Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

belluci

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
160
Like
692
Πόντοι
81

Συνημμένα

  • GIF-f3d3622dfaa615d641238b39a11f19da.gif
    GIF-f3d3622dfaa615d641238b39a11f19da.gif
    63,6 KB · Εμφανίσεις: 54

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Μάλλον είναι κλώνοι των φανατικών haters
Τύπε είναι και παλιά περπατημένα μέλη που της χώθηκαν, για αυτό μπερδεύτηκα! Αν ήταν μόνο νέοι θα ήταν εύκολο το συμπέρασμα, κλώνοι.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588
Τύπε είναι και παλιά περπατημένα μέλη που της χώθηκαν, για αυτό μπερδεύτηκα! Αν ήταν μόνο νέοι θα ήταν εύκολο το συμπέρασμα, κλώνοι.
Για πες μας που ακριβώς στις τελευταίες 2 σελίδες είδες παλιά μέλη πέρα από ένα άτομο με τουλάχιστον 2 προφίλ κ τι ακριβώς άξιο λόγου είπαν?
εδώ συμβαίνει ακραίο σκηνικό από αυτό το μέλος που παραβίασε προσωπικα δεδομένα μου κ επικοινώνησε με πολύ συγγενικό πρόσωπο μου κ αυτό το αφήνεις ασχολιαστο από την στιγμή που θέλεις ν αναμειχθεις?
Κ δεν επιθυμώ ν δώσω άλλη αξία κ διάσταση σε αυτό το τόσο κατινιστικο θέμα ,αλλά δεν υπάρχουν κανονισμοι σε αυτό το σάιτ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Μάλιστα! Τι διαβάσαμε στις τελευταίες δύο σελίδες από μέλη που την έχουν συναντήσει (θεωρητικώς) την κοπέλα :
- είναι τσακωμένη με την αλήθεια
- κάνει ακάποτο
- κάνει διασταυρώσεις και ελέγχους στα προφίλ και στα άτομα
- βγάζει φόρα παρτίδα προσωπικά μηνύματα εκθέτοντας μέλη-πελάτες
- είναι διπρόσωπη
- δεν είναι εχέμυθη με αποτέλεσμα παραξηγήσεις και σκηνικά με συζύγους πελατών, που καταλήγουν σε τσακωμούς και ξύλο.
- "μαγευει" τους πελάτες της (wtf?!?!?!)
- κάτι συνέβη και έφυγε άρον-άρον από τον παλιό της χώρο ραντεβού στο Ψυχικό
- της την έχουν πέσει άσχημα πολλά μέλη, κάποια νέα αλλά και κάποια πολύ παλιά και "βαριά" ονόματα, για κάποιους λόγους.

Συμπερασματικά ή όλα τα παραπάνω μέλη είναι κλώνοι ή φανατικοί haters ή
ισχύουν τα παραπάνω για την κοπέλα και πρέπει να έχει την ανάλογη αντιμετώπιση και εδώ αλλά και στην έξω ζωή-δουλειά της.

Έχω μπερδευτεί! :think:
Για αυτά που λες δεν ξέρω αν ισχύουν όλα, αλλά ακαποτα δεν κάνει. Εμείς ότι έχουμε κάνει μόνο με καποτα και επίσης ότι λέει κάποια ψεματακια τα λέει, όπως ότι έχει περίοδο και δεν μπορεί να προχωρήσει σε πιο ολοκληρωμενες υπηρεσίες, μου το έκανε την δεύτερη φορά που πήγα και ύστερα από 9 μέρες που ξαναπήγα μου το το ξαναειπε και όταν της είπα πάλι έχεις περίοδο ακόμα δεν τελείωσε...και μετά προχωρήσαμε κανονικά. Αυτά έγιναν στο μικρό υπόγειο του Ψυχικού, αλλά πρέπει να πούμε ότι από μασάζ σκίζει, λιώνεις από τα χεράκια της και όλο το πακέτο που προσφέρει είναι πολύ καλό.
Κοινώς το πρόσημο που βάζω είναι θετικό, άμα αλλάξει και λίγο θα είναι η καλύτερη για αυτό συνιστώ σε όλους ηρεμία και να χαμηλώσουν οι τόνοι γιατί όλοι έχουμε θετικά και αρνητικά!!!
 

belluci

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
160
Like
692
Πόντοι
81
Για αυτά που λες δεν ξέρω αν ισχύουν όλα, αλλά ακαποτα δεν κάνει. Εμείς ότι έχουμε κάνει μόνο με καποτα και επίσης ότι λέει κάποια ψεματακια τα λέει, όπως ότι έχει περίοδο και δεν μπορεί να προχωρήσει σε πιο ολοκληρωμενες υπηρεσίες, μου το έκανε την δεύτερη φορά που πήγα και ύστερα από 9 μέρες που ξαναπήγα μου το το ξαναειπε και όταν της είπα πάλι έχεις περίοδο ακόμα δεν τελείωσε...και μετά προχωρήσαμε κανονικά. Αυτά έγιναν στο μικρό υπόγειο του Ψυχικού, αλλά πρέπει να πούμε ότι από μασάζ σκίζει, λιώνεις από τα χεράκια της και όλο το πακέτο που προσφέρει είναι πολύ καλό.
Κοινώς το πρόσημο που βάζω είναι θετικό, άμα αλλάξει και λίγο θα είναι η καλύτερη για αυτό συνιστώ σε όλους ηρεμία και να χαμηλώσουν οι τόνοι γιατί όλοι έχουμε θετικά και αρνητικά!!!
Άρα για να θέλεις να προχωρήσεις κανονικά σημαίνει ότι το κορίτσι είναι θελκτικο, σαν νέος δεν έχω ακόμη προσωπική σποψη αλλά διαβάζω πολλά αντικρουομενα εδώ και ειλικρινά έχω μπερδευτεί!
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Για πες μας που ακριβώς στις τελευταίες 2 σελίδες είδες παλιά μέλη πέρα από ένα άτομο με τουλάχιστον 2 προφίλ κ τι ακριβώς άξιο λόγου είπαν?
εδώ συμβαίνει ακραίο σκηνικό από αυτό το μέλος που παραβίασε προσωπικα δεδομένα μου κ επικοινώνησε με πολύ συγγενικό πρόσωπο μου κ αυτό το αφήνεις ασχολιαστο από την στιγμή που θέλεις ν αναμειχθεις?
Αγαπητή μου πραγματικά δεν θέλω να αναμειχθώ όπως το εννοείς! Απλά έγραψα την σκέψη μου απο τις τελευταίες σελίδες που διάβασα, χωρίς να πάρω θέση. Για τα παλιά μέλη, αναφέρουν τον Αλπούλα και παραπίσω (πολύ παραπίσω) ακόμα ένα-δύο. Για το περιστατικό με τα προσωπικά σου δεδομένα δεν το ήξερα-διάβασα. Αν ισχύει τότε αυτός που το έκανε είναι απαράδεκτος!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Άρα για να θέλεις να προχωρήσεις κανονικά σημαίνει ότι το κορίτσι είναι θελκτικο, σαν νέος δεν έχω ακόμη προσωπική σποψη αλλά διαβάζω πολλά αντικρουομενα εδώ και ειλικρινά έχω μπερδευτεί!
Το θελτικο είναι κάτι υποκειμενικό. Στην συγκεκριμένη κοπέλα εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η ομιλία της, γιατί μπορείς να συζητήσεις, μου αρέσει η χροιά της φωνής της και η όλη φάση που γίνεται.
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Άρα για να θέλεις να προχωρήσεις κανονικά σημαίνει ότι το κορίτσι είναι θελκτικο, σαν νέος δεν έχω ακόμη προσωπική σποψη αλλά διαβάζω πολλά αντικρουομενα εδώ και ειλικρινά έχω μπερδευτεί!
Και εγώ! Για αυτό και έγραψα την σκέψη μου και τον προβληματισμό μου!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Για πες μας που ακριβώς στις τελευταίες 2 σελίδες είδες παλιά μέλη πέρα από ένα άτομο με τουλάχιστον 2 προφίλ κ τι ακριβώς άξιο λόγου είπαν?
εδώ συμβαίνει ακραίο σκηνικό από αυτό το μέλος που παραβίασε προσωπικα δεδομένα μου κ επικοινώνησε με πολύ συγγενικό πρόσωπο μου κ αυτό το αφήνεις ασχολιαστο από την στιγμή που θέλεις ν αναμειχθεις?
Για πες μου...Είναι μέλος στο
Για πες μας που ακριβώς στις τελευταίες 2 σελίδες είδες παλιά μέλη πέρα από ένα άτομο με τουλάχιστον 2 προφίλ κ τι ακριβώς άξιο λόγου είπαν?
εδώ συμβαίνει ακραίο σκηνικό από αυτό το μέλος που παραβίασε προσωπικα δεδομένα μου κ επικοινώνησε με πολύ συγγενικό πρόσωπο μου κ αυτό το αφήνεις ασχολιαστο από την στιγμή που θέλεις ν αναμειχθεις?
Δηλαδή θες να μας πεις, ότι η γυναίκα του πελάτη σου ,που σε μαλιοτραβηξε είμαι εγώ????Γιατί ξέρω κ ξέρεις ποιος πήρε τηλεφωνο.Αλλο που έστειλες το ίδιο μνμ σε καμμιά δεκαριά κ δεν μιλάνε .Ευτυχώς που σε κατάλαβα νωρίς....Για αυτό βουλωσε το στόμα σου κορίτσι μου.Εχεις χάσει την μπάλα ,το ξέρεις ?
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Αγαπητή μου πραγματικά δεν θέλω να αναμειχθώ όπως το εννοείς! Απλά έγραψα την σκέψη μου απο τις τελευταίες σελίδες που διάβασα, χωρίς να πάρω θέση. Για τα παλιά μέλη, αναφέρουν τον Αλπούλα και παραπίσω (πολύ παραπίσω) ακόμα ένα-δύο. Για το περιστατικό με τα προσωπικά σου δεδομένα δεν το ήξερα-διάβασα. Αν ισχύει τότε αυτός που το έκανε είναι απαράδεκτος!
Έτσι λέει αυτή...Ας το αποδείξει αν μπορεί
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Το θελτικο είναι κάτι υποκειμενικό. Στην συγκεκριμένη κοπέλα εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η ομιλία της, γιατί μπορείς να συζητήσεις, μου αρέσει η χροιά της φωνής της και η όλη φάση που γίνεται.
Όντως όπως τα λες είναι ακρως ερωτικά, αλλά ο προβληματισμός περισσότερο είναι στην εχεμύθια!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
... γυναίκα του πελάτη σου ,που σε μαλιοτραβηξε είμαι εγώ????Γιατί ξέρω κ ξέρεις ποιος πήρε τηλεφωνο.
Τα καλύτερα έχουμε χάσει γαμώτη μου!!! Έχουν γίνει τέτοια;;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588
Για πες μου...Είναι μέλος στο

Δηλαδή θες να μας πεις, ότι η γυναίκα του πελάτη σου ,που σε μαλιοτραβηξε είμαι εγώ????Γιατί ξέρω κ ξέρεις ποιος πήρε τηλεφωνο.Αλλο που έστειλες το ίδιο μνμ σε καμμιά δεκαριά κ δεν μιλάνε .Ευτυχώς που σε κατάλαβα νωρίς....Για αυτό βουλωσε το στόμα σου κορίτσι μου.Εχεις χάσει την μπάλα κορίτσι μου,το ξέρεις ?
Σιγά ρε..μάλλον εσένα μαλλιοτραβηξε τα λιγοστά σου μαλλιά δηλαδή..
Αυτή η γυναίκα δηλαδή έψαξε μόνη της κ βρήκε το τηλέφωνο της μητέρας μου χωρίς ν το ξέρεις εσυ?κ της είπε λες κ είμαι 10 χρόνων ν μείνω μακριά σου..30 χρόνων κοπέλα λιμπιστηκα 50 χρόνων ανθρώπο... στάνταρ! χαχαχαχ
Θα βρήκε κάποιο μήνυμα για τις συναντήσεις που έκανες μαζί μου κ θα την πληρώσω εγώ δηλαδή?
Είσαι τουλάχιστον απαράδεκτος κ επικίνδυνος,θ έπρεπε να ντρέπεσαι.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Σιγά ρε..μάλλον εσένα μαλλιοτραβηξε τα λιγοστά σου μαλλιά δηλαδή..
Αυτή η γυναίκα δηλαδή έψαξε μόνη της κ βρήκε το τηλέφωνο της μητέρας μου χωρίς ν το ξέρεις εσυ?κ της είπε λες κ είμαι 10 χρόνων ν μείνω μακριά σου..30 χρόνων κοπέλα λιμπιστηκα 50 χρόνων ανθρώπο... στάνταρ! χαχαχαχ
Θα βρήκε κάποιο μήνυμα για τις συναντήσεις που έκανες μαζί μου κ θα την πληρώσω εγώ δηλαδή?
Είσαι τουλάχιστον απαράδεκτος κ επικίνδυνος,θ έπρεπε να ντρέπεσαι.
Ποια λιγοστά μου μαλλιά ???Ρε συ έχεις χάσει την μπάλα τελείως ????Καταρχήν είμαι 47 κ είσαι 31 ....Και για τα φράγκα λιμπιζεσαι πολύ μεγαλύτερους και βρωμιάρηδες .Σου λέω έχεις χασει την μπαλα γιατί μιλάω με στοιχεία κ εσύ μιλάς με πίπες σαν κ αυτές που κάνεις.Αυτη που σε μαλλιοτραβηξε ξέρεις πολύ καλά ποιανου γυναίκα ήταν ....Πες κ καμμία αλήθεια,σε βλέπει ο θεός . ....Όσον αφορά το επικίνδυνος ,άστο καλύτερα ,είπε ο γάιδαρος τον πέτεινο Κεφαλά!!!!Βουλωσε το γιατί πετάει μαργαριτάρια το στομα κ σε έχουν πάρει χαμπάρι..Απλα μάθε να σέβεσαι τους ανθρώπους στην ζωή σου κ μην τους βλέπεις ολους χρήμα .
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Για να ελαφρύνω λίγο το κλίμα, γιατί νομίζω έχει χαλάσει πολύ. @biky-stefania μιάς και δεν σε έχω συναντήσει ακόμη, βρήκα τα προφίλ σου στα social (FB & Insta) και είδα ότι είσαι όμορφο και καβλωτικό μωρό!
Να σε ρωτήσω κάτι, ίσως είναι λίγο αδιάκριτο αν θές μου απαντάς, έχεις τσιγγάνικη καταγωγή;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Άρα για να θέλεις να προχωρήσεις κανονικά σημαίνει ότι το κορίτσι είναι θελκτικο, σαν νέος δεν έχω ακόμη προσωπική σποψη αλλά διαβάζω πολλά αντικρουομενα εδώ και ειλικρινά έχω μπερδευτεί!
Δεν χρειάζεται να μπερδεύεσαι με τα πολλά αντικρουόμενα …
Φωτογραφίες η Στεφανία έχει ανεβάσει , αυτό τι βλέπεις .
Διάφορες υπηρεσίες στο μασαζ της έχουν γράψει αρκετοί .
Για το θελκτική που αναφέρεις , όταν σε φτάσει σε ανώτερα επίπεδα ηδονής είναι φυσιολογικό να επιθυμείς να προχωρήσεις
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Για να ελαφρύνω λίγο το κλίμα, γιατί νομίζω έχει χαλάσει πολύ. @biky-stefania μιάς και δεν σε έχω συναντήσει ακόμη, βρήκα τα προφίλ σου στα social (FB & Insta) και είδα ότι είσαι όμορφο και καβλωτικό μωρό!
Να σε ρωτήσω κάτι, ίσως είναι λίγο αδιάκριτο αν θές μου απαντάς, έχεις τσιγγάνικη καταγωγή;
Ρε φίλε....είσαι βάλτος μεσημέριατικα ?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.588

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom