Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.794
Πόντοι
5.956
Και προφανώς, κανεις από τους παπαροπρολαλήσαντες,δεν την έχει επισκεφθεί..
Πουλάτε πνεύμα, έτσι;
Είστε οι γνωστοί, ξερόλες, Ελληναράδες γαμιάδες...
Μην ξαναγράψει κανείς τίποτα, οκ;
Γειά σου ρε φλουφλη,εεε συγνώμη φλουφη!
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
186
Like
13
Πόντοι
1
Το σχόλιό σου και όλων όσων έχουν προηγηθεί, δίνουν αφορμή μιας σύντομης αποκωδικοποίησης, που θα προβληματίσει μερικούς..

Δυστυχώς οι κυρίες του χώρου (λαδοκόρες, ct, cg, γενικότερα εκδιδόμενες έμμεσα ή άμεσα), στη συντριπτική τους πλειοψηφία, δε βρίσκονται σε επαφή με την πραγματικότητα, καθώς παρουσιάζουν ελιτίστικες συμπεριφορές, ενώ προκειμένου να πετύχουν το στόχο τους, χρησιμοποιούν κάθε μέσο, από την πονηριά τους, με διάφορα τρικ που σκαρφίζονται - ακυρώσεις, μεταθέσεις - με υποτιθέμενους πελάτες, fake acc, επιδιώκοντας να είναι συνεχώς στην επικαιρότητα, μέχρι τους αγαπούληδες, μια στρατιά από άνδρες χωρίς εμπειρία, χαμηλής αυτοεκτίμησης, χωρίς κριτική σκέψη, άβγαλτοι και ανώριμοι, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής.. Είναι μια εύκολη λεία, αφού στρατολογούνται δωρεάν (ή με κόστος εξαιρετικά χαμηλότερο από το όφελος που προσπορίζουν), καθώς προσφέρονται από μόνοι τους και υπεραμύνονται με θέρμη, όταν σχολιάζεις το "ίνδαλμά" τους..
Εκτιμούν, στα σκοτάδια τους, πως βρήκαν τον αληθινό έρωτα, αφού μια γυναίκα ενδιαφέρθηκε σοβαρά γι αυτούς..

Ορισμένοι - νέα θύματα αυτής της σκευωρίας - κινούμενοι στη σφαίρα επιρροής των παραπάνω, ακολουθούν, θες από έλλειψη αυτοπεποίθησης, από απειρία, από ανάγκη να πιαστούν από κάπου, ίσως και από την απόρριψη που βιώνουν στην real ερωτική τους ζωή...

Έτσι, καθώς αυξάνονται οι ζηλωτές, δαιμονοποιούν την άλλη άποψη, αντιδρούν έντονα θέλοντας να επιβάλλουν τη δική τους, εμμένουν στην προτίμησή τους, ενώ αντί το σοκ της πληροφόρησης να τους αφυπνίσει, προτεραιότητά τους είναι να διαφυλάξουν την τιμή του "ινδάλματός" τους..

Στην προσπάθειά τους αυτή, υπονομεύουν σχόλια που δεν υπηρετούν το στόχο τους κ ακόμα χειρότερα, ως παντοκράτορες και παντογνώστες έσωθεν πληροφόρησης, μετέρχονται μιας συμπεριφοράς απαξίωσης, προσβλητικής και εξοβελισμού ολόκληρης της κοινότητας, καθώς οι ίδιοι γνωρίζουν πάντα καλύτερα από τους υπόλοιπους..

Θύτες και θύματα, μιας καλά στημένης άνωθεν πλεκτάνης ... :hi:


Ποστάρισμα αριστούργημα, απόλυτα εύστοχος σε ότι γράφεις, λες μεγάλες αλήθειες με άψογη χρήση της γλώσσας, ότι πιο ολοκληρωμένο έχω διαβάσει στο νήμα, αν διαβάσει κανείς τα επόμενα ποστ , οι αγαπούληδες της μανδάμ σε επιβεβαιώνουν κάθε μέρα!

Respect από μένα !!!
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
2.202
Πόντοι
446
Από τοτε που έχασε τα κιλα η γυναικα εχει γινει attention seeker που ειναι επιζημιο μακροπροσθεσμα και οι τυποι που την κραζουν για τα σωματικα ελαττωματα της εχουν επηρεαστει πολυ από την πορνογραφια που ειναι και αυτο επιζημιο μακροπροσθεσμα.
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
49
Like
97
Πόντοι
0
Το σχόλιό σου και όλων όσων έχουν προηγηθεί, δίνουν αφορμή μιας σύντομης αποκωδικοποίησης, που θα προβληματίσει μερικούς..

Δυστυχώς οι κυρίες του χώρου (λαδοκόρες, ct, cg, γενικότερα εκδιδόμενες έμμεσα ή άμεσα), στη συντριπτική τους πλειοψηφία, δε βρίσκονται σε επαφή με την πραγματικότητα, καθώς παρουσιάζουν ελιτίστικες συμπεριφορές, ενώ προκειμένου να πετύχουν το στόχο τους, χρησιμοποιούν κάθε μέσο, από την πονηριά τους, με διάφορα τρικ που σκαρφίζονται - ακυρώσεις, μεταθέσεις - με υποτιθέμενους πελάτες, fake acc, επιδιώκοντας να είναι συνεχώς στην επικαιρότητα, μέχρι τους αγαπούληδες, μια στρατιά από άνδρες χωρίς εμπειρία, χαμηλής αυτοεκτίμησης, χωρίς κριτική σκέψη, άβγαλτοι και ανώριμοι, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής.. Είναι μια εύκολη λεία, αφού στρατολογούνται δωρεάν (ή με κόστος εξαιρετικά χαμηλότερο από το όφελος που προσπορίζουν), καθώς προσφέρονται από μόνοι τους και υπεραμύνονται με θέρμη, όταν σχολιάζεις το "ίνδαλμά" τους..
Εκτιμούν, στα σκοτάδια τους, πως βρήκαν τον αληθινό έρωτα, αφού μια γυναίκα ενδιαφέρθηκε σοβαρά γι αυτούς..

Ορισμένοι - νέα θύματα αυτής της σκευωρίας - κινούμενοι στη σφαίρα επιρροής των παραπάνω, ακολουθούν, θες από έλλειψη αυτοπεποίθησης, από απειρία, από ανάγκη να πιαστούν από κάπου, ίσως και από την απόρριψη που βιώνουν στην real ερωτική τους ζωή...

Έτσι, καθώς αυξάνονται οι ζηλωτές, δαιμονοποιούν την άλλη άποψη, αντιδρούν έντονα θέλοντας να επιβάλλουν τη δική τους, εμμένουν στην προτίμησή τους, ενώ αντί το σοκ της πληροφόρησης να τους αφυπνίσει, προτεραιότητά τους είναι να διαφυλάξουν την τιμή του "ινδάλματός" τους..

Στην προσπάθειά τους αυτή, υπονομεύουν σχόλια που δεν υπηρετούν το στόχο τους κ ακόμα χειρότερα, ως παντοκράτορες και παντογνώστες έσωθεν πληροφόρησης, μετέρχονται μιας συμπεριφοράς απαξίωσης, προσβλητικής και εξοβελισμού ολόκληρης της κοινότητας, καθώς οι ίδιοι γνωρίζουν πάντα καλύτερα από τους υπόλοιπους..

Θύτες και θύματα, μιας καλά στημένης άνωθεν πλεκτάνης ... :hi:

Respect and agree !!!✌️✍️☀️
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
967
Like
2.636
Πόντοι
446
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582
Τι Σαντορίνη τι Σαλαμίνα δηλαδή;;;
Καλύτερα Σαλαμίνα που δεν έχω πάει κιόλας!
Πραγματικά υπερεκτιμημένη η Σαντορίνη,αλλά πολύ πετυχημένη διαφήμιση ως προς την ομορφιά της.
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
967
Like
2.636
Πόντοι
446
Καλύτερα Σαλαμίνα που δεν έχω πάει κιόλας!
Πραγματικά υπερεκτιμημένη η Σαντορίνη,αλλά πολύ πετυχημένη διαφήμιση ως προς την ομορφιά της.
Όταν γυρίσεις με το καλό πήγαινε μια μονοήμερη στην Σαλαμίνα να συνεχίσεις το tour των νησιών ξεκινώντας από το πιο κοντινό και παρεξηγημένο
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582
:*
 

Συνημμένα

  • IMG_20240810_164147.jpg
    IMG_20240810_164147.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 79

Omorfopaido93

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ που στο παρελθόν έχω επισκεφθεί αρκετές φορές την Στεφανία έχω να πω πως είναι ένα πολύ αξιόλογο άτομο και πάρα πολύ καλή στη δουλειά της. Πάντα με ευγένεια και καλή διάθεση
Ετσι ειναι φιλε μου οπως τα λες !
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
513
Πόντοι
81
Νομίζω ότι πολλά νησιά είναι υπερεκτιμημένα σε σχέση με αυτά που προσφέρουν.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Νομίζω ότι πολλά νησιά είναι υπερεκτιμημένα σε σχέση με αυτά που προσφέρουν.
Το ένα απ' αυτά είναι η Σαντορίνη! Το άλλο δεν θέλει και ιδιαίτερη σκέψη...η Μύκονος!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Καλύτερα Σαλαμίνα που δεν έχω πάει κιόλας!
Πραγματικά υπερεκτιμημένη η Σαντορίνη,αλλά πολύ πετυχημένη διαφήμιση ως προς την ομορφιά της.
Πρέπει να πας off season (Αν υπάρχει πλέον) για να δεις την ομορφιά της Σαντορίνης.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.947
Like
8.748
Πόντοι
1.056
Πρώτη φορά διαβάζω τόσο μέτρια σχόλια για ένα από τα πιο ιδιαίτερα και φυσικής ομορφιάς μέρη στο κόσμο.
Εξαρτάται. Όλα τα νησιά, για να τα απολαύσεις θέλεις κατ αρχήν καλή και σωστή παρέα.
Αλλιώς βαρετά είναι . Πας για μπάνιο και μετά....
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
967
Like
2.636
Πόντοι
446
Εγώ δεν θα μείνω στο αν είναι υπερτιμημένο ή όχι το νησί.
Θα μείνω στο ότι για λίγες μέρες απέκτησε νέο αεροδρόμιο.
Τι πόδια αεροδιαδρομο έχεις κούκλα μου;
Να ξεκινάς να φιλάς τα δάχτυλα και μέχρι το γόνατο να έχεις μείνει από σάλιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom