Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.792
Κριτικές
2
Like
73.038
Πόντοι
12.056
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Τι κάθεστε και λέτε μαλακαίες ρε ; Δεν είναι καμιά αρχαία ελληνική θεότητα το κορίτσι αλλά έχει το καλό πως της αρέσει αυτό που κάνει.

Δε το κάνει από αγγαρεία η επειδή ήθελε γρήγορα λεφτά η για να πληρώνει τη φούντα της ( παίζει να μη καπνίζει καν κανονικό τσιγάρο ).

Ούτε εμένα δε μου άρεσε το σώμα της αλλά όταν πήγα πέρασα πολύ καλά. Γιατί ; Επειδή απλούστατα είσαι με ένα άτομο που δίνεται οπότε θα δοθείς και εσύ. Αυτό μετράει. Οι κοπέλες της δουλειάς δε τη θέλουν τη δουλειά οπότε δε δίνουν το 100%. Είναι αυτό που λέμε κομοδίνα.

Από εκεί και πέρα είναι 100% ειλικρινής με το σώμα της. Δεν είπε ποτέ ψέμματα , δείχνει τις φωτό της. Όποιος θέλει να πάει , ξέρει τι θα δει πάνω κάτω.
Επιτέλους κάποιος γράφει ξεκάθαρα μια τεράστια αλήθεια..αν υπήρχε ένα μέτρο στο πόσο μου αρέσει να προσφέρω μασάζ θα είχε σπάσει αυτό το κοντέρ!
Πολλές φορές με ρωτάτε δεν κουράζεσαι δεν βαριέσαι? η αλήθεια είναι πως ΟΧΙ.
Αν και πρόκειται για κάτι άκρως απαιτητικό και δύσκολο στη διαχείριση πραγματικά από τα πιο δύσκολα επαγγέλματα και όποιος δεν το βλέπει αυτό να το ξανασκεφτεί καλύτερα..
Όταν νιώσω ότι δεν έχω όλη αυτή την όρεξη και την ενέργεια θα είναι λόγος απόσυρσης η αναπροσαρμογής..
Είναι μεγάλη υπόθεση και πολύ σπουδαίο να προσφέρεις κάτι επειδή σου αρέσει πρώτα απ όλα και δεν σε υποχρεωνει τίποτα να το κάνεις καταναγκαστικά.
Πάντα γεμάτη κεφι και θετική Αύρα λοιπόν έτοιμη ν σας αναζωογονήσω στο μέγιστο και να αισθανθείτε ότι άξιζε η εμπειρία μαζί μου!
Υ.γ
Εννοείται πως δεν καπνίζω απεχθάνομαι τη μυρωδιά εξάλλου του καπνού..
Όσον αφορά τη φούντα ούτε τι χρώμα έχει δεν ξέρω και δεν θέλω να μάθω από αυτά χαχα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Εννοείται πως δεν καπνίζω απεχθάνομαι τη μυρωδιά εξάλλου του καπνού..
Όσον αφορά τη φούντα ούτε τι χρώμα έχει δεν ξέρω και δεν θέλω να μάθω από αυτά χαχα
Βγαίνει σε διάφορα μεγέθη και χρώματα για όλα τα γούστα!!!!
Screenshot_20240806_134918.jpg
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
967
Like
2.636
Πόντοι
446
Επιτέλους κάποιος γράφει ξεκάθαρα μια τεράστια αλήθεια..αν υπήρχε ένα μέτρο στο πόσο μου αρέσει να προσφέρω μασάζ θα είχε σπάσει αυτό το κοντέρ!
Πολλές φορές με ρωτάτε δεν κουράζεσαι δεν βαριέσαι? η αλήθεια είναι πως ΟΧΙ.
Αν και πρόκειται για κάτι άκρως απαιτητικό και δύσκολο στη διαχείριση πραγματικά από τα πιο δύσκολα επαγγέλματα και όποιος δεν το βλέπει αυτό να το ξανασκεφτεί καλύτερα..
Όταν νιώσω ότι δεν έχω όλη αυτή την όρεξη και την ενέργεια θα είναι λόγος απόσυρσης η αναπροσαρμογής..
Είναι μεγάλη υπόθεση και πολύ σπουδαίο να προσφέρεις κάτι επειδή σου αρέσει πρώτα απ όλα και δεν σε υποχρεωνει τίποτα να το κάνεις καταναγκαστικά.
Πάντα γεμάτη κεφι και θετική Αύρα λοιπόν έτοιμη ν σας αναζωογονήσω στο μέγιστο και να αισθανθείτε ότι άξιζε η εμπειρία μαζί μου!
Υ.γ
Εννοείται πως δεν καπνίζω απεχθάνομαι τη μυρωδιά εξάλλου του καπνού..
Όσον αφορά τη φούντα ούτε τι χρώμα έχει δεν ξέρω και δεν θέλω να μάθω από αυτά χαχα
Εδώ ξεκινάνε και τελειώνουν όλα.
Μιλάμε για μασάζ με αισθησιακές προεκτάσεις και όχι για sex με λίγο τρίψιμο με λάδια ως επιπλέον υπηρεσίες.
Όταν το κατανοήσουμε θα είναι καλύτερο για όλους μας.
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
1
Like
2.401
Πόντοι
456
Επιτέλους κάποιος γράφει ξεκάθαρα μια τεράστια αλήθεια..αν υπήρχε ένα μέτρο στο πόσο μου αρέσει να προσφέρω μασάζ θα είχε σπάσει αυτό το κοντέρ!
Πολλές φορές με ρωτάτε δεν κουράζεσαι δεν βαριέσαι? η αλήθεια είναι πως ΟΧΙ.
Αν και πρόκειται για κάτι άκρως απαιτητικό και δύσκολο στη διαχείριση πραγματικά από τα πιο δύσκολα επαγγέλματα και όποιος δεν το βλέπει αυτό να το ξανασκεφτεί καλύτερα..
Όταν νιώσω ότι δεν έχω όλη αυτή την όρεξη και την ενέργεια θα είναι λόγος απόσυρσης η αναπροσαρμογής..
Είναι μεγάλη υπόθεση και πολύ σπουδαίο να προσφέρεις κάτι επειδή σου αρέσει πρώτα απ όλα και δεν σε υποχρεωνει τίποτα να το κάνεις καταναγκαστικά.
Πάντα γεμάτη κεφι και θετική Αύρα λοιπόν έτοιμη ν σας αναζωογονήσω στο μέγιστο και να αισθανθείτε ότι άξιζε η εμπειρία μαζί μου!
Υ.γ
Εννοείται πως δεν καπνίζω απεχθάνομαι τη μυρωδιά εξάλλου του καπνού..
Όσον αφορά τη φούντα ούτε τι χρώμα έχει δεν ξέρω και δεν θέλω να μάθω από αυτά χαχα
Το κοντερ δε σπαει απο το μασαζ αλλα απο τις πιπες
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
49
Like
97
Πόντοι
0
Μια χαρά επιλογή για την επαρχία όπου δεν υπάρχει ανταγωνισμός, στην πρωτεύουσα όμως οι επιλογές είναι σε διψήφιο αριθμό, Στο μασάζ είναι πάνω από τον μέσο όρο, στο όλο πακέτο όμως υπάρχουν πολλες επιλογές και μάλιστα VFM. Ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος.

Αλλά όπως λέει ο ο λαός μας
"Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα"
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Αγάπες, στα 100€ πρόγραμμα, τι ΔΕΝ κάνει το μωρό;
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές που απάντησαν με παπαριές.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Κάποιος που την έχει επισκεφτεί, μπορεί να γράψει στη 1,5 ώρα διάρκεια, μασάζ-edging-πίπα και σεξ,100€ ,τι άλλο κάνει; Αν κάνει;
Και αν εξαντλεί το 1,5άωρο;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.018
Κριτικές
32
Like
25.936
Πόντοι
8.346
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές που απάντησαν με παπαριές.
....μαγκα μου δεν ειμαι γνωστης της καταστασης, ουτε πελατης ακομη, αλλα απ'οτι καταλαβα δν δινονται τετοιες πληροφοριες στο νημα! Στελνεις μνμ στην κοπελα και εχεις οτι πληροφορια θελεις! :hi:
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
208
Like
356
Πόντοι
21
Κάποιος που την έχει επισκεφτεί, μπορεί να γράψει στη 1,5 ώρα διάρκεια, μασάζ-edging-πίπα και σεξ,100€ ,τι άλλο κάνει; Αν κάνει;
Και αν εξαντλεί το 1,5άωρο;
Σαν τι αλλο να κανει δηλαδη εκτος απο αυτα που ειπες.....για πες μας εσυ τι αλλο θα μπορουσε να κανει για να σε κανει να την επισκεφτεις....
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
....μαγκα μου δεν ειμαι γνωστης της καταστασης, ουτε πελατης ακομη, αλλα απ'οτι καταλαβα δν δινονται τετοιες πληροφοριες στο νημα! Στελνεις μνμ στην κοπελα και εχεις οτι πληροφορια θελεις! :hi:
Δλδ, να μου γράψει κάποιος αν γουστάρει να τη δακτυλιάζουν ή αν γουστάρει ή όχι γλυφομούνι ή γλυφοκώλι, είναι εκτός θέματος και νήματος;
Κι εγώ που νόμιζα ότι μπαίνουμε εδώ κι ανταλλάζουμε πληροφορίες..
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Και προφανώς, κανεις από τους παπαροπρολαλήσαντες,δεν την έχει επισκεφθεί..
Πουλάτε πνεύμα, έτσι;
Είστε οι γνωστοί, ξερόλες, Ελληναράδες γαμιάδες...
Μην ξαναγράψει κανείς τίποτα, οκ;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.580
Καταρχάς μίλα κόσμια σε παρακαλώ πάρα πολύ και με ψυχραιμία 9.εδώ μέσα έχω παλέψει να υπάρχει ένα επίπεδο σε όποιον απευθύνεται σε μένα και θέλει να γνωρίσει τις υπηρεσίες μου .

είναι πάρα πολύ απλό να σε καλέσω ή να με καλέσεις ή να μου στείλεις εδώ πέρα ένα μηνυματάκι.. που από ότι βλέπω έχει γίνει αυτό οπότε αν αμφιβάλλεις για τις υπηρεσίες και έχει τόσες πολλές απορίες που δεν στις έχω καλύψει, η περιμένεις άλλα πράγματα από αυτά που μπορώ και θέλω να προσφέρω,προφανώς δεν είσαι έτοιμος για ραντεβού.
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
967
Like
2.636
Πόντοι
446
Με ένα τηλεφώνημα λύνονται όλες οι απορίες
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Καταρχάς μίλα κόσμια σε παρακαλώ πάρα πολύ και με ψυχραιμία 9.εδώ μέσα έχω παλέψει να υπάρχει ένα επίπεδο σε όποιον απευθύνεται σε μένα και θέλει να γνωρίσει τις υπηρεσίες μου .

είναι πάρα πολύ απλό να σε καλέσω ή να με καλέσεις ή να μου στείλεις εδώ πέρα ένα μηνυματάκι.. που από ότι βλέπω έχει γίνει αυτό οπότε αν αμφιβάλλεις για τις υπηρεσίες και έχει τόσες πολλές απορίες που δεν στις έχω καλύψει, η περιμένεις άλλα πράγματα από αυτά που μπορώ και θέλω να προσφέρω,προφανώς δεν είσαι έτοιμος για ραντεβού.
Και αντί να γράψεις εσύ ή κάποιος, πάρε την.κοπέλα τλφν να σου τα πει όλα, πρέπει να κάνουν τους μάγκες;
Και ότι εγώ δεν είμαι κόσμιος;
Σοβαρολογούμε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με ένα τηλεφώνημα λύνονται όλες οι απορίες
Έτσι μπράβο, μου γραφεις αυτό που πρέπει..Σ'ευχαριστώ μύστη μου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ptr1st

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
967
Like
2.636
Πόντοι
446
Έτσι μπράβο, μου γραφεις αυτό που πρέπει..Σ'ευχαριστώ μύστη μου..
Το αυτονόητο είπε συναγωνιστή.
Νομίζω ότι και η κοπέλα αυτό έχει πει στο παρελθόν.
Για λεπτομέρειες στο τηλέφωνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom