Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Το ότι δημιουργηθηκε το προφίλ 17 Αυγούστου σε μάρανε δαφνοστεφανωμένη...Να αρχίσουν να σε μαραινουν αλλά πράγματακια κυρία Στεφανία...Με πρώτο και καλύτερο,να εκτιμάς τον κόσμο που σε επισκέπτεται κυρία Στεφανία...
 
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Ο,τι πεις κλωνε του παπά Άρης, rico75,adones85 κ άλλα μπαναρισμενα!
Πόση εμμονή πια μαζί μου..πόσα προφίλ θα φτιάξεις ακόμη?!
Χαίρομαι που καταγράφεις info περισσότερο και απο τους δωσίλογους στην κατοχή....Από ότι θυμάμαι όμως .. αυτοί δεν σε υποστήριζαν ;;Τι έγινε ;;Γιατί τέτοια αλλαγή;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588
Κ επειδή μιλαω πάντα με αποδείξεις κ όχι αερολογιες..τις τελευταίες μέρες,
λαμβάνω απειλητικά -πμ από το μέλος adones85..
Παραθέτω ένα από αυτά στο οποίο αναφέρει κάτι ασυναρτησίες περί 17 Αυγούστου..την ίδια ημερομηνία που δημιουργήθηκε όλως τυχαίως το προφίλ nikthegeek..
Παρακαλώ όποιος είναι αρμόδιος ν επέμβει προς την διευθέτηση του θέματος της αδικαιολόγητης εμμονής κ των απειλών κ των πολλαπλών ψεύτικων προφίλ από το ίδιο άτομο.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-09-29-10-49-03-390_com.android.chrome.png
    Screenshot_2022-09-29-10-49-03-390_com.android.chrome.png
    220,2 KB · Εμφανίσεις: 172
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Ο,τι πεις κλωνε του παπά Άρης, rico75,adones85 κ άλλα μπαναρισμενα!
Πόση εμμονή πια μαζί μου..πόσα προφίλ θα φτιάξεις ακόμη?!
Έμενα μπορείς να μ πεις γιατί με ανακατεύεις με τα σκατα σου Στεφανία ???Σου γράφω στο μνμ που υποτίθεται είναι προσωπικό να μη με ξαναενοχλησεις ??Κ μιλάς κ για απειλητικά μυνήματα ??Που τα έχω όλα ???
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Κοιτάτε ρε εδώ στο σάιτ ποιες βάζετε κ κάνουν νήματα ....που είναι διπροσωπες κ τρώνε μαπες από γυναίκες συζύγων....Μάθε να λες αλήθειες στον κόσμο ,δεν μπορείς να τους μαγεύεις όλους
 
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Κ επειδή μιλαω πάντα με αποδείξεις κ όχι αερολογιες..τις τελευταίες μέρες,
λαμβάνω απειλητικά -πμ από το μέλος adones85..
Παραθέτω ένα από αυτά στο οποίο αναφέρει κάτι ασυναρτησίες περί 17 Αυγούστου..την ίδια ημερομηνία που δημιουργήθηκε όλως τυχαίως το προφίλ nikthegeek..
Παρακαλώ όποιος είναι αρμόδιος ν επέμβει προς την διευθέτηση του θέματος της αδικαιολόγητης εμμονής κ των απειλών κ των πολλαπλών ψεύτικων προφίλ από το ίδιο άτομο.
Απίστευτο μυαλό η κοπέλα .....σας παρακαλώ Save biky stefania!!!!Όλα αυτά απο την ημερομηνία έτσι;;;;Είσαι απίστευτη θα σε πάρω στην ΚΥΠ..
 
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Τελικά όταν τα πάρει στο στόμα τα καταπίνει ή τρέχει στο μπάνιο και τα φτύνει;
Ναι να έκανε μόνο αυτά καλά θα ήταν .....Όχι τα φτύνει γιατί φοβάται μην κολλήσει τίποτε τον εαυτό της ,καμμία ηπατίτιδα ξέρω εγώ .Και συν της άλλοις προσέχει τους πελάτες της δεν κάνει ακαποτα καθόλου..Δεν μιλάμε για αλλά του διαόλου πραγματα...Ρε Στεφανία όλο κάποιος σου φταίει ..Την μια είναι ο Αλπουλα,την άλλη κάποιος Peter,τώρα ένας πρώην θαυμαστής ...Μήπως κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη σου και φταις ;;;;Λέω εγω
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Μάλιστα! Τι διαβάσαμε στις τελευταίες δύο σελίδες από μέλη που την έχουν συναντήσει (θεωρητικώς) την κοπέλα :
- είναι τσακωμένη με την αλήθεια
- κάνει ακάποτο
- κάνει διασταυρώσεις και ελέγχους στα προφίλ και στα άτομα
- βγάζει φόρα παρτίδα προσωπικά μηνύματα εκθέτοντας μέλη-πελάτες
- είναι διπρόσωπη
- δεν είναι εχέμυθη με αποτέλεσμα παραξηγήσεις και σκηνικά με συζύγους πελατών, που καταλήγουν σε τσακωμούς και ξύλο.
- "μαγευει" τους πελάτες της (wtf?!?!?!)
- κάτι συνέβη και έφυγε άρον-άρον από τον παλιό της χώρο ραντεβού στο Ψυχικό
- της την έχουν πέσει άσχημα πολλά μέλη, κάποια νέα αλλά και κάποια πολύ παλιά και "βαριά" ονόματα, για κάποιους λόγους.

Συμπερασματικά ή όλα τα παραπάνω μέλη είναι κλώνοι ή φανατικοί haters ή
ισχύουν τα παραπάνω για την κοπέλα και πρέπει να έχει την ανάλογη αντιμετώπιση και εδώ αλλά και στην έξω ζωή-δουλειά της.

Έχω μπερδευτεί! :think:
 

belluci

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
160
Like
692
Πόντοι
81
Μάλιστα! Τι διαβάσαμε στις τελευταίες δύο σελίδες από μέλη που την έχουν συναντήσει (θεωρητικώς) την κοπέλα :
- είναι τσακωμένη με την αλήθεια
- κάνει ακάποτο
- κάνει διασταυρώσεις και ελέγχους στα προφίλ και στα άτομα
- βγάζει φόρα παρτίδα προσωπικά μηνύματα εκθέτοντας μέλη-πελάτες
- είναι διπρόσωπη
- δεν είναι εχέμυθη με αποτέλεσμα παραξηγήσεις και σκηνικά με συζύγους πελατών, που καταλήγουν σε τσακωμούς και ξύλο.
- "μαγευει" τους πελάτες της (wtf?!?!?!)
- κάτι συνέβη και έφυγε άρον-άρον από τον παλιό της χώρο ραντεβού στο Ψυχικό
- της την έχουν πέσει άσχημα πολλά μέλη, κάποια νέα αλλά και κάποια πολύ παλιά και "βαριά" ονόματα, για κάποιους λόγους.

Συμπερασματικά ή όλα τα παραπάνω μέλη είναι κλώνοι ή φανατικοί haters ή
ισχύουν τα παραπάνω για την κοπέλα και πρέπει να έχει την ανάλογη αντιμετώπιση και εδώ αλλά και στην έξω ζωή-δουλειά της.

Έχω μπερδευτεί! :think:
Μάλλον είναι κλώνοι των φανατικών haters
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom