Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Zsp

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
36
Πόντοι
0
Φανταστικό κορίτσι η Στεφανία... Πολύ πιο όμορφη από κοντά σε σχέση με τις φώτο... Απίστευτα sexy...Σφιχτό κορμί... Προσωπική εμπειρία σήμερα... Αξίζει πραγματικά
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.723
Κριτικές
191
Like
49.457
Πόντοι
41.443
Φανταστικό κορίτσι η Στεφανία... Πολύ πιο όμορφη από κοντά σε σχέση με τις φώτο... Απίστευτα sexy...Σφιχτό κορμί... Προσωπική εμπειρία σήμερα... Αξίζει πραγματικά
Καλό το αστείο σου.
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
791
Κριτικές
4
Like
1.047
Πόντοι
86
Φανταστικό κορίτσι η Στεφανία... Πολύ πιο όμορφη από κοντά σε σχέση με τις φώτο... Απίστευτα sexy...Σφιχτό κορμί... Προσωπική εμπειρία σήμερα... Αξίζει πραγματικά
Μήπως ήσουν σε κατάσταση Νιρβάνα όταν την είδες. Το τζελ είναι πιο σφιχτό από το κορμί της:2funny:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.936
Like
27.914
Πόντοι
5.906
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.467
Like
17.524
Καλημέρα πάντα με την πιο αισιόδοξη και θετική διάθεση! τελικά όχι απλά η βλακεία αλλά και οι κακία από τη γνωστή κλίκα και τους κλώνους δεν έχουν όρια.. δεν πέφτω τα σύννεφα. απλά προσπερνάω ..και κρατάω σαν κόρη οφθαλμού όλους όσους με με στηρίζουν και με επιβραβεύουν εμπράκτως με την αγάπη τους!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240704_122759.jpg
    IMG_20240704_122759.jpg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 25

Zsp

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
36
Πόντοι
0

Καλό το αστείο σου.
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;

Καλησπέρα σας κανονικά διαθέσιμη και όλη τη μεγάλη εβδομάδα!

Καλημέρα πάντα με την πιο αισιόδοξη και θετική διάθεση! τελικά όχι απλά η βλακεία αλλά και οι κακία από τη γνωστή κλίκα και τους κλώνους δεν έχουν όρια.. δεν πέφτω τα σύννεφα. απλά προσπερνάω ..και κρατάω σαν κόρη οφθαλμού όλους όσους με με στηρίζουν και με επιβραβεύουν εμπράκτως με την αγάπη τους!
Μην ακούς και μην επηρεάζεσαι από κανέναν.... Εμείς που σε ξέρουμε, σε λατρεύουμε ❤️
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
363
Like
1.792
Πόντοι
201
Και πολύ σφιχτό βυζί να συμπληρώσω χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.723
Κριτικές
191
Like
49.457
Πόντοι
41.443
Γιατί την έχεις γνωρίσει; το κορίτσι είναι αστέρι
ε αφου γραφουμε ανεκδοτα εδω κι οχι στο νημα με τα ανεκδοτα,διαβασε αλλο ενα.


Τοτός: – Δεν μπορώ να μπω στο internet.
Τεχνικός: -Το password είναι σίγουρα σωστό;
Τοτός: – Ναι, είδα τον Κωστάκη που το έγραφε.
Τεχνικός: -Και ποιο είναι το password;
Τοτός: – Πέντε αστεράκια!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.936
Like
27.914
Πόντοι
5.906
Να σημειωθεί εδώ ότι τα κακεντρεχη σχόλια προέρχονται από τυπους που αν υπήρχε αστυνομία στυλ και εμφάνισης θα τους είχε καταδικάσει σε ισόβια!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
16
Like
11.410
Πόντοι
3.246
Να σημειωθεί εδώ ότι τα κακεντρεχη σχόλια προέρχονται από τυπους που αν υπήρχε αστυνομία στυλ και εμφάνισης θα τους είχε καταδικάσει σε ισόβια!
μας έχεις δει εσύ
από
κοντά και μας ξέρεις
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.936
Like
27.914
Πόντοι
5.906
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.467
Like
17.524
Βγαζω συμπέρασμα απο τα γραφομενα σας
Πάντα εύστοχο το παιδί!
Ακριβώς έτσι ένας κομψός άνθρωπος σε εμφάνιση ποτέ δεν θα έγραφε με άθλιο ,απάνθρωπο και μίζερο τρόπο.. απλή λογική.
Η premium εμφάνιση πάει συνήθως πακέτο με χαρακτήρα..
Α ξέχασα εδώ μέσα όσοι γράφουν ειδικά εναντίον μου είναι το λιγότερο δόν Ζουάν! Οπότε μην τους χαλάσουμε την ψευδαίσθηση ! χαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
215
Like
724
Πόντοι
81
μας έχεις δει εσύ
από
κοντά και μας ξέρεις
εγω εσενα δεν σε έχω δει άρα δεν έχω άποψη.... θα πω όμως μια ιστορία από το μακρινό 2012.... τότε εδω μέσα αποφασίσαμε να γνωριστούμε τα μέλη που μιλούσαμε και κάναμε πλάκα. Και πήγαμε σε ένα μπαρ στην πλατεία βάθης.... οι γνωρίζοντες από εκείνα τα χρόνια ξέρουν..... λοιπόν..... Τα μέλη που "αντικειμενικα" δεν ¨βλέπονταν¨, ήταν αυτοί που συνήθως κοροιδευαν όλο τον κόσμο και μίλαγαν άσχημα στις κοπέλες.... Αυτο δεν σημαίνει κάτι για σένα... απλά το καταθέτω
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.905
Κριτικές
61
Like
41.024
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Έχω καιρό να κάνω χειρομαλαξη
ωραία ιδέα..
Κάποιος κύριος να βοηθήσει με το κορίτσι.
Ευχαριστώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πάντα εύστοχο το παιδί!
Ακριβώς έτσι ένας κομψός άνθρωπος σε εμφάνιση ποτέ δεν θα έγραφε με άθλιο ,απάνθρωπο και μίζερο τρόπο.. απλή λογική.
Η premium εμφάνιση πάει συνήθως πακέτο με χαρακτήρα..
Α ξέχασα εδώ μέσα όσοι γράφουν ειδικά εναντίον μου είναι το λιγότερο δόν Ζουάν! Οπότε μην τους χαλάσουμε την ψευδαίσθηση ! χαχα
Μην δίνεται σημασία.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.889
Like
14.845
Πόντοι
2.256
εγω εσενα δεν σε έχω δει άρα δεν έχω άποψη.... θα πω όμως μια ιστορία από το μακρινό 2012.... τότε εδω μέσα αποφασίσαμε να γνωριστούμε τα μέλη που μιλούσαμε και κάναμε πλάκα. Και πήγαμε σε ένα μπαρ στην πλατεία βάθης.... οι γνωρίζοντες από εκείνα τα χρόνια ξέρουν..... λοιπόν..... Τα μέλη που "αντικειμενικα" δεν ¨βλέπονταν¨, ήταν αυτοί που συνήθως κοροιδευαν όλο τον κόσμο και μίλαγαν άσχημα στις κοπέλες.... Αυτο δεν σημαίνει κάτι για σένα... απλά το καταθέτω
Μήπως από κόμπλεξ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom