Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Καλημέρα και από εμένα! Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες πραγματικά έμεινα άφωνος...! Την κοπέλα την γνωρίζω σχεδόν δυο χρόνια και την έχω συναντήσει αρκετές φορές ! Πρόκειται για ένα ευγενέστατο κορίτσι, γλυκιά και ιδιαίτερα γοητευτική! Ενα πράγμα που με εξέπληξε ευχάριστα από την πρώτη φορά που την επισκέφθηκα είναι η υποδοχή, κάθε φορά που ανοίγει την πόρτα βλέπω ένα κορίτσι ενδεδυμένο με ένα ωραίο φόρεμα, ενα στεφάνι λουλουδιών να κοσμέι το προσωπό της και με ένα πλατύ χαμόγελο να με καλησπερίζει στον χώρο της ! Αυτό και μόνο το γεγονός με προδιαθέτει πως θα έχω μια πολύ ευχάριστη συνεδρία μαζί της. Στο θέμα της καθαριότητας προσέχει κάθε λεπτομέρια, όλα είναι στην εντέλεια στον χώρο της, το μπάνιο, οι πετσέτες κλπ όπως και η ίδια πάντοτε είναι πεντακάθαρη και με ένα ελαφρύ και συνάμα ωραίο άρωμα ! Το μασαζ της έιναι άψογο και κάθε φορά με χαλαρώνει πολύ αλλά ταυτόχρονα φεύγει όλο το πιάσιμο από την καθημερινή κόπωση μου! Προτείνω την εμπειρία του edjing μετά από ένα καλό μασάζ μαζ της, έιναι ότι καλύτερο, αλλά και την νέα της προσθήκη το ταντρα που αφορά b2b μασάζ για την απόλυτη απογείωση των αισθήσεων !! Αυτό που έχω αποκομίσει από την γνωριμία μας, έιναι πως το κορίτσι σέβεται τους ανθρώπους που την συναντούν, τους εκτιμά και πάντα η πρόθεση της είναι να τους φροντίσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να έχουν μια όμορφη συνεδρία μαζί της! :hi:
Τι ψαχνεις φιλε.
Οι περισσοτεροι απο αυτους που κανουν τον σαματα και βγαζουν χολη, το κανουν γιατι η Στεφανια δεν προχωραει σε κατι περαν του μασαζ και μιας μαλακιας μαζι τους.
Αντε βγαλε ακρη.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Τι ψαχνεις φιλε.
Οι περισσοτεροι απο αυτους που κανουν τον σαματα και βγαζουν χολη, το κανουν γιατι η Στεφανια δεν προχωραει σε κατι περαν του μασαζ και μιας μαλακιας μαζι τους.
Αντε βγαλε ακρη.
Κάνει τα πάντα.....βγάζεις λάθος συμπεράσματα....
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
23
Like
5.038
Πόντοι
2.846
Υποψιάζομαι και παράσιτο οικονομικά κίνητρα!!!!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
Σιγά ρε..μάλλον εσένα μαλλιοτραβηξε τα λιγοστά σου μαλλιά δηλαδή..
Αυτή η γυναίκα δηλαδή έψαξε μόνη της κ βρήκε το τηλέφωνο της μητέρας μου χωρίς ν το ξέρεις εσυ?κ της είπε λες κ είμαι 10 χρόνων ν μείνω μακριά σου..30 χρόνων κοπέλα λιμπιστηκα 50 χρόνων ανθρώπο... στάνταρ! χαχαχαχ
Θα βρήκε κάποιο μήνυμα για τις συναντήσεις που έκανες μαζί μου κ θα την πληρώσω εγώ δηλαδή?
Είσαι τουλάχιστον απαράδεκτος κ επικίνδυνος,θ έπρεπε να ντρέπεσαι.
Κοίτα νύχια που έβγαλε η πουτάνα και σχολιάζει τα λιγοστά μαλλιά, αλλά παρεξηγιέται όταν την λένε χοντρή και χοντρομπούτα!!!!
XAXXAXAAXXAXAXAXAXAXAXAXA
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.564
Πόντοι
1.056
Κοίτα νύχια που έβγαλε η πουτάνα και σχολιάζει τα λιγοστά μαλλιά, αλλά παρεξηγιέται όταν την λένε χοντρή και χοντρομπούτα!!!!
XAXXAXAAXXAXAXAXAXAXAXAXA
δεν είναι πουτάνα, είναι "ιέρεια" της σαρκικής και πνευματικής ηδονής και των αισθήσεων ...(...μη χέσω...) :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Τελικά την μπαναρανε την Στεφανια;;;
Μήνυση της έκανε ο συναγωνιστής που είχε πει;;;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
2
Like
3.564
Πόντοι
456
Καλημέρα και από εμένα! Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες πραγματικά έμεινα άφωνος...! Την κοπέλα την γνωρίζω σχεδόν δυο χρόνια και την έχω συναντήσει αρκετές φορές ! Πρόκειται για ένα ευγενέστατο κορίτσι, γλυκιά και ιδιαίτερα γοητευτική! Ενα πράγμα που με εξέπληξε ευχάριστα από την πρώτη φορά που την επισκέφθηκα είναι η υποδοχή, κάθε φορά που ανοίγει την πόρτα βλέπω ένα κορίτσι ενδεδυμένο με ένα ωραίο φόρεμα, ενα στεφάνι λουλουδιών να κοσμέι το προσωπό της και με ένα πλατύ χαμόγελο να με καλησπερίζει στον χώρο της ! Αυτό και μόνο το γεγονός με προδιαθέτει πως θα έχω μια πολύ ευχάριστη συνεδρία μαζί της. Στο θέμα της καθαριότητας προσέχει κάθε λεπτομέρια, όλα είναι στην εντέλεια στον χώρο της, το μπάνιο, οι πετσέτες κλπ όπως και η ίδια πάντοτε είναι πεντακάθαρη και με ένα ελαφρύ και συνάμα ωραίο άρωμα ! Το μασαζ της έιναι άψογο και κάθε φορά με χαλαρώνει πολύ αλλά ταυτόχρονα φεύγει όλο το πιάσιμο από την καθημερινή κόπωση μου! Προτείνω την εμπειρία του edjing μετά από ένα καλό μασάζ μαζ της, έιναι ότι καλύτερο, αλλά και την νέα της προσθήκη το ταντρα που αφορά b2b μασάζ για την απόλυτη απογείωση των αισθήσεων !! Αυτό που έχω αποκομίσει από την γνωριμία μας, έιναι πως το κορίτσι σέβεται τους ανθρώπους που την συναντούν, τους εκτιμά και πάντα η πρόθεση της είναι να τους φροντίσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να έχουν μια όμορφη συνεδρία μαζί της! :hi:
δεν ξερω για το b2b ουτε για το edging αλλά δεν μπορω να διαφωνησω σε τιποτε απο ολα τα άλλα.την ιδια αποψη εχουν και 4-5 φιλοι που την εχουν επισκεφθει και δεν ειναι μελη του μπου.τωρα πως της εκατσε η στραβη ...? (αν εγιναν αυτα που εχουν γραφτει προσφατα διοτι μπροστα δεν ημουν κι εχω μαθει να δεχομαι αυτα που διαβαζω χωρις υποχρεωτικα να τα πιστευω).
υ.γ. αν ειναι αληθινο το περιστατικο με τη γυναικα του συναγωνιστη , τοτε ο μονος που φταιει ειναι αυτος .γνωμη μου...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.564
Πόντοι
1.056
Τελικά την μπαναρανε την Στεφανια;;;
δε νομιζω.. που τέτοια τύχη... απλά ίσως να σταμάτησε να ασχολείται με τα σχόλια που της γράφουμε.
Αν όντως όμως την μπανάρανε, τότε ίσως να πρέπει να κλειδωθεί το θρεντ..
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
δε νομιζω.. που τέτοια τύχη... απλά ίσως να σταμάτησε να ασχολείται με τα σχόλια που της γράφουμε.
Αν όντως όμως την μπανάρανε, τότε ίσως να πρέπει να κλειδωθεί το θρεντ..
Το νήμα είναι του φόρουμ όχι της Στεφανίας.....φιλοξενουμενοι είμαστε όλοι....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.564
Πόντοι
1.056

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Αν υπήρχε σοβαρή διαχείρηση στην σελίδα αυτο το θρέντ θα έπρεπε να έχει κλέισει.Απο την μια η Στεφανια με τα γνωστά της θέματα τα οποια θα μείνουν άλυτα όπως φαινεται γιατι ούτε η ίδια ξερει τι είναι τελικά απο την αλλη το σοβαρό ατόπημα της να ανεβάσει συνομιλίες με την φάτσα φορα παρτίδα του άλλου.Και απο την τρίτη πλευρα όλοι όσοι δεν την γουστάρουν και το hate πάει σύννεφο που σε τελική δεν γουσταρεις κάτι μην ασχολήσαι.και όλο αυτο πάει και πάει και πάει ατελείωτα καιρό τώρα.Εχει καταντήσει κουραστικό πλέον τόσο καιρο διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
δεν είναι πουτάνα, είναι "ιέρεια" της σαρκικής και πνευματικής ηδονής και των αισθήσεων ...(...μη χέσω...) :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Συγνώμη νόμιζα ότι όποια πληρώνεται για να την γαμήσουν είναι πουτάνα και ότι εδώ είναι το bourdela.com για τέτοιες ακριβώς ενημερώσεις!!!!!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
60
Like
24.316
Πόντοι
20.486
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Josex

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom