Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
869
Like
1.953
Πόντοι
206
δε ξερω τι φαση μπορει να περναει η κοπελα και τι σοι παρεξηγηση εεχει γινει αλλα για να ειμαστε δικαιοι οσες φορες την εχω συναντησει το μασαζ της αγγιζει πολυ υψηλα επιπεδα και οι λοιπες υπηρεσιες ειναι πανω απο τη βαση,παντα με προφυλαξη......τελος διαλειμματος.....συνεχιστε....
Προφανώς δεν έχεις κάνει καλό μασάζ γενικά στη ζωή σου.....είναι καλή για την κατηγορία πουτσομασατζου....για τις κανονικές μασέρ είναι στην κατηγορία των αλυσίδων μασάζ δηλαδή πολύ μέτρια
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Δεν πάει έτσι αν με φτάσει στα ανώτατα επίπεδα ηδονης ένα μπαζο(αν μπορέσει δηλαδη)θα τραβήξω μια ωραία μαλακια και θα φάω και δύο αυγά για να αναπληρωσω τις δυνάμεις,δεν θα την πηδηξω!
Χαχα ! Πρωτεΐνες και λευκώματα … το καλύτερο
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Προφανώς δεν έχεις κάνει καλό μασάζ γενικά στη ζωή σου.....είναι καλή για την κατηγορία πουτσομασατζου....για τις κανονικές μασέρ είναι στην κατηγορία των αλυσίδων μασάζ δηλαδή πολύ μέτρια
εννοειτε οτι μιλαμε για τετοια κατηγορια....υπαρχουν μασσεζ που πραγματικα σε κανουν αλλον ανθρωπο.....αλλα απο το συφερτο η Στεφανια ειναι μακραν μπροστα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Ειναι μπαζο τλκ ρε παιδιά?γιατι πολλα λένε...βεβαια και αυτό π λέει όλα με προφύλαξη μαλακια μ ακούγεται και ψεμα
Τι λένε ?? Φωτογραφίες έχει βάλει και αρκετές όποτε μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα αντί να περιμένεις απαντήσεις
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Προτεινω να γίνει μια αναμόρφωση του site από τους διαχειριστές και εξηγουμαι. Βλέπουμε ένα νήμα με την όνομα μιας κοπέλας καλή ώρα Στεφάνια. Η μεγαλύτερη πλειοψηφία μπαίνει σε αυτό για να δει απευθείας το πρόγραμμα και τις τιμές της κοπέλας και αντι αυτού βρίσκεται να ψάχνει σε 286 σελίδες και αμέτρητα σχόλια μεταξύ χρηστών που τις περισσότερες φορές τσακώνονται μεταξύ τους και τελικά ο χρήστης καταλήγει να μη βρίσκει αυτό που θέλει. Θα μπορούσε κάλλιστα να γίνει ένα δεύτερο θέμα "Σχόλια και κριτικές για Στεφάνια" κ;ι εκεί να γράφει ο καθένας ότι θέλει. Δεν έχουμε όλοι άπλετο χρόνο για να καθόμαστε να ψάχνουμε 286 σελίδες να βρούμε στοιχεία για την κοπέλα. Διευκρίνιση σε φιλικό τόνο πάντα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Αχαχαχχαχα...δλδ άνοιξε την πόρτα και περιμενε να δει πελάτη και αντι για πελάτη εμφανίστηκε μια γυναίκα και την έδειρε? Αχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
Και γιατί την έδειρε ? Ραντεβού με χρήματα κάνει η Στεφανία . Δεν είναι γκομενα του καθενός , ούτε αποπλανεί κάποιον που είναι άβγαλτος και ανήλικος .
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
521
Like
1.463
Πόντοι
206
Ψαξε....διαβασε...μαθε....
ΥΓ. Αν και κατι μου λεει οτι εισαι μια απ τις πεντε ''νεογεννητες Γερμανιδες Λουλες''
Ρε κόλλημα ντε και καλά να είμαστε όλοι κλώνοι! Δεύτερη φορά μου το γράφουν αυτό, η πρώτη ήταν η Στεφανία (μήπως είσαι κλώνος της Στεφανίας;;;) :cheesy:
Τώρα για το "Λούλα" κάπου το πήρε το μάτι μου πολύ παλιότερα ως επισκέπτης, αλλά δεν κάθομαι να ψάξω 5000 σελίδες και νήματα ξανά να το βρώ! Γι αυτό σου λέω, πες να φύγει η απορία! :sunglasses:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Προτεινω να γίνει μια αναμόρφωση του site από τους διαχειριστές και εξηγουμαι. Βλέπουμε ένα νήμα με την όνομα μιας κοπέλας καλή ώρα Στεφάνια. Η μεγαλύτερη πλειοψηφία μπαίνει σε αυτό για να δει απευθείας το πρόγραμμα και τις τιμές της κοπέλας και αντι αυτού βρίσκεται να ψάχνει σε 286 σελίδες και αμέτρητα σχόλια μεταξύ χρηστών που τις περισσότερες φορές τσακώνονται μεταξύ τους και τελικά ο χρήστης καταλήγει να μη βρίσκει αυτό που θέλει. Θα μπορούσε κάλλιστα να γίνει ένα δεύτερο θέμα "Σχόλια και κριτικές για Στεφάνια" κ;ι εκεί να γράφει ο καθένας ότι θέλει. Δεν έχουμε όλοι άπλετο χρόνο για να καθόμαστε να ψάχνουμε 286 σελίδες να βρούμε στοιχεία για την κοπέλα. Διευκρίνιση σε φιλικό τόνο πάντα
οχι τυπε. Η στεφανια εχει επιλεξει το προγραμμα της να το λεει αποκλειστικα με πμ ή τηλεφωνικα και οχι σε μηνυματα χυμα στο φορουμ. Μη ρωτας γιατι, ειναι αυτονοητο. Αν θες να μαθεις προγραμμα θα παρεις τηλ ή θα στειλεις πμ. Απο τις 287 σελιδες σου αρκει μονο η σελιδα νουμερο 1, και απο τα 20 σχολια της πρωτης σελιδας σου αρκει μονο το πρωτο. 2 κλικ δηλαδη. Αυτα επειδη ο τονος σου ειναι φιλικος, ελπιζω να παραμεινει :tooth:
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
23
Like
5.064
Πόντοι
2.846
Ρε κόλλημα ντε και καλά να είμαστε όλοι κλώνοι! Δεύτερη φορά μου το γράφουν αυτό, η πρώτη ήταν η Στεφανία (μήπως είσαι κλώνος της Στεφανίας;;;) :cheesy:
Τώρα για το "Λούλα" κάπου το πήρε το μάτι μου πολύ παλιότερα ως επισκέπτης, αλλά δεν κάθομαι να ψάξω 5000 σελίδες και νήματα ξανά να το βρώ! Γι αυτό σου λέω, πες να φύγει η απορία! :sunglasses:
Μην κανεις τον ανηξερο...Τωρα βεβαια αυτοι που φρουρουν το site καλα θα κανουν να παρουν τα μετρα τους γιατι και οι περσονες ελεγχονται αστικα η ποινικα . Αυτα!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Καλησπέρα στην παρέα,
Δεν θέλω να φανώ ότι σπάω την συζήτηση αλλά έχουμε social media της στεφανιας?
Αααα γεια σου....Από το στόμα μου το πήρες αδερφέ.Και εγώ θα ήθελα να μάθω ,όπως επίσης και την ηλικία???Το έχουμε?
παιδια το μελος @Marquis_de_Sade ειναι ο ειδημων στο μασαζ.
Ευγενικα και με εχεμυθεια, ειστε ενα πμ μακρια απο αυτο που ψαχνετε. Καλη συνεχεια
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Το ότι δημιουργηθηκε το προφίλ 17 Αυγούστου σε μάρανε δαφνοστεφανωμένη...Να αρχίσουν να σε μαραινουν αλλά πράγματακια κυρία Στεφανία...Με πρώτο και καλύτερο,να εκτιμάς τον κόσμο που σε επισκέπτεται κυρία Στεφανία...
ρε ποιον μου θυμίζει?
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
1.676
Πόντοι
491
Η κοπελα κανει υπεροχο μασαζ και διαφορα αλλα ομορφα... Μπαινετε στο νημα της και αντι να ρωτατε κατι γιβαυτην ή να σχολιαζετε εφοσον τηβσυναντησετε, την βριζετε.... Ειστε ΖΩΑ, κοινωνικα αμορφωτοι... Δεν ξερω τι να πω... Και μιλαμε για ευγενικη κοπελα που τα δινει ολα στο μασαζ!!!
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
23
Like
5.064
Πόντοι
2.846
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.805
Like
14.614
Πόντοι
3.506
Καλημέρα και από εμένα! Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες πραγματικά έμεινα άφωνος...! Την κοπέλα την γνωρίζω σχεδόν δυο χρόνια και την έχω συναντήσει αρκετές φορές ! Πρόκειται για ένα ευγενέστατο κορίτσι, γλυκιά και ιδιαίτερα γοητευτική! Ενα πράγμα που με εξέπληξε ευχάριστα από την πρώτη φορά που την επισκέφθηκα είναι η υποδοχή, κάθε φορά που ανοίγει την πόρτα βλέπω ένα κορίτσι ενδεδυμένο με ένα ωραίο φόρεμα, ενα στεφάνι λουλουδιών να κοσμέι το προσωπό της και με ένα πλατύ χαμόγελο να με καλησπερίζει στον χώρο της ! Αυτό και μόνο το γεγονός με προδιαθέτει πως θα έχω μια πολύ ευχάριστη συνεδρία μαζί της. Στο θέμα της καθαριότητας προσέχει κάθε λεπτομέρια, όλα είναι στην εντέλεια στον χώρο της, το μπάνιο, οι πετσέτες κλπ όπως και η ίδια πάντοτε είναι πεντακάθαρη και με ένα ελαφρύ και συνάμα ωραίο άρωμα ! Το μασαζ της έιναι άψογο και κάθε φορά με χαλαρώνει πολύ αλλά ταυτόχρονα φεύγει όλο το πιάσιμο από την καθημερινή κόπωση μου! Προτείνω την εμπειρία του edjing μετά από ένα καλό μασάζ μαζ της, έιναι ότι καλύτερο, αλλά και την νέα της προσθήκη το ταντρα που αφορά b2b μασάζ για την απόλυτη απογείωση των αισθήσεων !! Αυτό που έχω αποκομίσει από την γνωριμία μας, έιναι πως το κορίτσι σέβεται τους ανθρώπους που την συναντούν, τους εκτιμά και πάντα η πρόθεση της είναι να τους φροντίσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να έχουν μια όμορφη συνεδρία μαζί της! :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
1.676
Πόντοι
491
Ετσι ειναι
Καλησπέρα και από εμένα! Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες πραγματικά έμεινα άφωνος...! Την κοπέλα την γνωρίζω σχεδόν δυο χρόνια και την έχω συναντήσει αρκετές φορές ! Πρόκειται για ένα ευγενέστατο κορίτσι, γλυκιά και ιδιαίτερα γοητευτική! Ενα πράγμα που με εξέπληξε ευχάριστα από την πρώτη φορά που την επισκέφθηκα είναι η υποδοχή, κάθε φορά που ανοίγει την πόρτα βλέπω ένα κορίτσι ενδεδυμένο με ένα ωραίο φόρεμα, ενα στεφάνι λουλουδιών να κοσμέι το προσωπό της και με ένα πλατύ χαμόγελο να με καλησπερίζει στον χώρο της ! Αυτό και μόνο το γεγονός με προδιαθέτει πως θα έχω μια πολύ ευχάριστη συνεδρία μαζί της. Στο θέμα της καθαριότητας προσέχει κάθε λεπτομέρια, όλα είναι στην εντέλεια στον χώρο της, το μπάνιο, οι πετσέτες κλπ όπως και η ίδια πάντοτε είναι πεντακάθαρη και με ένα ελαφρύ και συνάμα ωραίο άρωμα ! Το μασαζ της έιναι άψογο και κάθε φορά με χαλαρώνει πολύ αλλά ταυτόχρονα φεύγει όλο το πιάσιμο από την καθημερινή κόπωση μου! Προτείνω την εμπειρία του edjing μετά από ένα καλό μασάζ μαζ της, έιναι ότι καλύτερο, αλλά και την νέα της προσθήκη το ταντρα που αφορά b2b μασάζ για την απόλυτη απογείωση των αισθήσεων !! Αυτό που έχω αποκομίσει από την γνωριμία μας, έιναι πως το κορίτσι σέβεται τους ανθρώπους που την συναντούν, τους εκτιμά και πάντα η πρόθεση της είναι να τους φροντίσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να έχουν μια όμορφη συνεδρία μαζί της! :hi:
ακριβως!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom