Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.368
Like
104.638
Μήπως από κόμπλεξ;;;;
fdf764e68f05eaa0a3bd3350a3406731.jpg
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
15
Like
6.126
Πόντοι
2.046
Γιατί θύμωσε το κορίτσι!??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί θύμωσε το κορίτσι??
 

overvision4

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
42
Πόντοι
0
Πολύ καλό κορίτσι η Στεφανία και άψογη στη δουλειά της. Την επισκέφτηκα σήμερα πρώτη φορά και με κέρδισε η γλυκύτητα της. Κάποιοι όντως βγάζετε κόμπλεξ, μη ξεχνάτε ότι η βασική της υπηρεσία είναι το μασάζ και το κάνει τέλεια. Το σημαντικό είναι να φύγεις ανάλαφρος και μπορώ να πω ότι το πέτυχε 1000%. Θα τα ξαναπούμε σίγουρα Στεφανία :)
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
44
Πόντοι
0
Πολύ καλό κορίτσι η Στεφανία και άψογη στη δουλειά της. Την επισκέφτηκα σήμερα πρώτη φορά και με κέρδισε η γλυκύτητα της. Κάποιοι όντως βγάζετε κόμπλεξ, μη ξεχνάτε ότι η βασική της υπηρεσία είναι το μασάζ και το κάνει τέλεια. Το σημαντικό είναι να φύγεις ανάλαφρος και μπορώ να πω ότι το πέτυχε 1000%. Θα τα ξαναπούμε σίγουρα Στεφανία :)
Όπως ακριβώς τα λες... Γλυκιά, άψογη και όλοι θέλουμε στην τελική να ξαναπάμε... Αυτή είναι η μεγαλύτερη απόδειξη για το πόσο καλή είναι.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.310
Πόντοι
206
Όπως ακριβώς τα λες... Γλυκιά, άψογη και όλοι θέλουμε στην τελική να ξαναπάμε... Αυτή είναι η μεγαλύτερη απόδειξη για το πόσο καλή είναι.
Προφανώς τόσο εσύ όσο και ο overvision4 νεούδια στο άθλημα είδατε φως και μπήκατε που λένε, πιστεύετε ότι ο λαδοκόρη θα σας δώσει δωρεάν κάρτα απεριορίστων διαδρομών με το γλύψιμο που της κάνετε μέσω σχολίων. Μια μαλακία σας τράβηξε, σας έτριψε λιγάκι, σας είπε και δυο τρία γλυκόλογα και νιώσατε αγαπούληδες. Έχεις καιρό μπροστά σου εσύ και το άλλο φιλαράκι και θα μάθετε πολλά ακόμα. Καλή επιτυχία:coffee:
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
368
Κριτικές
16
Like
1.739
Πόντοι
2.472
Προφανώς τόσο εσύ όσο και ο overvision4 νεούδια στο άθλημα είδατε φως και μπήκατε που λένε, πιστεύετε ότι ο λαδοκόρη θα σας δώσει δωρεάν κάρτα απεριορίστων διαδρομών με το γλύψιμο που της κάνετε μέσω σχολίων. Μια μαλακία σας τράβηξε, σας έτριψε λιγάκι, σας είπε και δυο τρία γλυκόλογα και νιώσατε αγαπούληδες. Έχεις καιρό μπροστά σου εσύ και το άλλο φιλαράκι και θα μάθετε πολλά ακόμα. Καλή επιτυχία:coffee:

Αγαπούληδες, άπειροι με το αντικείμενο και πρωτάρηδες μαζί, ο ένας έκανε εγγραφή χθες κ ο άλλος προχθές..

Τις τελευταίες ημέρες, παρατηρούνται αρκετές εγγραφές, αποθεώνοντας γυναίκες κάτω του μετρίου, ρίξτε μια ματιά στα νήματα, ειδικά των cg..
Ξεχνούν ορισμένοι, πως η εγγραφή και η αποθέωση, σε καμιά περίπτωση, δεν παράγουν ταυτόχρονα αποτέλεσμα.

Για να αποκτήσει βαρύτητα η κρίση και το σχόλιο ενός μέλους, ειδικά σε ένα υπερφορτωμένο site όπως το bou, θα πρέπει να έχει ενεργή συμμετοχή το λιγότερο 3-5 χρόνια.

Με άλλα λόγια, θα πρέπει να έχει πλασαριστεί στην κοινότητα ως αξιόπιστος συνομιλητής, κάτι που προκύπτει από την δραστηριότητά του αφενός και αφετέρου από την ήδη σχηματισμένη εικόνα της κοινότητας, για την εκάστοτε κριτική του..

Κοινώς πρώτα εργάζεσαι & κατόπιν πληρώνεσαι κ όχι το αντίστροφο.. :hi:
 

overvision4

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
42
Πόντοι
0
Προφανώς τόσο εσύ όσο και ο overvision4 νεούδια στο άθλημα είδατε φως και μπήκατε που λένε, πιστεύετε ότι ο λαδοκόρη θα σας δώσει δωρεάν κάρτα απεριορίστων διαδρομών με το γλύψιμο που της κάνετε μέσω σχολίων. Μια μαλακία σας τράβηξε, σας έτριψε λιγάκι, σας είπε και δυο τρία γλυκόλογα και νιώσατε αγαπούληδες. Έχεις καιρό μπροστά σου εσύ και το άλλο φιλαράκι και θα μάθετε πολλά ακόμα. Καλή επιτυχία:coffee:
Ο,τι η σεξουαλικη μου εμπειρία προσμετράται από το πόσο ενεργός είμαι σε ένα φόρουμ
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.957
Κριτικές
2
Like
73.526
Πόντοι
12.056
Ο,τι η σεξουαλικη μου εμπειρία προσμετράται από το πόσο ενεργός είμαι σε ένα φόρουμ
Και αν τον έχεις άνω τον 20 ..... γιατί ως γνωστόν μεγάλη μερίδα εδώ μέσα είναι συγγενείς και απόγονοι του Γκουσγκούνη....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
213
Like
237
Πόντοι
21
Τι μαλακιες ακούμε και διαβάζουμε. Α ρε Στεφανία! Μπορεί να μην είσαι μοντέλο αλλά είσαι ότι απολαυστικότερο υπάρχει στο συγκεκριμένο χώρο.
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
205
Κριτικές
40
Like
1.867
Πόντοι
2.471
Προφανώς τόσο εσύ όσο και ο overvision4 νεούδια στο άθλημα είδατε φως και μπήκατε που λένε, πιστεύετε ότι ο λαδοκόρη θα σας δώσει δωρεάν κάρτα απεριορίστων διαδρομών με το γλύψιμο που της κάνετε μέσω σχολίων. Μια μαλακία σας τράβηξε, σας έτριψε λιγάκι, σας είπε και δυο τρία γλυκόλογα και νιώσατε αγαπούληδες. Έχεις καιρό μπροστά σου εσύ και το άλλο φιλαράκι και θα μάθετε πολλά ακόμα. Καλή επιτυχία:coffee:
'Παλεουρα με γαλονια' φιλε να το δεχτω απολυτα το σχολιο σου , καλα τα λες στα ΄νεουδια ΄ αλλα βοηθα τους να μαθουν και που να πανε για να μην χαλανε τα λεφτα τους. Πες μας μια οχι παραπανω ανεξαρτητη κοπελα που να κανει μασαζ και εκτονωση σε αυτη την τιμη , καθεσε στο κρεββατι για μασαζ μια ωρα καθαρη με μπανιο πριν μετα και λιγο σοσιαλ καθεσε τουλαχιστον 1.20λ προσβαση παρκινγ ευκολο και να μην φοραει μασελα!!
οπως καταλβαινεις οι θειες 60+ στο κεντρο την αττικη και την καλλιθεα που ουτε μηχανακι δεν παρκαρεις , ειναι ξινες και δεν αγγιζεις τιποτα παρολο που ειναι φηθνοτερες απορριπτονται.
Οποτε παρολο που ειμαι παλαιος δωσε μου την χρυση πληροφορια για μια κοπελα ποιο VFM με τα παραπανω να σε παραδεχτω . Τα σεβη μου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.134
Κριτικές
191
Like
52.270
Πόντοι
41.443
μη ξεχνάτε ότι η βασική της υπηρεσία είναι το μασάζ
τυπε δεν θελω να σου χαλασω το ονειρο,αλλα μεσημεριασε. μηπως ειναι ωρα να ξυπνησεις?
περνα μια βολτα λιγο παραδιπλα να ανοιξουν τα ματακια σου.
πηγαινε και στις πρωτες σελιδες του παροντος νηματος να ενημερωθεις ποιος παιζει τον παπα εδω και χρονια.





Ναιιι περιοχή νέα παραλία
Και για τους φανατικούς foot lovers



Μα μιλάς σοβαρά να βάλω εδώ μέσα δημοσιως το πρόσωπό μου? έχει λογική αυτό που λες ?αν μπορούσα ευχαρίστως θα το έκανα.. το baby προσωπάκι μου δεν ντρέπομαι να το δείξω αλλά όχι στο μπου..είπαμε..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.054
Κριτικές
34
Like
3.885
Πόντοι
4.365
'Παλεουρα με γαλονια' φιλε να το δεχτω απολυτα το σχολιο σου , καλα τα λες στα ΄νεουδια ΄ αλλα βοηθα τους να μαθουν και που να πανε για να μην χαλανε τα λεφτα τους. Πες μας μια οχι παραπανω ανεξαρτητη κοπελα που να κανει μασαζ και εκτονωση σε αυτη την τιμη , καθεσε στο κρεββατι για μασαζ μια ωρα καθαρη με μπανιο πριν μετα και λιγο σοσιαλ καθεσε τουλαχιστον 1.20λ προσβαση παρκινγ ευκολο και να μην φοραει μασελα!!
οπως καταλβαινεις οι θειες 60+ στο κεντρο την αττικη και την καλλιθεα που ουτε μηχανακι δεν παρκαρεις , ειναι ξινες και δεν αγγιζεις τιποτα παρολο που ειναι φηθνοτερες απορριπτονται.
Οποτε παρολο που ειμαι παλαιος δωσε μου την χρυση πληροφορια για μια κοπελα ποιο VFM με τα παραπανω να σε παραδεχτω . Τα σεβη μου

fistikouli αν και παλιός επέτρεψε μου καλοπροαίρετα να σημειώσω ότι από την στιγμή που έχεις αναφέρει το nikname σου στην μανδάμ, δεν παίζει να εκφράσεις αντικειμενική άποψη.

Τα σέβη μου
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
205
Κριτικές
40
Like
1.867
Πόντοι
2.471
Σε διαβεβαιωνω οτι δεν ισχυει γιατι και οσες μη καλες κριτικες εχω κανει τις κανω παντα ευγενικα και με καλο τροπο ακομα με την ασφαλεια να μην γνωριζουν ποιος ειμαι , να εισαι σιγουρος οτι αν κατι με ενοχλουσε ή δεν μου αρεσε θα το ελεγα γιατι πιστευω οτι βελτιωνει και τις ιδιες μιας που διαβαζουν οσα γραφουμε . (πολυ παλια ειχα γραψει μια καλη κριτικη για μια κοπελα πχ που εγραψα οτι με ενοχλησε που ζητησε λεφτα στην αρχη , μου στειλε μην και μου ειπε δεν ηξερα οτι γενικα ενοχλει αυτο και θεωρησε καλο να μην το κανει). Επειδη απαντησες πολυ ωραια και ειναι σπανιο να σου πω και τα εξης , σιγουρα δεν ειμαι απολυτα αντικειμενικος γιατι μενω βορεια οποτε με βολευει η τοποθεσια παρα πολύ, επισης στα 40 που ηταν απλα δεν υπηρχε ανταγωνισμος επισης έχω να παω παρα πολύ καιρο 1,5 χρονο + γιατι πλεον ειναι δυσκολο να βρω ραντεβου την ιδια μερα οπως θελω εγω. Αλλα εδω ειμαι και παλι οποιος εχει προτασεις εναλλακτικές και vfm να τον ακουσω να παω να δοκιμασω και να γραψω εδω. Οπως εχω ξαναπει δεν σχολιαζω καθολου το θεμα εμφανισης που ειναι υποκειμενικο, ενα μασαζ θα κανουμε και εναν φραπε αρκει να μην ειναι χρυσαυγη πχ οκ
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.310
Πόντοι
206
Ο,τι η σεξουαλικη μου εμπειρία προσμετράται από το πόσο ενεργός είμαι σε ένα φόρουμ
Αν η σεξουαλική σου εμπειρία συνηγορεί ότι η Στεφανία είναι η θεά του σεξ και η μετρ στο μασάζ τότε ή έχεις πρόβλημα ή οι προηγούμενες εμπειρίες σου ήταν με μπάζα και τώρα είδες το φως το αληθινό. Καλή η κοπέλα δεν λέω αλλά στο μέσο όρο, υπάρχουν σαφώς πάρα πολλές καλύτερες
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.310
Πόντοι
206
'Παλεουρα με γαλονια' φιλε να το δεχτω απολυτα το σχολιο σου , καλα τα λες στα ΄νεουδια ΄ αλλα βοηθα τους να μαθουν και που να πανε για να μην χαλανε τα λεφτα τους. Πες μας μια οχι παραπανω ανεξαρτητη κοπελα που να κανει μασαζ και εκτονωση σε αυτη την τιμη , καθεσε στο κρεββατι για μασαζ μια ωρα καθαρη με μπανιο πριν μετα και λιγο σοσιαλ καθεσε τουλαχιστον 1.20λ προσβαση παρκινγ ευκολο και να μην φοραει μασελα!!
οπως καταλβαινεις οι θειες 60+ στο κεντρο την αττικη και την καλλιθεα που ουτε μηχανακι δεν παρκαρεις , ειναι ξινες και δεν αγγιζεις τιποτα παρολο που ειναι φηθνοτερες απορριπτονται.
Οποτε παρολο που ειμαι παλαιος δωσε μου την χρυση πληροφορια για μια κοπελα ποιο VFM με τα παραπανω να σε παραδεχτω . Τα σεβη μου
Δεν το παίζω παλιός ούτε θεωρώ τον εαυτό μου κάτι τέτοιο. Αλήθεια δεν σου κίνησε τη περιέργεια ότι και τα δύο νεούδια γράφτηκαν μαζί στο φόρουμ με διαφορά μερικών ωρών. Για τα υπόλοιπα που αναφέρεις απλά έχουμε διαφορετική άποψη. Άλλοι ψάχνουν για VFM καταστάσεις και άλλοι για PREMIUM. Αν είσαι τακτικός πελάτης του αθλήματος το VFM σου αρκεί, αν όχι και θέλεις ποιότητα επιλέγεις RPEMIUM καταστάσεις σε πιο μεγάλα χρονικά διαστήματα. Ανταποδίδω τα σέβη μου
 

overvision4

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
42
Πόντοι
0
Αν η σεξουαλική σου εμπειρία συνηγορεί ότι η Στεφανία είναι η θεά του σεξ και η μετρ στο μασάζ τότε ή έχεις πρόβλημα ή οι προηγούμενες εμπειρίες σου ήταν με μπάζα και τώρα είδες το φως το αληθινό. Καλή η κοπέλα δεν λέω αλλά στο μέσο όρο, υπάρχουν σαφώς πάρα πολλές καλύτερες
Εσύ αυτό κατάλαβες από τα σχόλια μου? Ξαναδιάβασε τι έγραψα.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.609
Like
19.566
Δεν το παίζω παλιός ούτε θεωρώ τον εαυτό μου κάτι τέτοιο. Αλήθεια δεν σου κίνησε τη περιέργεια ότι και τα δύο νεούδια γράφτηκαν μαζί στο φόρουμ με διαφορά μερικών ωρών. Για τα υπόλοιπα που αναφέρεις απλά έχουμε διαφορετική άποψη. Άλλοι ψάχνουν για VFM καταστάσεις και άλλοι για PREMIUM. Αν είσαι τακτικός πελάτης του αθλήματος το VFM σου αρκεί, αν όχι και θέλεις ποιότητα επιλέγεις RPEMIUM καταστάσεις σε πιο μεγάλα χρονικά διαστήματα. Ανταποδίδω τα σέβη μου
Μην κλέβεις ατάκες μου το premium είναι κάτι που εγώ το έχω διατυπώσει πρώτη και σαν έννοια αλλά και στις υπηρεσίες μου που είναι ποιοτικές.προφανώς και με γνωρίζεις πολύ καλά απλά κάπου τα χαλάσαμε και για αυτό πλέον τάσσεσαι εναντίον Μ
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
368
Κριτικές
16
Like
1.739
Πόντοι
2.472
Πολύ καλό κορίτσι η Στεφανία - Καλό ναι,, την πονηριά της όμως, δεν την είδες??? Αν έχεις τέτοια κρίση, τι κριτική να περιμένουμε??


η βασική της υπηρεσία είναι το μασάζ - Μην είσαι τόσο σίγουρος !!


το βασικό είναι να φύγεις ανάλαφρος και μπορώ να πω ότι το πέτυχε 1000% - Σε αυτό θα συμφωνήσω, έχει τον τρόπο να σε ξαλαφρώνει και να νοιώθεις και υποχρεωμένος..:)
Όπως ακριβώς τα λες... Μην καρφώνεσαι..

Γλυκιά, άψογη και όλοι θέλουμε στην τελική να ξαναπάμε. - Όλοι?? ώστε γι αυτό είναι κόλαση κάθε μέρα η Κηφισίας??

Ο,τι η σεξουαλικη μου εμπειρία προσμετράται από το πόσο ενεργός είμαι σε ένα φόρουμ - Έχω απαντήσει αναλυτικά στο προηγούμενο post μου..
Όλο και πιο sexy κοριτσαρα - Από ένα μέλος, περιμένουμε αναλυτική κριτική, να περιγράψει από το Α έως το Ω την συνάντηση που είχε με μια λαδοκόρη, πως κλείστηκε το ραντεβού, πως τον υποδέχτηκε, αν τηρήθηκε η αρχική συμφωνία, επίπεδο υπηρεσιών, καθαριότητα χώρου, γενικότερη συμπεριφορά, κριτική τιμής/υπηρεσιών και πολλά ακόμη που θα βοηθήσουν την κοινότητα. Χαρακτηρισμοί του τύπου κοριτσάρα, μοντέλο , γυναικάρα, θεά και όλες οι υπόλοιπες ανοησίες που γράφονται, εκπίπτουν και αυτοακυρώνονται. Πολύ περισσότερο όταν αυτός που το διαλαλεί, δεν έχει προσφέρει τίποτε στην κοινότητα..

Αν η σεξουαλική σου εμπειρία συνηγορεί ότι η Στεφανία είναι η θεά του σεξ και η μετρ στο μασάζ τότε ή έχεις πρόβλημα ή οι προηγούμενες εμπειρίες σου ήταν με μπάζα και τώρα είδες το φως το αληθινό. Καλή η κοπέλα δεν λέω αλλά στο μέσο όρο, υπάρχουν σαφώς πάρα πολλές καλύτερες. Σωστά, αντικειμενικά κινείται λίγο κάτω από το μέσο όρο, ξέρει όμως πολύ καλά να ποδηγετεί τους αγαπούληδες .. τους εντοπίζει με το καλημέρα, είναι επαγγελματίας σε αυτό, νομίζω πως της το αναγνωρίζουν όλοι..

Αλήθεια δεν σου κίνησε τη περιέργεια ότι και τα δύο νεούδια γράφτηκαν μαζί στο φόρουμ με διαφορά μερικών ωρών. Ελέγχονται οι λογαριασμοί, μην ανησυχείς, παρουσιάζουν "περίεργες" συμπτώσεις..

Άλλοι ψάχνουν για VFM καταστάσεις και άλλοι για PREMIUM. Άλλη φορά μη χρησιμοποιήσεις τον όρο ,, είναι κατοχυρωμένος.!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom