Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ακριβως ετσι....απλα εδω στην Ελλαδα...ο καθενας φιλε μου, κανει οτι γουσταρει...συμφωνω οτι οι εργαζομενες δεν φταινε σε τιποτα..... και τα γραφομενα μου,αλλους εχουν σαν αποδεκτη!!! :rockon:..

Δυστυχως οτι μειωση τιμης γινει, θα γινει εις βαρος των εργαζομενων πιστευω...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ξερεις πολυ καλα πως αυτο δεν προκειται να γινει ποτε... αγνοεις την πραγματικοτητα μου φαινεται...
φανταζεσαι να παει ο προστατης και να παιρνει ποσοστο ναουμε 10 ευρω? ααααχαχαχαχαχχα γελια που θα πεσουνε!
ο φυλακας θα αμοιβεται με 3 ευρω ημερισιως και η κοπελα θα βγαζει ενα σεβαστο 50αρι την ημερα!

Καλυτερα να παει στον ΟΑΕΔ τυποι μου και να παιρνει επιδομα, σορρυ αλλα ετσι ειναι
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Εχουν μπερδεψει τα υλικα αγαθα με τους ανθρωπους. Νομιζουν πως θα αγορασουν την "παρεα" καποιας σαν να αγοραζουν πατατες στην λαικη....

Και συμφωνα με την αρχη ζητησης και προσφορας πιστευουν πως πρεπει μια κοπελα να γαμιεται μαζι τους για 1 ευρω...

Καλα δεν την παλευετε καθολου μερικοι. Ξεχνατε πως μιλατε για ανθρωπους, οχι πραγματα.

ρε συ φιλαράκο, είσαι σοβαρός? 1 ευρώ το λεπτό (για τη κοπέλα μόνο), είναι λίγο? και στο κάτω κάτω αυτή είναι η δουλειά τους.Ξέρεις εσύ κανά επάγγελμα να μη κουράζεσαι και να μη σε γαμάει ο ένας κι ο άλλος?Άλλοι με το επάγγελμά τους παίζουν τη ζωή τους κορώνα γράμματα και παίρνουν ψίχουλα. π.χ. αστυνομικοί στην ασφάλεια των 700 ευρώ, οικοδόμοι που δουλεύουν σε σκαλωσιές μεγάλου ύψους.Πυροσβέστες που έχουν χίλιους δύο κινδύνους.

Άλλοι δουλεύουν υπερωρίες και δε τους πληρώνουν και μετά απο μερικά χρόνια πεθαίνουν απο άγχη και εγκεφαλικά.

Εδώ σήμερα μορφωμένα άτομα δεν βρίσκουν δουλειά και τρώνε μακαρόνια με πουμαρό(όπως διάβαζα χθές σ'ένα άρθρο).Πλάκα κάνουμε τώρα?

παίρνει ένα ευρώ το λεπτό η Αλβανορουμάνα η αμόρφωτη (και μάυρα κιόλας), επειδή γαμιέται για 15 λεπτά και πρέπει να τη λυπηθούμε κιόλας ε?

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λοιπον μαγκες...καντε το εξης πειραμα...οποιος θελει ας μπει τωρα στο αυτοκινητο του και ας παει σε οποιο στουντιο γουσταρει....βαρανε μυγες....και φαινεται αυτο...μην σας γραψω απο που...γιατι με διαβαζουν....σε εικοσι μερες...οχι καλοκαιρι που γραφετε, θα δειτε...μεχρι και γευματα θα σερβιρουν τα στουντιο, με το προγραμμα των 50....ξυπνηστε κοροιδα......κωλοι υπαρχουν πολλοι.........λεφτα δεν υπαρχουν πλεον!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Λοιπον μαγκες...καντε το εξης πειραμα...οποιος θελει ας μπει τωρα στο αυτοκινητο του και ας παει σε οποιο στουντιο γουσταρει....βαρανε μυγες....και φαινεται αυτο...μην σας γραψω απο που...γιατι με διαβαζουν....σε εικοσι μερες...οχι καλοκαιρι που γραφετε, θα δειτε...μεχρι και γευματα θα σερβιρουν τα στουντιο, με το προγραμμα των 50....ξυπνηστε κοροιδα......κωλοι υπαρχουν πολλοι.........λεφτα δεν υπαρχουν πλεον!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

ε βέβαια και θα χτυπάνε μύγες, εδώ σε λίγο δε θα χουμε να φάμε πουτάνες θα γαμάμε;Καλύτερα να επιδωθούμε και στο φλέρτ με κανονικά κορίτσια... :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ε βέβαια και θα χτυπάνε μύγες, εδώ σε λίγο δε θα χουμε να φάμε πουτάνες θα γαμάμε;Καλύτερα να επιδωθούμε και στο φλέρτ με κανονικά κορίτσια... :rockon:
Παλι μαλακιες γραφεις...μεχρι ποτε θα σε διορθωνω....τα κοριτσια που λες και αυτα τωρα... θα χτυπανε την βιζιτουλα τους....εγω στην Πολυκατοικια μου, εχω μια μουναρα 25 χρονων και την απολυσαν...και προχτες που με ειδε στην εισοδο μου το ελεγε..αλλα βιαζομουνα να παω να παιξω στοιχημα και δεν τις εκανα.... την σωστη προσφορα να ανεβαινει δυο φορες την εβδομαδα σπιτι μου απο πενηντα την καθε φορα που θα ανεβαινει....το εχω στα υποψη...να της το πω στα ισα..οποτε την ξαναδω!!!! :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Παλι μαλακιες γραφεις...μεχρι ποτε θα σε διορθωνω....τα κοριτσια που λες και αυτα τωρα... θα χτυπανε την βιζιτουλα τους....εγω στην Πολυκατοικια μου, εχω μια μουναρα 25 χρονων και την απολυσαν...και προχτες που με ειδε στην εισοδο μου το ελεγε..αλλα βιαζομουνα να παω να παιξω στοιχημα και δεν τις εκανα.... την σωστη προσφορα να ανεβαινει δυο φορες την εβδομαδα σπιτι μου απο πενηντα την καθε φορα που θα ανεβαινει....το εχω στα υποψη...να της το πω στα ισα..οποτε την ξαναδω!!!! :rockon:

καλά ντάξει μέγα παίχτουρα κατούρα και λίγο.....δε θα γίνουν κι όλες πουτάνες επειδή (ίσως), σου τυχε εσένα όλος τυχαίως ένα τσουτσέκι στη πολυκατοικία σου.

αα άμα της πείς πρόσεξε να σε προετοιμασμένος μη φάς καμιά ξανάστροφη και δε ξέρεις απο που θα σου ρθει..αν πάλι σου κάτσει μη ξεχάσεις να γράψεις και κριτική στο σαϊτ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλά ντάξει μέγα παίχτουρα κατούρα και λίγο.....δε θα γίνουν κι όλες πουτάνες επειδή (ίσως), σου τυχε εσένα όλος τυχαίως ένα τσουτσέκι στη πολυκατοικία σου.

αα άμα της πείς πρόσεξε να σε προετοιμασμένος μη φάς καμιά ξανάστροφη και δε ξέρεις απο που θα σου ρθει..αν πάλι σου κάτσει μη ξεχάσεις να γράψεις και κριτική στο σαϊτ :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλε....σημειωσε αυτο που θα γραψω τωρα...σε περιοδο αυστηρης οικονομικης κρισης...η πουτανια αυξανεται δυστυχως!!!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Παλι μαλακιες γραφεις...μεχρι ποτε θα σε διορθωνω....τα κοριτσια που λες και αυτα τωρα... θα χτυπανε την βιζιτουλα τους....εγω στην Πολυκατοικια μου, εχω μια μουναρα 25 χρονων και την απολυσαν...και προχτες που με ειδε στην εισοδο μου το ελεγε..αλλα βιαζομουνα να παω να παιξω στοιχημα και δεν τις εκανα.... την σωστη προσφορα να ανεβαινει δυο φορες την εβδομαδα σπιτι μου απο πενηντα την καθε φορα που θα ανεβαινει....το εχω στα υποψη...να της το πω στα ισα..οποτε την ξαναδω!!!! :rockon:
ρε φιλε με το συμπαθιο κιολλας. αλλα καλα τα λεει ο φιλος.εκτος οτι μπορει να φας κανα χαστουκο δεν ειναι και κριτηριο της χωρας μας το τι γινετε στη πολυκατοικια σου.
και γω εγραψα παραπανω τη γνωμη μου οτι ολα πρεπει να εχουν τη τιμη τους σε σχεση με τη ποιοτητα.
εγω θα ειμαι υπερευχαιστημενος αν το μπουρδελο σε περιποιητε σαν μπουρδελο ,το στουντι σαν στουντιο και το σιτι σαν σιτι
δε βρισκω το λογο να παω στο στουντιο με 30 γιουρα και να βλεπω ενα τσουρμο μαντραχαλεους να περιμενουν να γαμησουν.
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
O Ανταγωνισμός είναι πλέον μεγάλος κ όποιος δεν επενδύει και μένει στάσιμος δεν πρέπει να έχει κ απαιτήσεις για 50 ευρα. Δεν νοείται οίκος ανοχής να ζητεί 50 ευρώ το λιγότερο κα να μην προσφέρει ντουζιέρα.
Δεν θέλετε να μειώσετε την τιμή κάνετε μια επένδυση (π.χ. ανακαίνιση ) κάτι που θα δώσει νέο ενδιαφέρον και θα τονώσει λίγο και την αγορά.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το thread συγχωνεύτηκε
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
30 ευρω ρε γιατι δε βγαινουμε αλλιως! 30 το απλο 50 το πρωκτικο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ τα έχεις μπρδεμένα μεγάλε... Έτσι λειτουργεί το σύστημα. Υλικό αγαθό με ακυρωμένη την έννοια της ιδιοκτησίας για τον πελάτη είναι η πουτάνα. Γιατί αγοραστής είναι άλλος. Εσύ μπαίνεις στη λογική της χρονοχρέωσης. Τώρα αυτέςς οι τρομπιές που λες περί συναισθήματος, πήγαινε πορνομετανάστης να το βρεις αλλά και zero sum θα βγεις...
Εχουν μπερδεψει τα υλικα αγαθα με τους ανθρωπους. Νομιζουν πως θα αγορασουν την "παρεα" καποιας σαν να αγοραζουν πατατες στην λαικη....

Και συμφωνα με την αρχη ζητησης και προσφορας πιστευουν πως πρεπει μια κοπελα να γαμιεται μαζι τους για 1 ευρω...

Καλα δεν την παλευετε καθολου μερικοι. Ξεχνατε πως μιλατε για ανθρωπους, οχι πραγματα.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
.....αν  πεσουν  οι  τιμες  , τον  κινδυνο  να  φυγουν  , μεταναστευσουν  οι  μουναρες  Βουλγαρες , Ρουμανες    προς  αλλα  κρατη  πιο    ευπορα  απο  εμας  τους  χρεωκοπημενους  και  να  μεινουμε    με  τις    αρρωστιαρες  Αφρικανες.....αυτο  το  ενδεχομενο  το  εχετε  σκεφτει  ?
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
μπα που θα βρουν άλλα ζώα σαν έμας???
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
dδεν παιζει γιατι το παρασύστημα θα πρέπει να πληρωνει απο την αρχή. Ρε ντου είπαμε ΕΜΠΑΡΓΚΟ μεχρι να πουλησουν τις τζιπαρες και τα σκαφη οι νταβαδες. ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
.....αν  πεσουν  οι  τιμες  , τον  κινδυνο  να   φυγουν   , μεταναστευσουν   οι   μουναρες  Βουλγαρες , Ρουμανες    προς   αλλα  κρατη   πιο    ευπορα   απο   εμας  τους   χρεωκοπημενους   και  να  μεινουμε    με   τις    αρρωστιαρες   Αφρικανες.....αυτο   το  ενδεχομενο  το  εχετε   σκεφτει  ?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ΓΑΜΩ τον κερατο μου...τα πηρα στο κεφαλι...πιο καλα να δινω 100 ευρω σε ανεξαρτητες εργαζομενες....παρα στα στουντιο 50 ευρω........ρε ουστ...ρε ουστ!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ΓΑΜΩ τον κερατο μου...τα πηρα στο κεφαλι...πιο καλα να δινω 100 ευρω σε ανεξαρτητες εργαζομενες....παρα στα στουντιο 50 ευρω........ρε ουστ...ρε ουστ!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Στό κύκλωμα τής πορνείας όλο τό χρήμα είναι μαύρο.
Αν εξαιρέσουμε τό 20% πού πηγαίνει γιά μίζες, μένει ένα 80% πού επενδύεται σε Αλβανοσκοπιαμολδαβίες.Πρόκειται γιά καθαρή οικονομική αιμορραγία.
Αποχή τώρα.Βοηθήστε την εθνική οικονομία έστω καί λίγο.
Δείξε στον εαυτό σου ότι έστω γιά μία φορά δεν είσαι μουνόδαλος στις ρουμανογύφτισες.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Στό κύκλωμα τής πορνείας όλο τό χρήμα είναι μαύρο.
Αν εξαιρέσουμε τό 20% πού πηγαίνει γιά μίζες, μένει ένα 80% πού επενδύεται σε Αλβανοσκοπιαμολδαβίες.Πρόκειται γιά καθαρή οικονομική αιμορραγία.
Αποχή τώρα.Βοηθήστε την εθνική οικονομία έστω καί λίγο.
Δείξε στον εαυτό σου ότι έστω γιά μία φορά δεν είσαι μουνόδαλος στις ρουμανογύφτισες.
Εχεις δικιο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
O Ανταγωνισμός είναι πλέον μεγάλος κ όποιος δεν επενδύει και μένει στάσιμος δεν πρέπει να έχει κ απαιτήσεις για 50 ευρα. Δεν νοείται οίκος ανοχής να ζητεί 50 ευρώ το λιγότερο κα να μην προσφέρει ντουζιέρα.
Δεν θέλετε να μειώσετε την τιμή κάνετε μια επένδυση (π.χ. ανακαίνιση ) κάτι που θα δώσει νέο ενδιαφέρον και θα τονώσει λίγο και την αγορά.

σωστός. Τις τιμές τις καθορίζουν οι κοπέλες με βάση δικά τους κριτήρια. Εμείς επιλέγουμε αν θα μπούμε ή όχι. Οποιος νομίζει οτι βρίσκει καλύτερη προσφορά αλλού ας πάει αλλού.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom