Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Γεια σας φίλοι μου!!
Να σε ρωτήσω κάτι;
Έχει πάρει κάποιος συναγωνιστής την Γεωργία κοκκινομάλλα από βελβετ;
Ξέρεις αν προχωράει ;
Φτάνει φουλ;
Προσφατη δοκιμη με την εν λογω κοπελα. Είναι η κοπέλα στις φωτο αλλα μην την περιμένεις ετσι ακριβως γιατι το μακιγιαζ βοηαει πολυ... Ζήτησε extra για φραπε και δεν εδωσα . Το μασαζ δεν ειναι απλο χαδι φαινετε να εχει καποιες γνωσεις.
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Γεια σας φίλοι μου!!
Να σε ρωτήσω κάτι;
Έχει πάρει κάποιος συναγωνιστής την Γεωργία κοκκινομάλλα από βελβετ;
Ξέρεις αν προχωράει ;
Φτάνει φουλ;

Προχωράει φραπέ σίγουρα
Για παραπάνω δεν ξέρω

Όλες κερνανε φραπέ απ το Βέλβετ

Όλες κερνανε μπριζόλες από το osmose

Όλες κερνανε φραπέ με καλαμάκι από vipmassage.gr
Εκτός Ελένης
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
175
Like
276
Πόντοι
21
Μαγκες καλησπερα... αυτη απο osmose η καρολινα η καινουρια..ειναξ τοσο ομορφη οσο δειχνει στις φωτος??
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά! Συνάντηση με Λίνα από osmose. Αρχικά η κοπέλα είναι ωραία, αλλά δεν είναι 24 ετών όπως αναφέρεται στο site.30+ μου είπε. Τέλος πάντων Η κοπέλα μου είπε όταν μπήκε μέσα αμέσως τα προγράμματα. Επέλεξα καλαμάκι με 80€. Αρχικά μασάζ δε μου έκανε σχεδόν καθόλου. Όταν ήμουν μπρούμυτα απλά με χάιδευε και κυρίως τα μπαλάκια. Στο στοματικό τώρα, μου λέει αν τελειώσω στο στόμα της άλλα +20€. Γενικά δεν αξίζει καθόλου η φάση. Η κοπέλα σκοπεύει να πάρει όσο περισσότερα μπορεί. Συνολική διάρκεια που κάθισε ήταν 40 λεπτά...Δε θα προτιμηθεί ξανά!
 

nikospol

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
To vipmassage να ξέρετε το έφτιαξε η κυρα Χρύσα απο το deluxe και απέσπασε όλα τα milf Τα άλλα όλα σχεδόν έχουν κοινούς ιδιοκτήτες deluxe /lux/ joy starmassage το έχουνε φτιάξει δύο αδέρφια πολλές φορές το τηλέφωνο στο joy το σηκώνει η ίδια και αλλάζει την φωνή της οτι θέλετε θα με ρωτάτε γνωρίζω τα πάντα
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά! Συνάντηση με Λίνα από osmose. Αρχικά η κοπέλα είναι ωραία, αλλά δεν είναι 24 ετών όπως αναφέρεται στο site.30+ μου είπε. Τέλος πάντων Η κοπέλα μου είπε όταν μπήκε μέσα αμέσως τα προγράμματα. Επέλεξα καλαμάκι με 80€. Αρχικά μασάζ δε μου έκανε σχεδόν καθόλου. Όταν ήμουν μπρούμυτα απλά με χάιδευε και κυρίως τα μπαλάκια. Στο στοματικό τώρα, μου λέει αν τελειώσω στο στόμα της άλλα +20€. Γενικά δεν αξίζει καθόλου η φάση. Η κοπέλα σκοπεύει να πάρει όσο περισσότερα μπορεί. Συνολική διάρκεια που κάθισε ήταν 40 λεπτά...Δε θα προτιμηθεί ξανά!

Σε ευχαριστώ πολύ για τη πληροφορία
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Μετα απο εναν κατατοπισμο απο τη υπευθυνη επικοινωνιας του VipMassage.gr μεσω Viber - Στο Σαιτ Δεν εχουν Φωτο.... θα ανεβασουν μου ειπαν σεπτεμβριο

κατεληξα για μασαζακι στο bill με τη PERI ενα μιλφ 40+

ενα ευχαριστο μιλφ απο ταιλανδη με πολυ καλα ελληνικα κ χιουμορ κ βυζαρες - καυλιαρικο κορμι κ στυλακι - ηρθε με ενα φορεμα

πολυ επαγγελματικο μασαζ + ισπανικο - Χερι / Στομα.....

της εδωσα 90Ε και ειπε ΟΚ

περασα πολυ ομορφα....

αν και μου αρεσουν οι 40+


μου ειπε η υπεθυνη στο viber οτι απο δευτερα θα ερθουν νεες κοπελες γυρω στα 30.......

ρωτησα για φουλ και μου ειπαν για βικτωρια και Αννα



Επισης δοκιμασα Μελινα απο ΟΣΜΟΣΕ πηγαμε φουλ με 120 Ε εμεινα απ ολα ευχαριστημενος


Δοκιμασα μαρια απο ΑΡΤ Σκετο μασαζ


Οσο μπορω απο δω και περα θα ρωταω στο viber με τροπο αν η κοπελα προχωραει
ειναι κριμα να πεταμε πενηνταρικα
ειναι ακριβο σπορ το μασαζ σπιτι


 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Οσο μπορω απο δω και περα θα ρωταω στο viber με τροπο αν η κοπελα προχωραει
ειναι κριμα να πεταμε πενηνταρικα
ειναι ακριβο σπορ το μασαζ σπιτι
δεν νομιζω να σου πουν τετοιο πραμα θα σου πουν οτι κανουν μασαζ χωρις πετσετα και οτι θα περασεις καλα ...
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Ότι να ναι οι αγγελίες ορισμένων μασάζ....Μα ότι να ναι...:(
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

rofos

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
109
Like
210
Πόντοι
1
Αυτή η Άννα αξίζει.;;;;
Δείχνει πολύ αξιόλογη από τις φώτο.
Καλά, 21 με τίποτα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Επισης δοκιμασα Μελινα απο ΟΣΜΟΣΕ πηγαμε φουλ με 120 Ε εμεινα απ ολα ευχαριστημενος



Τι σου άρεσε απο την κοντόχοντρη Μελίνα ρε φίλε?
Γούστα θα μου πεις είναι αυτά αλλά κάποια πράγματα θεωρώ ότι πρέπει να τα βλέπουμε αντικειμενικά







[/quote]
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
εγω εδω κ κανα μηνα στα γραφεια τα γνωστα που ειμαι πελατης 2 χρονια
εχω το θαρρος και τους ρωταω
αν η κοπελα ειναι ανετη και αν κανει χωρις πετσετα

αν μου πουνε ΝΑΙ , και ειναι και αισθητικος κ Χωρις Κρεβατι

τοτε Σχεδον Παντα κανει Τουλαχιστον Φραπε Εως και Φουλ

Προσωπικη μου εμπειρια απο 2 ετη μασαζ στο σπιτι πλεον...
Παλιαν ντρεπομουν να ρωτησω , τωρα λεω αφου τους αφησα λεφτα
κ με ξερουν οτι ειμαι ΟΚ
κατσε να με καθοδηγησουν
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Iρίνα από Velvet:

Όπως φαίνεται στην φωτογραφία...με το τίμιο χάιδεμα...με τον φραπέ της...και με την ανοχή της στις διαπραγματεύσεις.

Ωραία συνεδρία αλλά δίχως δεύτερη δοκιμή, αφού δεν υπήρξε τίποτα το ιδιαίτερο να ξεχωρίζει.
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Επισης δοκιμασα Μελινα απο ΟΣΜΟΣΕ πηγαμε φουλ με 120 Ε εμεινα απ ολα ευχαριστημενος



Τι σου άρεσε απο την κοντόχοντρη Μελίνα ρε φίλε?
Γούστα θα μου πεις είναι αυτά αλλά κάποια πράγματα θεωρώ ότι πρέπει να τα βλέπουμε αντικειμενικά

Αλήθεια είναι χοντρή η Μελίνα; Και ήθελα να τη συναντήσω άμεσα.. Δηλαδή πατσές ή απλά πιασιματάκια; Γιατί στη φωτογραφία φαίνεται μεγάλο το στήθος της αλλά η κοιλιά της οκ..
[/quote]
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Iρίνα από Velvet:

Όπως φαίνεται στην φωτογραφία...με το τίμιο χάιδεμα...με τον φραπέ της...και με την ανοχή της στις διαπραγματεύσεις.

Ωραία συνεδρία αλλά δίχως δεύτερη δοκιμή, αφού δεν υπήρξε τίποτα το ιδιαίτερο να ξεχωρίζει.

Πάντως φαίνεται πολύ όμορφη στο πρόσωπο η συγκεκριμένη! Από σώμα τι λέει;
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Iρίνα από Velvet:

Όπως φαίνεται στην φωτογραφία...με το τίμιο χάιδεμα...με τον φραπέ της...και με την ανοχή της στις διαπραγματεύσεις.

Ωραία συνεδρία αλλά δίχως δεύτερη δοκιμή, αφού δεν υπήρξε τίποτα το ιδιαίτερο να ξεχωρίζει.

Πάντως φαίνεται πολύ όμορφη στο πρόσωπο η συγκεκριμένη! Από σώμα τι λέει;

Λαμπάδα.
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
με τοσο που ανεβαινουν τα κρουσματα μας βλεπω μασαζ με μασκες και γαντια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom