Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
και για εξηγησε μου πως συμβαινει αυτό το μαγικό;; Οι μισες να είναι αδηλωτες αρα να μην ανηκουν συνδικαλιστικα σε κάποιο σωματειο αλλα οι τιμες να ειναι παντου οι ίδιες;; Εκτος αν υπαρχει σωματειο εκδιδομενων μεσω τραφικιν... Ακου τις τιμες τις καθοριζουν οι κοπελες...
σωστός. Τις τιμές τις καθορίζουν οι κοπέλες με βάση δικά τους κριτήρια. Εμείς επιλέγουμε αν θα μπούμε ή όχι. Οποιος νομίζει οτι βρίσκει καλύτερη προσφορά αλλού ας πάει αλλού.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Παλι μαλακιες γραφεις...μεχρι ποτε θα σε διορθωνω....τα κοριτσια που λες και αυτα τωρα... θα χτυπανε την βιζιτουλα τους....εγω στην Πολυκατοικια μου, εχω μια μουναρα 25 χρονων και την απολυσαν...και προχτες που με ειδε στην εισοδο μου το ελεγε..αλλα βιαζομουνα να παω να παιξω στοιχημα και δεν τις εκανα.... την σωστη προσφορα να ανεβαινει δυο φορες την εβδομαδα σπιτι μου απο πενηντα την καθε φορα που θα ανεβαινει....το εχω στα υποψη...να της το πω στα ισα..οποτε την ξαναδω!!!! :rockon:
μπορω να την βοηθησω και εγω αν θελει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και για εξηγησε μου πως συμβαινει αυτό το μαγικό;; Οι μισες να είναι αδηλωτες αρα να μην ανηκουν συνδικαλιστικα σε κάποιο σωματειο αλλα οι τιμες να ειναι παντου οι ίδιες;; Εκτος αν υπαρχει σωματειο εκδιδομενων μεσω τραφικιν... Ακου τις τιμες τις καθοριζουν οι κοπελες...

και ποιός τις καθορίζει ρε εξυπνάκια; Η κάθε κοπέλα βάζει τιμή στο σώμα της με βάση διάφορες παραμέτρους όπως:

1. Τι άλλες τιμές παίζουν στην αγορά
2. Πόση πελατεία θέλει να έχει κ.α.
κ.α.

Το να παζαρευεις την τιμή είναι σαν να παζαρευεις την υπηρεσία. Εγώ δεν το κάνω αυτο. Οταν μου λεει κάποια κοπέλα πόσα θέλει, αξιολογώ και αν πιστευω οτι μπορώ να βρώ αλλού κάποια καλύτερη ευκαιρία πάω εκεί. Η αμα δεν εχω να πληρώσω τότε φευγω. Καλύτερο είναι αυτό παρά το παζάρι.
 

Επισκέπτης
.....αν  πεσουν  οι  τιμες  , τον  κινδυνο  να   φυγουν   , μεταναστευσουν   οι   μουναρες  Βουλγαρες , Ρουμανες    προς   αλλα  κρατη   πιο    ευπορα   απο   εμας  τους   χρεωκοπημενους   και  να  μεινουμε    με   τις    αρρωστιαρες   Αφρικανες.....αυτο   το  ενδεχομενο  το  εχετε   σκεφτει  ?
Δεν τολμάνε να φύγουν από την χώρα της ΑΝΑΡΧΗΣ "ΑΣΥΛΙΑΣ" και ΠΑΡΑΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ!.'Οπου δρουν λαθραία.Προηγμένα εύπορα κράτη με οργανωμένη σταθερή και αυστηρή μεταναστευτική πολιτική και πρακτική :police: :knuppel: είναι δώρο-άδωρο γι'αυτές.
Την στιγμή μάλιστα που τα σύννεφα πτώχευσης απειλούν και αυτά τα κράτη!
[size=10pt]Λοιπον μαγκες...καντε το εξης πειραμα...οποιος θελει ας μπει τωρα στο αυτοκινητο του και ας παει σε οποιο στουντιο γουσταρει....βαρανε μυγες....και φαινεται αυτο...μην σας γραψω απο που...γιατι με διαβαζουν....σε εικοσι μερες...οχι καλοκαιρι που γραφετε, θα δειτε...μεχρι και γευματα θα σερβιρουν τα στουντιο, με το προγραμμα των 50....ξυπνηστε κοροιδα......κωλοι υπαρχουν πολλοι.........λεφτα δεν υπαρχουν πλεον!!!! :rockon: :rockon: :rockon:[/size]
Ρε θα γινετε ανθρωποι....και λεφτα να εχουμε...καλυτερα να τα τρωμε στην ταβερνα και στο στοιχημα...απο το να υποτιμουν την νοημοσυνη μας....το ξαναγραφω...σε πρωτη φαση ολοι μας οποτε πηγαινουμε θα δινουμε 40 ευρω και οχι 50, που δινουν καποιοι μαλακες......καντε αυτο σε πρωτη φαση....και μετα θα σας παω στην δευτερη φαση....ρε τι εισαστε εσεις....μα τοσο μπουμπουνες μαζεμενους δεν εχω ξαναπετυχει.....ειπαμε....θα το πανε μονοι τους 30..... και θα πουνε και ενα τραγουδακι!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
[size=10pt]φιλαράκι, εγώ με 50 ευρώ χθες πήγα για φαγητό με φιλαράκια, μετά για ποτάκι και κέρασα και γκομενάκι σφηνάκι και γινε και κονε...
50 ευρώ πια έχουν αξία..δε τα ξαναδίνω εγώ τζάμπα σε Αλβανορουμάνες να πλουτίζω αλλοδαπές, με τον ιδρώτα μου.Προτιμώ να τα τρώω για τη πάρτυ μου και να ξεμουνιάζω πουτάνες του έξω κόσμου.Βγείτε λίγο έξω..γεμάτος είναι ο κόσμος πουτανάκια και γκόμενες που ψάχνουν πούτσο.Τόσο απελπισία πια να δώσεις το 50άρικο για 15 λεπτά?Έλεος δηλαδή..
[/size]
:thumbsup:
[size=10pt]Ο Καιρός Γαρ Εγγύς....[/size]
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
τωρα μειωση τιμων , αλλιως δεν ξαναπαταμε  , τελειωσε  τι ειναι τα 50 αρικα κια τα 80 αρικα ? και τα 100 ; για δεκα λεπτα      , ουστ  εγω δεν ξαναπαταω , μακρυα μαγκες
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Δε νομίζω να παίξει καθολική και δραστική πτώση τιμών (στα καλά studios τουλάχιστον) στη διάρκεια της κρίσης για πολλούς και διάφορους λόγους. Αυτό που θα υπάρξει είναι bargains εδώ και εκεί και περιθώρια παζαρέματος.
 

Επισκέπτης
Δε νομίζω να παίξει καθολική και δραστική πτώση τιμών (στα καλά studios τουλάχιστον) στη διάρκεια της κρίσης για πολλούς και διάφορους λόγους. Αυτό που θα υπάρξει είναι bargains εδώ και εκεί και περιθώρια παζαρέματος.
Με τους μισθούς στην Δημόσιο τομέα να έχουν ήδη περικοπεί κατά 20% περίπου (μέσος όρος), τους μισθούς στη μαύρη και ημιπαράνομη εργασία αυτόματα να ακολουθούν την μείωση, την βέβαιη επίσημη μείωση στον ιδιωτικό τομέα και την τετελεσμένη καθήλωση των συντάξεων, να λείπουν τα πολλά νομίσματα!!!
Γιατί πολύ απλά:Λείπουν τα πολλά νομίσματα...
Και όσοι δεν επηρεάζονται από την κρίση επειδή έχουν πολλά, ξοδεύουν σε άλλο επίπεδο για σεξ:City Tour κ.τ.λ..
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μόνο αν καταργηθεί ο νόμος περί συστέγασης ιερόδουλων θα πέσουν οι τιμές. Αυτό όμως δεν το θέλουν τα κυκλώματα της πορνείας και η επιρροή τους στους πολιτικούς είναι μεγαλύτερη από τη δική σας.
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εκτος απο την αρφραγκιά που υπήρχε και θα υπάρχει πάντα, τώρα υπάρχει και πτώση ηθικού! Η κίνηση πιστεύω θα περιοριστεί πολύ στα μαγαζιά.
 

Επισκέπτης
Μόνο αν καταργηθεί ο νόμος περί συστέγασης ιερόδουλων θα πέσουν οι τιμές. Αυτό όμως δεν το θέλουν τα κυκλώματα της πορνείας και η επιρροή τους στους πολιτικούς είναι μεγαλύτερη από τη δική σας.
Από τη "δική σας"; ή από τη "δική μας";
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εσύ τα έχεις μπρδεμένα μεγάλε... Έτσι λειτουργεί το σύστημα. Υλικό αγαθό με ακυρωμένη την έννοια της ιδιοκτησίας για τον πελάτη είναι η πουτάνα. Γιατί αγοραστής είναι άλλος. Εσύ μπαίνεις στη λογική της χρονοχρέωσης. Τώρα αυτέςς οι τρομπιές που λες περί συναισθήματος, πήγαινε πορνομετανάστης να το βρεις αλλά και zero sum θα βγεις...

Tα 25 ευρω που παιρνει η κοπελα στο στουντιο δεν μου φαινονται πολλα. Τα 25 που παιρνει το στουντιο μου φαινονται πολλα...
Και στο φουλ προγραμμα παιρνουν 50 ευρω η κοπελα και 50 το στουντιο! Γιατι? Επρεπε να ειναι στανταρ ποσο ανα πελατη τα χρηματα που παιρνει το στουντιο. Δεν βλεπω γιατι μια κοπελα μου κανει πιο πολλα στο δωματιο πρεπει να δινει και περισσοτερα στο στουντιο.

Εσυ μπορει να εισαι και ιδιοκτητης στουντιο ή να παρασιτεις με αλλο τροπο στις sex workers. Ισως για αυτο εχεις τετοιες αποψεις.
Εγω σιχαινομαι καθε ειδους εκμεταλλευση.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Μόνο αν καταργηθεί ο νόμος περί συστέγασης ιερόδουλων θα πέσουν οι τιμές. Αυτό όμως δεν το θέλουν τα κυκλώματα της πορνείας και η επιρροή τους στους πολιτικούς είναι μεγαλύτερη από τη δική σας.

Η νομοθεσια σε αυτην την χωρα παντα εξυπηρετει συμφεροντα...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Με τους μισθούς στην Δημόσιο τομέα να έχουν ήδη περικοπεί κατά 20% περίπου (μέσος όρος), τους μισθούς στη μαύρη και ημιπαράνομη εργασία αυτόματα να ακολουθούν την μείωση, την βέβαιη επίσημη μείωση στον ιδιωτικό τομέα και την τετελεσμένη καθήλωση των συντάξεων, να λείπουν τα πολλά νομίσματα!!!
Γιατί πολύ απλά:Λείπουν τα πολλά νομίσματα...
Και όσοι δεν επηρεάζονται από την κρίση επειδή έχουν πολλά, ξοδεύουν σε άλλο επίπεδο για σεξ:City Tour κ.τ.λ..

Και να λείπουν τα φράγκα, εδώ στην Ελλάδα ο κόσμος δεν προσαρμόζεται εύκολα λόγω καφρίλας και πείσματος, και οι επιχειρηματίες και οι καταναλωτές. Η κοπέλα που είναι καλή και πουλάει θα συνεχίσει να δουλεύει καλά και μες την κρίση, μπορεί να δει την πελατεία της να πέφτει κάπως αλλά δε θα κατεβάσει τις τιμές πολύ, ίσως ένα δεκαράκι εδώ και εκεί. Το πρόβλημα θα έχουν οι δευτεροτριτοκλασσάτες από άποψης εμφάνισης και υπηρεσιών, αυτές είναι που πρέπει να κόψουν πολύ τις τιμές τους, η πλάκα είναι ότι θα δείτε ότι αυτό δεν πρόκειται να συμβεί εκτός λίγων εξαιρέσεων.

Επαναλαμβάνω, Ελλάδα είμαστε, ο μαγαζάτορας προτιμά να δει τα κέρδη του να μειώνονται, παρά να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα.
 

starlover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες............μήπως ήρθε η ώρα για μύωση τιμών στα Studio?? Πλέον ποίος  θα δίνει 80 και 100 ευρώ?? Προσωπικά έχω να πάω σε studio πάνω από 1 χρόνο. Θεωρώ ότι είναι Έγκλημα, κοροϊδία να δίνεις τόσα λεφτά για ένα πήδημα στις δύσκολες μέρες που ζούμε. Ρίξτε εδώ και τώρα τις τιμές....άσε το άλλο κόλπο....άλλες τιμές αναφέρουν εδώ και άλλες ζητάνε από κοντά....
Αλώστε πολύ σύντομα θα γίνουμε Ρωσία, θα πέσει τέτοια πείνα που θα πηδάμε για ένα ζευγάρι κάλτσες....ευτυχώς που υπάρχει και το FC και μπορείς να πηδάς Free.....αυτά τα λίγα....
ευχαριστώ.  :jerking:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
πριν μια εβδομαδα ακριβως το ιδιο θρεντ με τον ιδιο τιτλο.search τυπε
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το thread συγχωνεύτηκε
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπέρα παίδες............μήπως ήρθε η ώρα για μύωση τιμών στα Studio?? Πλέον ποίος  θα δίνει 80 και 100 ευρώ?? Προσωπικά έχω να πάω σε studio πάνω από 1 χρόνο. Θεωρώ ότι είναι Έγκλημα, κοροϊδία να δίνεις τόσα λεφτά για ένα πήδημα στις δύσκολες μέρες που ζούμε. Ρίξτε εδώ και τώρα τις τιμές....άσε το άλλο κόλπο....άλλες τιμές αναφέρουν εδώ και άλλες ζητάνε από κοντά....
Αλώστε πολύ σύντομα θα γίνουμε Ρωσία, θα πέσει τέτοια πείνα που θα πηδάμε για ένα ζευγάρι κάλτσες....ευτυχώς που υπάρχει και το FC και μπορείς να πηδάς Free.....αυτά τα λίγα....
ευχαριστώ.  :jerking:

Βρες γκομενα. Δεν σε αναγκαζει κανενας να πληρωνεις για να γαμησεις.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Για παρτη σου παιχτουρα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom