Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Μπορεί να γράφουμε στο νήμα της Στεφανίας αλλά αυτό που έγραψα αφορά πολλές θεραπευτριες όχι καλλονές .
Χαλι μαύρο , μέτριο , εκθαμβωτική είναι σχετικά και υποκειμενικά σύμφωνα με τα γούστα του κάθε ένα από εμάς !
Άποψη μου " υπηρεσίες , υπηρεσίες , υπηρεσίες " που αν συνδυάζονται με ομορφιά , ακόμα καλύτερα
ωραία. Να σου κάνω μία ερώτηση. Αρα αν υποθετικά έβλεπες στο δωμάτιο 254 μπροστά σου την ούμα θέρμαν και στο 256 απέναντι μια χοντρούλα ασχημοφατσούλα με πόδια μπουκάλια και άσχημο σουλούπι γυναίκα θα επέλεγες ποια?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588
ωραία. Να σου κάνω μία ερώτηση. Αρα αν υποθετικά έβλεπες στο δωμάτιο 254 μπροστά σου την ούμα θέρμαν και στο 256 απέναντι μια χοντρούλα ασχημοφατσούλα με πόδια μπουκάλια και άσχημο σουλούπι γυναίκα θα επέλεγες ποια?
Αφού δεν σου αρέσω απο τις φωτογραφίες που με έχεις κρίνει γτ συνεχίζεις κ ασχολείσαι μαζί μου?
Γτ τόση επίθεση κ υβριστικά σχόλια?
Μάθε τουλάχιστον ν μην είσαι ουτοπικός.ποσες μασεζ είναι Ούμα Θέρμαν?
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ωραία. Να σου κάνω μία ερώτηση. Αρα αν υποθετικά έβλεπες στο δωμάτιο 254 μπροστά σου την ούμα θέρμαν και στο 256 απέναντι μια χοντρούλα ασχημοφατσούλα με πόδια μπουκάλια και άσχημο σουλούπι γυναίκα θα επέλεγες ποια?
Την Ουμα Θερμαν σημερα? Στα 52 της? Ασε που παντα ηταν κακάσχημη. Τωρα ειναι και μεγαλη.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Την Ουμα Θερμαν σημερα? Στα 52 της? Ασε που παντα ηταν κακάσχημη. Τωρα ειναι και μεγαλη.
:jerking2:
τωρα σιτεψε ναι
αλλα παντα και κακασχημη;
λιγη ντροπη, ψηλη και γυναικαρα ηταν στα νιατα της
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Ελα ρε τύπε, τι φατσα ηταν αυτη? Σαν τον Ντινο Ηλιοπουλο με περουκα
αμα ηταν ετσι ο ντινος ηλιοπουλος εμπαινα τι να σου πω :2funny:

612855c79d26d67526710217b4d07592e0da8acb.jpg
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Αφού δεν σου αρέσω απο τις φωτογραφίες που με έχεις κρίνει γτ συνεχίζεις κ ασχολείσαι μαζί μου?
Γτ τόση επίθεση κ υβριστικά σχόλια?
Μάθε τουλάχιστον ν μην είσαι ουτοπικός.ποσες μασεζ είναι Ούμα Θέρμαν?
ενώ από κοντά θα μου άρεσες αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Αφού δεν σου αρέσω απο τις φωτογραφίες που με έχεις κρίνει γτ συνεχίζεις κ ασχολείσαι μαζί μου?
Γτ τόση επίθεση κ υβριστικά σχόλια?
Μάθε τουλάχιστον ν μην είσαι ουτοπικός.ποσες μασεζ είναι Ούμα Θέρμαν?
Στο είπα και γω και στο χουν πει και άλλοι και εδώ μέσα και αλλού μην απαντάς όσο το κάνεις αυτό τόσο πιο πολύ θα γράφουν.εσυ κάνε την δουλειά σου με αυτούς που θέλουν τους υπόλοιπους απλα αστούς να γράφουν κάποια στιγμή απλά θα μιλάνε μόνοι τους και θα σταματήσουν εκτός και εάν σου αρέσει όλη αυτή η ανόητη αντιπαράθεση οπότε πάσο
 

belluci

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
160
Like
692
Πόντοι
81
Αφού δεν σου αρέσω απο τις φωτογραφίες που με έχεις κρίνει γτ συνεχίζεις κ ασχολείσαι μαζί μου?
Γτ τόση επίθεση κ υβριστικά σχόλια?
Μάθε τουλάχιστον ν μην είσαι ουτοπικός.ποσες μασεζ είναι Ούμα Θέρμαν?
Ουμα Θερμαν λένε τη χούφτα του μάλλον!
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Αφού δεν σου αρέσω απο τις φωτογραφίες που με έχεις κρίνει γτ συνεχίζεις κ ασχολείσαι μαζί μου?
Γτ τόση επίθεση κ υβριστικά σχόλια?
Μάθε τουλάχιστον ν μην είσαι ουτοπικός.ποσες μασεζ είναι Ούμα Θέρμαν?
Η ριτα από yoursenses, η Νίνα από art, το αριαδνακι, η ελινα παλιά από velvet, και πολλές αλλες
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588
Στο είπα και γω και στο χουν πει και άλλοι και εδώ μέσα και αλλού μην απαντάς όσο το κάνεις αυτό τόσο πιο πολύ θα γράφουν.εσυ κάνε την δουλειά σου με αυτούς που θέλουν τους υπόλοιπους απλα αστούς να γράφουν κάποια στιγμή απλά θα μιλάνε μόνοι τους και θα σταματήσουν εκτός και εάν σου αρέσει όλη αυτή η ανόητη αντιπαράθεση οπότε πάσο
Έχεις δίκιο, σύμφωνω δεν αξίζει, καλύτερη η αγνοηση, σιωπή κ η ανωτερότητα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
ωραία. Να σου κάνω μία ερώτηση. Αρα αν υποθετικά έβλεπες στο δωμάτιο 254 μπροστά σου την ούμα θέρμαν και στο 256 απέναντι μια χοντρούλα ασχημοφατσούλα με πόδια μπουκάλια και άσχημο σουλούπι γυναίκα θα επέλεγες ποια?
Ιδού ερώτημα για σκέψη ! Να σου πώ , ουτοπία είναι .
Δεν θέλω να καταχραστώ το νήμα της Στεφανίας και να αναφέρω ονόματα που ενώ δεν είναι Ούμα Θέρμαν προσφέρουν υπηρεσίες ανωτάτου επιπέδου και είναι σίφουνες ,tornado που όταν τελειώσει η συνεδρία παραπατάς ...
Αλλά θεωρώ ότι είναι πρέπον να σταματήσουμε την ανταλλαγή γνωμών για Στεφανία .Ο κάθε ένας από εμάς διαβάζει ,βλέπει ,αποφασίζει ,δοκιμάζει και στο τέλος αν θέλει γράφει την εμπειρία του
 

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
ενώ από κοντά θα μου άρεσες αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!
Ρε τυπε σε ακουμε απο κεινη την ωρα να τα χωνεις σε μια κοπελα που απο ο,τι καταλαβα δεν την εχεις δει ποτε σου, ουτε ξερεις (και ουτε σε νοιαζει) τι υπηρεσιες προσφερει. Νομιζεις οτι η παρουσια σου εδω βοηθαει κανεναν? Ειδες φως και μπηκες? Εκτος απο το να ξεχολιαζεσαι και να μας υπενθυμιζεις οτι υπαρχουν "αρσενικα" με νοοτροπια Karen, εχεις κατι αλλο να κανεις? Εαν ναι καντο, εαν οχι βρες.
Υγ: προφανως εσυ θα εισαι απαραμιλλης ομορφιας ( απεξω, γιατι απο μεσα ειδαμε).
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο επίθεση ........ Στην κοπέλα έχω πάει κατά το παρελθόν και στο Ψυχικό και στο καινούριο διαμέρισμα στο υπόγειο. Αλλά πραγματικά δεν την λες μοντέλο είναι μια καθημερινή γυναίκα με τα μπουτάκια της την περιφέρεια της . Σε θέμα εμφάνιση είπαμε δεν την λες μοντέλο.
Προσφέρει όμως μασάζ και παράλληλα ερωτικές υπηρεσίες. Και πιστεύω στα του μασάζ νήματα αυτό ζητούν οι περισσότεροι από εμάς .
Σταματήστε ρε μάγκες λίγος σεβασμός και στην κοπέλα που δέχεται τον κάθε ένα από εμάς και βγάζει ότι του κατέβει.
Και από την άλλη είναι πιστεύω η πιο οικονομική σε τέτοιο πακέτο.
Καλή συνέχεια σε όλους ...
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Με πόσα λεφτά?????.......διπλάσια και τριπλάσια......
ισχυει, αλλα γουστα ειναι αυτα
και καλυτερο μασαζ κανει ισχυει απο τα παραδειγματα που εφερα
αλλα μετραει και η εμφανιση τα εχουμε ξαναπει
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
ισχυει, αλλα γουστα ειναι αυτα
και καλυτερο μασαζ κανει ισχυει απο τα παραδειγματα που εφερα
αλλα μετραει και η εμφανιση τα εχουμε ξαναπει
Όλα μετράνε αλλά δεν πληρώνω πια μασατζουδες των 130-150 ευρώ......για μασατζουδες.....προτιμώ κορίτσια από 80-140 ευρώ...οκ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom