Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.070
Κριτικές
32
Like
26.169
Πόντοι
8.346
...το λοιπον μαγκες, την κοπελα δν την εχω γνωρισει και δν ξερω εαν ειναι καλο παιδι, εχει αψογες υπηρεσιες κτλ-κτλ.
Αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι επαγγελματιας, και σαν επαγγελματιας οσο κ να νευριασεις, τσατιστεις, στεναχωρηθεις, απογοητευτεις ΔΕΝ ΕΚΘΕΤΕΙΣ προσωπα κ καταστασεις! Η εμπιστοσυνη κ η εχεμυθεια ειναι κανονας.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
Την κοπελλα δεν την ξέρω
Αυτό που ξέρω είναι ότι απο τις δεκάδες κοπέλες που είχαν θρεντ εδώ για να προβαλλουν τις υπηρεσίες τους, καμμια δεν είχε τόσο αισχρή αντιμετώπιση

Ίσως θίγει κάποια συμφεροντα
 

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
Ειχα μια συναντηση πριν 1,5 μηνα. Χαμογελαστη, γλυκια, αρκετα εμφανισημη και πολυ sexy. Πολυ καλη σε συτο που κανει. Σιγουρα θα την ξαναδω και ελπιζω να καταφερω να αφεθω τελειως στο τελος.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Την κοπελλα δεν την ξέρω
Αυτό που ξέρω είναι ότι απο τις δεκάδες κοπέλες που είχαν θρεντ εδώ για να προβαλλουν τις υπηρεσίες τους, καμμια δεν είχε τόσο αισχρή αντιμετώπιση

Ίσως θίγει κάποια συμφεροντα
Ε καλά προφανώς αν παρατηρήσεις τα προφίλ που την κράζουν συνέχεια είναι συγκεκριμένα δηλαδή γύρνα πίσω και διάβασε όσο περισσότερες σελίδες μπορείς πλην εξαιρέσεων είναι πολύ συγκεκριμένοι αυτοί που την βρίζουν.Παρολα αυτά όμως επειδή πρέπει να τα λέμε όλα αυτό που έκανε η Στεφανία με τις συνομιλίες που εξέθεσε το πρόσωπο του άλλου είναι πραγματικά πολύ κακο απορώ και πως το έκανε.Αυτη τσιμπάει και απαντάει σε ότι μαλακια της γράφουν το ποιο είναι λάθος διότι αν απλά αδιαφορούσε κάποια στιγμή θα σταματούσε αυτό αλλά και αυτή ρίχνει λάδι στην φωτιά σε πολλές περιπτώσεις
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Παιδιά μην στέλνετε π.μ. για τα social της κοπέλας! Έχει μπουκώσει το σύστημα και τρόμαξα :cheesy: .
24 π.μ. για το fb/insta της @biky-stefania ;
Καταλαβαίνετε ότι για λόγους αρχής ΔΕΝ μπορώ να το δώσω σε κανέναν, ζητήστε το από την ίδια!
Ευχαριστώ!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Παιδιά μην στέλνετε π.μ. για τα social της κοπέλας! Έχει μπουκώσει το σύστημα και τρόμαξα :cheesy: .
24 π.μ. για το fb/insta της @biky-stefania ;
Καταλαβαίνετε ότι για λόγους αρχής ΔΕΝ μπορώ να το δώσω σε κανέναν, ζητήστε το από την ίδια!
Ευχαριστώ!
αδιανόητα πράγματα πάντως για μια γυναίκα με τόσο χάλια εμφάνιση. Ειλικρινα λυπάμαι για λογαριασμό μας.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588
Καλό σκ πάντα με την καλύτερη διάθεση :*
 

Συνημμένα

  • IMG_20221007_105552.jpg
    IMG_20221007_105552.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 305

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
αδιανόητα πράγματα πάντως για μια γυναίκα με τόσο χάλια εμφάνιση. Ειλικρινα λυπάμαι για λογαριασμό μας.
Εξατομίκευσε το συμπέρασμα σου και μην το γενικεύεις για λογαριασμό όλων .
Όλες σε όλα και παντού έχουν φίλους που βλέπουν θετικά και άλλους αρνητικά . Έτσι είναι η ζωή , απλή
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Εξατομίκευσε το συμπέρασμα σου και μην το γενικεύεις για λογαριασμό όλων .
Όλες σε όλα και παντού έχουν φίλους που βλέπουν θετικά και άλλους αρνητικά . Έτσι είναι η ζωή , απλή
τί να εξατομικεύσω φίλτατε? Όταν μία εκδιδόμενη έχει χάλια εμφάνιση(και μην μου πείς μόνο στα δικά μου μάτια γιατί η ομορφιά είναι και λίγο αντικειμενική.....) τί να κάνω τις υπηρεσίες της???
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
τί να εξατομικεύσω φίλτατε? Όταν μία εκδιδόμενη έχει χάλια εμφάνιση(και μην μου πείς μόνο στα δικά μου μάτια γιατί η ομορφιά είναι και λίγο αντικειμενική.....) τί να κάνω τις υπηρεσίες της???
Έχεις δίκιο σε αυτό που λες φίλτατε .. όμως όπως θα έχεις δει σε αρκετά νήματα κοριτσιών , γραφείων , ανεξάρτητων κλπ μερικοί ( δεν λέω πολλοί ) κοιτάζουν τις προσφερόμενες υπηρεσίες από κορίτσια της διπλανής πόρτας ( όπως αναφέρονται ) μετρίας εμφάνισης αλλά κορυφαίων υπηρεσιών . Και αντιστοίχως κορίτσια κορυφαίας ομορφιάς που όταν τις βλέπεις λες ουαου έχουν υπηρεσίες κομοδίνου .
( έτσι γράφουν φίλοι στα σχόλια τους ) .
Όλα εξαρτώνται πως βλέπει ο κάθε ένας από εμάς το αισθησιακό κομμάτι της συνάντησης . Φεύγει με χαμόγελο μέχρι τα αυτιά ή κτυπά το κεφάλι του στον τοίχο του διαδρόμου .
Σε όλους δεν αρέσουν όλα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Έχεις δίκιο σε αυτό που λες φίλτατε .. όμως όπως θα έχεις δει σε αρκετά νήματα κοριτσιών , γραφείων , ανεξάρτητων κλπ μερικοί ( δεν λέω πολλοί ) κοιτάζουν τις προσφερόμενες υπηρεσίες από κορίτσια της διπλανής πόρτας ( όπως αναφέρονται ) μετρίας εμφάνισης αλλά κορυφαίων υπηρεσιών . Και αντιστοίχως κορίτσια κορυφαίας ομορφιάς που όταν τις βλέπεις λες ουαου έχουν υπηρεσίες κομοδίνου .
( έτσι γράφουν φίλοι στα σχόλια τους ) .
Όλα εξαρτώνται πως βλέπει ο κάθε ένας από εμάς το αισθησιακό κομμάτι της συνάντησης . Φεύγει με χαμόγελο μέχρι τα αυτιά ή κτυπά το κεφάλι του στον τοίχο του διαδρόμου .
Σε όλους δεν αρέσουν όλα
μονο που εδώ ομιλούμε για χάλι μαύρο εμφανισιακά όχι μέτριο.....
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
μονο που εδώ ομιλούμε για χάλι μαύρο εμφανισιακά όχι μέτριο.....
Μπορεί να γράφουμε στο νήμα της Στεφανίας αλλά αυτό που έγραψα αφορά πολλές θεραπευτριες όχι καλλονές .
Χαλι μαύρο , μέτριο , εκθαμβωτική είναι σχετικά και υποκειμενικά σύμφωνα με τα γούστα του κάθε ένα από εμάς !
Άποψη μου " υπηρεσίες , υπηρεσίες , υπηρεσίες " που αν συνδυάζονται με ομορφιά , ακόμα καλύτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom