Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
δωσε πονο μαστορα:sunglasses:
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
λοιπόν αλάνια κ το massage4you στα ΔΕΝ!! ειπα να δοκιμασω με Ντεσυ μπορω να πω πολυ καλο μασαζ ως εξαιρετικο θα το ελεγα πολυ καλη κοπελα κ πολυ ωραια απο κοντα αλλα με πετσετα ουτε που πλησιασε την περιοχη αυτη!! τις προτεινα κατι εξτρα αλλα μπαααα!! μαλλον ο φιλος gravity2 εχει δικιο οταν η κοπελα λεει οτι ειναι φυσικοθεραπευτρια κατα 99% ειναι στα ΔΕΝ!!


Φυσιοθεραπεία κ κρεβάτια

Σχεδόν πάντα είναι στα Δεν

Τη έχω πατήσει, έχω χάσει λεφτά

Αισθητικοι κ χωρίς κρεβάτι
Είναι πάρα πολλές οι πιθανότητες στα ΝΑΙ


Γενικά κοπέλες που προσφέρουν έξτρα υπηρεσίες
Βρίσκω

Velvet

VIP massage

Deluxe lux

Osmose το ξέρω χαμηλή ποιότητα


Όλα τα άλλα έχασα τα λεφτά μ

Ακόμα δεν ξέρω τι παίζει στο
Love massage k Gold massage
Κανείς δεν μου δίνει πληροφορία
Εδώ κ 3 μήνες που ζητάω
Ενώ απαντάω καθημερινά σε πάνω από 30 προσωπικά μηνύματα



από gold ελεγα να κανω μια καταδρομικη την επομενη εβδομαδα! ναι κ εγω που ρωταω δεν απανταει κανεις! ουτε απο love εχω παρει!
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες ,
Μετά από συνάντηση με Ιρίνα από βελβετ , έχω να πω πως είναι γύρω στα 40 ...ωραίο κορμί ψηλή,με ματαρες.στα του αγώνα ,χαλαρό πολύ μασάζ με τα απαλά της χέρια .για την έξτρα περιποίηση (με τα χέρια μόνο μου είπε) ζητάει + 30 και το κάνει με μαεστρία . επίσης είναι δεκτική στα πιασίματα και στο να βγάλει ρούχα ...καλή συνέχεια!
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Καλησπέρα παίδες ,
Μετά από συνάντηση με Ιρίνα από βελβετ , έχω να πω πως είναι γύρω στα 40 ...ωραίο κορμί ψηλή,με ματαρες.στα του αγώνα ,χαλαρό πολύ μασάζ με τα απαλά της χέρια .για την έξτρα περιποίηση (με τα χέρια μόνο μου είπε) ζητάει + 30 και το κάνει με μαεστρία . επίσης είναι δεκτική στα πιασίματα και στο να βγάλει ρούχα ...καλή συνέχεια!

Μαύρο δηλαδή !!! 40αρα και θέλει 80 για χαλαρό μασάζ και μια μαλακία ??? Έλεος παιδιά. Υπάρχουν τόσα πρακτορεία που στο δίνουν χωρίς έξτρα. Αν είναι 20-25 χρόνων μουνάρα και θες να το κάνεις 1 φορά το δικαιολογώ ή αν δεν ξέρεις και το κάνεις πάνω στη στιγμή.
Τώρα που ξέρω μαύρο!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
Είναι λίγο off topic για εδώ αλλά μήπως έχει πάρει κάποιος μια τύπισσα που έχει δικό της χώρο κάπου νέα Ιονία προς Καλογρέζα και έχει αγγελία στο κανεσεξ? Μασάζ με εκτόνωση είπε, ίσως κάνει και πιο πολλά. 40 χρόνων λέει επίσης.. δυστυχώς δεν έχω την αγγελία αυτή τη στιγμή
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Είναι λίγο off topic για εδώ αλλά μήπως έχει πάρει κάποιος μια τύπισσα που έχει δικό της χώρο κάπου νέα Ιονία προς Καλογρέζα και έχει αγγελία στο κανεσεξ? Μασάζ με εκτόνωση είπε, ίσως κάνει και πιο πολλά. 40 χρόνων λέει επίσης.. δυστυχώς δεν έχω την αγγελία αυτή τη στιγμή

Μάλλον αναφέρεσαι σε αυτήν την αγγελία,
Μελαμψη , γεματουλα αρκετά, με συμπαθητικό μασαζ σε κρεβάτι και εκτόνωση, τιμη 30 . Αυτά γνωρίζω, έχει αναφερθεί ξανά η' εδώ ή σε άλλο θρεντ.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
Ναι φίλε, αυτή εννοούσα, ευχαριστω:sunglasses: δεν την είχα ξαναδεί να αναφέρεται
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Παιδια κατι ασχετο με το νημα
Απο τον καιρο που εγινε η αναβαθμιση της ιστοσελίδας σταματησα να λαμβανω ειδοποιήσεις απο αυτο το νήμα παρόλο που έχω κάνει εγγραφή.
Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος που λαμβανει ειδοποιήσεις όταν προστίθεται νέα απάντηση
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Καλησπέρα συνάδελφοι μου .... πληροφορίες για Τέα θα ήθελα αν τη γνωρίζει κάποιος, με ποιο γραφείο δουλεύει και αν κάποιος είχε και έκανε συνεδρία μαζί της

στο λουξ δουλευει
εχω κριτικη στην σελιδα 1785 και γενικα αν δεις υπαρχουν αρκετες πληροφοριες
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Νομίζω με καλαμάκι.
Είναι λίγο off topic για εδώ αλλά μήπως έχει πάρει κάποιος μια τύπισσα που έχει δικό της χώρο κάπου νέα Ιονία προς Καλογρέζα και έχει αγγελία στο κανεσεξ? Μασάζ με εκτόνωση είπε, ίσως κάνει και πιο πολλά. 40 χρόνων λέει επίσης.. δυστυχώς δεν έχω την αγγελία αυτή τη στιγμή

Μάλλον αναφέρεσαι σε αυτήν την αγγελία,
Μελαμψη , γεματουλα αρκετά, με συμπαθητικό μασαζ σε κρεβάτι και εκτόνωση, τιμη 30 . Αυτά γνωρίζω, έχει αναφερθεί ξανά η' εδώ ή σε άλλο θρεντ.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπέρα συνάδελφοι μου , εγώ πάντως σαν γνήσιος old school με εμπειρία σε όλες τις ηλικίες προτιμώ μια 40αρα της παλιάς σχολής που να ξέρει να θέλει και να μπορεί ,παρά μια πιτσιρίκα 25 χρόνων που να τον κοιτάει και να μην ξέρει τι να τον κάνει.....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα συνάδελφοι μου , εγώ πάντως σαν γνήσιος old school με εμπειρία σε όλες τις ηλικίες προτιμώ μια 40αρα της παλιάς σχολής που να ξέρει να θέλει και να μπορεί ,παρά μια πιτσιρίκα 25 χρόνων που να τον κοιτάει και να μην ξέρει τι να τον κάνει.....



Μαζί σου!!!!:rockon:
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Ένα γραφείο no stress massage μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς?
Σήμερα που έστειλα στο viber μου είπαν πως είναι προσωπική αγγελία και πρόκειται για μία κοπέλα....

για ποια φιλε απο αυτες που εχει το σαίτ τους?
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Καλησπέρα παίδες ,
Μετά από συνάντηση με Ιρίνα από βελβετ , έχω να πω πως είναι γύρω στα 40 ...ωραίο κορμί ψηλή,με ματαρες.στα του αγώνα ,χαλαρό πολύ μασάζ με τα απαλά της χέρια .για την έξτρα περιποίηση (με τα χέρια μόνο μου είπε) ζητάει + 30 και το κάνει με μαεστρία . επίσης είναι δεκτική στα πιασίματα και στο να βγάλει ρούχα ...καλή συνέχεια!

παντως ιρινα στο σαιτ του βελβετ δεν παιζει ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Thomas21a

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδία. Νέος στο παίχνιδι... 1ον... τι εννοείται φραπε και καλαμακια και μπριζόλες ??
2ον.. μου προτείνετε κάποια κοπέλα που με παραπάνω λεφτα προχωράει. ..
Καλησπερα και πάλι
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Thomas

2-3 σελιδες πισω λένε τι προσφέρει το κάθε ένα. Μήπως καλύτερα όμως να κοιτάξεις callgirl? Οσο για την ορολογία σου στέλνω pm
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες ,
Μετά από συνάντηση με Ιρίνα από βελβετ , έχω να πω πως είναι γύρω στα 40 ...ωραίο κορμί ψηλή,με ματαρες.στα του αγώνα ,χαλαρό πολύ μασάζ με τα απαλά της χέρια .για την έξτρα περιποίηση (με τα χέρια μόνο μου είπε) ζητάει + 30 και το κάνει με μαεστρία . επίσης είναι δεκτική στα πιασίματα και στο να βγάλει ρούχα ...καλή συνέχεια!

παντως ιρινα στο σαιτ του βελβετ δεν παιζει ...
Πρέπει να στείλεις μνμ και να ζητήσεις φωτό στο viber...
 

rofos

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
109
Like
210
Πόντοι
1
Παίδες, εμφανίστηκε στο F/b μια με το όνομα Aleksia Driza που κάνει "μασάζ"... Ξέρει κανείς κάτι.;;;;
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια εχει δοκιμασει κανεις με Αννα απο Velvet η massage lux Νεκταρια ;;; αν ξερει καποιος κατι ας στειλει ενα πμ ευχαριστω πολυ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom