Νέα

Στην Αθήνα άνοιξαν μπουρδελα για να πηγαίνουν γυναίκες ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TERMINATOR_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Στο ραδιόφωνο το άκουσα ότι άνοιξαν στην Αθήνα για γυναίκες που γυρεύουν εφήμερο έρωτα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
θες να πας και εσυ?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εδώ μπορείτε να στέλνετε τα βιογραφικά σας.

jobs@mathanotigamiomaste.com
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
χαχαχαχαχαα σκεψου γυναικεια κριτικη στο μπου:

"μεγαλος κομοδινος ο ερωτοκριτος"

"ο μικροτσουτσουνος ειχε ενα υφακι λες και ηταν ο τζο χολμς"

" η μαλακισμενη η τσατσα χτυπησε την πορτα ενω ακομα δεν μου ειχε πιασει ουτε τα βυζια"

" μολις τον ειδα νυσταγμενο στο σαλονι εφυγα και τοτε ο Σιλας με την τσα2 αρχισαν να με βριζουνε επειδη δεν μπηκα...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
χαχαχαχαχαα σκεψου γυναικεια κριτικη στο μπου:

"μεγαλος κομοδινος ο ερωτοκριτος"

"ο μικροτσουτσουνος ειχε ενα υφακι λες και ηταν ο τζο χολμς"

" η μαλακισμενη η τσατσα χτυπησε την πορτα ενω ακομα δεν μου ειχε πιασει ουτε τα βυζια"

" μολις τον ειδα νυσταγμενο στο σαλονι εφυγα και τοτε ο Σιλας με την τσα2 αρχισαν να με βριζουνε επειδη δεν μπηκα...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
παιδες μην το βλεπετε μονοπλευρα ο δικαστης αποφασιζει justice for all
αλλα φανταστειτε οτι σε δεκα λεπτα πρεπει να φτασουμε σε οργασμο τις ανοργασμικες γυναικες!!!!!!!!!!! να δουν αυτες τι ζορι τραβαμε
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1

"Αγάπη μου, δωσε μου 50 ευρω για να παω για ψώνια. Χρειαζομαστε επειγόντως καποια πραγματα για το σπίτι"   :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
χαχαχαχαχαα σκεψου γυναικεια κριτικη στο μπου:

"μεγαλος κομοδινος ο ερωτοκριτος"

"ο μικροτσουτσουνος ειχε ενα υφακι λες και ηταν ο τζο χολμς"

" η μαλακισμενη η τσατσα χτυπησε την πορτα ενω ακομα δεν μου ειχε πιασει ουτε τα βυζια"

" μολις τον ειδα νυσταγμενο στο σαλονι εφυγα και τοτε ο Σιλας με την τσα2 αρχισαν να με βριζουνε επειδη δεν μπηκα...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Ρε πατε καλα εχουνε αναγκη οι γυναικες απο μπουρδελα.
Ανα πασα ωρα και στιγμη μπορουνε ευκολα να κανουνε οτι θελουνε σιγα μην πληρωσουνε κιολας.
Εκτος και να μιλαμε για τιποτα χουφταλα.
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Ρε πατε καλα εχουνε αναγκη οι γυναικες απο μπουρδελα.
Ανα πασα ωρα και στιγμη μπορουνε ευκολα να κανουνε οτι θελουνε σιγα μην πληρωσουνε κιολας.
Εκτος και να μιλαμε για τιποτα χουφταλα.


Και γιαυτες υπαρχει λυση...................


Α-Π-Ο-Λ-Υ-Τ-Ο-Σ


Που εισαι ............Αργησες κιολας................


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
χαχαχαχαχαα σκεψου γυναικεια κριτικη στο μπου:

"μεγαλος κομοδινος ο ερωτοκριτος"

"ο μικροτσουτσουνος ειχε ενα υφακι λες και ηταν ο τζο χολμς"

" η μαλακισμενη η τσατσα χτυπησε την πορτα ενω ακομα δεν μου ειχε πιασει ουτε τα βυζια"

" μολις τον ειδα νυσταγμενο στο σαλονι εφυγα και τοτε ο Σιλας με την τσα2 αρχισαν να με βριζουνε επειδη δεν μπηκα...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θεος!!!
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
χαχαχαχαχαα σκεψου γυναικεια κριτικη στο μπου:

"μεγαλος κομοδινος ο ερωτοκριτος"

"ο μικροτσουτσουνος ειχε ενα υφακι λες και ηταν ο τζο χολμς"

" η μαλακισμενη η τσατσα χτυπησε την πορτα ενω ακομα δεν μου ειχε πιασει ουτε τα βυζια"

" μολις τον ειδα νυσταγμενο στο σαλονι εφυγα και τοτε ο Σιλας με την τσα2 αρχισαν να με βριζουνε επειδη δεν μπηκα...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
" Κορίτσια help... χθές το βράδυ ένας πουτάνος μου έκανε γλυφομούνι χωρίς προφυλάξεις....Πήρα αμέσωσ στο ΚΕΕΛΠΝο...λέτε να κόλλησα AIDS??? "
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
" Κορίτσια help... χθές το βράδυ ένας πουτάνος μου έκανε γλυφομούνι χωρίς προφυλάξεις....Πήρα αμέσωσ στο ΚΕΕΛΠΝο...λέτε να κόλλησα AIDS??? "


Και τι προφυλαξη θα μπορουσε να παρει??Προφυλακτικο στη γλωσσα????    :think:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αμα γραψουνε κακες κριτικες μπορουνε να πουνε:

"Ενω πληρωσα για σταση 69 δεν με αφησε να του κανω τσιμπουκι παρα μονο για μερικα δευτερολεπτα και δεν με αφησε να του γλυψω τα αρχιδια! Αισχος! Αυτος δε, μου το εγλυψε λιγο περιφερειακα και αυτο ηταν ολο. Δεν εβγαλε τις καλτσες που φορουσε και στο πηδημα το εκανε ιεραποστολικα χωρις φιλακια στο λαιμο μου και τελειωσε στα 5 λεπτα. Σκουπιστηκε, με χαιρετησε και εφυγε! Ουτε σεξ σοου ουτε τιποτα! Ξεπετα του κερατα! Μαυρο!"
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Μπήκα στο μπουρδελο ερευνητικά. Η τσατσα καθόταν στην πόρτα της κουζίνας και μου ανήγγειλε το πρόγραμμα του "τεμαχίου":

Σήμερα έχω τον Κώτσο! Παιδαράς, ψωλαράς, ελεύθερα πιασιματα, γλυφομουνάκι τελειωτικό, όλες οι στάσεις, στριφτό, βιδωτό, κόντρα παξιμάδι, ξυστό στο δόντι, γαμάει και κωλαράκι, κάνα δυο σκαμπίλια στα κωλομέρια να ανάψουν τα αίματα, κάνει κι αυταρχικό....!!"
  - Κώτσοοοο!! Έλα έξω να σε δει η κιουρία!
Αυτός είναι ο παιδαράς μας! Ποια κιουρία θα περάσει περικαλώ; Καλά καλά.... όσο και να γυρνάτε στη Φυλής τέτοιον παίδαρο δεν θα ξαναβρείτε!!!!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Αμα γραψουνε κακες κριτικες μπορουνε να πουνε:

"Ενω πληρωσα για σταση 69 δεν με αφησε να του κανω τσιμπουκι παρα μονο για μερικα δευτερολεπτα και δεν με αφησε να του γλυψω τα αρχιδια! Αισχος! Αυτος δε, μου το εγλυψε λιγο περιφερειακα και αυτο ηταν ολο. Δεν εβγαλε τις καλτσες που φορουσε και στο πηδημα το εκανε ιεραποστολικα χωρις φιλακια στο λαιμο μου και τελειωσε στα 5 λεπτα. Σκουπιστηκε, με χαιρετησε και εφυγε! Ουτε σεξ σοου ουτε τιποτα! Ξεπετα του κερατα! Μαυρο!"


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom