Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

Επισκέπτης
Και τωρα αν γινεται, θελω να μαθω κατι?....Πολλα στουντιο...διαφημιζουν καποιες εργαζομενες... για πρωκτικο με 100 ευρω και τρεχουν οι μαλακες και δινουν 100 ευρω....και ρωταω εγω...αξιζει να δωσεις 100 ευρω να γαμησεις κωλοτρυπιδα που ειναι ανοιγμενη και ξεσχισμενη απο το πολυ γαμησι!!!!!!!!Και ερχονται οι μαλακες και γραφουν και κριτικες οτι γαμησανε σφιχτο και μοσχομυρωδατο κωλαρακι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:......Δεν συνεχιζω γιατι εχω πεσει κατω απο τα γελια με αυτα που εγραψα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Aυτές οι κριτικές είναι στημένες.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Και τωρα αν γινεται, θελω να μαθω κατι?....Πολλα στουντιο...διαφημιζουν καποιες εργαζομενες... για πρωκτικο με 100 ευρω και τρεχουν οι μαλακες και δινουν 100 ευρω....και ρωταω εγω...αξιζει να δωσεις 100 ευρω να γαμησεις κωλοτρυπιδα που ειναι ανοιγμενη και ξεσχισμενη απο το πολυ γαμησι!!!!!!!!Και ερχονται οι μαλακες και γραφουν και κριτικες οτι γαμησανε σφιχτο και μοσχομυρωδατο κωλαρακι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:......Δεν συνεχιζω γιατι εχω πεσει κατω απο τα γελια με αυτα που εγραψα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
αρα με αυτην την λογικη θα πρεπει να γελαμε και με αυτους που μιλανε για μοσχομυριστα μουνακια. διοτι αυτο και αν ειναι ξεσκισμενο. σωστα?
δηλαδη αποκλειεις το γεγονος μια κοπελα εκεινη την μερα που πηγε ο εκαστοτε πελατης που εγραψε την κριτικη η κοπελα να μην ειχε πολλους που ζητουσαν πρωκτικο?
και εκτος αυτου. ακομα και ετσι. γιατι αποριπτεις το γεγονος οτι μια κοπελα μπορει να ειναι καθαρη ασχετα με το ποσους πελατες ειχε εκεινη την μερα? :think:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Aυτές οι κριτικές είναι στημένες.
Ισως....αλλα σε καθε περιπτωση μην λησμονεις οτι εδω μεσα υπαρχουν καποια νεαρα μελη σε ηλικια(22-27)που εχουν χασει την επαφη τους με το μουνι..και μονο σε στουντιο και μπουρδελα γαμανε...με αποτελεσμα καποιοι "εξυπνοι"...εδω μεσα να τους εχουν "πιασει" ποιοι ειναι...και να τους ευθυγραμμιζουν κανονικοτατα....Π.Χ..τι μουναρα η ταδε...πηγα και την γαμησα και επαθα την πλακα μου....πανε και οι μαλακες που ανεφερα παραπανω γαμανε και αυτοι....αλλα λογω ελλειψης εμπειριων...δεν καταλαβαινουν και πολλα...οποτε συμφωνουν.....με αποτελεσμα τα υπολοιπα μελη να χανουν την μπαλλα οταν πηγαινουν στην εργαζομενη και διαπιστωνουν αλλα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
με εκανες και ελιωσα λεμε  :2funny: :2funny:του κωλου τα εννιαμερα τα ξερεις τοτε σφιγγει ο κωλος και γινεται παλι παρθενος :2funny: :2funny: :2funny:
Το μονο σιγουρο ειναι να πρωτογαμησεις γυναικειο κωλο....εκει ειναι η μαγκια....οχι να πηγαινεις και να γαμας κωλο που το εχουν κανει σουρωτηρι....και να γραφεις οτι ευχαριστηθηκες το γαμησι..... :idiot:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αρα με αυτην την λογικη θα πρεπει να γελαμε και με αυτους που μιλανε για μοσχομυριστα μουνακια. διοτι αυτο και αν ειναι ξεσκισμενο. σωστα?
δηλαδη αποκλειεις το γεγονος μια κοπελα εκεινη την μερα που πηγε ο εκαστοτε πελατης που εγραψε την κριτικη η κοπελα να μην ειχε πολλους που ζητουσαν πρωκτικο?
και εκτος αυτου. ακομα και ετσι. γιατι αποριπτεις το γεγονος οτι μια κοπελα μπορει να ειναι καθαρη ασχετα με το ποσους πελατες ειχε εκεινη την μερα? :think:
διαβασε το τελευταιο μου ποσταρισμα.........Οσο για το μουνι....μοσχομυριζει γιατι του πετανε αρωματα ...στο κωλο πισω ομως λιγο δυσκολο αυτο!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το μονο σιγουρο ειναι να πρωτογαμησεις γυναικειο κωλο....εκει ειναι η μαγκια....οχι να πηγαινεις και να γαμας κωλο που το εχουν κανει σουρωτηρι....και να γραφεις οτι ευχαριστηθηκες το γαμησι..... :idiot:
Και να δινεις και 100 ευρω....αυτα διαβαζουν τα στουντιο...και το πρωκτικο θα το πανε 200.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
διαβασε το τελευταιο μου ποσταρισμα.........Οσο για το μουνι....μοσχομυριζει γιατι του πετανε αρωματα ...στο κωλο πισω ομως λιγο δυσκολο αυτο!!!!!
ενταξει απλα να μην γενικολογουμε....
κατανοω το σκεπτικο και εν μερη το συμμερίζομαι αλλα δεν σημαινει οτι ειναι και για γελια οσοι το γραφουν.
ο καθενας γραφει αναλογα με τα δικα του κριτηρια και εμπειριες. δεν ειναι κατακριτεο αυτο...

και sorry για τα  :offtopic: :-
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και για να τελειωνω....χτες καλεσα απο εφημεριδα σπιτι μου....οταν ρωτησα για πρωκτικο μου ειπαν εικοσι ευρω παραπανω..απο την τιμη που ζητουσαν... και γαμας σπιτι σου....ενω στα στουντιο αν θελεις κωλο..απο 40 και 50 ευρω σου ζητανε 100 ευρω....γι αυτο γραφω..οτι ανεξαρτητα της οικονομικης κρισης...τα στουντιο... ολα μα ολα... το εχουν παραξηλωσει το ολο θεμα με τις τιμες....και πρεπει να συνετιστουν....ειδεμη θα μεινουν με τις μυγες και τους κραχτες!!!! :idiot:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Και για να τελειωνω....χτες καλεσα απο εφημεριδα σπιτι μου....οταν ρωτησα για πρωκτικο μου ειπαν εικοσι ευρω παραπανω..απο την τιμη που ζητουσαν... και γαμας σπιτι σου....ενω στα στουντιο αν θελεις κωλο..απο 40 και 50 ευρω σου ζητανε 100 ευρω....γι αυτο γραφω..οτι ανεξαρτητα της οικονομικης κρισης...τα στουντιο... ολα μα ολα... το εχουν παραξηλωσει το ολο θεμα με τις τιμες....και πρεπει να συνετιστουν....ειδεμη θα μεινουν με τις μυγες και τους κραχτες!!!! :idiot:
σε βλεπω οταν με το καλο ξαναπατησεις σε στουντιο να σε κρεμανε στην εξωπορτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Ισως....αλλα σε καθε περιπτωση μην λησμονεις οτι εδω μεσα υπαρχουν καποια νεαρα μελη σε ηλικια(22-27)που εχουν χασει την επαφη τους με το μουνι..και μονο σε στουντιο και μπουρδελα γαμανε...με αποτελεσμα καποιοι "εξυπνοι"...εδω μεσα να τους εχουν "πιασει" ποιοι ειναι...και να τους ευθυγραμμιζουν κανονικοτατα....Π.Χ..τι μουναρα η ταδε...πηγα και την γαμησα και επαθα την πλακα μου....πανε και οι μαλακες που ανεφερα παραπανω γαμανε και αυτοι....αλλα λογω ελλειψης εμπειριων...δεν καταλαβαινουν και πολλα...οποτε συμφωνουν.....με αποτελεσμα τα υπολοιπα μελη να χανουν την μπαλλα οταν πηγαινουν στην εργαζομενη και διαπιστωνουν αλλα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

+1000
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες, η ψηφοφορία δείχνει πως οι περισσότεροι εδώ μέσα ήμαστε αγανακτισμένοι με τις τιμές και τη συμπεριφορά σε ορισμένα στούντιο.Προτείνω αποχή μιας εβδομάδας,αρχίζοντας απο αύριο.Δε θα πάθετε και τίποτα να μη πάτε μια βδομάδα.

Είστε μέσα?Ντόμπρα όμως...μια βδομάδα... :rockon: :rockon: :rockon:
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Το ζητούμενο είναι ο ορισμός της ημερομηνιας του εμπαργκο.Η ημερομηνια να οριστεί και να μπει σε μπανερακι στην ιστοσελιδα του σάιτ. Επίσης προτείνω το εμπάργκο να είναι στοχευμενο ανα αλυσίδα. Αντε αρχιστε να οργανωνόμαστε :grouphug: :knuppel: :headbang2:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Το ζητούμενο είναι ο ορισμός της ημερομηνιας του εμπαργκο.Η ημερομηνια να οριστεί και να μπει σε μπανερακι στην ιστοσελιδα του σάιτ. Επίσης προτείνω το εμπάργκο να είναι στοχευμενο ανα αλυσίδα. Αντε αρχιστε να οργανωνόμαστε :grouphug: :knuppel: :headbang2:

Άν συμφωνείτε κι εσείς να το προτείνουμε στον Αντισθένη να το ανεβάσει στο σαϊτ. Εμπάργκο στα στούντιο απο Κυριακή 2/5 έως Σάββατο 8/5. Τι λέτε;
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Σωστός εμπαργκο σε ολη τη βριλησσου για μια εβδομαδα. Πεστε ρε καυλιαρηδες να πεσει πρωτα το βουνο και υστερα ο καμπος
Το ζητούμενο είναι ο ορισμός της ημερομηνιας του εμπαργκο.Η ημερομηνια να οριστεί και να μπει σε μπανερακι στην ιστοσελιδα του σάιτ. Επίσης προτείνω το εμπάργκο να είναι στοχευμενο ανα αλυσίδα. Αντε αρχιστε να οργανωνόμαστε :grouphug: :knuppel: :headbang2: 
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σε βλεπω οταν με το καλο ξαναπατησεις σε στουντιο να σε κρεμανε στην εξωπορτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το βλεπω λιγο δυσκολο....γιατι δεν με ξερουν τα περισσοτερα...αλλα μην νομιζεις οτι αυτα που γραφω ειναι προσβλητικα...ειναι απλα η πραγματικοτητα..... που καταβαθος και τα στουντιο την κατεχουν....απλα πονταρουν στην ηλιθιοτητα την δικη μας....μην κανω επαναληψεις! :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom