Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ναι, για πες μας και ποσο εχει για να γαμησεις εκει... Η Ελλαδα με το μπουρδελο των 20 ευρω ειναι παραδεισος του σεξ μπροστα στη Γερμανια. Οχι, δε γουσταρω να χαλαω μια περιουσια για να ριξω ενα πουτσο... Φυλης και παλι Φυλης!  :rockon:


δηλαδή προτιμάς να περιμένεις να μαμήσεις μια τύπισα που δεν ξέρεις πως θα είναι η διάθεση της και σε τι χώρο θα τη μαμήσεις με 20 ευρώ ή να έρχονται 60 θεές και να σε παρακαλάνε με 60 ευρώ όλα μέσα και σε χώρο κορυφαίο...τι να πώ γούστα είναι αυτά
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Ναι, για πες μας και ποσο εχει για να γαμησεις εκει... Η Ελλαδα με το μπουρδελο των 20 ευρω ειναι παραδεισος του σεξ μπροστα στη Γερμανια. Οχι, δε γουσταρω να χαλαω μια περιουσια για να ριξω ενα πουτσο... Φυλης και παλι Φυλης!  :rockon:

αχαχαχα.. ατακα!!! ο dimit31 σου απαντησε
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πάντως όπως και να το κάνουμε οι τιμές πρέπει να πέσουν αφού η σχέση απόδοσης - τιμής δεν ανταποκρίνεται στις υπηρεσίες...
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ΕΥΓΕ! προτείνω να οριστεί εβδομαδα μαλακιας (εμπάργκο) και να δημοσιοποιηθεί από εδώ ώστε πρώτα να ταρακουνηθούν οι cyberνταβαδεσ του site και να προχωρήσουν αρχικα σε πακετα προσφορών οπως στουδιο paradise και μετα αναλόγωως τη σταση του θα κινηθούμε. ΕΜΠΡΟΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!
Η λυση ειναι μια η μαλακια ριχτε επιτελους ενα μποικοταζ στις πουτανες εγω τοσο καιρο που δεν εχω λεφτα και την βγαζω με μαλακια δεν εχω αντιμετωπισει κανα προβλημα στερησης ακομα αλλα μιλαμε για τσοντα πολυ καλης ποιοτητας και ποσοτητας.
Επιτελους γαμω την τυχη μου σαν σαιτ δεν εχουμε κανει ουτε ενα οργανωμενο μποικοταζ στο θεμα ποιοτητας υπηρεσιων σε σχεση με την τιμη που δινουμε 15€=5200ΔΡΧ  30ε=10400ΔΡΧ 50€=17000ΔΡΧ ΤΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΔΡΑΧΜΕΣ για να συγκρινουμαι με το παρελθον αλλα και γιατι παλι σε δραχμες θα γυρισουμε.ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΜΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΠΟΙΚΟΤΑΖ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΘΟΣ ΤΟ SEX  ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.εγω ομως με τι μαλακια το νικησα αυτο ο παθος.
 

Επισκέπτης
Άμα μειωθουν οι τιμες θα γίνεται χαμός και θα γινουν στην ουσία υπερτιμημενα μπουρδελα. Μικρομπουρδελική Γ.
Με την αγοραστική δύναμη του εισοδήματος των πελατών συνεχώς μειούμενη από την πραγματική οικονομία αλλά και από την προβαλλόμενη επερχόμενη χειροτέρευση (αβεβαιότητα-ψυχολογία της οικονομίας), όσοι κατέθεταν πριν από την κρίση 50 ευρώ σε στούντιο θα καταθέτουν {;} και τώρα 30 ευρώ.Κι αυτά τα 30,μετά κόπων και βασάνων.Δεν υπάρχουν οι συνθήκες για να δίνουν ούτε και τα 30.
Η πελατεία των στούντιο μπορεί να αυξανόταν αν είχαμε τουλάχιστον σταθερή οικονομία.

Απο τα 30 ευρω η κοπελα θα παρει τα μισα στην καλυτερη περιπτωση. Ε ρε φιλε δεν γινεται να θες περισσοτερο χρονο, πιο ομορφη κοπελα απο οτι σε μπουρδελο συνηθως, και στην τιμη αυτη. Πολυ απλα δεν θα το δεχτουν οι κοπελες. Μερικες απο αυτες δεν εχουν δουλεψει ποτε σε μπουρδελο, δεν νομιζω οτι τωρα προκειται να ριξουν τα χρηματα που βαζουν στην τσεπη απο καθε πελατη σε επιπεδο μπουρδελου.
Καλυτερα να ζητησετε πιο ποιοτικο χρονο, οχι μειωση τιμων.
Είναι τέτοια η προσφορά κοριτσιών και υπηρεσιών λόγω κρίσης έτσι ώστε πολύ απλά ΘΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ.
Όσες το καταλάβουνε θα μείνουν στα στούντιο με 30 ευρώ χωρίς να υποβαθμίσουν τις υπηρεσίες τους.
Οι άλλες θα πάνε στα μπουρδέλα η σπίτια τους.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το πρόβλημα δεν είναι μόνο η τιμή,αλλά και οι υπηρεσίες.Θέλουμε σε ένα βάθος τριετίας όλοι μας μιά αναβάθμιση του όλου χώρου και κατ'εμέ το ιδανικό θα ήταν να έρθουν τα fkk από τη γερμανία εδώ.Πρέπει το κράτος που χάνει εκατομμύρια ευρώ ετησίως από τους αδήλωτους τζίρους της νόμιμης και παράνομης να καταλάβει ότι ο μισός ΑΕΠ ετησίως(δηλ.ένα μέρος των τόκων των δανείων μας) μπορεί να καλυφθεί από αυτό το "προιόν".Δεν γίνεται διαφορετικά.Δεν μπορεί να γαμούνε ότι καλύτερο οι γερμανοί που είναι βόρειοι και σε φανταστικές τιμές-χώρους και εμείς εδώ που είμαστε με τη πούτσα σηκωμένη από το πρωί μέχρι το βράδυ να ψάχνουμε κάτι καλό και να μή βρίσκουμε ή όταν το βρούμε θα το βρούμε σε καμμιά φυλής στα μπουρδέλα ή σε κανα στούντιο με υπηρεσίες ξεπέτας 10 λεπτου!Δεν πάει άλλο.Δηλ. για να δίνουμε 50 ευρώ πλέον πρέπει να είναι πολύ δυνατό το μουνί και να κάνει παπάδες στυλ πένυ,αννα σέρβα κλπ...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Συγχαρητηρια στο μελος που ανοιξε το θρεντ...αν και δεν τους επηρεαζει οτι γραφουμε...τους επηρεαζει ομως σιγουρα οτι πολλα στουντιο εχουν αρχισει και διωχνουν μυγες.... και αυτο φαινεται απο τις προσφορες που βαζουν ορισμενα...π.χ σε καποιο, διαβασα οτι σε ολα τα προγραμματα σε κερνουν ποτο(να το βαλουν στο πατο τους, το ποτο)αλλα και απο αλλα πραγματα φαινεται οτι εχει πεσει η πελατεια τους...... τους τελευταιους μηνες....παμε τωρα να σας γραψω συντομα την αποψη μου...30 ευρω το απλο στα στουντιο για δεκα πεντε λεπτα με εικοσι....... και 20 ευρω στα μπουρδελα....ηδη καποιο στουντιο...... δυο κοπελλες παιρνουν με 30 το απλο..... και ειναι το κατι αλλο μαζι τους, στα παντα και στην ανεση χρονου...Ακου εκει ορισμενα να ζητουν 70 ευρω για Ισπανικη μαλακια και 80 με 90 για ακαποτο στοματικο...ρε ουστ!!!!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Συγχαρητηρια στο μελος που ανοιξε το θρεντ...αν και δεν τους επηρεαζει οτι γραφουμε...τους επηρεαζει ομως σιγουρα οτι πολλα στουντιο εχουν αρχισει και διωχνουν μυγες.... και αυτο φαινεται απο τις προσφορες που βαζουν ορισμενα...π.χ σε καποιο, διαβασα οτι σε ολα τα προγραμματα σε κερνουν ποτο(να το βαλουν στο πατο τους, το ποτο)αλλα και απο αλλα πραγματα φαινεται οτι εχει πεσει η πελατεια τους...... τους τελευταιους μηνες....παμε τωρα να σας γραψω συντομα την αποψη μου...30 ευρω το απλο στα στουντιο για δεκα πεντε λεπτα με εικοσι....... και 20 ευρω στα μπουρδελα....ηδη καποιο στουντιο...... δυο κοπελλες παιρνουν με 30 το απλο..... και ειναι το κατι αλλο μαζι τους, στα παντα και στην ανεση χρονου...Ακου εκει ορισμενα να ζητουν 70 ευρω για Ισπανικη μαλακια και 80 με 90 για ακαποτο στοματικο...ρε ουστ!!!!

αδελφέ, σε λίγο καιρό ούτε οι μύγες δε θα μπαίνουν μέσα στα στούντιο.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αδελφέ, σε λίγο καιρό ούτε οι μύγες δε θα μπαίνουν μέσα στα στούντιο.
Εδω ρε φιλε εχουν φτασει στο σημειο σε πολλα στουντιο που πηγαινω στην ευρυτερη περιοχη μου...να αναγραφουν εδω μεσα στην σελιδα τους, οτι προσφερουν το απλο και με σαραντα...και οταν τους δινω τα σαραντα..στραβομουτσουνιαζουν σαν να μου κανουν χαρη...γιατι θελουν πενηντα...τοτε τι γραφουν εδω μεσα σαραντα???...γι αυτες τις μαλακιες τους.... εχω αρχισει και καλω σπιτι μου..πληρωνω κατι παραπανω αλλα το ευχαριστιεμαι και περιορισα τις συχνοτητες των σεξουαλικων επαφων μου....σε στουντιο πλεον εγω θα πηγαινω οπου διαβαζω 30 ευρω και διαπιστωνω οτι οι υπηρεσιες ειναι καλες!!!!!!!!!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Εδω ρε φιλε εχουν φτασει στο σημειο σε πολλα στουντιο που πηγαινω στην ευρυτερη περιοχη μου...να αναγραφουν εδω μεσα στην σελιδα τους, οτι προσφερουν το απλο και με σαραντα...και οταν τους δινω τα σαραντα..στραβομουτσουνιαζουν σαν να μου κανουν χαρη...γιατι θελουν πενηντα...τοτε τι γραφουν εδω μεσα σαραντα???...γι αυτες τις μαλακιες τους.... εχω αρχισει και καλω σπιτι μου..πληρωνω κατι παραπανω αλλα το ευχαριστιεμαι και περιορισα τις συχνοτητες των σεξουαλικων επαφων μου....σε στουντιο πλεον εγω θα πηγαινω οπου διαβαζω 30 ευρω και διαπιστωνω οτι οι υπηρεσιες ειναι καλες!!!!!!!!!

είσαι Παιχτούρας όνομα και πράγμα αρχηγέ...τον Πούλο οι κερδοσκόποι :rockon: :s&m_3:
 

Επισκέπτης
Μια προταση λοιπον...

15€  Μπουρδελο

30€  Στουντιο (Απλο προγραμμα)
35€  Σταση 69
40€  Sex Show
45€  Ποδολαγνεια
50€  Αυταρχικο
55€  Μασαζ
60€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο
70€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ
80€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο
100€ Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο + Εξτρα Χρονος

150€ Τα παντα ολα (και τα κοαλα τιποτα) για μια ωρα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Μια προταση λοιπον...

15€  Μπουρδελο

30€  Στουντιο (Απλο προγραμμα)
35€  Σταση 69
40€  Sex Show
45€  Ποδολαγνεια
50€  Αυταρχικο
55€  Μασαζ
60€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο
70€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ
80€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο
100€ Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο + Εξτρα Χρονος

150€ Τα παντα ολα (και τα κοαλα τιποτα) για μια ωρα.
γιατι ρε μπαλουρδο το αυταρχικο πιο φθηνο απο το μασαζ  :headbang: :headbang:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Μια προταση λοιπον...

15€  Μπουρδελο

30€  Στουντιο (Απλο προγραμμα)
35€  Σταση 69
40€  Sex Show
45€  Ποδολαγνεια
50€  Αυταρχικο
55€  Μασαζ
60€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο
70€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ
80€  Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο
100€ Σταση 69 + Sex Show + Αυταρχικο + Ποδολαγνεια + Ισπανικο + Μασαζ + Πρωκτικο + Εξτρα Χρονος

150€ Τα παντα ολα (και τα κοαλα τιποτα) για μια ωρα.

Καλά τα λές ρε φίλε...αλλά για να της γλείψεις τα πόδια...πρέπει να την πληρώσεις??? :think: :think:

Τα άλλα εντάξει...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
γιατι για να της γλυψεις το βρωμομουνο πρεπει να την πληρωσεις?
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
γιατι για να της γλυψεις το βρωμομουνο πρεπει να την πληρωσεις?

Βασικά ρώτησα γι'αυτό που με ενδιαφέρει... :grin: :grin: :grin:

Τα βίτσια πληρώνονται ακριβά!!!  :grin:

απλά ρε συ...είναι το μόνο που δεν θα έπρεπε να παίρνουν χρήμα...βασικά δεν ξέρω και πολλά απο μπουρδέλα/στούντιο...και μάλλον δεν θα έγλειφα και εκεί μέσα..αλλά για να έχουμε να λέμε...
 

Επισκέπτης
γιατι ρε μπαλουρδο το αυταρχικο πιο φθηνο απο το μασαζ  :headbang: :headbang:
γιατι τα θελει ο κωλος μας...
Καλά τα λές ρε φίλε...αλλά για να της γλείψεις τα πόδια...πρέπει να την πληρώσεις??? :think: :think:

Τα άλλα εντάξει...
Μαζι σου σ'αυτο μονο και μονο επειδη ειμαι ποδολατρης...
γιατι για να της γλυψεις το βρωμομουνο πρεπει να την πληρωσεις?
Αν ειναι καθαρο και δροσερο σαν παγωτο, γιατι οχι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom