Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (8 μέλη και 39 επισκέπτες)

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
154
Like
200
Πόντοι
21
Έτσι ανεβαίνει το κασέ.......γιατί νομίζετε βγήκε στην τηλεόραση φόρα παρτίδα;;;;για να βρει γκόμενο;;;;;;ούτε καν
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
577
Like
1.280
Πόντοι
206
H Στεφανια ειναι χομπιστρια πιστευω,...Κανει μασαζ γιατι το γουσταρει...Δεν πιστευω οτι θα σταματησει γιατι εμφανιστηκε στην τηλεοραση....Απλα οποια κοπελα βγαινει στο γυαλι αυτοματα ανεβαινει το κασε..Δεν ξερω αν η Στεφανια θα ειναι η εξαιρεση σ αυτο..Θα δουμε..
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
7
Like
2.932
Πόντοι
736

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.022
Κριτικές
2
Like
3.417
Πόντοι
456
συναγωνιστες , χαλαρωστε. δεν εγινε τηλεπερσονα ουτε σταρ .δεν εγινε μπεζεντακου ουτε αλεξανδρατου.την πλακα της εκανε προφανως και κυριως μην της βαζετε ιδεες ...:wink:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.277
Κριτικές
2
Like
71.234
Πόντοι
12.056
συναγωνιστες , χαλαρωστε. δεν εγινε τηλεπερσονα ουτε σταρ .δεν εγινε μπεζεντακου ουτε αλεξανδρατου.την πλακα της εκανε προφανως και κυριως μην της βαζετε ιδεες ...:wink:
πλακα και να εμφανιζεσαι δημοσια :think: η ιδια ξερει τον λογω :headbaning1::headbaning2:
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
577
Like
1.280
Πόντοι
206
Στεφανια επισης να υπενθυμισω οτι και εγω λογιστης ειμαι!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.350
Καλησπέρα καλησπέρα εντάξει περιμένω τα οποία πειράγματα αναμενόμενο..
Να τοποθετηθώ λίγο γιατί πήγα.. πρώτον για την τηλεοπτική εμπειρία και δεύτερον ξεκάθαρα για λόγους προβολής.
Δεν περίμενα να βρω ούτε τον εκλεκτό της καρδιάς μου ούτε να ερωτευτώ..
Ο κύριος αυτός,δεν έχει καμία σχέση με το site εδώ μέσα.. και θα πάθαινε σοκ αν έβλεπε σχολιασμο και τι έκταση έχει πάρει ήδη.

Απλά το παρακολουθούσα και μου έβγαζε μία light δημόσια έκθεση οπότε ήθελα να το δοκιμάσω.
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
512
Like
758
Πόντοι
86
Καλησπέρα καλησπέρα εντάξει περιμένω τα οποία πειράγματα αναμενόμενο..
Να τοποθετηθώ λίγο γιατί πήγα.. πρώτον για την τηλεοπτική εμπειρία και δεύτερον ξεκάθαρα για λόγους προβολής.
Δεν περίμενα να βρω ούτε τον εκλεκτό της καρδιάς μου ούτε να ερωτευτώ..
Ο κύριος αυτός,δεν έχει καμία σχέση με το site εδώ μέσα.. και θα πάθαινε σοκ αν έβλεπε σχολιασμο και τι έκταση έχει πάρει ήδη.

Απλά το παρακολουθούσα και μου έβγαζε μία light δημόσια έκθεση οπότε ήθελα να το δοκιμάσω.
&στη τηλεοραση μια κουκλαρα εισαι!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.922
Like
27.800
Πόντοι
5.906
Καλησπέρα καλησπέρα εντάξει περιμένω τα οποία πειράγματα αναμενόμενο..
Να τοποθετηθώ λίγο γιατί πήγα.. πρώτον για την τηλεοπτική εμπειρία και δεύτερον ξεκάθαρα για λόγους προβολής.
Δεν περίμενα να βρω ούτε τον εκλεκτό της καρδιάς μου ούτε να ερωτευτώ..
Ο κύριος αυτός,δεν έχει καμία σχέση με το site εδώ μέσα.. και θα πάθαινε σοκ αν έβλεπε σχολιασμο και τι έκταση έχει πάρει ήδη.

Απλά το παρακολουθούσα και μου έβγαζε μία light δημόσια έκθεση οπότε ήθελα να το δοκιμάσω.
Και πολύ καλά έκανες!
Ήσουν απολαυστική!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.350

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.191
Like
2.253
Πόντοι
456
Καλησπέρα καλησπέρα εντάξει περιμένω τα οποία πειράγματα αναμενόμενο..
Να τοποθετηθώ λίγο γιατί πήγα.. πρώτον για την τηλεοπτική εμπειρία και δεύτερον ξεκάθαρα για λόγους προβολής.
Δεν περίμενα να βρω ούτε τον εκλεκτό της καρδιάς μου ούτε να ερωτευτώ..
Ο κύριος αυτός,δεν έχει καμία σχέση με το site εδώ μέσα.. και θα πάθαινε σοκ αν έβλεπε σχολιασμο και τι έκταση έχει πάρει ήδη.

Απλά το παρακολουθούσα και μου έβγαζε μία light δημόσια έκθεση οπότε ήθελα να το δοκιμάσω.
ΣΟΒΑΡΑ;;;
Πέφτω από τα σύννεφα!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.350
ΣΟΒΑΡΑ;;;
Πέφτω από τα σύννεφα!
Και πολύ άργησες να γράψεις και εδώ!
Πάντως αν κρίνω από τόσα σχόλια βροχή (δεν μπαίνω στο διαδικασία σχολιασμού άκυρων σχολιασμων)πρέπει να έκανε ρεκόρ τηλεθέασης μόνο από τα μέλη του μπου.
 

Manowar24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
453
Πόντοι
300
Καιρό το σκεφτόμουν !κάτι αυτοτελές χωρίς πολλά επεισόδια και εγκλεισμό σ βίλα με άλλες χαχα
Μια χαρά ξηγηθηκες κούκλα!Κ

Καλησπέρα καλησπέρα εντάξει περιμένω τα οποία πειράγματα αναμενόμενο..
Να τοποθετηθώ λίγο γιατί πήγα.. πρώτον για την τηλεοπτική εμπειρία και δεύτερον ξεκάθαρα για λόγους προβολής.
Δεν περίμενα να βρω ούτε τον εκλεκτό της καρδιάς μου ούτε να ερωτευτώ..
Ο κύριος αυτός,δεν έχει καμία σχέση με το site εδώ μέσα.. και θα πάθαινε σοκ αν έβλεπε σχολιασμο και τι έκταση έχει πάρει ήδη.

Απλά το παρακολουθούσα και μου έβγαζε μία light δημόσια έκθεση οπότε ήθελα να το δοκιμάσω.
Μια χαρά ξηγηθηκες κούκλα!Εβγαζες στο φακό φυσική γλυκα και καυλα!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.462
Like
17.350
Μια χαρά ξηγηθηκες κούκλα!Εβγαζες στο φακό φυσική γλυκα και καυλα!
Ετσιιι πανταααα κ ευγένεια πάνω από όλα!
Το ότι δεν ήταν του γούστου μου ο λεγαμενος δεν ήθελα να τον φέρω σε δυσκολη θέση ..ούτε να τον προσβάλω δημοσίως ότι τον απορρίπτω.. προσπάθησα όμως να εκφράσω ότι δεν νομίζω να έχει μέλλον ούτε να εξελιχθεί.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.191
Like
2.253
Πόντοι
456
Και πολύ άργησες να γράψεις και εδώ!
Πάντως αν κρίνω από τόσα σχόλια βροχή (δεν μπαίνω στο διαδικασία σχολιασμού άκυρων σχολιασμων)πρέπει να έκανε ρεκόρ τηλεθέασης μόνο από τα μέλη του μπου.
Δεν είχα σκοπό. Όμως βλέποντας την αιτιολόγηση σου, δεν κρατήθηκα.
Τα μέλη του μπου, βλέπουν και σχολιάζουν την εκπομπή σταθερά πολύ πριν πας εσύ, αυτό όμως το ήξερες ήδη. Ας μην κρυβόμαστε καλή μου.
Σε καλή μεριά οι νέοι πελάτες. Το λέω μη ειρωνικά.
 

Manowar24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
453
Πόντοι
300
Ετσιιι πανταααα κ ευγένεια πάνω από όλα!
Το ότι δεν ήταν του γούστου μου ο λεγαμενος δεν ήθελα να τον φέρω σε δυσκολη θέση ..ούτε να τον προσβάλω δημοσίως ότι τον απορρίπτω.. προσπάθησα όμως να εκφράσω ότι δεν νομίζω να έχει μέλλον ούτε να εξελιχθεί.
Προφανώς και ήσουν άψογη στην παρουσια σου και στην συμπεριφορά σου εκει.Το θέμα είναι όμως ότι με την διακριτική σου σεξουαλικότητα κατάφερες να μας καυλωσεις!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.683
Κριτικές
190
Like
49.135
Πόντοι
41.443

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
662
Like
1.807
Πόντοι
206
Καλησπέρα καλησπέρα εντάξει περιμένω τα οποία πειράγματα αναμενόμενο..
Να τοποθετηθώ λίγο γιατί πήγα.. πρώτον για την τηλεοπτική εμπειρία και δεύτερον ξεκάθαρα για λόγους προβολής.
Δεν περίμενα να βρω ούτε τον εκλεκτό της καρδιάς μου ούτε να ερωτευτώ..
Ο κύριος αυτός,δεν έχει καμία σχέση με το site εδώ μέσα.. και θα πάθαινε σοκ αν έβλεπε σχολιασμο και τι έκταση έχει πάρει ήδη.

Απλά το παρακολουθούσα και μου έβγαζε μία light δημόσια έκθεση οπότε ήθελα να το δοκιμάσω.
Attention seeker σε ελαφριά έκδοση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom