Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.216
Πόντοι
4.546
Υ.Γ
Λέτε να κατάλαβε κάτι η ζέν!?? γιατί όταν ρώτησε τι μασάζ προσφέρεις το βλέμμα της ήταν κάπως μυστήριο! είναι πανέξυπνη και πολύ τσακάλι αυτή χαχχαα
Να κάνω λοιπόν την γνωστή ερώτηση:
Ποιο μέλος είναι η Ζεν;
 

iapetos79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
226
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
301
Κούκλα ήσουν στο επεισόδιο και εξαιρετική παρουσία στις κάμερες
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Δεν ήθελα να τον "απορρίψω" δημοσίως για ν μην τον προσβάλλω.
Για παρέα κ επικοινωνία καλός ήταν,άλλο όμως το ερωτικό.ειδες πουθενά ερωτική σπίθα?
Ti να τον προσβαλειs αυτον ρε

biky-stefania???​

.....οταν παs σε

Rialiti Ριαλίτι – Ψηφιακη Eκθεση προβολη η εμπειρια ετσι απλα για να χαμε να λεγαμε​

Αυτοπροσβαλεσε μονοs σου η μονη σου .....Εγω παλι με αυτα που ειδα στην τελικη εφοσον υπαρχει εξαρχηs αυτη η προθεση η πονυρη απο μεροs sου ....θα ηταν πρεπον ....γνωμη μου ειναι να μην εκτειθεσε σε τετοια διαδιακσια......''Α'' και κατι αλλο για εμαs που σε ξερουμε και σε κρινουμε απο κοντα Εδω στην Σαλονικη και οχι απο την ψευδεσθηση του φακου τηs ΤV ΑΛΑΞΕ επιτελουs κομοτρια η κομοτη .....τι χαλια μαλι ειναι αυτο

biky-stefania​

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ ΑΤΗΜΕΛΗΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ καντι ανταβγεs οπου νανε οπωs να ναι προσεξα αχτενιστη τελειωs. Eιτελουs ποεξε λιγο την εμφανιση σου ειναι πολα τα μπiκικινια..... ξοδεψε χρηματα για την εμφανιση σου ....οπωs kανουνε οι γυναικεs που εκτημουν τον εαυτο τουs
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Ti να τον προσβαλειs αυτον ρε

biky-stefania???​

.....οταν παs σε

Rialiti Ριαλίτι – Ψηφιακη Eκθεση προβολη η εμπειρια ετσι απλα για να χαμε να λεγαμε​

Αυτοπροσβαλεσε μονοs σου η μονη σου .....Εγω παλι με αυτα που ειδα στην τελικη εφοσον υπαρχει εξαρχηs αυτη η προθεση η πονυρη απο μεροs sου ....θα ηταν πρεπον ....γνωμη μου ειναι να μην εκτειθεσε σε τετοια διαδιακσια......''Α'' και κατι αλλο για εμαs που σε ξερουμε και σε κρινουμε απο κοντα Εδω στην Σαλονικη και οχι απο την ψευδεσθηση του φακου τηs ΤV ΑΛΑΞΕ επιτελουs κομοτρια η κομοτη .....τι χαλια μαλι ειναι αυτο

biky-stefania​

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ ΑΤΗΜΕΛΗΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ καντι ανταβγεs οπου νανε οπωs να ναι προσεξα αχτενιστη τελειωs. Eιτελουs ποεξε λιγο την εμφανιση σου ειναι πολα τα μπiκικινια..... ξοδεψε χρηματα για την εμφανιση σου ....οπωs kανουνε οι γυναικεs που εκτημουν τον εαυτο τουs
Καλα μάθε κ γράψε πρώτα με ορθογραφία και μετα κρίνε.. που ήταν όλοι μας περνάμε από 3 ώρες styling όποτε άκυρο τελείως ό,τι γράφεις. Κλασική περίπτωση κακίας προσπερνάω απλά τα ματάκια μου πόνεσαν με τέτοια ορθογραφία δεν μπορούσα να μην επέμβω
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.857
Πόντοι
4.365
Είδα μια γυναίκα γοητευμένη, σίγουρα όχι ερωτευμένη, εξάλλου ήταν ακόμα τόσο νωρίς για να πει κανείς κάτι τέτοιο...και έδωσες στους τηλεθεατές, στον ίδιο αλλά και στην εκπομπή να καταλάβουν ότι θα υπάρξει και 2ο ραντεβού... Το είπατε κιόλας στο τέλος που καθίσατε δίπλα δίπλα.....Είπες "θα ήθελα να τον ξαναδώ".... Κλασική πουτανίστικη τακτική... Δεν τον θέλω αλλά είναι κερδισμένη κατάκτηση, γιατί να τον απογοητεύσω από τώρα....?

Υπάρχουν και "ντόμπρες" γυναίκες.. στο διόρθωσα λίγο
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Είδα μια γυναίκα γοητευμένη, σίγουρα όχι ερωτευμένη, εξάλλου ήταν ακόμα τόσο νωρίς για να πει κανείς κάτι τέτοιο...και έδωσες στους τηλεθεατές, στον ίδιο αλλά και στην εκπομπή να καταλάβουν ότι θα υπάρξει και 2ο ραντεβού... Το είπατε κιόλας στο τέλος που καθίσατε δίπλα δίπλα.....Είπες "θα ήθελα να τον ξαναδώ".... Κλασική γυναικεία τακτική... Δεν τον θέλω αλλά είναι κερδισμένη κατάκτηση, γιατί να τον απογοητεύσω από τώρα....?
Ούτως ή άλλως ήταν καταδικασμένο όταν πρόκειται για άλλη πόλη απορώ και η παραγωγή πώς τα κανονίζει αυτά.. έχω δει και από εξωτερικό δηλαδή που φέρνει μερικούς και μερικές.. τι νόημα έχει από απόσταση δεν μπορεί να λειτουργήσει Τίποτα..

Αν δεν είχε επίπεδο και συμπεριφορά ευγενική δεν θα μπορούσα να μείνω στο ραντεβού.. αλλά όταν περνάς καλά με την παρέα του άλλου και δεν θέλεις να χαλάσεις τη στιγμή μην τον πικράνεις το καλύτερο που μπορείς να κάνεις..είναι να του το ξεκαθαρίσεις μόλις τελειώσει η βραδιά δηλαδή την επόμενη μέρα όπως κ λειτούργησα ..δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κριθώ για αυτό και γιατί είναι λάθος τακτική.

Σε ένα τυφλό ραντεβού που δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις αυτό που μπορεί να σε κρατήσει είναι ο χαρακτήρας του άλλου.. δεν σημαίνει όμως ότι πρέπει να ταιριάζεις και ερωτικά μαζί του ούτε ότι πρέπει να τον διαπόμπευσεις σε όλη την ελλάδα που παρακολουθεί εκείνη τη στιγμή.
Κι για ν καταλάβεις πόσο εντάξει ήμουν απέναντί του και πόσο με εκτίμησε..ο άνθρωπος επικοινώνησε μετά την προβολή του επεισοδίου και με προσκάλεσε θεσσαλονίκη να δώσω μία ευκαιρία μήπως έκανα λάθος εκτίμηση της κατάστασης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Ούτως ή άλλως ήταν καταδικασμένο όταν πρόκειται για άλλη πόλη απορώ και η παραγωγή πώς τα κανονίζει αυτά.. έχω δει και από εξωτερικό δηλαδή που φέρνει μερικούς και μερικές.. τι νόημα έχει από απόσταση δεν μπορεί να λειτουργήσει Τίποτα..

Αν δεν είχε επίπεδο και συμπεριφορά ευγενική δεν θα μπορούσα να μείνω στο ραντεβού.. αλλά όταν περνάς καλά με την παρέα του άλλου και δεν θέλεις να χαλάσεις τη στιγμή μην τον πικράνεις το καλύτερο που μπορείς να κάνεις..είναι να του το ξεκαθαρίσεις μόλις τελειώσει η βραδιά δηλαδή την επόμενη μέρα όπως κ λειτούργησα ..δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κριθώ για αυτό και γιατί είναι λάθος τακτική.

Σε ένα τυφλό ραντεβού που δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις αυτό που μπορεί να σε κρατήσει είναι ο χαρακτήρας του άλλου.. δεν σημαίνει όμως ότι πρέπει να ταιριάζεις και ερωτικά μαζί του ούτε ότι πρέπει να τον διαπόμπευσεις σε όλη την ελλάδα που παρακολουθεί εκείνη τη στιγμή.
Κι για ν καταλάβεις πόσο εντάξει ήμουν απέναντί του και πόσο με εκτίμησε..ο άνθρωπος επικοινώνησε μετά την προβολή του επεισοδίου και με προσκάλεσε θεσσαλονίκη να δώσω μία ευκαιρία μήπως έκανα λάθος εκτίμηση της κατάστασης.
έλα Θεσσαλονίκη να ξανά εκτιμήσεις,να εκτιμήσουμε κ εμείς.Αμα του τον παίξεις μια φορά θα κατέβει Αθήνα.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Ούτως ή άλλως ήταν καταδικασμένο όταν πρόκειται για άλλη πόλη απορώ και η παραγωγή πώς τα κανονίζει αυτά.. έχω δει και από εξωτερικό δηλαδή που φέρνει μερικούς και μερικές.. τι νόημα έχει από απόσταση δεν μπορεί να λειτουργήσει Τίποτα..

Αν δεν είχε επίπεδο και συμπεριφορά ευγενική δεν θα μπορούσα να μείνω στο ραντεβού.. αλλά όταν περνάς καλά με την παρέα του άλλου και δεν θέλεις να χαλάσεις τη στιγμή μην τον πικράνεις το καλύτερο που μπορείς να κάνεις..είναι να του το ξεκαθαρίσεις μόλις τελειώσει η βραδιά δηλαδή την επόμενη μέρα όπως κ λειτούργησα ..δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κριθώ για αυτό και γιατί είναι λάθος τακτική.

Σε ένα τυφλό ραντεβού που δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις αυτό που μπορεί να σε κρατήσει είναι ο χαρακτήρας του άλλου.. δεν σημαίνει όμως ότι πρέπει να ταιριάζεις και ερωτικά μαζί του ούτε ότι πρέπει να τον διαπόμπευσεις σε όλη την ελλάδα που παρακολουθεί εκείνη τη στιγμή.
Κι για ν καταλάβεις πόσο εντάξει ήμουν απέναντί του και πόσο με εκτίμησε..ο άνθρωπος επικοινώνησε μετά την προβολή του επεισοδίου και με προσκάλεσε θεσσαλονίκη να δώσω μία ευκαιρία μήπως έκανα λάθος εκτίμηση της κατάστασης.
Καλά εντάξει........ Άστα αυτά τώρα και πες μας, πότε θα έρθεις στην πόλη μας....? Χθες που είπα ότι κερνάω μπουγάτσα, απέφυγες να σχολιάσεις....
 

gio1981_

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2023
Μηνύματα
13
Like
36
Πόντοι
0
Ακριβώς!κάποιον να με εξιταρει όχι απλά έναν καλό συνομιλητή !
Ακόμη κ το παιδάκι,ο YouTuber αν μου τυχαίνε μου άρεσε που είχε χιούμορ κ ατακαδορος φουλ.
Θα με προκαλούσε καλύτερα!
έλα ρε τώρα εκείνο το παιδάκι δεν ήταν ατακαδαρος...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλά εντάξει........ Άστα αυτά τώρα και πες μας, πότε θα έρθεις στην πόλη μας....? Χθες που είπα ότι κερνάω μπουγάτσα, απέφυγες να σχολιάσεις....
Αν θ το πιστέψεις δεν μου αρέσει καθόλου μπουγάτσα χαχα
Μη Μ κάνατε να έρθω μέσα στο καλοκαίρι Χαλκιδική να δοκιμάσω
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλα μάθε κ γράψε πρώτα με ορθογραφία και μετα κρίνε.. που ήταν όλοι μας περνάμε από 3 ώρες styling όποτε άκυρο τελείως ό,τι γράφεις. Κλασική περίπτωση κακίας προσπερνάω απλά τα ματάκια μου πόνεσαν με τέτοια ορθογραφία δεν μπορούσα να μην επέμβω
Βλεπειs το δεντρο.... αλλα δεν θελειs να δειs το δασοs......Αν θυμασε καλα σε αλλο timing μετα τιs 2 συναντησειs μαs στον χωρο σου σε επισκεψη που σε ειχα κανει στην θεσσαλονικη ελαβεs απο εμενα δυο ευκαιριεs και μια κριτικη, οσο αναφορα την εμφανιση σου την συμπεριφορα σου και την ηλικια σου , και στο ειχα επισημανει προφορικοs οτι δεχεσαι λεκτικη επιθεση απο διαφορα μελοι του "bou"λογω του χαρακτηρα σου .Aγοτερα σε ειχα στειλει και σε προσωπικο μνμ μια συμβουλη {δεs την συνομιλια μαs} .......παρ'ολα αυτα δεν το εκτιμησεs, το προσπερασεs kαι συνεχεισεs την παγια τακτικη σου αμεροληπτα να συνεχιζειs να εκτειθεσαι .......ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΗ ...τελικα και σε διακρινει ενα μεγαλο ελατωμα εγωισμου και υπεροψιαs .......Δεν δεχεσαι τελικα καμια κριτικη εισαι αξια τηs μοιρα σου και μετα δινειs σημασια στα ορθογραφικα μου .....εδω γελαμε μαζι σου πραγματικα . Υ.Γ Eισαι αξια τηs μοιραs ....που διακατεχει μια εκδιδομενη Γυναικα με πολλα ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ τελοs.
 
Τελευταία τροποποίηση:

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Βλεπειs το δεντρο.... αλλα δεν θελειs να δειs το δασοs......Αν θυμασε καλα σε αλλο timing μετα τιs 2 συναντησειs μαs στον χωρο σου σε επισκεψη που σε ειχα κανει στην θεσσαλονικη ελαβεs απο εμενα δυο ευκαιριεs και μια κριτικη, οσο αναφορα την εμφανιση σου την συμπεριφορα σου και την ηλικια σου , και στο ειχα επισημανει προφορικοs οτι δεχεσαι λεκτικη επιθεση απο διαφορα μελοι του "bou"λογω του χαρακτηρα σου .Aγοτερα σε ειχα στειλει και σε προσωπικο μνμ μια συμβουλη {δεs την συνομιλια μαs} .......παρ'ολα αυτα δεν το εκτιμησεs, το προσπερασεs kαι συνεχεισεs την παγια τακτικη σου αμεροληπτα να συνεχιζειs να εκτειθεσαι .......ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΗ ...τελικα και σε διακρινει ενα μεγαλο ελατωμα εγωισμου και υπεροψιαs .......Δεν δεχεσαι τελικα καμια κριτικη εισαι αξια τηs μοιρα σου και μετα δινειs σημασια στα ορθογραφικα μου .....εδω γελαμε μαζι σου πραγματικα . Υ.Γ Eισαι αξια τηs μοιραs ....που διακατεχει μια εκδιδομενη Γυναικα με πολλα ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ τελοs.
Και εγω ήθελα να γίνω styling consultant και coaching expert,αλλά με κερδισε τελικά η λαχαναγορα!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.893
Κριτικές
2
Like
73.348
Πόντοι
12.056

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Αν θ το πιστέψεις δεν μου αρέσει καθόλου μπουγάτσα χαχα
Μη Μ κάνατε να έρθω μέσα στο καλοκαίρι Χαλκιδική να δοκιμάσω
Ακόμα καλύτερα που δε σου αρέσει η μπουγάτσα.... μου κάνεις και οικονομία... Ναι έλα Χαλκιδική που είναι και μια σταλιά, πανεύκολο να έρθουμε από Θεσσαλονίκη κρυφά απ τις γυναίκες μας.........
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.893
Κριτικές
2
Like
73.348
Πόντοι
12.056
Ακόμα καλύτερα που δε σου αρέσει η μπουγάτσα.... μου κάνεις και οικονομία... Ναι έλα Χαλκιδική που είναι και μια σταλιά, πανεύκολο να έρθουμε από Θεσσαλονίκη κρυφά απ τις γυναίκες μας.........
Και εσύ ρε αδερφέ 50 μπουγατσες έχετε.. 10 χρόνια Σαλόνικα χόρτασα μπουγάτσα και σαρδέλα παντρεμένη
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
32
Like
26.550
Πόντοι
8.346
Ούτως ή άλλως ήταν καταδικασμένο όταν πρόκειται για άλλη πόλη απορώ και η παραγωγή πώς τα κανονίζει αυτά.. έχω δει και από εξωτερικό δηλαδή που φέρνει μερικούς και μερικές.. τι νόημα έχει από απόσταση δεν μπορεί να λειτουργήσει Τίποτα..

Κι για ν καταλάβεις πόσο εντάξει ήμουν απέναντί του και πόσο με εκτίμησε..ο άνθρωπος επικοινώνησε μετά την προβολή του επεισοδίου και με προσκάλεσε θεσσαλονίκη να δώσω μία ευκαιρία μήπως έκανα λάθος εκτίμηση της κατάστασης.
...στειλ'του την φωτογραφια που ανεβασε τυπος στο διπλανο νημα, εσενα να κανεις footjob σε πελατη στην Θεσαλλονικη! Με τα ποδια θα ξεκινησει να ερθει Αθηνα :cheesy: :cheesy::cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom