνους αυτου του Πολιτισμενου και σωστου διαδικτυακου χωρου που φιλοξενουμαι!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.



http://[URL unfurl="true"]www.greektenies.com/images/popolaros1971_400.jpg[/img[/URL]]
[img]http://1.bp.blogspot.com/_KCuHoU9QBUU/ScYQW8A1U_I/AAAAAAAAP4w/93fmMq8XA-E/s1600/prekasmq5.png
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Για οσους δεν το διαβασαν!

Και για όσους δεν κατάλαβαν να το κάνουμε και πιο λιανά.
Οχι. Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται και τα δυσκόλως εννοούνται.

Για να τελειώνουμε δηλαδή με τους σκοπίμως εγκάθετους.
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Πιστεύετε ότι πρέπει να χαμηλοσουν λίγο τις τιμές των στούντιο;

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
κατα την γνωμη μου η θα πρεπει να πεσουν αρκετα οι τιμες η να γινουν πολυ καλλητερες οι υπηρεσιες (πχ χρονος, καθαριοτητα εχτρα κλπ)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ενα δεκαρικο κατω το απλο.....
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Θα πρεπε ινα μειωθουν ...τεραστια .
Και βεβαια θα μπω στην λογικη να συγκρινω στουντιο και μπουρδελο .
Ποια ειναι η διαφορα ?
Ποια ειναι η πραγματικη διαφορα ?
Τι σου προσφερουν ποιο πολυ ?
Τι ...πραγματικα ομως ?
Το ντους ? ( Οσα εχουν ) ...
Τον χωρο ?
Τα προγραμματα ( αυτο ειναι αλλη κατηγορια )
Στο απλο προγραμμα που στα στουντιο ειναι 50 η βαση .....ποια ειναι η διαφορα
απο το μπουρδελο που το εχει 20 πχ ?

Προσωπικα δεν βλεπω καμμια διαφορα ...μα καμμια .

Οχι μονο θα πρεπει να πεσουν....θα πρεπει να κατρακιλησουν .

Και βεβαια ολοι εχουμε συνατησει κοπελλες που δουλευα σε μπουρδελο με 15 ευρο ...και
ξαφνικα τις βλεπεις σε στουντιο με 50 την βαση .......

Και η διαφορα ....καμμια ...........

Αυτα ...........
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
για μενα τα στουντιο δε θα πρεπε να υπαρχουν...

το καλυτερο θα ηταν να ναι τα μπορδελα καθαρα και να μην επαιρναν οποιον βρωμιαρη να ναι...κι ας ειχαν 5 ευρω παραπανω...

και περισσοτερες βαρδιες ωστε η καθε κοπελα να δουλευει 3-4 ωρες...περισσοτερες κοπελες δηλαδη...

γνωμη μου...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom