Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Τα παντα ειναι μαγκες στην δινη του αρχαιου νομου περι προσφορας και ζητησης. Οσο υπαρχουν μπικικινια υπαρχει και ζητηση και αναλογικα επομενως αυξανεται και το ποσο. Οταν ομως δεν υπαρχουν λαλακια και αναλογικα πεφτει και η ζητηση, πεφτει και το ποσον. Αρα η λυση ειναι μια..αποχη η μειωση των επισκεψεων ωστε να μειωθει η ζητηση και να πεσουν οι τιμες. Μιλαγα χθες με μια κυρια ιδιοκτητρια 2 μασαζερι και μου ελεγε οτι απο 12-15 "μαρκες" - ετσι αποκαλουν τους πελατες- την ημερα εχουν πεσει στο 5-7 και αυτο μονο Σ/Κ. Ετσι θα αναγκαστει απο τις 18 περιπου λαδοκορες που εχει και στις 2 μασαζερι να τις κανει 10. Να δεις πως σφιγγουν οι κολοι αμα δεν υπαρχει χρημα..Εμεις και μονο εμεις δημιουργουμε την ζητηση και την προσφορα...Παρτε το χαμπαρι.
 

Επισκέπτης
Και για να μιλησουμε για χρονο, 1€/λεπτο ειναι μια χαρα...για να μην πω οτι ειναι και πολυ πλεον.

Τουτεστιν...

15€...15 λεπτα (μπουρδελο)
30€...30 λεπτα (στουντιο)

Ωστοσο τα προγραμματα απο 35€ μεχρι και 80€, καλο ειναι και για μας αλλα και για τις κοπελες να περιοριζεται στα 30 λεπτα μεχρι ενα μαξιμουμ των 45λεπτων.(Ανευ απροοπτου ή/και εξαιρεσης για καποιο λογο)

Αυτουνα!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
να αλλάξουν οι τιμές [size=20pt]ΤΩΡΑ!!![/size]
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Καλα πειτε σε μια ιεροδουλο που δουλευει στουντιο μονο, να ριξει την τιμη στα 30 ευρω, δηλαδη αυτη να παρει 10-15 ευρω.... και η απαντηση θα ειναι η εξης:

"Να πας να γαμησεις την μανα σου τσαμπα"

Μην ξεχνατε πως τα κοριτσια παιρνουν στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ περιπτωση τα μισα χρηματα μονο.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλα πειτε σε μια ιεροδουλο που δουλευει στουντιο μονο, να ριξει την τιμη στα 30 ευρω, δηλαδη αυτη να παρει 10-15 ευρω.... και η απαντηση θα ειναι η εξης:

"Να πας να γαμησεις την μανα σου τσαμπα"

Μην ξεχνατε πως τα κοριτσια παιρνουν στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ περιπτωση τα μισα χρηματα μονο.
Καλο μου παιδι, μην γραφεις μαλακιες...δεν ειναι δυνατον δυο κοριτσια του Paradise αλλα και στην Αχαρνων 106, να παιρνουν 30 ευρω στον ιδιο χρονο μεσα στο δωματιο.... και ολες οι υπολοιπες να θελουν 50 ευρω και οταν δινεις 40 να σου το παιζουν ξυλαγγουρα!!!!!!...βαλε το μυαλουδακι σου λιγο να δουλεψει :idiot: οτι πολυ αξια  εχουμε δωσει σε καποιες!!!.......Σε τελικη αναλυση ολες στο ιδιο σημειο την εχουν την τρυπιτσα και του μουνιου και του κωλου!!!!...Ξυπνηστε κοροιδα...που μας τα τρωνε τσαμπουκαλιστικα και λεμε και ευχαριστω!!!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Καλο μου παιδι, μην γραφεις μαλακιες...δεν ειναι δυνατον δυο κοριτσια του Paradise αλλα και στην Αχαρνων 106, να παιρνουν 30 ευρω στον ιδιο χρονο μεσα στο δωματιο.... και ολες οι υπολοιπες να θελουν 50 ευρω και οταν δινεις 40 να σου το παιζουν ξυλαγγουρα!!!!!!...βαλε το μυαλουδακι σου λιγο να δουλεψει :idiot: οτι πολυ αξια  εχουμε δωσει σε καποιες!!!.......Σε τελικη αναλυση ολες στο ιδιο σημειο την εχουν την τρυπιτσα και του μουνιου και του κωλου!!!!...Ξυπνηστε κοροιδα...που μας τα τρωνε τσαμπουκαλιστικα και λεμε και ευχαριστω!!!!!

Καραβανα λεω μαλακιες?
Χρησιμοποιησα λογια των sex workers, οχι δικα μου.
Πιστευεις πως ολες οι ιεροδουλες θα εκαναν την δουλεια αυτην για λιγοτερα χρηματα απο αυτα που βγαζουν τωρα? Μερικες δεν εχουν καν δουλεψει ποτε σε μπουρδελο....ξεκινησαν κατευθειαν σε στουντιο. Ε αυτες δεν προκειται να γαμηθουν για 15 ευρω, καταλαβε το. Γιατι 30 ευρω ταριφα στο στουντιο σημαινει MAX 15 ευρω για την κοπελα...
 

Επισκέπτης
Καλα πειτε σε μια ιεροδουλο που δουλευει στουντιο μονο, να ριξει την τιμη στα 30 ευρω, δηλαδη αυτη να παρει 10-15 ευρω.... και η απαντηση θα ειναι η εξης:

"Να πας να γαμησεις την μανα σου τσαμπα"

Μην ξεχνατε πως τα κοριτσια παιρνουν στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ περιπτωση τα μισα χρηματα μονο.

Εγω θα πω το αλλο στην ιεροδουλο που δουλευει στουντιο μονο...

5 πελατες με 50€ ή 10 πελατες με 30€?

Και αν στη τελικη ειναι πιο κουραστικο να παιρνει περισσοτερους με λιγοτερα, ας δουλευουν και αυτες με ραντεβου και να κανονιζουν καλυτερα το χρονο τους και τις αντοχες τους κατα τη διαρκεια της ημερας. Ακομα και η διαθεση τους θα ειναι καλυτερη υπο Κ.Σ με αυτο τον τροπο.

Δεν κοβω και το λαιμο μου για το τελευταιο, μιας και παιζει παντα και ο σκαστος που ετυχε να περναει...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καραβανα λεω μαλακιες?
Χρησιμοποιησα λογια των sex workers, οχι δικα μου.
Πιστευεις πως ολες οι ιεροδουλες θα εκαναν την δουλεια αυτην για λιγοτερα χρηματα απο αυτα που βγαζουν τωρα? Μερικες δεν εχουν καν δουλεψει ποτε σε μπουρδελο....ξεκινησαν κατευθειαν σε στουντιο. Ε αυτες δεν προκειται να γαμηθουν για 15 ευρω, καταλαβε το.
Και με πεντε ευρω το γαμησι(δικα τους) θα δεχονται σε λιγο διαστημα.....εδω θα ειμαστε και θα δεις!!!!...ηδη οπως σου εγραψα παραπανω.... καποιες παιρνουν 30 στα στουντιο.... και πολλες ηδη το σκεφτονται....και  δεν εχουν σφιξει καλα... το γαλα ακομα!!!!!!!!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Και με πεντε ευρω το γαμησι(δικα τους) θα δεχονται σε λιγο διαστημα.....εδω θα ειμαστε και θα δεις!!!!...ηδη οπως σου εγραψα παραπανω.... καποιες παιρνουν 30 στα στουντιο.... και πολλες ηδη το σκεφτονται....και  δεν εχουν σφιξει καλα... το γαλα ακομα!!!!!!!!!!

Καθε γυναικα αξιολογει διαφορετικα το μουνι της. Αλλες ισως το δινουν για 5 ευρω, αλλες δεν θα δεχτουν τιποτα λιγοτερο απο 25(καθαρα). Το πολυ πολυ πανε σε αλλη χωρα...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Καλο μου παιδι, μην γραφεις μαλακιες...δεν ειναι δυνατον δυο κοριτσια του Paradise αλλα και στην Αχαρνων 106, να παιρνουν 30 ευρω στον ιδιο χρονο μεσα στο δωματιο.... και ολες οι υπολοιπες να θελουν 50 ευρω και οταν δινεις 40 να σου το παιζουν ξυλαγγουρα!!!!!!...βαλε το μυαλουδακι σου λιγο να δουλεψει :idiot: οτι πολυ αξια  εχουμε δωσει σε καποιες!!!.......Σε τελικη αναλυση ολες στο ιδιο σημειο την εχουν την τρυπιτσα και του μουνιου και του κωλου!!!!...Ξυπνηστε κοροιδα...που μας τα τρωνε τσαμπουκαλιστικα και λεμε και ευχαριστω!!!!!

Τι υπηρεσίες όμως προσφέρονται στα προγράμματα των 30 ευρώ; Στην "Ημερήσια ενημέρωση για σοτύντιο" υπήρξε περίπτωση πελάτη που έκανε παράπονα ότι δεν του προσφέρθηκαν οι υπηρεσίες που θα έπρεπε να παρασχεθούν ως "απλό πρόγραμμα στούντιο". Το θέμα λοιπόν είναι η μείωση να έχει ουσία και όχι να πηγαίνεις και άλλα να περιμένεις και άλλα να γίνονται. Σαφώς και στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι στη διακριτική ευχέρεια της κοπέλας τί υπηρεσίες θα σου παράσχει, αλλά και αυτό πρέπει να τονίζεται και από το στούντιο σαν προειδοποίηση (γιατί ουσιαστικά ΔΕΝ είναι επίσημη πολιτική του ίδιου)
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εγω θα πω το αλλο στην ιεροδουλο που δουλευει στουντιο μονο...

5 πελατες με 50€ ή 10 πελατες με 30€?

Και αν στη τελικη ειναι πιο κουραστικο να παιρνει περισσοτερους με λιγοτερα, ας δουλευουν και αυτες με ραντεβου και να κανονιζουν καλυτερα το χρονο τους και τις αντοχες τους κατα τη διαρκεια της ημερας. Ακομα και η διαθεση τους θα ειναι καλυτερη υπο Κ.Σ με αυτο τον τροπο.

Δεν κοβω και το λαιμο μου για το τελευταιο, μιας και παιζει παντα και ο σκαστος που ετυχε να περναει...

Ερχονται Αγγλια πχ και κανουν βιζιτες για 150 λιρες την ωρα...και τα βαζουν ολα στην τσεπη. Σιγα μην κατσουν να ανεχονται τον καθε μαλακα για 5 ευρω... πρεπει να ειναι πολυ ζωο καποια για να το κανει
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καθε γυναικα αξιολογει διαφορετικα το μουνι της. Αλλες ισως το δινουν για 5 ευρω, αλλες δεν θα δεχτουν τιποτα λιγοτερο απο 25(καθαρα). Το πολυ πολυ πανε σε αλλη χωρα...
Τωρα συμφωνω...ας πανε σε αλλη χωρα....αρκετα φαγανε εδω!!!!!!Αλλα,... αλλη χωρα με τοσους πολλους μαλακες δυσκολα θα βρουν!!!!!!! :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι υπηρεσίες όμως προσφέρονται στα προγράμματα των 30 ευρώ; Στην "Ημερήσια ενημέρωση για σοτύντιο" υπήρξε περίπτωση πελάτη που έκανε παράπονα ότι δεν του προσφέρθηκαν οι υπηρεσίες που θα έπρεπε να παρασχεθούν ως "απλό πρόγραμμα στούντιο". Το θέμα λοιπόν είναι η μείωση να έχει ουσία και όχι να πηγαίνεις και άλλα να περιμένεις και άλλα να γίνονται. Σαφώς και στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι στη διακριτική ευχέρεια της κοπέλας τί υπηρεσίες θα σου παράσχει, αλλά και αυτό πρέπει να τονίζεται και από το στούντιο σαν προειδοποίηση (γιατί ουσιαστικά ΔΕΝ είναι επίσημη πολιτική του ίδιου)
Παντως ΒΙΚΥ και ΓΙΑΝΝΑ που προσφερουν το απλο με 30 ευρω δεν εχει διαφορα...διαβασε τις κριτικες μου!!!...που ειναι σωστες και ενημερωτικες....και αυτο ισως να ενοχλει καποια μελη εδω μεσα..ανεξαρτητου φυλλου... και τωρα τελευταια πανε και μου τις κοκκινιζουν...δηλαδη οτι δεν την βρηκαν χρησιμη...αλλα μου δινουν να καταλαβω το αντιθετο... οτι δεν θελουν να συνεχισω να σας ανοιγω τα ματια....βλεπεις..ισως ενοχλω καποιους εδω μεσα!!!!!!!!!!
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Παντως ΒΙΚΥ και ΓΙΑΝΝΑ που προσφερουν το απλο με 30 ευρω δεν εχει διαφορα...διαβασε τις κριτικες μου!!!...που ειναι σωστες και ενημερωτικες....και αυτο ισως να ενοχλει καποια μελη εδω μεσα..ανεξαρτητου φυλλου... και τωρα τελευταια πανε και μου τις κοκκινιζουν...δηλαδη οτι δεν την βρηκαν χρησιμη...αλλα μου δινουν να καταλαβω το αντιθετο... οτι δεν θελουν να συνεχισω να σας ανοιγω τα ματια....βλεπεις..ισως ενοχλω καποιους εδω μεσα!!!!!!!!!!

Δε νομίζω ότι ενοχλείται κανείς εδώ μέσα, τουλάχιστον αυτό θα ήταν το καλύτερο :) Η εν λόγω κριτική είναι η συγκεκριμένη: Δεν κατηγορεί την κοπέλα ότι δεν ήταν καλή, το αντίθετο μάλιστα, αλλά ότι του αρνήθηκε μία υπηρεσία, την οποία με υψηλότερη τιμή θα του παρείχε χωρίς δισταγμό. Ποιά θα ήταν η υψηλότερη τιμή δε γνωρίζω, γιατί δεν αναφέρθηκε.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δε νομίζω ότι ενοχλείται κανείς εδώ μέσα, τουλάχιστον αυτό θα ήταν το καλύτερο :) Η εν λόγω κριτική είναι η συγκεκριμένη: Δεν κατηγορεί την κοπέλα ότι δεν ήταν καλή, το αντίθετο μάλιστα, αλλά ότι του αρνήθηκε μία υπηρεσία, την οποία με υψηλότερη τιμή θα του παρείχε χωρίς δισταγμό. Ποιά θα ήταν η υψηλότερη τιμή δε γνωρίζω, γιατί δεν αναφέρθηκε.
Μην κολλας σε μεμονομενες περιπτωσεις....αν και με την ΒΙΚΥ, διαβασε την δικη μου κριτικη.. που την πηρα με 30 ευρω και δεν ειδα καμμια διαφορα....οπως και κριτικη αλλου συναγωνιστη που πηγε με την Γιαννα με 30 ευρω και ουτε και αυτος βρηκε διαφορα και εγραψε μαλιστα και δευτερη κριτικη για την Γιαννα για να το επισημανει...οποτε μην κολλας σε μια περιπτωση και κοιταξε την συνεχεια.... που και οι υπολοιπες σιγα-σιγα θα το ριξουν στα 30 ευρω!!!!!
 

Επισκέπτης
Μια προταση λοιπον...

15€  Μπουρδελο

30€  Στουντιο (Απλο προγραμμα)
35€  Σταση 69
40€  Sex Show
45€  Ποδολαγνεια
50€  Αυταρχικο
55€  Μασαζ
60€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο
70€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ
80€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο
100€ Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο + Εξτρα Χρονος

150€ Τα παντα ολα (και τα κοαλα τιποτα) για μια ωρα.

Φιλε καλα τα λες αλλα η ποδολαγνεια δεν πρεπει να χρεωνεται εξτρα. Σε ολα τα μπουρδελα φιλαω πατουσακια για να μου σηκωθει, η πιπα δεν μου κανει τιποτα πια. Πρεπει ο πελατης να μπορει να διαλεγει πιπα ή ποδολαγνεια στη βασικη τιμη!
 

Επισκέπτης
δηλαδή προτιμάς να περιμένεις να μαμήσεις μια τύπισα που δεν ξέρεις πως θα είναι η διάθεση της και σε τι χώρο θα τη μαμήσεις με 20 ευρώ ή να έρχονται 60 θεές και να σε παρακαλάνε με 60 ευρώ όλα μέσα και σε χώρο κορυφαίο...τι να πώ γούστα είναι αυτά

Φιλαρακι τις πουτανες τις εχω αντι για γκομενες και γαμαω τις ιδιες 2-3 φορες τη βδομαδα. Αρα ναι, θελω να γαμαω φτηνα και τακτικα!
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εγω παντως βλεπω να τις ανεβαζουν τις τιμες...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε καλα τα λες αλλα η ποδολαγνεια δεν πρεπει να χρεωνεται εξτρα. Σε ολα τα μπουρδελα φιλαω πατουσακια για να μου σηκωθει, η πιπα δεν μου κανει τιποτα πια. Πρεπει ο πελατης να μπορει να διαλεγει πιπα ή ποδολαγνεια στη βασικη τιμη!

Υπάρχουν ήδη studio που την ποδολαγνεία δε σ'τη χρεώνουν έξτρα (Paradise και Βριλησσού 55 σύμφωνα με τα site τους), σε άλλα έχει μια αύξηση από το απλό στα 10-20 ευρώ. Το θέμα είναι πού θα την κατατάξει το κάθε studio. Στο μπουρδέλο πλέον είναι πολύ εύκολο να το κάνεις (δε μιλάω μόνο για γλείψιμο, αλλά και για παίξιμο κιόλας) αλλά ο χρόνος σου είναι περιορισμένος συν το ότι το studio μπορεί να είναι πιο οργανωμένο (βλ Φυλής 104). Γιατί σαφώς και το να δώσεις παραπάνω μόνο και μόνο για να γλείψεις είναι φάουλ, κανείς δεν έχει δώσει παραπάνω για να γλύψει βυζιά, για παράδειγμα. Απλά σαν σκέψη ότι μπορείς να έχεις το trampling και γενικότερα τα πιο εξεζητημένα πράγματα πάνω στην ποδολαγνεία δεν είναι αφύσικο να πρέπει να πληρώσεις παραπάνω κιόλας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom