Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Καλησπέρα παίδες ... Από καινούργιες κοπέλες που δεν έχει γραφτεί κάτι στο φόρουμ , έκανα μια δοκιμή μιας και ήθελα να επενδύσω τα τελευταία χρημάτα μου μετά τις διακοπές...έτσι λοιπόν έκανα Δοκιμή με Αγάπη από Deluxe καλό μασάζ αλλά είναι στα δεν....δεν την προτείνω...Καλή περίπτωση η Σταυριαννα από Oasis αλλά γενικά ζητάει πολλά για έξτρα...Πολύ δυνατή και άνετη είναι η ΙΡΊΝΑ από το velvet διμετρη Ρωσίδα , όπως και η Μαριλλου πολύ καλή περίπτωση και τις προτείνω ανεπιφύλακτα...Από αλλά γραφεία η Ιρω από το Senses είναι δυνατή....Αυτά ...οποίος ξέρει τίποτα για Μαρία από το Deluxe θα το εκτιμούσα να έχω πληροφορίες....Καλό απόγευμα


από senses Ιρω η Μυρτω?? γτ Ιρω δν βρισκω! Ηρω βρισκω στο oasis!! η Ιρινα απο velvet προχωραει??


Η Ιρινα προχωραει οπως και Ολες οι κοπελες απο Velvet )

Ηρω απο ΟΑΣΙΣ προχωραει

ΔΕΝ τις εχω παρει εγω - εχω πληροφοριες απο αλλους για αυτες τις 2

Μαριλλου Προχωραει

ΜΑΡΙΑ απο Ντελουξ Δεν προχωραει

Αγάπη από Deluxe Δεν προχωραει

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ Φαινεται Δυνατο τουμπανακι Θα τη Δοκιμασω Αμεσα.....προχωραει αυτη φαινεται.....
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Τσέκαρε την Λυδία.
Αδιάφορη εμφάνιση αλλά υπάρχει ένα ενδιαφέρον στα υπόλοιπα.[/quote]

Αν δεν σε πειραζει θα εκτιμουσα καποιες παραπανω πληροφοριες
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα Παίδες .....χθες είχα μια πολύ δυνατή βραδιά τελικά , εκεί λοιπόν που δεν είχα όρεξη για τίποτα λέω, ας καλέσω μία κοπέλα για μασάζ .............έψαχνα, έψαχνα, τελικά ρωτάω ένα φίλο και συνάδελφο που να κοιτάξω για κοπέλα.....που να κάνει καλό μασάζ και καλό φραπέ....μου πρότεινε διάφορες κοπέλες κούκλες και τα τοπ 5 του χώρου.....εγώ σαν γνήσιος ανάποδος λέω ας δοκιμάσω κάτι όχι πολύ διαφημισμένο.......και δοκίμασα Γεωργία από Velvet......εντάξει έπαθα σόκ......τέλειο μασάζ πολύ τίμιο , χαμογελαστή και με μία υπερβολική άνεση στο φραπέ , σαν να ήταν δικό της......την προτείνω με τα μπούνια ......όποιος θέλει πληροφορίες έξτρα είμαι στη διάθεσή του
 

mpampakas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Τη Γεωργια που λες που την βρισκουμε? Στη σελιδα του Velvet δεν βλεπω να υπαρχει...
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
7
Like
9.091
Πόντοι
1.336
Καλημέρα Παίδες .....χθες είχα μια πολύ δυνατή βραδιά τελικά , εκεί λοιπόν που δεν είχα όρεξη για τίποτα λέω, ας καλέσω μία κοπέλα για μασάζ .............έψαχνα, έψαχνα, τελικά ρωτάω ένα φίλο και συνάδελφο που να κοιτάξω για κοπέλα.....που να κάνει καλό μασάζ και καλό φραπέ....μου πρότεινε διάφορες κοπέλες κούκλες και τα τοπ 5 του χώρου.....εγώ σαν γνήσιος ανάποδος λέω ας δοκιμάσω κάτι όχι πολύ διαφημισμένο.......και δοκίμασα Γεωργία από Velvet......εντάξει έπαθα σόκ......τέλειο μασάζ πολύ τίμιο , χαμογελαστή και με μία υπερβολική άνεση στο φραπέ , σαν να ήταν δικό της......την προτείνω με τα μπούνια ......όποιος θέλει πληροφορίες έξτρα είμαι στη διάθεσή του


Μενει μονο στο φραπε?
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Φίλε η Γεωργία γδυθηκε καθόλου?σε άφησε να πιάσεις τίποτα...αμα Θες πες πριβέ τίποτα...ευχαριστω:wink:
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
λοιπόν αλάνια κ το massage4you στα ΔΕΝ!! ειπα να δοκιμασω με Ντεσυ μπορω να πω πολυ καλο μασαζ ως εξαιρετικο θα το ελεγα πολυ καλη κοπελα κ πολυ ωραια απο κοντα αλλα με πετσετα ουτε που πλησιασε την περιοχη αυτη!! τις προτεινα κατι εξτρα αλλα μπαααα!! μαλλον ο φιλος gravity2 εχει δικιο οταν η κοπελα λεει οτι ειναι φυσικοθεραπευτρια κατα 99% ειναι στα ΔΕΝ!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα αλάνια. Δοκίμασα για πρώτη φορά από το velvet. Η μοναδική διαθέσιμη ήταν η Γεωργιάννα και είπα να τη δοκιμάσω αν και δεν είχα διαβάσει κανένα σχόλιο για τη συγκεκριμένη κορασίδα. Η Γεωργιάννα είναι μία μικροκαμωμένη κοπέλα γύρω στα 30. Μασάζ χωρίς πετσέτα, χαλαρωτικό. Μπορώ να πω ότι ήταν σε αρκετά καλό επίπεδο. Γύρισμα από μπροστά όπου εκεί την ρώτησα αν κάνει κάτι περισσότερο και μου είπε μόνο εκτόνωση με το χέρι. Από χρήματα μου είπε ότι αν θέλω τη δίνω κάτι περισσότερο. Ωραίο τελείωμα...η κοπέλα αν και δε φαίνεται έχει κάτι καβλωτικό.. Δε ξέρω αν τη ξαναδοκίμαζα γιατί τώρα τελευταία θέλω να δοκιμάζω καινούριες κοπέλες. Να περνάτε όμορφα.
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Καλησπερα και καλη εβδομαδα με υγεια

Εκανα δοκιμη με Βασω απο VipMassage , μου τη συστησε μεσω Viber

Γυρω στα 33 Ετων , καλο τιμιο μασαζακι - χαλαρωτικο , ωραιο κορμι αδυνατο / σφιχτο με στητο στηθος
επαιξε γδυσιμο και φραπες με καλαμακι ανετα....

Μαλλον κανει και φουλ... Δεν ρωτησα ομως... υπονοουμενο μου εριξε για τη 2η φορα...

οτι αλλο καλο δοκιμασω θα ενημερωσω......
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Καλησπερα και καλη εβδομαδα με υγεια

Εκανα δοκιμη με Βασω απο VipMassage , μου τη συστησε μεσω Viber

Γυρω στα 33 Ετων , καλο τιμιο μασαζακι - χαλαρωτικο , ωραιο κορμι αδυνατο / σφιχτο με στητο στηθος
επαιξε γδυσιμο και φραπες με καλαμακι ανετα....

Μαλλον κανει και φουλ... Δεν ρωτησα ομως... υπονοουμενο μου εριξε για τη 2η φορα...

οτι αλλο καλο δοκιμασω θα ενημερωσω......

Καλησπέρα, τιμη 50 +20 ?
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Λυδια deluxe μετριο μασαζ, οχι ξεπετα ομως, καλος φραπες με εξτραδακι. Εξωτερικα μετρια δε πιανεις πολλα.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς ψαγμένος αν παίζει κάτι με κμελενκο από νέα Σμύρνη?
 

Firetribe

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2016
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
73
Πόντοι
0
Εμενα μου ειπε μονο για θεραπευτικο χωρις κατι παραπανω, δεν εκανα επισκεψη γιατι μιλησαμε τηλεφωνικα . Αν καποιος συναγωνιστης εχει κανει δοκιμη ας μας διαφωτισει

Ξέρει κανείς ψαγμένος αν παίζει κάτι με κμελενκο από νέα Σμύρνη?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Λυδια deluxe μετριο μασαζ, οχι ξεπετα ομως, καλος φραπες με εξτραδακι. Εξωτερικα μετρια δε πιανεις πολλα.

αγορινα τι εννοεις καλος φραπες με εκξτραδακι ? ποσο παραπανω ζηταει για φραπε ?
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
624
Κριτικές
9
Like
1.049
Πόντοι
86
Ένα γραφείο no stress massage μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς?
Σήμερα που έστειλα στο viber μου είπαν πως είναι προσωπική αγγελία και πρόκειται για μία κοπέλα....
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπέρα συνάδελφοι μου .... πληροφορίες για Τέα θα ήθελα αν τη γνωρίζει κάποιος, με ποιο γραφείο δουλεύει και αν κάποιος είχε και έκανε συνεδρία μαζί της
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
λοιπόν αλάνια κ το massage4you στα ΔΕΝ!! ειπα να δοκιμασω με Ντεσυ μπορω να πω πολυ καλο μασαζ ως εξαιρετικο θα το ελεγα πολυ καλη κοπελα κ πολυ ωραια απο κοντα αλλα με πετσετα ουτε που πλησιασε την περιοχη αυτη!! τις προτεινα κατι εξτρα αλλα μπαααα!! μαλλον ο φιλος gravity2 εχει δικιο οταν η κοπελα λεει οτι ειναι φυσικοθεραπευτρια κατα 99% ειναι στα ΔΕΝ!!


Φυσιοθεραπεία κ κρεβάτια

Σχεδόν πάντα είναι στα Δεν

Τη έχω πατήσει, έχω χάσει λεφτά

Αισθητικοι κ χωρίς κρεβάτι
Είναι πάρα πολλές οι πιθανότητες στα ΝΑΙ


Γενικά κοπέλες που προσφέρουν έξτρα υπηρεσίες
Βρίσκω

Velvet

VIP massage

Deluxe lux

Osmose το ξέρω χαμηλή ποιότητα


Όλα τα άλλα έχασα τα λεφτά μ

Ακόμα δεν ξέρω τι παίζει στο
Love massage k Gold massage
Κανείς δεν μου δίνει πληροφορία
Εδώ κ 3 μήνες που ζητάω
Ενώ απαντάω καθημερινά σε πάνω από 30 προσωπικά μηνύματα
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
καθε ποτε πηγενεται με μασαζοκοριτσα ? 100 μου πηραν απο osmose και το ξεναδοχειο 124 για μια ωρα και πηγα 2 φορες σε μια βδομαδα οποτε 248 ευρω και θελω παλι να παω τι να κανω ειναι πολλα τα λεφτα με παζαρι παει 100 για μια ωρα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom