Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Δεν σε καταλαβαίνω! Και επίσης δεν επιθυμώ να μπλεχτώ στην μεταξύ σας παρεξήγηση!
Ότι επιθυμείς .....
Κλώνος του κ εσυ..μιλήστε τώρα που μπορείτε πριν σας μπαναρουν.
Θες να σου δείξω προσωπική συνομιλία πριν ένα λεπτό ???Για να γίνεις κ άλλο ξεφτυλα ...Με την άδεια του φίλου φυσικά
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Ότι επιθυμείς .....

Θες να σου δείξω προσωπική συνομιλία πριν ένα λεπτό ???Για να γίνεις κ άλλο ξεφτυλα ...Με την άδεια του φίλου φυσικά
Δεν θα ήθελα τα προσωπικά μηνύματα να βγαίνουν στο νήμα! Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20

belluci

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
160
Like
692
Πόντοι
81
Δεν χρειάζεται να μπερδεύεσαι με τα πολλά αντικρουόμενα …
Φωτογραφίες η Στεφανία έχει ανεβάσει , αυτό τι βλέπεις .
Διάφορες υπηρεσίες στο μασαζ της έχουν γράψει αρκετοί .
Για το θελκτική που αναφέρεις , όταν σε φτάσει σε ανώτερα επίπεδα ηδονής είναι φυσιολογικό να επιθυμείς να προχωρήσεις
Δεν πάει έτσι αν με φτάσει στα ανώτατα επίπεδα ηδονης ένα μπαζο(αν μπορέσει δηλαδη)θα τραβήξω μια ωραία μαλακια και θα φάω και δύο αυγά για να αναπληρωσω τις δυνάμεις,δεν θα την πηδηξω!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Δεν πάει έτσι αν με φτάσει στα ανώτατα επίπεδα ηδονης ένα μπαζο(αν μπορέσει δηλαδη)θα τραβήξω μια ωραία μαλακια και θα φάω και δύο αυγά για να αναπληρωσω τις δυνάμεις,δεν θα την πηδηξω!
Ειναι μπαζο τλκ ρε παιδιά?γιατι πολλα λένε...βεβαια και αυτό π λέει όλα με προφύλαξη μαλακια μ ακούγεται και ψεμα
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Ειναι μπαζο τλκ ρε παιδιά?γιατι πολλα λένε...βεβαια και αυτό π λέει όλα με προφύλαξη μαλακια μ ακούγεται και ψεμα
Παλια απ ότι καταλαβαίνω ήταν παρτα όλα ε?τωρα έγινε της προφύλαξης?π και αυτό απο ότι ακούω δεν ειναι σίγουρο....αλλα τεσπα....κάνει καλο προγραμμα?εινια ωραία?
 

belluci

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
160
Like
692
Πόντοι
81
Ειναι μπαζο τλκ ρε παιδιά?γιατι πολλα λένε...βεβαια και αυτό π λέει όλα με προφύλαξη μαλακια μ ακούγεται και ψεμα
Δεν κατάλαβες, εννοώ δεν μπορεί κάποια που είναι μπαζο να σε φτάσει σε υψηλά επίπεδα ηδονης και να θέλεις να συνεχίσεις μαζί της
Προφανώς το κορίτσι, εάν θέλεις να συνεχίσεις όπως προαναφερθηκε θα είναι τουλάχιστον θελκτικη!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Που να της θυμίσω ότι μιλήσαμε Τρίτη 20/9 το απόγευμα για να βρεθούμε την Κυριακή .....Το μεσημέρι 20/9,πριν σου στείλω στο viber, στις έπαιξε η μάνα με τα 3 παιδιά από ότι μου ειπε ένα πουλάκι...Ξέρεις ποια ..Αυτή που την υποδέχτηκες με μαγιω..Άρα πως έκλεισες ραντεβού με έμενα για Κυριακή 25/9 ,για μιάμιση ώρα ρε Αϊνστάιν αφού σε έδειρε δικός μου άνθρωπος????.Και κατηγορείς για απειλές κ κλπ???Ούτε ψέματα δεν ξέρεις να πεις!!!!!Και τα μυνήματα μένουν ....Και Τετάρτη 21/9 στις 10:53 το πρωί στέλνεις μνμ χωρίς να ονοματίζεις κ λες πίπες ...Κ λέω τι λέει η κοπέλα έκανε λάθος ????Σε ρωτάω κ δεν απαντάς...Και μου λες μεινε μακριά μου χωρίς λογο.Ευτυχώς τα γραπτά μένουν ...Για αυτό......Βουλωσε την τρύπα του στόματος σου κ σταματά να μιλάς με τον κωλο στο στόμα σου...Κατηγορησες εμένα που σε υποστήριζα ,τόσο διπρόσωπη κ κενή .....Να δηλώσω ότι εδώ σταματάω να ασχολούμαι μαζί σου .Οποίος κατάλαβε ,κατάλαβε τι μέρος του λόγου είσαι...Έχουν γνώση οι φύλακες ..Μικροί μεγάλοι στο ίδιο καφενείο ,δεν παίζει
 
Τελευταία τροποποίηση:

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Που να της θυμίσω ότι μιλήσαμε Τρίτη 20/9 το απόγευμα για να βρεθούμε την Κυριακή .....Το μεσημέρι 20/9,πριν σου στείλω στο viber, στις έπαιξε η μάνα με τα 3 παιδιά από ότι μου ειπε ένα πουλάκι...Ξέρεις ποια ..Αυτή που την υποδέχτηκες με μαγιω..Άρα πως έκλεισες ραντεβού με έμενα για Κυριακή 25/9 ,για μιάμιση ώρα ρε Αϊνστάιν αφού σε έδειρε δικός μου άνθρωπος????.Και κατηγορείς για απειλές κ κλπ???Ούτε ψέματα δεν ξέρεις να πεις!!!!!Και τα μυνήματα μένουν ....Και Τετάρτη 21/9 στις 10:48 το πρωί στέλνεις μνμ χωρίς να ονοματίζεις κ λες πίπες ...Κ λέω τι λέει η κοπέλα έκανε λάθος ????Σε ρωτάω κ δεν απαντάς...Και μου λες μεινε μακριά μου χωρίς λογο.Ευτυχώς τα γραπτά μένουν ...Για αυτό......Βουλωσε την τρύπα του στόματος σου κ σταματά να μιλάς με τον κωλο στο στόμα σου...Κατηγορησες εμένα που σε υποστήριζα ,τόσο διπρόσωπη κ κενή .....Να δηλώσω ότι εδώ σταματάω να ασχολούμαι μαζί σου .Οποίος κατάλαβε ,κατάλαβε τι μέρος του λόγου είσαι...Έχουν γνώση οι φύλακες ..Μικροί μεγάλοι στο ίδιο καφενείο ,δεν παίζει
Αχαχαχχαχα...δλδ άνοιξε την πόρτα και περιμενε να δει πελάτη και αντι για πελάτη εμφανίστηκε μια γυναίκα και την έδειρε? Αχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Αχαχαχχαχα...δλδ άνοιξε την πόρτα και περιμενε να δει πελάτη και αντι για πελάτη εμφανίστηκε μια γυναίκα και την έδειρε? Αχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
Μπήκε ο πελάτης ξέρει αυτή ποιος ήταν ο άνθρωπος κ από πίσω η γυναίκα του...Έλα τώρα που θα μας πει κ η Στεφανία ότι γουστάρει ...Απλα μετά έκαψε δέκα πελάτες που έχουν οικογένειες για να μην βρει αλλον μπελά...Και καλά έκανε ...Δεν μπορεί όμως να κατηγορεί όποιον γουσταρει .
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Μπήκε ο πελάτης ξέρει αυτή ποιος ήταν ο άνθρωπος κ από πίσω η γυναίκα του...Έλα τώρα που θα μας πει κ η Στεφανία ότι γουστάρει ...Απλα μετά έκαψε δέκα πελάτες που έχουν οικογένειες για να μην βρει αλλον μπελά...Και καλά έκανε ...Δεν μπορεί όμως να κατηγορεί όποιον γουσταρει .
Και έφαγε τις μάπες της ε?πωπω πίκρα.......κάνει ακόμα ραντεβου η έχει χεστει πάνω της?
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Και έφαγε τις μάπες της ε?πωπω πίκρα.......κάνει ακόμα ραντεβου η έχει χεστει πάνω της?
Λογικά θα υπάρχουν και αυτά, στις περισσότερες κοπέλες υποθέτω όχι μόνο στην @biky-stefania . Στραβές πάντα θα γίνονται! Το όλο θέμα, το κυριότερο και πάνω απ'όλα είναι η εχεμύθια και πώς έφτασε ώς εκεί η σύζυγος του τύπου (ή ολονών μας οι σύζυγοι κατ'επέκταση), πως το έμαθε!!!!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Λογικά θα υπάρχουν και αυτά, στις περισσότερες κοπέλες υποθέτω όχι μόνο στην @biky-stefania . Στραβές πάντα θα γίνονται! Το όλο θέμα, το κυριότερο και πάνω απ'όλα είναι η εχεμύθια και πώς έφτασε ώς εκεί η σύζυγος του τύπου (ή ολονών μας οι σύζυγοι κατ'επέκταση), πως το έμαθε!!!!
Θελω να ελπιζω πως σε αυτό φταίει αποκλειστικά ο σύζυγος και ότι η κοπέλα δεν έχει βάλει πουθενά το χέρι της....άλλωστε αυτη την πλήρωσε κιόλας γιατί να το έκανε?
 

mikedr

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
77
Like
306
Πόντοι
20
Το ότι δημιουργηθηκε το προφίλ 17 Αυγούστου σε μάρανε δαφνοστεφανωμένη...Να αρχίσουν να σε μαραινουν αλλά πράγματακια κυρία Στεφανία...Με πρώτο και καλύτερο,να εκτιμάς τον κόσμο που σε επισκέπτεται κυρία Στεφανία...
Ρε φιλε 17 Σεπτεμβριου γραφει οτι δημιουργηθηκε!:2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Ρε φιλε 17 Σεπτεμβριου γραφει οτι δημιουργηθηκε!:2funny::2funny::2funny::2funny:
Όχι ρε φίλε ....Αφού το λέει η Κ.Υ.Π του Bou....Κατά τα άλλα έχω 12.153 προφίλ εδώ στο Bou με τους ανάλογους κλώνους....Για γέλια .....Το είδα πότε δημιουργήθηκε ,αλλά τι να κάτσω να ασχοληθώ ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: mikedr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom