Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
πρωτα θα τσουξει ο κωλος του νταβα και μετα ο δικος μας. ΑΕΡΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ. Βλεπω οτι τσουζει πολλους το θέμα. Εγω ηδη σήμερα το πηρα αποφαση και το 50ρι το εβαλα στον κουμπαρα. μπουαααχχχ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
πρωτα θα τσουξει ο κωλος του νταβα και μετα ο δικος μας. ΑΕΡΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ. Βλεπω οτι τσουζει πολλους το θέμα. Εγω ηδη σήμερα το πηρα αποφαση και το 50ρι το εβαλα στον κουμπαρα. μπουαααχχχ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:....ετσι δεν ειναι θεμα οικονομικης κρισης...αλλα οτι υποτιμουν την νοημοσυνη μας και ζητανε παλαβα χρηματα..πιο καλα citytoyrs....διαβασε τελευταια κριτικη μου...παρα σε στουντιο....στουντιο θα πηγαινω πλεον με 30 και με 40...αντε γεια τωρα..... :rockon: :rockon: :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
πρωτα θα τσουξει ο κωλος του νταβα και μετα ο δικος μας. ΑΕΡΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ. Βλεπω οτι τσουζει πολλους το θέμα. Εγω ηδη σήμερα το πηρα αποφαση και το 50ρι το εβαλα στον κουμπαρα. μπουαααχχχ

φιλαράκι, εγώ με 50 ευρώ χθες πήγα για φαγητό με φιλαράκια, μετά για ποτάκι και κέρασα και γκομενάκι σφηνάκι και γινε και κονε...

50 ευρώ πια έχουν αξία..δε τα ξαναδίνω εγώ τζάμπα σε Αλβανορουμάνες να πλουτίζω αλλοδαπές, με τον ιδρώτα μου.Προτιμώ να τα τρώω για τη πάρτυ μου και να ξεμουνιάζω πουτάνες του έξω κόσμου.Βγείτε λίγο έξω..γεμάτος είναι ο κόσμος πουτανάκια και γκόμενες που ψάχνουν πούτσο.Τόσο απελπισία πια να δώσεις το 50άρικο για 15 λεπτά?Έλεος δηλαδή..
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
φιλαράκι, εγώ με 50 ευρώ χθες πήγα για φαγητό με φιλαράκια, μετά για ποτάκι και κέρασα και γκομενάκι σφηνάκι και γινε και κονε...

50 ευρώ πια έχουν αξία..δε τα ξαναδίνω εγώ τζάμπα σε Αλβανορουμάνες να πλουτίζω αλλοδαπές, με τον ιδρώτα μου.Προτιμώ να τα τρώω για τη πάρτυ μου και να ξεμουνιάζω πουτάνες του έξω κόσμου.Βγείτε λίγο έξω..γεμάτος είναι ο κόσμος πουτανάκια και γκόμενες που ψάχνουν πούτσο.Τόσο απελπισία πια να δώσεις το 50άρικο για 15 λεπτά?Έλεος δηλαδή..
Σε τελικη αναλυση...βγαινεις μια βολτα στην Πατησιων και απο δεκα ευρουλακια τσιμπας δυο μαυρες και τις πας σπιτι σου....και σου καθαριζουν το πουτσο με ωραιο διπλοτσιμπουκο....... Ισπανικη στα βυζια τους και χυσιμο στην μαπα...οχι να ζητανε 70 ευρω για Ισπανικη στα στουντιο...ρε ουστ!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλαράκι, εγώ με 50 ευρώ χθες πήγα για φαγητό με φιλαράκια, μετά για ποτάκι και κέρασα και γκομενάκι σφηνάκι και γινε και κονε...

50 ευρώ πια έχουν αξία..δε τα ξαναδίνω εγώ τζάμπα σε Αλβανορουμάνες να πλουτίζω αλλοδαπές, με τον ιδρώτα μου.Προτιμώ να τα τρώω για τη πάρτυ μου και να ξεμουνιάζω πουτάνες του έξω κόσμου.Βγείτε λίγο έξω..γεμάτος είναι ο κόσμος πουτανάκια και γκόμενες που ψάχνουν πούτσο.Τόσο απελπισία πια να δώσεις το 50άρικο για 15 λεπτά?Έλεος δηλαδή..
Καιρό έχω να διαβάσω κάτι καλό και σωστό εδώ μέσα.
Πραγματικά μπράβο δρε φιλαράκο , πάντα τετοια να είσαι καλά.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και για να πουμε και τα πραγματα σωστα και ομορφα....μονο δεκα με δεκαπεντε εργαζομενες ειναι για  επιπεδο στουντιο(για Αττικη αναφερομαι)....οι υπολοιπες ολες ειναι για τα μπουρδελα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Και για να πουμε και τα πραγματα σωστα και ομορφα....μονο δεκα με δεκαπεντε εργαζομενες ειναι για  επιπεδο στουντιο(για Αττικη αναφερομαι)....οι υπολοιπες ολες ειναι για τα μπουρδελα! :rockon: :rockon: :rockon:

μέγα Παίχτουρα, περιμένω τη δική σου απάντηση στο καινούριο θρέντ που άνοιξα "φιλοσοφικό ερώτημα". :rockon: :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
φιλαράκι, εγώ με 50 ευρώ χθες πήγα για φαγητό με φιλαράκια, μετά για ποτάκι και κέρασα και γκομενάκι σφηνάκι και γινε και κονε...

50 ευρώ πια έχουν αξία..δε τα ξαναδίνω εγώ τζάμπα σε Αλβανορουμάνες να πλουτίζω αλλοδαπές, με τον ιδρώτα μου.Προτιμώ να τα τρώω για τη πάρτυ μου και να ξεμουνιάζω πουτάνες του έξω κόσμου.Βγείτε λίγο έξω..γεμάτος είναι ο κόσμος πουτανάκια και γκόμενες που ψάχνουν πούτσο.Τόσο απελπισία πια να δώσεις το 50άρικο για 15 λεπτά?Έλεος δηλαδή..

μάλλον είναι καιρός να το γυρίσουμε και οι υπόλοιποι εκεί.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Μην δημιουργεις εντυπωσεις με τα γραφομενα σου..αγαπητε "madk4speed".......να μειωσουν οι ιδιοκτητες το ποσοστο τους...και να μην πειραξουν απο τις εργαζομενες, αν ειναι οπως τα γραφεις...εκτος αν εισαι του χωρου και ξερεις...σε καθε περιπτωση εμας τους πελατες, μας ενδιαφερει να ριξουν τις τιμες και ας τα βρουν μεταξυ τους, πως θα το κανουν..........κατι που δεν θα ζοριστουμε εμεις.........θα το κανουνε μονοι τους και συντομα! :rockon:

Οχι δεν ειμαι του χωρου....ναι δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα. Ηθελα μονο να τονισω την εκμεταλλευση που πεφτει. Νομιζω πως Αγγλια τα πραγματα ειναι καλυτερα για τις κοπελες, και δεν ειναι τυχαιο πως εχω περασει πολυ καλυτερα στα parlour της Αγγλιας απο οτι στα στουντιο της Ελλαδας. Προφανως οφειλετε αυτο στο οτι οι κοπελες πληρωνονται καλυτερα επειδη πεφτει λιγοτερη εκμεταλλευση...οχι γιατι ειναι πιο ακριβα απο Ελλαδα. 45 λιρες το μισαωρο ειναι, για basic service...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οχι δεν ειμαι του χωρου....ναι δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα. Ηθελα μονο να τονισω την εκμεταλλευση που πεφτει. Νομιζω πως Αγγλια τα πραγματα ειναι καλυτερα για τις κοπελες, και δεν ειναι τυχαιο πως εχω περασει πολυ καλυτερα στα parlour της Αγγλιας απο οτι στα στουντιο της Ελλαδας. Προφανως οφειλετε αυτο στο οτι οι κοπελες πληρωνονται καλυτερα επειδη πεφτει λιγοτερη εκμεταλλευση...οχι γιατι ειναι πιο ακριβα απο Ελλαδα. 45 λιρες το μισαωρο ειναι, για basic service...
Ακριβως ετσι....απλα εδω στην Ελλαδα...ο καθενας φιλε μου, κανει οτι γουσταρει...συμφωνω οτι οι εργαζομενες δεν φταινε σε τιποτα..... και τα γραφομενα μου,αλλους εχουν σαν αποδεκτη!!! :rockon:..
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχουν κοριτσια που προσφερουν το απλο με 30ευ :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Σε τελικη αναλυση...βγαινεις μια βολτα στην Πατησιων και απο δεκα ευρουλακια τσιμπας δυο μαυρες και τις πας σπιτι σου....και σου καθαριζουν το πουτσο με ωραιο διπλοτσιμπουκο....... Ισπανικη στα βυζια τους και χυσιμο στην μαπα...οχι να ζητανε 70 ευρω για Ισπανικη στα στουντιο...ρε ουστ!!!!!!!!
και σου κατεβαζουν και τα σκουπιδια οπως φευγουν για να μην τρεχεις εσυ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
υπαρχουν κοριτσια που προσφερουν το απλο με 30ευ :rockon: :rockon: :rockon:
Το εγραψα αυτο, καλο μου παιδι....κανονιστε ολες σας εκει μεσα, να γινει στα 30...ωστε να εισαστε το πρωτο στουντιο στην Αττικη!!!!!! :rockon:...και συντομα...μην μου ξαναγραψεις οτι το συζητατε οι υπολοιπες!!!!!! :idiot:
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Το εγραψα αυτο, καλο μου παιδι....κανονιστε ολες σας εκει μεσα, να γινει στα 30...ωστε να εισαστε το πρωτο στουντιο στην Αττικη!!!!!! :rockon:...και συντομα...μην μου ξαναγραψεις οτι το συζητατε οι υπολοιπες!!!!!! :idiot:
ε τι να κανω αφου δεν καταλαβαινουν οι χαζες οτι τωρα πια ετσι θα κερδισουν το πελατη :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
εγώ μάλιστα πρότεινα και το εξής.3Ο ευρώ το απλό και άμα ο πελάτης μείνει ευχαριστημένος με τη κοπέλα ας της δώσει μέσα και μπουρμπουάρ για τη πάρτη της.Ειλικρινά εγώ αν γινόταν αυτό..και περνούσα καλά απο άποψη χρόνου και υπηρεσιών, θα της έδινα 10 και 15 ευρώ μπουρμπουάρ της κοπέλας.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
και σου κατεβαζουν και τα σκουπιδια οπως φευγουν για να μην τρεχεις εσυ

εγώ σε αυτή την άκρως ακριβή τιμή απαιτώ να μου καθαρίζει και τα αυτιά με τις μπατονέτες μου
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εγώ μάλιστα πρότεινα και το εξής.3Ο ευρώ το απλό και άμα ο πελάτης μείνει ευχαριστημένος με τη κοπέλα ας της δώσει μέσα και μπουρμπουάρ για τη πάρτη της.Ειλικρινά εγώ αν γινόταν αυτό..και περνούσα καλά απο άποψη χρόνου και υπηρεσιών, θα της έδινα 10 και 15 ευρώ μπουρμπουάρ της κοπέλας.
σωστος ο παιχτης
 

Studio Paradise

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
εγώ μάλιστα πρότεινα και το εξής.3Ο ευρώ το απλό και άμα ο πελάτης μείνει ευχαριστημένος με τη κοπέλα ας της δώσει μέσα και μπουρμπουάρ για τη πάρτη της.Ειλικρινά εγώ αν γινόταν αυτό..και περνούσα καλά απο άποψη χρόνου και υπηρεσιών, θα της έδινα 10 και 15 ευρώ μπουρμπουάρ της κοπέλας.
αντε πες τα και στα κοριτσια :headbang: :headbang:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ε τι να κανω αφου δεν καταλαβαινουν οι χαζες οτι τωρα πια ετσι θα κερδισουν το πελατη :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Καλη μου και αγαπητη φιλη...μπορεις εσυ σαν ιδιοκτητρια να δωσεις το παραδειγμα...στις δικες σου βαρδιες...και πιστευω οτι θα σε ακολουθησουν οι περισσοτερες....ετσι θα αυξησεις σιγουρα ...τους σταθερους πελατες και την συχνοτητα τους.....Τελος συγνωμη για την παρεμβαση μου....απλα την αποψη μου καταθετω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom