Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.352
Προφανώς και ήσουν άψογη στην παρουσια σου και στην συμπεριφορά σου εκει.Το θέμα είναι όμως ότι με την διακριτική σου σεξουαλικότητα κατάφερες να μας καυλωσεις!
Ευχαριστώ πάρα πολύ χαίρομαι που έκανα σωστή επιλογή λοιπόν και πήγα!
Μου άρεσε που απλά ήμουν ο εαυτός μου και ένιωσα πολύ άνετα!!
Υ.Γ
Λέτε να κατάλαβε κάτι η ζέν!?? γιατί όταν ρώτησε τι μασάζ προσφέρεις το βλέμμα της ήταν κάπως μυστήριο! είναι πανέξυπνη και πολύ τσακάλι αυτή χαχχαα
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
114
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πάρα πολύ χαίρομαι που έκανα σωστή επιλογή λοιπόν και πήγα!
Μου άρεσε που απλά ήμουν ο εαυτός μου και ένιωσα πολύ άνετα!!
Υ.Γ
Λέτε να κατάλαβε κάτι η ζέν!?? γιατί όταν ρώτησε τι μασάζ προσφέρεις το βλέμμα της ήταν κάπως μυστήριο! είναι πανέξυπνη και πολύ τσακάλι αυτή χαχχαα
Μάλλον κατάλαβε και πολύ καλά μάλιστα τι κάνεις και ζήλεψε Δεν είδες πως κοίταξε και σίγουρα θα σκεφτηκε,,, Παναγία μου πόσους άνδρες έχει γλεντήσει
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.922
Like
27.800
Πόντοι
5.906
Ευχαριστώ πάρα πολύ χαίρομαι που έκανα σωστή επιλογή λοιπόν και πήγα!
Μου άρεσε που απλά ήμουν ο εαυτός μου και ένιωσα πολύ άνετα!!
Υ.Γ
Λέτε να κατάλαβε κάτι η ζέν!?? γιατί όταν ρώτησε τι μασάζ προσφέρεις το βλέμμα της ήταν κάπως μυστήριο! είναι πανέξυπνη και πολύ τσακάλι αυτή χαχχαα
Έπρεπε να δηλώσεις tantra godess,να φύγει αδιάβαστη!
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
307
Like
719
Πόντοι
81
Ευχαριστώ πάρα πολύ χαίρομαι που έκανα σωστή επιλογή λοιπόν και πήγα!
Μου άρεσε που απλά ήμουν ο εαυτός μου και ένιωσα πολύ άνετα!!
Υ.Γ
Λέτε να κατάλαβε κάτι η ζέν!?? γιατί όταν ρώτησε τι μασάζ προσφέρεις το βλέμμα της ήταν κάπως μυστήριο! είναι πανέξυπνη και πολύ τσακάλι αυτή χαχχαα
Πάρε τηλ την ζεν και πεστη της να περάσει από το ιερατείο.....να περάσει η καυλα αυτή καλά μαζί σου....
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
307
Like
719
Πόντοι
81

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
662
Like
1.810
Πόντοι
206
Μάλλον κατάλαβε και πολύ καλά μάλιστα τι κάνεις και ζήλεψε Δεν είδες πως κοίταξε και σίγουρα θα σκεφτηκε,,, Παναγία μου πόσους άνδρες έχει γλεντήσει
Dont try to understand women. Women understand women and they hate each other. Al bundy.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.352

Manowar24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
453
Πόντοι
300
Ευχαριστώ πάρα πολύ χαίρομαι που έκανα σωστή επιλογή λοιπόν και πήγα!
Μου άρεσε που απλά ήμουν ο εαυτός μου και ένιωσα πολύ άνετα!!
Υ.Γ
Λέτε να κατάλαβε κάτι η ζέν!?? γιατί όταν ρώτησε τι μασάζ προσφέρεις το βλέμμα της ήταν κάπως μυστήριο! είναι πανέξυπνη και πολύ τσακάλι αυτή χαχχαα
Δεν αποκλείεται να κατάλαβε …Σας σκέφτομαι δίδυμο στο μασάζ και φτιάχνομαι!!!
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
473
Κριτικές
1
Like
897
Πόντοι
81
Ευχαριστώ πάρα πολύ χαίρομαι που έκανα σωστή επιλογή λοιπόν και πήγα!
Μου άρεσε που απλά ήμουν ο εαυτός μου και ένιωσα πολύ άνετα!!
Υ.Γ
Λέτε να κατάλαβε κάτι η ζέν!?? γιατί όταν ρώτησε τι μασάζ προσφέρεις το βλέμμα της ήταν κάπως μυστήριο! είναι πανέξυπνη και πολύ τσακάλι αυτή χαχχαα

Ο αλλος , ο μπούλης , ο λογιστακος απο την θεσσαλονικη , τον έστειλες ;
Εγω θα τον κράταγα να μου κανει τη φορολογική μου δήλωση . Πρεπει παντως να του κανεις ενα μασάζ giveaway

Η στεφάνια παιδια κανει πολυ καλο αισθησιακό μασάζ και ειναι ΓΑΤΑ.Σε άλλους αρεσει σε άλλους οχι , οπως άλλωστε κ εμεις οι ιδιοι . Σε αλλες γυναικες αρέσουμε , ενώ σε αλλες οχι

Εγω ψηφίζω παντως στεφάνια κ δίνω δεκα στα δεκα
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
382
Like
1.125
Πόντοι
201
Και σε λίγο καιρό, στο ζενίθ η τιμολογιακή πολιτική και στο ναδίρ η διαθεσιμότητα... Φυσική ακολουθία!!!
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
154
Like
200
Πόντοι
21
Και σε λίγο καιρό, στο ζενίθ η τιμολογιακή πολιτική και στο ναδίρ η διαθεσιμότητα... Φυσική ακολουθία!!!
Εμ.......όσο βρίσκει πελατεία καλά κάνει θα πω εγώ.....άλλωστε όσες έχουν δουλειά από ένα σημείο και μετά ανεβάζουν τιμές.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
474
Like
1.076
Πόντοι
201
Ευτυχώς έχω περιθώριο και να με παχύνει λίγο δεν πειράζει χαχα
@biky-stefania Πάντως με το που σε είδα στο γυαλί θυμήθηκα ότι είμαι πολύ πιασμένος και θέλω επειγόντως μασάζ.......:grin: Πότε θα έρθεις μια βόλτα από Θεσσαλονίκη να σε κεράσουμε ένα τρίγωνο πανοράματος και μια μπουγάτσα με μπόλικη άχνη και κανέλα...???
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.352
Ο αλλος , ο μπούλης , ο λογιστακος απο την θεσσαλονικη , τον έστειλες ;
Εγω θα τον κράταγα να μου κανει τη φορολογική μου δήλωση . Πρεπει παντως να του κανεις ενα μασάζ giveaway

Η στεφάνια παιδια κανει πολυ καλο αισθησιακό μασάζ και ειναι ΓΑΤΑ.Σε άλλους αρεσει σε άλλους οχι , οπως άλλωστε κ εμεις οι ιδιοι . Σε αλλες γυναικες αρέσουμε , ενώ σε αλλες οχι

Εγω ψηφίζω παντως στεφάνια κ δίνω δεκα στα δεκα
Δεν Μ έβγαζε κάθολου ερωτική έλξη κ του το είπα οφ κάμερα..
Πρώτη φορά που κάποιος δεν με ρώτησε πότε θα μου κάνεις μασάζ?! φαντάσου..
Έτσι όπως τα λες είναι!
 

Manowar24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
453
Πόντοι
300
Δεν Μ έβγαζε κάθολου ερωτική έλξη κ του το είπα οφ κάμερα..
Πρώτη φορά που κάποιος δεν με ρώτησε πότε θα μου κάνεις μασάζ?! φαντάσου..
Έτσι όπως τα λες είναι!
Προφανώς και μια γυναικα με την δίκη σου έντονη σεξουαλικότητα , έστω και συγκαλυμμένη εχθες, ήθελε έναν πιο δυναμικό και «επιθετικό» άντρα για να αισθανθεί ερωτική έλξη.Ετσι δεν είναι καυλιτσα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν Μ έβγαζε κάθολου ερωτική έλξη κ του το είπα οφ κάμερα..
Πρώτη φορά που κάποιος δεν με ρώτησε πότε θα μου κάνεις μασάζ?! φαντάσου..
Έτσι όπως τα λες είναι!
Προφανώς και μια γυναικα με την δίκη σου έντονη σεξουαλικότητα , έστω και συγκαλυμμένη εχθες, ήθελε έναν πιο δυναμικό και «επιθετικό» άντρα για να αισθανθεί ερωτική έλξη.Ετσι δεν είναι καυλιτσα;
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
591
Like
1.032
Πόντοι
206
Προφανώς και μια γυναικα με την δίκη σου έντονη σεξουαλικότητα , έστω και συγκαλυμμένη εχθες, ήθελε έναν πιο δυναμικό και «επιθετικό» άντρα για να αισθανθεί ερωτική έλξη.Ετσι δεν είναι καυλιτσα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Προφανώς και μια γυναικα με την δίκη σου έντονη σεξουαλικότητα , έστω και συγκαλυμμένη εχθες, ήθελε έναν πιο δυναμικό και «επιθετικό» άντρα για να αισθανθεί ερωτική έλξη.Ετσι δεν είναι καυλιτσα;
Άστο man, δεν γαμας τσάμπα
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
577
Like
1.280
Πόντοι
206
Η Στεφανία ήταν εξαιρετική παρουσία....γελαστή όμορφη σικατη όπως πάντα ...εξαιρετική απλά ..τώρα για την ζεν....βλέποντας την αντίδραση της πιστεύω το ψιλιαστηκε μην πω ότι το κατάλαβε. Φαίνεται η γυναίκα ότι είναι γάτα με πέταλα ..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.501
Κριτικές
21
Like
6.883
Πόντοι
6.745
καλα που την ξαναειδα τωρα στο βιντεακι,γιατι ειχα μεινει με την απορια,λες να ειχα κανει λαθος?:2funny: τελικα ειναι πολλοι οι αγαμητοι...:2funny:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.352
Προφανώς και μια γυναικα με την δίκη σου έντονη σεξουαλικότητα , έστω και συγκαλυμμένη εχθες, ήθελε έναν πιο δυναμικό και «επιθετικό» άντρα για να αισθανθεί ερωτική έλξη.Ετσι δεν είναι καυλιτσα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Προφανώς και μια γυναικα με την δίκη σου έντονη σεξουαλικότητα , έστω και συγκαλυμμένη εχθες, ήθελε έναν πιο δυναμικό και «επιθετικό» άντρα για να αισθανθεί ερωτική έλξη.Ετσι δεν είναι καυλιτσα;
Ακριβώς!κάποιον να με εξιταρει όχι απλά έναν καλό συνομιλητή !
Ακόμη κ το παιδάκι,ο YouTuber αν μου τυχαίνε μου άρεσε που είχε χιούμορ κ ατακαδορος φουλ.
Θα με προκαλούσε καλύτερα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom