Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Καλη μου και αγαπητη φιλη...μπορεις εσυ σαν ιδιοκτητρια να δωσεις το παραδειγμα...στις δικες σου βαρδιες...και πιστευω οτι θα σε ακολουθησουν οι περισσοτερες....ετσι θα αυξησεις σιγουρα ...τους σταθερους πελατες και την συχνοτητα τους.....Τελος συγνωμη για την παρεμβαση μου....απλα την αποψη μου καταθετω!
δεν μπορω να το κανω και θα σου εξιγησω το γιατι απο κοντα :)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν μπορω να το κανω και θα σου εξιγησω το γιατι απο κοντα :)
Ο.Κ....σε καθε περιπτωση το Στουντιο σου, μου ειναι απολυτα συμπαθητικο και λειτουργικο....σε τελικη αναλυση εισαι η μοναδικη που εχεις και δυο καλες κοπελλες με 30...αυτο μας φτανει και μας περισευει....ας ακολουθησουν και τα υπολοιπα στουντιο...οπως το δικο σου! :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Θα σου κάνω απλά μαθηματικά για να δείς ότι σε συμφέρει.

Με τη παρούσα τιμολογιακή πολιτική που ακολουθείτε σε μια μέτρια βάρδια έχετε:

π.χ. 6 πελάτες με απλά προγρ. ....δηλαδή 6*50=300 ευρώ  ωραία???

άν κάνεις αυτό που σου πρότεινα...σίγουρα θα σου ρθουν περισσότεροι πελάτες

έστω εγώ σου βάζω 10 οπότε.... 10*30= 300

ΟΜΩΣ.....(εδώ έρχεται η επιστήμη του Μάρκετινγκ....)

το πελάτη δε πρέπει να τον κοιτάμε μόνο ως βραχυπρόθεσμο κέρδος...αλλά και μακροπρόθεσμο.

ΔΗΛΑΔΗ...αν γίνει 30 ευρώ το πρόγραμμα...και αν του προσφέρεις και καλές υπηρεσίες είναι στάνταρ ότι τουλάχιστον οι 5 απο τους προηγούμενους 10 θα σε επισκεφθουν τις επόμενες 3 μέρες (που πριν με το 50 ευρω θα χαν λιγότερες πιθανότητες γιατί θα ταν πιο ακριβό.)

οπότε...300 απο τη πρώτη μέρα και άλλα 5*30(απο τη δεύτερη φορά των 5 ικανοποιημένων πελατών)...ΣΥΝΟΛΟ 450.

Αν επιπλεόν ακολουθήσεις και αυτό που σου είπα εγώ με τα μπουρμπουάρ η κοπέλα μακροπρόθεσμα θα κονομήσει (μαθηματικά αποδεδειγμένα) περισσότερα.

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ο.Κ....σε καθε περιπτωση το Στουντιο σου, μου ειναι απολυτα συμπαθητικο και λειτουργικο....σε τελικη αναλυση εισαι η μοναδικη που εχεις και δυο καλες κοπελλες με 30...αυτο μας φτανει και μας περισευει....ας ακολουθησουν και τα υπολοιπα στουντιο...οπως το δικο σου! :rockon:
θα ακολουθησουν...θεμα χρονου ειναι
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θα σου κάνω απλά μαθηματικά για να δείς ότι σε συμφέρει.

Με τη παρούσα τιμολογιακή πολιτική που ακολουθείτε σε μια μέτρια βάρδια έχετε:

π.χ. 6 πελάτες με απλά προγρ. ....δηλαδή 6*50=300 ευρώ  ωραία???

άν κάνεις αυτό που σου πρότεινα...σίγουρα θα σου ρθουν περισσότεροι πελάτες

έστω εγώ σου βάζω 10 οπότε.... 10*30= 300

ΟΜΩΣ.....(εδώ έρχεται η επιστήμη του Μάρκετινγκ....)

το πελάτη δε πρέπει να τον κοιτάμε μόνο ως βραχυπρόθεσμο κέρδος...αλλά και μακροπρόθεσμο.

ΔΗΛΑΔΗ...αν γίνει 30 ευρώ το πρόγραμμα...και αν του προσφέρεις και καλές υπηρεσίες είναι στάνταρ ότι τουλάχιστον οι 5 απο τους προηγούμενους 10 θα σε επισκεφθουν τις επόμενες 3 μέρες (που πριν με το 50 ευρω θα χαν λιγότερες πιθανότητες γιατί θα ταν πιο ακριβό.)

οπότε...300 απο τη πρώτη μέρα και άλλα 5*30(απο τη δεύτερη φορά των 5 ικανοποιημένων πελατών)...ΣΥΝΟΛΟ 450.

Αν επιπλεόν ακολουθήσεις και αυτό που σου είπα εγώ με τα μπουρμπουάρ η κοπέλα μακροπρόθεσμα θα κονομήσει (μαθηματικά αποδεδειγμένα) περισσότερα.
Ακριβως ετσι ειναι :rockon: :rockon: :rockon:...μην κοιτας που την χαιδεψα, με τον γραπτο μου κειμενο..το εκανα γιατι ειναι η μοναδικη, που εχει σημερα δυο κοπελλες με 30 ευρω...οταν τα αλλα δεν εχουν καμμια!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ακριβως ετσι ειναι :rockon: :rockon: :rockon:...μην κοιτας που την χαιδεψα, με τον γραπτο μου κειμενο..το εκανα γιατι ειναι η μοναδικη, που εχει σημερα δυο κοπελλες με 30 ευρω...οταν τα αλλα δεν εχουν καμμια!!!
μετα το καλοκαιρι να δεις που θα ειναι οι τιμες
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μετα το καλοκαιρι να δεις που θα ειναι οι τιμες
Αντε, να σας το γραψω και αυτο,πως το εκτιμω........μετα το καλοκαιρι θα ειναι παντου 30....και με 70 ευρω...καποια στουντιοκοριτσα...αν μας εμπιστευονται θα ερχονται σπιτια μας! :rockon: :rockon: :rockon:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
να κανω μια αφελη ερωτηση?

αμα τα στουντιο πανε 30 ναουμε, ποσα θετε να σας πλερωνουνε οι κοπελες της φυλης και του μεταξιου για ναστε ικανοποιημενοι ναουμε?

αυτα...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Αντε, να σας το γραψω και αυτο,πως το εκτιμω........μετα το καλοκαιρι θα ειναι παντου 30....και με 70 ευρω...καποια στουντιοκοριτσα...αν μας εμπιστευονται θα ερχονται σπιτια μας! :rockon: :rockon: :rockon:
ετσι ειναι αγαπητε μου
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
να κανω μια αφελη ερωτηση?

αμα τα στουντιο πανε 30 ναουμε, ποσα θετε να σας πλερωνουνε οι κοπελες της φυλης και του μεταξιου γιααστε ικανοποιημενοι ναουμε?

αυτα...

15 φιλαράκι..γιατί λίγα είναι; που μπαίνεις μέσα υγιείς και δε ξέρεις με τι θα βγείς απο κει μέσα;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
να κανω μια αφελη ερωτηση?

αμα τα στουντιο πανε 30 ναουμε, ποσα θετε να σας πλερωνουνε οι κοπελες της φυλης και του μεταξιου γιααστε ικανοποιημενοι ναουμε?

αυτα...
ΜΕΜΟ...τα μπουρδελα...θα το ριξουν το παραβολο.. στα 15 ευρω....εδω με 10 ευρω στην Πατησιων..αν ψαχτεις λιγο...γαμας κατι καλα κομματια στις μαυρες....μην την ψαχνεις φιλε...η οικονομικη κριση εχει και τα καλα της!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
15 φιλαράκι..γιατί λίγα είναι; που μπαίνεις μέσα υγιείς και δε ξέρεις με τι θα βγείς απο κει μέσα;
καλα βασικα απο πουθενα δεν ξερεις τι παρασημα θα σου κατσουν.15 μια χαρα στις τρωγλες για 5 λεπτα
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
15 φιλαράκι..γιατί λίγα είναι; που μπαίνεις μέσα υγιείς και δε ξέρεις με τι θα βγείς απο κει μέσα;
βρε μαζι σου, αλλα με 7,5 ευρω ουτε στα goody's δεν τρως, ποσο μαλον να κατσεις να σε γαμησει καποιος για τοσα...

λεμε τωρα...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Θα σου κάνω απλά μαθηματικά για να δείς ότι σε συμφέρει.

Με τη παρούσα τιμολογιακή πολιτική που ακολουθείτε σε μια μέτρια βάρδια έχετε:

π.χ. 6 πελάτες με απλά προγρ. ....δηλαδή 6*50=300 ευρώ  ωραία???

άν κάνεις αυτό που σου πρότεινα...σίγουρα θα σου ρθουν περισσότεροι πελάτες

έστω εγώ σου βάζω 10 οπότε.... 10*30= 300

ΟΜΩΣ.....(εδώ έρχεται η επιστήμη του Μάρκετινγκ....)

το πελάτη δε πρέπει να τον κοιτάμε μόνο ως βραχυπρόθεσμο κέρδος...αλλά και μακροπρόθεσμο.

ΔΗΛΑΔΗ...αν γίνει 30 ευρώ το πρόγραμμα...και αν του προσφέρεις και καλές υπηρεσίες είναι στάνταρ ότι τουλάχιστον οι 5 απο τους προηγούμενους 10 θα σε επισκεφθουν τις επόμενες 3 μέρες (που πριν με το 50 ευρω θα χαν λιγότερες πιθανότητες γιατί θα ταν πιο ακριβό.)

οπότε...300 απο τη πρώτη μέρα και άλλα 5*30(απο τη δεύτερη φορά των 5 ικανοποιημένων πελατών)...ΣΥΝΟΛΟ 450.

Αν επιπλεόν ακολουθήσεις και αυτό που σου είπα εγώ με τα μπουρμπουάρ η κοπέλα μακροπρόθεσμα θα κονομήσει (μαθηματικά αποδεδειγμένα) περισσότερα.

Αυτο που προτεινεις ειναι περισσοτερο γαμησι, για τα ιδια χρηματα. Μην μπερδευεις το γαμησι με τα υλικα αγαθα.
Αγοραζεις "παρεα" οχι πατατες, για να σου κανουν στα 4 κιλα το ενα δωρο. Ειναι πολυ ιδιαιτερη περιπτωση η "συναλλαγη" στον αγοραιο ερωτα, μην εχετε απαιτηση να εχετε εναν ανθρωπο να σας ανεχεται για 5-10 ευρω και να συμμετεχει κιολας....

Οι τιμες πρεπει να πεσουν απο τα μαγαζια, οχι τις κοπελες. Να μειωσουν το ποσοστο κερδους τα μαγαζια. Αλλα μετα πως θα βγαινουν οι μιζες στα παρασιτα.....?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ΜΕΜΟ...τα μπουρδελα...θα το ριξουν το παραβολο.. στα 15 ευρω....εδω με 10 ευρω στην Πατησιων..αν ψαχτεις λιγο...γαμας κατι καλα κομματια στις μαυρες....μην την ψαχνεις φιλε...η οικονομικη κριση εχει και τα καλα της!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
και δωρο το τελευταιο του πλουταρχου
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
βρε μαζι σου, αλλα με 7,5 ευρω ουτε στα goody's δεν τρως, ποσο μαλον να κατσεις να σε γαμησει καποιος για τοσα...

λεμε τωρα...

Εχουν μπερδεψει τα υλικα αγαθα με τους ανθρωπους. Νομιζουν πως θα αγορασουν την "παρεα" καποιας σαν να αγοραζουν πατατες στην λαικη....

Και συμφωνα με την αρχη ζητησης και προσφορας πιστευουν πως πρεπει μια κοπελα να γαμιεται μαζι τους για 1 ευρω...

Καλα δεν την παλευετε καθολου μερικοι. Ξεχνατε πως μιλατε για ανθρωπους, οχι πραγματα.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Αυτο που προτεινεις ειναι περισσοτερο γαμησι, για τα ιδια χρηματα. Μην μπερδευεις το γαμησι με τα υλικα αγαθα.
Αγοραζεις "παρεα" οχι πατατες, για να σου κανουν στα 4 κιλα το ενα δωρο. Ειναι πολυ ιδιαιτερη περιπτωση η "συναλλαγη" στον αγοραιο ερωτα, μην εχετε απαιτηση να εχετε εναν ανθρωπο να σας ανεχεται για 5-10 ευρω και να συμμετεχει κιολας....

Οι τιμες πρεπει να πεσουν απο τα μαγαζια, οχι τις κοπελες. Να μειωσουν το ποσοστο κερδους τα μαγαζια. Αλλα μετα πως θα βγαινουν οι μιζες στα παρασιτα.....?

ρε φιλαράκο στο πε κι ο Παίχτουρα πιο πάνω :uglystupid:, η αναπροσαρμογή των τιμών δε θα γίνει εις βάρος των κοριτσιών αλλά εις βάρος των ιδιοκτητών, που και πάλι μακροπρόθεσμα θα βγούν κερδισμένοι.πωω ρε πούστη τι μ πουμπουναριό έχει μαζευτεί... :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ρε φιλαράκο στο πε κι ο Παίχτουρα πιο πάνω :uglystupid:, οι αναπροσαρμογή των τιμών δε θα γίνει εις βάρος των κοριτσιών αλλά εις βάρος των ιδιοκτητών, που και πάλι μακροπρόθεσμα θα βγούν κερδισμένοι.πωω ρε πούστη τι μ πουμπουναριό έχει μαζευτεί... :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:

Ξερεις πολυ καλα πως αυτο δεν προκειται να γινει ποτε... αγνοεις την πραγματικοτητα μου φαινεται...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom