Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
726
Κριτικές
4
Like
1.393
Πόντοι
206

Συνημμένα

  • IMG_1037.jpeg
    IMG_1037.jpeg
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 12

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
474
Like
1.076
Πόντοι
201
Μη μας ανοίγεις την ορεξη για γλυκά πρωί-πρωί χαχα
Ναι και ειδικά για γλυκά σε σχήμα καρδιάς με γέμιση σοκολάτα που το μοιράζουμε στα δύο και ταίζει ο ένας τον άλλον.......όχι πως υπαινίσσομαι τίποτα......απλά το αναφέρω.....:grin:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.303
Κριτικές
2
Like
71.361
Πόντοι
12.056
Ναι και ειδικά για γλυκά σε σχήμα καρδιάς με γέμιση σοκολάτα που το μοιράζουμε στα δύο και ταίζει ο ένας τον άλλον.......όχι πως υπαινίσσομαι τίποτα......απλά το αναφέρω.....:grin:
στα ες ες η στην βερμαχτ ησουν
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.451
Κριτικές
99
Like
25.163
Πόντοι
26.236
Τσουνάμι φυλαχτειτε μπαίνει !!!! :2funny: ρε πατε καλάπου καθόσαστε κ καυλαντιζετε με το μπαζο ?
 

Συνημμένα

  • 0FFD120C-BB82-4A6A-8427-12E45F755919.jpeg
    0FFD120C-BB82-4A6A-8427-12E45F755919.jpeg
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 39
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.463
Like
17.376
Τσουνάμι φυλαχτειτε μπαίνει !!!! :2funny: ρε πατε καλάπου καθόσαστε κ καυλαντιζετε με το μπαζο ?
Ο ορισμός της εμμονής μαζί Μ!
Τσεκαρεις τον λογαριασμό μου στο ινστα(ενώ με βρίζεις εδώ..)κ κάνεις screenshot από τα στορι Μ που το συγκεκριμένο δεν υπάρχει πλέον γτ έληξε κ κρατάς κ αρχείο!καλή φάση...
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.924
Like
27.824
Πόντοι
5.906
Ο ορισμός της εμμονής μαζί Μ!
Τσεκαρεις τον λογαριασμό μου στο ινστα(ενώ με βρίζεις εδώ..)κ κάνεις screenshot από τα στορι Μ που το συγκεκριμένο δεν υπάρχει πλέον γτ έληξε κ κρατάς κ αρχείο!καλή φάση...
Όταν ο άλλος είναι καψουρακος χωρίς ανταπόκριση.....
 

Neapoliths

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
59
Like
173
Πόντοι
0
Σχολιασμός first dates με στεφάνια. Η τύπισσα φέρθηκε όπως φέρονται πολλές και στη πραγματική ζωή είναι η μέση γυναίκα στις χυλοπίτες που τρώμε καθημερινά. Ευγενικη στο ραντεβού νομίζεις ότι πέρασατε πολύ ωραία και οι δύο αλλά μετά θα σε απορρίψει λέγοντας ότι πέρασε πολύ ωραία ότι εισαι πολύ καλό παιδί αλλά δε τις αρέσεις για να προχωρήει και θα μείνεις με το πουλί στο χέρι. Η όταν στο σεξ είσαι πολύ κακός σου λέει από ευγένεια ότι όλα καλά της άρεσε μα μέσα της γελάει. Βέβαια λόγω έκθεσης στη τηλεόραση το δικαιολογώ αυτό το φερσιμο και τη τακτική αν και φάνηκε ότι ο τύπος πέρασε καλά και μετά θα φάγε απογοήτευση. Εμφανισιακά δε μ άρεσε η στεφάνια και γλιτώσαμε 100€
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.690
Κριτικές
190
Like
49.174
Πόντοι
41.443
Τσουνάμι φυλαχτειτε μπαίνει !!!! :2funny: ρε πατε καλάπου καθόσαστε κ καυλαντιζετε με το μπαζο ?
Δώσε πόνο, δώσε :2funny::2funny::2funny::2funny:
Έτσι για να καταλάβουν μερικοί ποιο μπαζο αποθεώνουν κάποιοι.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.379
Κριτικές
13
Like
1.923
Πόντοι
3.425
Σχολιασμός first dates με στεφάνια. Η τύπισσα φέρθηκε όπως φέρονται πολλές και στη πραγματική ζωή είναι η μέση γυναίκα στις χυλοπίτες που τρώμε καθημερινά. Ευγενικη στο ραντεβού νομίζεις ότι πέρασατε πολύ ωραία και οι δύο αλλά μετά θα σε απορρίψει λέγοντας ότι πέρασε πολύ ωραία ότι εισαι πολύ καλό παιδί αλλά δε τις αρέσεις για να προχωρήει και θα μείνεις με το πουλί στο χέρι. Η όταν στο σεξ είσαι πολύ κακός σου λέει από ευγένεια ότι όλα καλά της άρεσε μα μέσα της γελάει. Βέβαια λόγω έκθεσης στη τηλεόραση το δικαιολογώ αυτό το φερσιμο και τη τακτική αν και φάνηκε ότι ο τύπος πέρασε καλά και μετά θα φάγε απογοήτευση. Εμφανισιακά δε μ άρεσε η στεφάνια και γλιτώσαμε 100€
εγώ δεν έσω δοκιμάσει γιατί δεν έτυχε....

αλλά δεν έχω καταλάβει επιπλέον πώς ακριβώς κινείται η κυρία, ποια είναι η πολιτική του "καταστήματος" με άλλα λόγια.

το ότι θα πηδήξεις δεν είναι σίγουρο?

εξαρτάται από τον εάν της κάνεις κλικ? είναι επιλεκτική?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.872
Like
14.799
Πόντοι
2.256
εγώ δεν έσω δοκιμάσει γιατί δεν έτυχε....

αλλά δεν έχω καταλάβει επιπλέον πώς ακριβώς κινείται η κυρία, ποια είναι η πολιτική του "καταστήματος" με άλλα λόγια.

το ότι θα πηδήξεις δεν είναι σίγουρο?

εξαρτάται από τον εάν της κάνεις κλικ? είναι επιλεκτική?
Αν κάποιος δεν είναι λίγδης - κάφρος, εξαρτάται από το ποιο πρόγραμμα θα διαλέξεις - πληρώσεις!! Νομίζω;;; :think:
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
672
Like
1.822
Πόντοι
206
Να κοιτατε τις υπηρεσιες που προσφερει και τα ωραρια να τηρει καθε γυναικα που κανει τη συγκεκριμενη δουλεια, τα τελευταια 2 χρονια πολλες φολες στα μασατζιδικα απο αποψη τηρησης χρονων. Εγω δεν κοιταζω εμφανιση γιατι δεν παω για παντρεια να εκτιμαει τα χρηματα που παιρνει απο μενα που τα βγαζω με κοπο κοιταζω. Αυτα και τα 100 ευρω που λετε οτι παιρνει για ποσο χρονο ειναι;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.552
Κριτικές
16
Like
13.855
Πόντοι
6.515
Η κοπελλα έδειξε ποια ειναι, ακομπλεξαριστη

Εχω την απορία αυτοί που βγάζουν χολή εδώ μέσα, πισω απ το ανωνυμο πληκτρολόγιο, ποσο γόηττες είναι όλοι τους?
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
360
Like
1.782
Πόντοι
201
το ότι θα πηδήξεις δεν είναι σίγουρο?

εξαρτάται από τον εάν της κάνεις κλικ? είναι επιλεκτική?
Εξαρτάται από το αν έχεις 100€.

Αν έχεις τότε τα πόδια είναι εκεί ανοιχτά και σε περιμένουν.

Αν όχι δε γαμάς.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.982
Κριτικές
34
Like
3.247
Πόντοι
4.365
Πολύ σωστά. Τα άλλα περί χημείας και βιολογίας είναι για γέλια.

Θα σου πρότεινα να δώσεις και κανα δεκάρικο παραπάνω να ακούσεις και την αγαπημένη της ατάκα "Να ξέρεις εκτιμώ ιδιαίτερα τους γενναιόδορους βλ... εεε ανθρώπους" :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom